Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Gość aloiw22
Musze wam cos powiedziec .... kiedy ide do sklepu kupowac nowe jeansy trace na nie pol dnia,plaszczyka na zime szukalam caly bozy dzien !!! przemieszczajac dzielnice za dzielnica wchodzac do naprawde dobrych sklepow.... znalezc mi sukienke czy elegancka bluzeczke swiadczy z cudem ..i tak bylo przez 24 lata.... a suknie slubna znalazlam w 9 min szok ! pierwsza jaka przymierzylam(lacznie bylo ich 3) :))) i jest cudowna :)) Mam pomysł,a moze bysmy sie odsłoniły ? tzn kazda by wrzucila jakies swoje zdjecie ? fajnie byloby ...aczkolwiek obiecajcie mi wszystkie,ze kiedy wybije nasz magiczny sierpien to wstawi kazda jak jeden maz fotke ze slubu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się odsłoniłam, dając namiary na moją stronkę ślubną, a na stronce jest odnośnik (w dziale galeria) do stronki z moimi fotkami m.in. z cywilnego, z wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
obiecajcie mi wszystkie,ze kiedy wybije nasz magiczny sierpien to wstawi kazda jak jeden maz fotke ze slubu ja moge obiecać bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Kitku wiem wiem ...wszystkie obejrzalam :)) nie chce mi wchodzic twoja stronka mariolka..cos tam :((( czemu :((( Aaaaa pomylilam sie za balona place 200 zl a za stol wiejski,ktorego nie bierzemy chcieli 600 zl :))) kamien z serca :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
betatka Bardzo ładny projekcik domq:P Niedlugo bedzie slychac tupot małych stopek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
KITEK280 Bardzo ładne foteczki masz:) A ze tak zapytam czy były jakies szczegolne powody ze braliscie tylko cywilny, a dopiero teraz bierzecie koscielny... Ja wam sie moge ujawnic nawet teraz na NK:) Tylko na maila wysle dane zeby mnie znalesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze moge podać maila i na NK sie możemy odszukać fajnie by było :) a co do dzieciaczków to ja mysle tak postarac sie rok po slubie najlepiej w sierpniu wtedy ok maja maleństwo bedzie i słoneczko jest i cieplutko :) a jak nie to najdalej tak dwa lata po slubie zobaczymy jak z ta budowa bedzie bo mam nadzieje ze w trzy lata damy rade zeby kuchcia, łazienka i sypialnia były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka nie chodzi, bo może masz zablokowaną w pracy? A jak z domu piszesz to nei wiem czemu nie wchodzi, może źle ją napisałam. http://www.mariolaimarian.weselny.pl To czekam na Wasze namiary na NK mariolakrolik@vp.pl Czemu cywilny wtedy i kościelny teraz? Wtedy nie mieliśmy tyle kasy na wesele, poza tym chcieliśmy wziąć ślub w miejscu dla nas ważnym, a zrobienie kościelnego i wesela w Krakowie to byłby przerażający koszt. Do tego mieszkaliśmy ze sobą długo i już mnie męczyło to, że nie mamy ślubu. Wg prawa byliśmy dal siebie nikim. To tak w skrócie, bo powodów było więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! bardzo fajny projekt domu, naprawde super. nasz jest bardzo podobny, tylko póki co nie mamy jeszcze werandy :) kurde trzeba sobie załozyc jakis internetowy album na fotki to wtedy bedziemy sie ogladac :P a jaki najlepszy, chyba na onecie, albo na fotosik.pl? zabieram sie do pracy? :):) Wasze obrączki sa zajefajne, my sie jeszcze wstrzymamy do maja, wtedy pójdziemy do normalnego jubilera i zamówimy :) Hmmm, ciekawe jak u mnie bedzie z suknią, czy tak samo bede wybierac chwilke, ale pewnie z tym to bedzie największy problem bo sama nie wiem czego chce! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
betatka No powiem Ci że ja chciałabym zajsc w ciaze najpozniej 2 lata po slubie...Ale za rok tesh byłoby oki... Dzis byłam u ginekologa....zaczynam przygotowania...hehehee Dobra kitek280 zaraz piszę do ciebie maila.... nie podam maila na forum bo to moje imie i nazwisko... wiec jak coś podajcie swoje maile to wam napisze mailika i sie zobaczymy na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tak planujemy w przyszłym roku się starać. Teraz muszę mój organizm (a raczej hormony) doprowadzić do ładu i składu. Dziś wizyta u doktorka - zaś 150zł w plecy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mój adres betatka@poczta.onet.pl, niestety teraz w pracy nie jestem w stanie wejsc na NK - blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
kitek280 Ty mowisz 150zł ja dzis zapłaciłam 180zł....No ale te sprawy musze uregulowac bo chce miec dziecko...a jak nie zadbam o to teraz to pozniej moze byc po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o u mnei podobnie! Niestety starość nie radość. A co ile musisz chodzić na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my o dziecko będziemy się starać za 2-3 latka;) najpierw musimy domek wykończyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagaa ładne te obrączki. Dobrze, że my już mamy to z głowy. Teraz jakbym miała wybierać, to chybabym się nie umiała zdecydować. Tyle ładnych wzorów, co jedne to ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa bardzo oryginalne Wasze obrączki i do tego ładne :) a wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze ze najpierw sie płaci zeby sie zabezpieczyc a pozniej sie płaci zeby móc miec dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje;) no niestety..nas obecnie na dziecko nie stać.. mam tylko nadzieję że potem nie będzie problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Kitek280 Powiem ci ze no dzis byla pierwsza....ale okazalo sie ze mam nadzerke i bede musiala miec wymrazana... co jest koszt okolo 400zł i do tego teraz leki dostalam to kolejna 100zł....A cos mnie podkusilo zeby wlasnie teraz isc...i wszystko na szczescie jest w poczatkowym stadium.... No u nas to w sumie narazie tesh na dzieciaczka jest nie zafajna sytuacja...Bo to juz nie o kase chodzi...Bo jak by bylo to by sie dalo jakos rade...Tylko ja na umowe zlecenie pracuje, a wolalabym miec ten komfort psychiczny i pracowac gdzies na umowe o prace...--> ubezpieczenie urlop macierzynski 100% płatne zwolnienie lekarskie OCHRONA PRZED UTRATA PRACY!!!! ALE NADAL UTRZYMUJE O DZIECIACZKA STARAC SIE NAJWCZESNIEJ BEDZIEMY ROK PO SLUBIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
dagaa BARDZO LADNE OBRACZKI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey LEJDIS :) moj mail to aicha_81@o2.pl :) Na naszej klasie miałam kupe zdjęc ale jakieś dziwne typy wchodzily więc usunełam wszystkie zostawiając tylko 1 :P ale obiecuje powiekszyc galerie :) Jesli chodzi o dzidziusia to ja już chce ❤️!!! :) Ale kiedyś obiecałam sobie że będzie po slubie i koniec :P wiec zaraz w noc poslubna bierzemy sie do roboty :) :P mam nadzieje że Bozia da :) Starość nie radość :/ w lipcu koncze 28 lat a dzidzi chcialabym przed 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ogóle nie mam parcia na dziecko, ale z drugiej strony latka lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×