Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alegrious

Dlaczego faceci mogą zaliczać kobiety, a kobiety facetów nie ?

Polecane posty

Gość do Prawiczek bez wiary
nie chce dziewczyny, ktora np. bedzie uwazac ze z charakteru jestem OK, ale fizycznie juz niestety niezbyt ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
to byly prace rowniez min. w call center. chcialbym poznac dziewczyne, ale nie jestem jakas super partia. nad wygladem tez pracowalem i pracuje, supermena to ze mnie nie zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież napisałem wyraźnie: starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
nie mam tez pretensji do kobiet o ich przeszlosc. ja po prostu nie chce byc gorszy od faceta, z ktorym kobieta poszla do lozka od razu. ja bym pewnie musial czekac kilka miesiecy, nie wiem czy w moim przypadku mozliwe jest, zeby pozadanie do mnie ze strony kobiety pojawilo sie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli 80% procent mężczyzn w związkach straciło dziewictwo po 30-stce? Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
po co mi panna, dla ktorej bede tylko brzydalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
pytam retorycznie. nie widze w tym nic nienormalnego, ze nie jestem prawiczkiem, bo nie ma sensu zawierac zwiazku z rozsadku. czasem kobieta wiaze sie z jakims grzecznym, ale troskliwym okularnikiem, ale seks lezy i lepszy juz by miala z tepym miesniakiem, czyli zwykla dziwka bez szkoly, ktory by ja podniecal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"orządna kobieta to porządna kobieta. I co złego w tym, że facet chciałby być z dziewicą?" a kazdy ma wlasna definicje porzadnosci. nie ma nic zlego ani dobrego w tym ze facet chce byc z dziewica - niech znajdzie i sie cieszy, pytanie dlaczego niektorzy maja obsesje na tym punkcie, hm?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzać, że gardzisz mężczyznami, którzy nie uprawiali seksu pewnie należysz do grona kobiet, które preferują r****czy?! " a jestes przerazliwony -;-) tu nie chodzi o "pogardzanie' kobiety od nich stronia bo ci faceci nie daja im przyjemnosci - seks dla kobiety z facetem ktory nie iwe co robi (bo dopiero sie uczy) jest zazwyczja nieprzyjemny;/ to tak jak bys poszedl do kosmetyczki ktora robi to po raz pierwszy czy trzeci w zyciu, nie ma tej lekkosci jak taka z 20-l;etnim doswiadczeniem. naprawde kobietom wisi czy facet spal z 5 czy z 50 wczesniej;-) a Co w tym dziwnego, że mężczyźni nie chcą się wiązać z kobietą, która uprawiała seks z wieloma mężczyznami? Wam taki mężczyzna może imponuje ale nam taka kobieta się nie podoba szczególnie do związku a nie chca - ci ktorzy boja sie porownan, ale ich prawo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwisz się skoro kobiety sypiają z kim popadnie dla sportu czy zabawy od tak. Wy ponoć niby r****czy nie chcecie a my nie chcemy łatwych kobiet z takim podejściem do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary - masz sporo racji z tym ze seks dla faceta wiaze sie z umiejetnoscia jego ...hm...."pozyskiwania"/zdobywania a do Prawiczek bez wiary wiara, dlatego ja bedac przecietnym facetem wole byc sam. bo nie chce byc gorszy od bylych partnerow kobiety, z ktorymi poszla do lozka szybciej, bo ja bardziej podniecali. zdaje sobie sprawe, ze raczej nie stworze ognistego i namietnego zwiazku, w ktorym chemia i pozadanie graja pierwsze skrzypce" a masz niska samoocene - takie zaburzenia leczy sie u specjalistow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie sabotuja swoj walsny "sukces" pt marzy mi sie zostac krolowa angielska (a wiec co z gory baaaaaaardzo trudnego do zrealiazowania) a skoro nie moge bo np. nie mam obywatlestwa brytyj. (=a wiec to nie moja wina) to nawet do pracy nie pojde;-) - to ejst tylo wzor pewnego posteopwania. Bopo co mam isc do zwyklej pracy skoro ja chce byc krolowa, hm?;-) a skoro nie "moge' to zostane w domu na zwasze ;/ to sa zabuzrenia ktore sie leczy (wynikaja najczesciej z nieksiej samooceny i innych ukrytych traum;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR weź zejdź z anteny. Wpierdalasz się w każdy topijk i go rozpierdalasz. Jeżeli masz coś do powiedzenia załóż sobie bloga i pisz do woli co tylko chcesz na każdy temat. Swoimi postami pokazujesz swoje ograniczenie umysłowe. Napawasz ludzi takim obrzydzeniem jak zwykły cuchnący śmierdziel śmietnikowy. Twoje wypociny to jak rzygi. Myślisz że to się komuś podoba ? Wąchać fetor fekalii i rzygowin ? Byle co zjesz i byle co piszesz. Przyjmij to jako dobrą radę. Nie jest to coś osobistego, ale jesteś niestrawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość ROR weź zejdź z anteny. Wpie**alasz się w każdy topijk i go rozpie**alasz" a nie masz nic do powiedzenia w temacie - to robisz wycieczkie personalne; mi to wisi i powiewa co myslsiz na temat moich wypowiedzie, to forum publiczne - jak cie draznia - wylacza kompa, as easy as it is;-) a Jeżeli masz coś do powiedzenia załóż sobie bloga i pisz do woli co tylko chcesz na każdy temat a twoje porady wisza milo kolo kija;-) a Swoimi postami pokazujesz swoje ograniczenie umysłowe a patrz powyzej;-) a Napawasz ludzi takim obrzydzeniem jak zwykły cuchnący śmierdziel aśmietnikowy. Twoje wypociny to jak rzygi. a patrz powyzej;-) a Myślisz że to się komuś podoba ? Wąchać fetor fekalii i rzygowin ? Byle co zjesz i byle co piszesz. a patzr powyzej;-) a Przyjmij to jako dobrą radę. Nie jest to coś osobistego, ale jesteś niestrawna. a patzr powyzej;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w tym dziwnego, że mężczyźni nie chcą puszczalskich kobiet? To, że wam kobietom puszczalstwo mężczyzn imponuje to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto napisał że imponuje śmieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co w tym dziwnego, że mężczyźni nie chcą puszczalskich kobiet? " a zsaadnioczo - nic ;-) nie kazdy ewoluowal wraz z cywilizacja i niektorzy mezczyzni zatrzymali sie na etapie mierzenia partnerki stanem jej pochwy;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR "co w tym dziwnego, że mężczyźni nie chcą puszczalskich kobiet? " a zsaadnioczo - nic nie kazdy ewoluowal wraz z cywilizacja i niektorzy mezczyzni zatrzymali sie na etapie mierzenia partnerki stanem jej pochwy ggggggggggggg czyli jak facet chodzi na dziwki i chce puszczalskiej kobiety to jest normalny a jak facet się szanuje i chce porządnej kobiety to jest zacofany i nienormalny? Dziwne masz myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli jak facet chodzi na dzi**i i chce puszczalskiej kobiety to jest normalny a jak facet się szanuje i chce porządnej kobiety to jest zacofany i nienormalny?" a tylko prosci ludzie posluguja sie eketremami i kontarsatami;-) moja opinia jest taka ze jelsi facet chodzi i placi za seks - to jest frajerem i nieudacznikiem;-) a Dziwne masz myślenie. a dziwienie sie jest rzecza ludzka wiec sie nie martw;-) nie kazdy mysli jak w twojej wiosce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR moja opinia jest taka ze jelsi facet chodzi i placi za seks - to jest frajerem i nieudacznikiem g Heh raczej są racjonalnymi mężczyznami. Dziwka od przeciętnej kobiety różni się tylko tym, że dziwka jest tańsza, nie marudzi i nie zdradzi. Sama jesteś za wolną miłością więc czemu uważasz korzystanie z prostytucji za frajerstwo? co za różnica czy przygodnie, w klubie czy płatnie tak i tak seks jest mechaniczny. Kobiety z prostytucji nie korzystają jako klientki raczej bo się puszczają przygodnie a faceci mają wybór albo przygodnie albo płatnie. Jak ktoś ma do wyboru takie same kobiety to tzw. podryw do zaliczenia jest nieopłacalny i jest to marnotrawienie czasu. efekt i tak taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeśt tylko kwestia tego w jakim społeczeństwie żyjemy. Utarły sie pewne schematy, które funkcjonują do dzisiaj. Powoli, ale bardzo powoli coś sie zmienia , więc jest szansa ze za jakiś czas będzie to postrzegane jako coś normalnego. Tylko jedna uwaga , czy facetem to przeszkadza ze kobieta lubi sex ??? Myśle ze bardżiej kobietom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to czy kobieta lubi seks ale o to, że się puszcza. Czy dla kobiet liczy się tylko chcica? Gdzie miłość się pytam, gdzie związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiet to nie wiem, ale dla facetów to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
ror, nie musze sie leczyc. znam swoje miejsce w szeregu. nie jestem jakims przystojniaczkiem, z ktorym kobieta pojdzie do lozka od razu. mozna mnie polubic, ale raczej nie widze sie w zwiazku, w ktorym dla kobiety seks ze mna gralby pierwsze skrzypce i najwazniejsze bylyby chemia i pozadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Heh raczej są racjonalnymi mężczyznami. Dzi**a od przeciętnej kobiety różni się tylko tym, że dzi**a jest tańsza, nie marudzi i nie zdradzi" a jaki facet - takie kobiety wokol niego, as easy as it is;-) a Sama jesteś za wolną miłością więc czemu uważasz korzystanie z prostytucji za frajerstwo? a ja jestem za swobodnym seksem - ktory jest wynikiem swobodnej umowy miedzy dwojka ludzi ktorzy robia to dla przeyjemnosci, a nie cykajacym facecikiem i profesjonalistka;-) a co za różnica czy przygodnie, w klubie czy płatnie tak i tak seks jest mechaniczny a wspolczuje ci doswiadczen;/ a Kobiety z prostytucji nie korzystają jako klientki raczej bo się puszczają przygodnie a faceci mają wybór albo przygodnie albo płatnie a obydwie plcie korzystaja z prostytucji - kwestia klasy a Jak ktoś ma do wyboru takie same kobiety to tzw. podryw do zaliczenia jest nieopłacalny i jest to marnotrawienie czasu. efekt i tak taki sam. a juz mowilam jaki facet takie kobiety wokol ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Tylko jedna uwaga , czy facetem to przeszkadza ze kobieta lubi sex ??? Myśle ze bardżiej kobietom..." a tez na to zwrocalam uwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ie chodzi o to czy kobieta lubi seks ale o to, że się puszcza" a lae jedno wynika z drugiego, bo rozumiem ze puszczac sie to dla ciebie uprawiac seks, no to wiekszosc kobiet na swiecie sie puszcza przeciez;-) a Czy dla kobiet liczy się tylko chcica? Gdzie miłość się pytam, gdzie związek? a dla jednych tak, dla innych nie - a cala reszta jest gdzies po srodku, nie narzucaj im zdania a ror, nie musze sie leczyc. znam swoje miejsce w szeregu. nie jestem jakims przystojniaczkiem, z ktorym kobieta pojdzie do lozka od razu. mozna mnie polubic, ale raczej nie widze sie w zwiazku, w ktorym dla kobiety seks ze mna gralby pierwsze skrzypce i najwazniejsze bylyby chemia i pozadanie a no i co z tego wynika? mnie naprawde nie intersuje twoje personalne traumy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×