Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alegrious

Dlaczego faceci mogą zaliczać kobiety, a kobiety facetów nie ?

Polecane posty

Gość gość
jaki facet - takie kobiety wokol niego ggggggggggggggg To już wiemy czemu porządni mężczyźni są sami bo same dziwki naokoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
ror, wypisujesz o jakiejs terapii. terapia nie zmieni przecietnego faceta (takiego, z ktorym kobieta nie idzie do lozka od razu) w jakiegos macho. a pogodzenie sie z tym faktem byloby dla mnie kapitulacja. dlatego mam gdzies terapie. bo fajnie by bylo isc z kobieta od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"acet - takie kobiety wokol niego ggggggggggggggg To już wiemy czemu porządni mężczyźni są sami bo same dzi**i naokoło" a niby proste zdanie - a nie zrozumialas:-) powiem ci prosciej: swoj do swgo ciagnie;-) a ror, wypisujesz o jakiejs terapii. terapia nie zmieni przecietnego faceta (takiego, z ktorym kobieta nie idzie do lozka od razu) w jakiegos macho" a to sa rzeczy wlasnie do zmiany - psychoterpaia bywa tutaj pomocna a a pogodzenie sie z tym faktem byloby dla mnie kapitulacja. dlatego mam gdzies terapie. bo fajnie by bylo isc z kobieta od razu a czyli sabotujesz swoj sukces, masz niska samoocene i problemy emocjonalne, ale to twoje zycie - mi tam to zwisa i powiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
a czemu sabotuje swoj sukces? po prostu chcialbym relacji opartej na chemii, pozadaniu, seksualnosci, fizycznosci i namietnosci. uwazam, ze male szanse na to mam i oceniam to realnie. nie jestem typem adonisa, jestem zwyklym urzednikiem, ktory poza praca nosi mlodziezowe ciuchy i spedza czas z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale nie będziesz miał takich relacji rozumiesz? Co za maruda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zwyklym urzednikiem, ktory poza praca nosi mlodziezowe ciuchy i spedza czas z kumplami x z***biste życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Prawiczek bez wiary a czemu sabotuje swoj sukces? po prostu chcialbym relacji opartej na chemii, pozadaniu, seksualnosci, fizycznosci i namietnosci." a a ja bym chciala byc krolowa angielska;-) stawianie sobie nierealnych celow/baaaaardzo trudno -osiagalnych - tak walsnie sie w psychologii nayzwa i ejst powiazane z niska samoocene/traumami spychanymi w podswiadomosc itd. a no ale nie będziesz miał takich relacji rozumiesz? Co za maruda a swietne podsumowanie;-) On nic nie robi poza narzekaniem - w kolko jedno i to samo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] gość jestem zwyklym urzednikiem, ktory poza praca nosi mlodziezowe ciuchy i spedza czas z kumplami x z***biste życie " a a co to z a roznica?;-) ;-) ;-) niezle tez siebie postrzegasz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz napisze. Jeśli chcecie się puszczać to droga wolna ale mówcie o swojej przeszłości bo normalni mężczyźni nie chcą się wiązać z takimi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cara Delevingne
pewnie moglas miec sporo partnerow przed mezem, ale zakladam tez ze mozesz byc zwyklym trollem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem normalny bo co? bo nie interesują mnie kobiety,które sypiają z facetami dla sportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie nawet uprawiać seks ze zwierzętami na dworcu centralnym w warszawie gówno mnie to interesuje ale nie chcę na partnerkę kogoś takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
ror, ale mam swoje potrzeby seksualne, potrzebuje bliskosci jak kazdy inny. mam sie powiesic? po co mi zwiazek w ktorym pierwsze skrzypce graja przyjazn i sympatia? ja tego w ogole nie pragne, chodzi mi o namietnosc, chemie i pozadanie. zrobilbym wszystko zeby sobie to zapewnic, ale nie jestem panem wszechmogacym i wielmoznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeszcze raz napisze. Jeśli chcecie się puszczać to droga wolna ale mówcie o swojej przeszłości bo normalni mężczyźni nie chcą się wiązać z takimi kobietami" a no to ja jeszcze raz powtorze : panie moga sie puszczac coraz chetniej to robia, a panowie i tak beda zyc w slodkiej nieswiadomosci;-) as easy as it is;-) a pewnie moglas miec sporo partnerow przed mezem, ale zakladam tez ze mozesz byc zwyklym trollem a a co ty sie masturbujesz w rytm liczby czyichs partnerow seksualnych?;-) a bo nie interesują mnie kobiety,które sypiają z facetami dla sportu? a nie, bo interesuja cie kobiety - ktore z zalozenie nie powinny cie interesowac, as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
gość, a po co obrazac innych? zajmij sie soba. szukaj odpowiedniej partnerki dla siebie, a w zycie seksualne innych nie wchodz z butami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"możecie nawet uprawiać seks ze zwierzętami na dworcu centralnym w warszawie gówno mnie to interesuje ale nie chcę na partnerkę kogoś takiego!" a ale pewnosci nigdy miec nie bedziesz;-) wiec lepiej zaakceptowac ten fakt;-) a ror, ale mam swoje potrzeby seksualne, potrzebuje bliskosci jak kazdy inny. mam sie powiesic?" a jest mi to naprawde obojetne co zrobisz - obys przestal juz tylko zrezdzic;-) a po co mi zwiazek w ktorym pierwsze skrzypce graja przyjazn i sympatia? ja tego w ogole nie pragne, chodzi mi o namietnosc, chemie i pozadanie. zrobilbym wszystko zeby sobie to zapewnic, ale nie jestem panem wszechmogacym i wielmoznym" a a ja chce byc krolowa anglii;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
ROR, niech kobiety robia co chca, ale my faceci mamy prawo miec partnerki, ktore nam pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
ror, porownujesz bycie w zwiazku pelnym namietnosci z byciem krolowa anglii? z gory zakladasz, ze na 100% taki zwiazek w moim przypadku nie bylby mozliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR, niech kobiety robia co chca, ale my faceci mamy prawo miec partnerki, ktore nam pasuja" a nie ma takiego prawa - ale istnieje taka mozliwosc;-) a ror, porownujesz bycie w zwiazku pelnym namietnosci z byciem krolowa anglii? z gory zakladasz, ze na 100% taki zwiazek w moim przypadku nie bylby mozliwy?" a zakladam ze nie ejst mozliwy tylko w towim przypadku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
a dlaczego ma nie byc mozliwy? jesli nie jest mozliwy to jak mam sie realizowac w relacjach z plcia przeciwna? nie jestem typem samotnika, chce byc szczesliwy i chce czuc sie dla kogos wazny. cara, wyzywasz ludzi, wiec zaczynam ignorowac twoje posty, zaczynasz mnie bez powodu obrazasz, chociaz ja nikogo tutaj nie obrazilem. pisalem do ror, dla niej facet ktory patrzy na przeszlosc kobiety to od razu zakompleksiony slabeusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
sam nie wierze w swoje mozliwosci, ale ludze sie ze kiedys to sie zmieni. zwiazek oparty na przyjazni, w ktorym chemia i pozadanie nie graja pierwszych skrzypiec to nie jest moje marzenie. takie myslenie to od razu sabotowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
czyli mam sie godzic na gorszy, niepelny rodzaj zwiazek? ja chce byc dla swojej partnerki podniecajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Prawiczek bez wiary a dlaczego ma nie byc mozliwy? jesli nie jest mozliwy to jak mam sie realizowac w relacjach z plcia przeciwna?" a bo nie sluchasz rad, i w kolko zadajesz te same pytania - ja ci juz napisalam co powinienes zrobic, powtarszac sie nie bede a nie jestem typem samotnika, chce byc szczesliwy i chce czuc sie dla kogos wazny. a pisalem do ror, dla niej facet ktory patrzy na przeszlosc kobiety to od razu zakompleksiony slabeusz uscisle dla mnie facet oceniajacy kobiete przez pryzmat jej krocza to osoba z problemem pewnosci siebie - stad podswiadoma potrezba kontroli czyli np. wypytywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×