Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Hej hej ! :) A coż to za cisza nastała ? ;) Myślę, że do przyszłej teściowej będę zwracała się mamo...tak jest u nas w zwyczaju. Fajna z niej babeczka i narazie nie mam do niej żadnego \"ale\" ;) czas pokaże ;) Do mojej mamy zwracam się bardziej zdrobniale mamuś więc będzie różnica ;) Jeżeli chodzi o cmentarz to najpierw w planie mielismy jechać w dzień ślubu ale ostatnio stwierdzilismy, że odłożymy to na inny dzień. Myślę, że w grę wchodzi dzień po czyli niedziela. Marcia21 w takim razie z niecierpliwością czekamy na zdjęcia :D Miłej nocki Wam życzę! Ja tymczasem uciekam ogladać film z moim przyszłym małżonkiem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777 666 997 69 01 33
szczesc Boze nam wszystkim! AVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wczoraj ukończyliśmy nauki. na zakończenie ksiądz mówił o formalnościach związanych ze ślubem i powiedział,że nie ma żadnych wymagań co do świadków,nie muszą to być nawet katolicy. Muszą to być tylko osoby świadome tego co robią,żeby w przyszłości w razie potrzeby zaświadczyć,że byli świadkami tego ślubu. dziś czeka mnie sprzątanie i wypad do miasta :) buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) buzi buzi buzi ale sie steskniłam :) Byłam dziś u promotora i zatwierdził moja pracę mgr :) Obrona bedzie po lub przed świetami :P Co do dekoracji sali to mam w cenie (kolory i dekoracja uzgodniona ze mną :P ) a kościół to sama robie :) tzn. dekoracje typu kwiaty wstązki itp... Natomiast przystrajać kościół bedą moje koleżanką, ostatnio byłysmy na mszy wszystkie razem, a po dokładnie im pokazałam co gdzie i jak :P Co do słow mamo tato, to muszę przyznać że rodzice Wojtka są cudowni :) (przynajmniej do twj pory :P ) tak jak i moi rodzice :) Bardzo często spotykamy się na różnych imprezach rodzinych, moi rodzice zawsze zapraszaja rodziców Wojtka i na odwrót :P Moja mamunia nawet miała przyjemnośc śpiewać karaoke z tatka Wojtasa :P Wiec nawet nie wiem kiedy dokładnie prosili bym zwracała się do nich mamo tato a oni juz mówią do mnie córcia :) I tak zostało :) ❤️ Do moich rodziców dla róznicy mówie mamunia tatunio ❤️ Co do naszyjników to śliczne propozycje macie :) Ja sama nie wiem na co się zdecydować :( no ale najpierw suknia :P 🌼 jaka piekna pogoda :) nareszcie hurrrrraa aż chce się zyć, chce sie juz slubu :) 🌼 Ok uciekam do fryzjera na 17:00 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha dziękuję za maila,bardzo ładna sukieneczka,ładnie w niej wyglądasz,choć faktycznie zdjęcia troszkę niewyraźne ;) gratulacje związane z pracą magisterską!!! ja mam termin do oddania do końca marca,a mam dopiero 2 rozdziały i nie wiem jak zdążę! a bronić się chcę w czerwcu,żeby jak najdłużej mieć stypendium,w końcu 600zł piechotą nie chodzi :D miłego wieczorku dziewczynki ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U nas coś ruszyło. Byliśmy dzisiaj pooglądać zaproszenia, które widzieliśmy w necie! Na żywo prezentują się o wiele lepiej :) Spodobało nam sie kilka. Muszę przyznać, że mamy ciężki orzech do zgryzienia bo wszystkie są rewelacyjne...każde jest inne i ma w sobie to coś! No nic musimy sprawę przemyśleć ;) Z tym zwracaniem do rodziców to muszę Wam napisać, że chyba w życiu nie zwróciłam się do mamy mamo...zawsze mamuś a do taty tatuś. To samo moje rodzeństwo. Czasami do taty mówimy po imieniu zdrobniale ale jemu to nie przeszkadza :) Aicha_81 jak tam wizyta u fryzjera? Ja narazie fryzjera nie odwiedzam...włosy zapuszaczam, a farbuję się w domu ;) Joostynka1985 niezłe stypendium :) gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka05
ja tez na sierpien a dokładnie 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo dekoracji sali to nam będzie dekorować firma dekorująca...Widzieliśmy już kilka wystrojów i jeden nam się strasznie spodobał. I to akurat był wystrój naszej sali...Wszystko w kolorze białym/ecru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) u mnie pojawiła się wiosna :) świeci słoneczko i cieplutko jest :) dlatego się wybieram na poszukiwania jakieś wiosennej kurteczki :) a jutro jedziemy do domku do Przemyśla,i powoli zacznę zwozić rzeczy do domku,bo my się w czerwcu najpóźniej wyprowadzamy z Rzeszowa a po ślubie będziemy mieszkać u mnie z moją mamą :) wiadomo,że wolelibyśmy sami,ale kalkulując to wszystko doszliśmy do wniosku,że tak będzie nam wygodniej,mama nam pomoże we wszystkim,z gotowaniem itd i przy dziecku jeśli się pojawi,no i finansowo,bo wiadomo kryzys :D uciekam na śniadanko i później na zakupy :) miłego wiosennego dnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas słoneczko powoli się przedziera przez chmury ale coś mu ciężko to idzie ;) Wczoraj za to pogoda była super. Tylko najgorsze jest to, że w tvn mówili o powrocie zimy w środę :( Joostynka1985 udanych zakupów życzę! :) Miłej niedzieli kobietki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieshka82 ---> Fryz ok :) zreszta odkąd chodze do faceta jestem bardzo zadowolona :) swietnie strzyżenie, dobrze ułożona grzywka, dobrze wymodelowane tylko ten kolor :P tym razem zrobił mi dużo jaśniejszy blond niz zwykle :P Uparł się Boguś że przyda mi się zmiana :P ja przystałam :) A teraz jakoś nie moge się przyzwyczaić :) Pozyjemy zobaczymy, do slubu jeszcze troche czasu wiec moge eksperymentowac :P Aguś dobrze robisz :) zapuszczaj włoski do slubu :) Ja musiałam iśc, miałam 6 miesięczny odrost na głowie :P A trzeba było zdjęcie do dyplomu zrobić wiec rozumiesz............:P Miłej niedzielki kobitki :) ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dalej zima trzyma. Nauki już za nami. Teraz jeszcze 3x poradnia i dzień skupienia i wyjazd do mojej rodzinnej miejscowości do parafii po akt chrztu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja zdecydowałam się na bolerko.chociaż wcześniej nikt nie mógł mnie do tego przekonać,jednak teraz stwierdziłam,że będę je mieć (wcześniej chciałam szal). poza tym to poszłam dziś do takiego sklepu ślubnego tzn ze ślubnymi różnymi gadżetami i były nam naklejki na wódkę typu \"wódka weselna\" i kosztowały 20gr za sztukę więc na 100 butelek wyjdzie nam 20zł.spoko,myślałam,że więcej. i upatrzyłam sobie kurteczkę :) ale jadę do domku i będę błagać mamusię,żeby mi zasponsorowała :D to tyle kobitki uciekam się kąpać bo o 20 maraton mam serialowy :) buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ze zdjęciemm mam problem bo nie mogę go wkleić prosto na forum a nie chcę zabardzo wrzucać na NK bo ma być niespodzianka dla rodziny. W sobotę wieczorem rozdaliśmy pierwsze zaproszenia dla moich rodziców i przy okazji dla moich trzech braci. Ja na swoją pzryszłą teściową też nie muszę narzekać bo jest po mojej stronie i zawwsze mi powtarza że mężczyzn powinno się trzymać w miarę krótko i gonić do pomocy przy sprzątaniu i gotowaniu :-) W ten weekend miałam szkołe i muszę do następnego zjazdu wybrać temat pracy licencjackiej porażka bo nic mi się nie podoba do końca. Dobra ja sie zbieram do pracy muszę wcześniej pojechać bo u nas remont jednej z głównych tras Warszawy. Trzymajcie się cieplutko. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka 1985 ---> bardzo Ci dziękuje za opinie odnośnie sukni buziaczek :) Wiesz ja też jestem straszną przeciwniczą bolerka i rękawiczek :P i też chyba jednak wezmę to bolerko :) :P natomiast na rękawiczki mnie nie namówicie :) :P ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Cześć dziewuszki, Weekend w szkole minął niesłychanie szybko... A dziś znów do pracy...Do której jechałam 2,5h--> Przez wypadek w metrze...eh... Nie wiem ale jakieś choróbsko mnie bierze...Tak się źle czuję że nie macie pojęcia...Idę dziś do lekarza...to może jakieś zwolnienie by się przydało... na regeneracje sił.... A co gorsze w pracy mam zapierdziel bo jestem akurat dziś sama...:/ W ogóle nie wiem ale jakaś panika mnie ogarnia z tym ślubem...zaczynam się denerwować że coś pójdzie nie tak.... Ale trzeba się ogarnąć i będzie dobrze...i tą poradnie załatwić wreszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha Super sukni (choć nie w moim stylu), zazdroszczę figury. Ja bym do tej sukni nie brała bolerka, jakoś tak mi nie pasuje bolerko. Poradź się jeszcze babki w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Też jestem przeciwniczką bolerek i rękawiczek... Bolerko będę miała ale włożę go tylko do Koscioła a później \"żegnaj\" ;) Aicha_81 ja niestety nie widziałam Twojej kieccki więc nie mogę nic napisać na ten temat. Gosia trzymaj się i nie daj się temu choróbsku! 🌼 Lecę robić obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek280 ---> oczywiście że masz rację jesli chodzi o bolerko :) Tzn. jezeli wybiore tę sukienke to bede bez bolerka, ale jest jeszcze 2 suknia nad którą się waham ;P i tam wziełabym bolerko ale tylko do kościoła a potem tak jak mówi Agnieshka82 żegnaj :P Jesli chodzi o tą suknie to waham się dlatego, że mam za małe cycki do niej :P a tak jak widać na zdjęciu to tej sukni nie zakłada się stanika :) choc przyznam że babka w sklepie dała mi podwójne gąbki i było całkiem nieźle hahahahahha :) najpóżniej jutro pośle wam kobitki zdjęcie tej drugiej :) I bardzo prosze pomóżcie podjąć Asience decyzje :) Agnieshka82 ---> wydaje mi sie że wysłałam ci kochana zdjęcia na maila :) Wysłałam wszystkim kobitką które mam na naszej-klasie :) ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki podobnie jak wy bolerko założę tylko do kościoła i później zdejmę. za to rękawiczki mi się podobają i będę mieć na pewno :) tylko też jest problem z wyborem,bo jest milion wzorów :) jutro muszę iść na solarium,bo jestem strasznie blada... miłego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wiecie co???? przyjechałam do domu i się okazało,że mi się waga zepsuła!!!! ważę się i patrzę a tu masakra..już myślałam,że utyłam tyle,ale mojej mamie też dodała 7kg :) właśnie sobie kupiłam nową na allegro,mam nadzieje,że szybko przyjdzie i będę mogła już kontrolować mój tłuszczyk :D ale przyznam szczerze,że widzę efekty po spodniach i jestem z siebie dumna :) pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki... Troche mnie nie było.. Cały wekend lataliśmy za wódka.. kurcze te ceny są masakryczne... Macro niby tak tanio a kurka ceny z kosmosu!! To w Auchan już było taniej.. no ale na szczescie mój tatko wczoraj naprawiał kompa jakiemuś gościowi co ma jakieś sklepy i tak sie dogadali że on nam ma załatwić tanio.. No zobaczymy... Aicha_81 Kurcze prosiłaś o szczerość.. Mi ta sukienka się nie podoba.. Ale to Ty masz się w niej dobrze czuć... Ale jak sama swierdziłaś ta sukienka jest raczej na wiekszy biust... Mi za to bardzo podobały się sukienki własnie podkeślające biust ( dla dzieczyn z miseczką C) ale pani w salonie odradziła mi je twierdząc że będe wyglądać jak niewydojona krowa...:D Wiec czekam na zdjecia w drugiej sukience!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha mam nadzieje ze Cie nie uraziłam tą opinią... Mykam spać bo jutro znow długa droga do Kalisza.. Dobrze że juz kończe te studia bo na łeb już dostaje... Śpijcie dobrze moje młode panny:) Dobranocka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu czekam wobec tego na maila :D Z tym biustem to mam taki sam problem ;) Pewnie też skończy się na podwójnych gąbkach ;) Muszę się Wam przyznać kobitki, że ja jeszcze w życiu nie byłam na solarce ;) Ale myślę, że mój pierwszy raz bedzie przed ślubem bo pewnie nie dam rady się opalić na słońcu :) Justynka ostatnio też zakupiłam wagę :D. Chciałam tym samym zmobilizować mojego męzczyznę do odchudzania ;) Przy okazji sama się podłamałam bo schudłam ok 3kg. A dla mnie to jest bardzo dużo :( Kamila my dalismy za Pana Tadeusza niecałe 20 zł. A było to pod koniec roku... Miłej nocki Wam życzę! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, jeju. Ja sukienki na razie ogladam dopiero po katalogach ale musze sie zmobilizowac i zaczac w realu. Te z katalogu... - ach, podobalo mi sie z 2/3 (a ja grymasna jestem, wiec jak na mnie to wynik rekordowy :-) ) ale ceny... Moja ulubiona kosztuje 4500 zl. A ja mam budzet na max. 2000 i to ze wszystkimi dodatkami (wl. buty)... No zobaczymy jakie bede miec przygody przy kupowaniu. Piszecie o wodce... U nas wodki nie bedzie, bo nikt jej specjalnie nie pije. Tj. inaczej - pije kazdy inna ;-) Dlatego przy malej liczbie gosci postanowilismy dogodzic kazdemu indywidualnie :-D Dla tesciowej cos ziolowego, dla mojej mamy cos slodkiego itd. A jak jest u Was z szampanem? Ja sie uparlam, ze nie chce zadnego wina musujacego tylko oryginalny szampan wlasnie. A Wy planujecie jakies babelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) co do szampana... to jest oczywiście obowiązkowy,na powitanie każdy jak wchodzi to dostaje lampkę. Jaki będziemy kupować,to nie wiem. pewnie jakiegoś najtańszego ze względu na koszty :D może mi jeszcze powiecie,ile się liczy tego szampana? tzn ile z jednej butelki wyjdzie lampek. idę dziś w końcu na solarium,bo jestem taka blada... przed ślubem też planuję chodzić,bo na słońcu mi się nie chce leżeć,poza tym na słońcu ciężko się opalić równomiernie. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Kamilko p. --> Nie uraziłaś mnie spokojnie :) Widocznie mamy różne gusta co zrobić :) Kitku280 --> dziękuje za opinie :) Co do figury to troszkę przesadzasz :P jestem typową gruchą :P u góry mało, na dole dużo :P choć i tak cieszę się z tego co jest :) Wiecie kiedyś ważyłam 87kg i miałam sliczny biust :P pracowałam wówczas w Krakowie, bardzo stresująca praca, praktycznie od rana do wieczora :( nie miałam czasu jeść :( I tak jakoś spadała waga z roku na rok :) teraz waże 57 kg ale stracił róznież mój biuscik :P Więc kochane jestem żywym dowodem na to że przed ślubem z powodu stresu schudniecie :) wieć precz z dietami :P jesteście wszystkie śliczne :) i wiem co mówie bo widziałam wasze zdjęcia :) Więć idę na kawkę i dużo ciacho :D dość tych faktur, trzeba zrobić sobie przerwę :D p.s Co do szampana a raczej wina musującego :D to mamy go w cenie więc nie mam pojęcia ile butelek potrzeba na ile osób Joostynka 1985 --> dobry pomysł trzeba skoczyć dziś na solar :) Agnieshko --> nie ma się czego bać :) Kobitka wytłumaczy ci wszystko na miejscu :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też będziemy mieć zwykłe wino musujące, nie ma co przesadzać. A szampana kupimy sobie do domku albo w podróż poślubna. P.S. Z jednej butelki wychodzi jakieś 6-7 lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to spoko z tym winem musującym,nie wyjdzie tak dużo :) ja właśnie w ramach spalania kalorii wysprzątałam całe mieszkanie hehe zawsze to trochę ruchu :) teraz mykam na solarium :) a i wiecie,dzwoniłam do naszego jubilera i już są nasze obrączki :) może dziś odbierzemy :):):) miłego dnia kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×