Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

dagaa dzieki za wytrwalosc!!! :) Tym razem sie udalo! :D Powinnas dostac wiadomosc ode mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu dużo dzieje. To mój adres mailowy liwinskamarta@wp.pl Co do obrączek to my też raczej proste będziemy mieć. Dzidziusia to ja już chciałabym mieć ale mój Piotrek stwierdził że tak pół roku po ślubie zobaczymy jak to będzie. Joostynko ja też miałam mieć w swoje urodziny na początku (22 sierpień) ale niestety nie było wolnych terminów My w kościele mamy na 17 tak żeby ze wszystkim zdążyć na spokojnie. Wieczorem dalej będziemy walczyć z zaproszeniami wkońcu trzeba na jakieś się zdecydować. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super laseczki jesteście WIdziałam już az 3 :) i widze ze co druga to ma Piotrka :), ja dość ze bede mieć Piotrka męża to jak bedziemy mieli synusia to tez bedzie Piotr Jan u mojego jest taka tradycja w domu ze każdy Piotr Jan pierwszemu synowi daje tak samo poki co tradycja trwa bo kazdy miał syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sliczne :) Betatka poszlo zaproszenie :) Glowne zdjecie mam sprzed 20 paru lat wiec... trzeba sie zaglebic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
betatka my też chcemy synka Piotrusia po tatusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieshka82....................Agnieszka.........................01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ............15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta............................. 01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... .........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. ............01.08.209 Cranberry.....................Ania...................... ...........22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ..........29.08.2009 Betatka........................Beata.................... ...........15.08.2009 Aicha_81......................Asia...................... ............09.08.2009 Eliana..........................Angela.................. .............29.08.2009 Elfik...........................Adriana................. .. ...........29.08.2009 czarna koala.................Kasia................... ..............29.08.2009 nelka26 .......................Monika ................. .............15.08.2009 joostynka1985..............Justyna...................... ........08.08.2009 lunek...........................Aśka.................... .............30.08.2009 8 sierpnia 2009...............Gosia..................................8.08.2009 dagaa.........................Dagmara........................ .....08.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poznałam juz 3 super LEJDIS :) :P Betatka Aloiw Kitek280 super ze teraz wiem z kim rozmawiam :P a gdzie reszta? No zaczynamy od NK a może zorganizujemy kiedys, gdzieś, jakieś spotkanko :) :) ale byłoby fajnie :) Dziewuszki oczywiście jesteście mile widziane na moim panieńskim :) ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
Aicha_81 wysłałam maila do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieshka82....................Agnieszka........................01.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta............................ 01.08.2009 Kitek280.......................Mariola..............................01.08.209 joostynka1985..............Justyna..............................08.08.2009 8 sierpnia 2009...............Gosia................................08.08.2009 dagaa...........................Dagmara...........................08.08.2009 Aicha_81......................Asia..................................09.08.2009 kamila.p........................Kamila..............................15.08.2009 Monika1985...................Monika..............................15.08.2009 Betatka........................Beata...............................15.08.2009 nelka26 .......................Monika ..............................15.08.2009 Cranberry.....................Ania.................................22.08.2009 Marcia21......................Marta................................29.08.2009 Eliana..........................Angela...............................29.08.2009 Elfik...........................Adriana...............................29.08.2009 czarna koala.................Kasia.................................29.08.2009 lunek...........................Aśka.................................30.08.2009 Mam nadzieję że nikogo nie pominełam :P chciałam troche "posprzatać" tzn uporzadkowac nasza kolejność :) Buziaki kochane :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz wyslalam melika do każdej która podała swojego.. Aicha do Ciebie też:) Ja właśnie wróciłam z kawki u teściowej.. Wybrałam się z moją mamą do niej, bo one obie teraz na chorobowym siedzom.. Jedna miała teraz wycinany woreczek żółciowy a moja mamka nabawiła się zakrzepicy żył w nogach ( kurcze te żylaki) :( teraz siedzą jak takie dwie trusie w domu to chciaż sobie troche pogadały.. Teściowa robiła juz 2 wesela z kucharką i troche uspokoiła moją mamę że z tym wcale nie ma aż tyle latania co by się można było spodziewać.. Do wesela jeszcze ponad 5 miesiecy a moja to już pańkuje na całego:) No i zrobiły juz sobie liste na poprawiny i kurka wyszło 60 osób!! to jak drugie wesele!! no ale nie.. bedzie trzeba robić:) Teściowa mówiła ze jak robiła swojej córce wesele na 100 osób, poprawiny na 60 to jeszcze jej zostały 2 zamrażary jedzenia, chociaż lista zakupów jedzenia była robiona na 100 osób.. no ale okaże się w praniu.. jakby co to się podjedzie po chamburgery do baru:) Ide teraz sobie wziąść cieplutką kąpiel bo coś czuje ze chyba mnie coś bierze... to buziaki piekne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
cholercia usunal mi sie caly post:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh! Dziś miałam ciężki dzień. Za miesiąc muszę iść do szpitala. Mam nadzieję, że to będzie trwało góra 2 dni, bo ja w szpitalu to chyba p.....ca* dostanę. I zamiast 150 u doktorka zostawiłam 330zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia 2009 jakie masz super włoski zle Ci zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila dzieki za namiary!!! ;) zglosze sie do Ciebie na NK :) Moja mama ma podobny problem z nogami :( Sluchajcie dziewczyny ile mniej wiecej placiacie za torty/ciasta? Kitek wspolczuje!!! bedzie dobrze!!! Ja to w zeszlym miesiacy wydalam kupe kasy na leczenie i lekarstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No dziewczyny (Daga Kamila i Beata )pisze narazie o tych co widziałam na NK....Wygladacie super...Kazda z was o innej urodzie...:))) I kazda z nas bedzie wygladac za pewne oszalamiajaco w dzien zaslubin.... Betatka A dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Kitek280 Musisz byc dobrej mysli....Ja to tylko sie modle zeby mnie teraz zadne zeby nie dojechaly....Bo kurna znajac zycie i moje szczescie to pewnie odrazu by bylo leczenie kanalowe i kupa kasy...Warszawa to nie Ostrowiec... Porównanie Wizyta u ginekologa: Warszawa-180zł wizyta plus cytologia Ostrowiec-50zł wizyta plus cytologia a o różnicach w cenie dentysty to juz nie wspomne bo to przepasc... Fryzjer: Warszawa- farba plus obeciecie i modelowanie 170zł Ostrowiec za to samo max 80zł hehhehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Ja nie wiem ile u nas wychodzi nawet za wszystko koszta maja wachac sie za osobe od 100-130zł i w tym mam miec wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek nie stresuj sie! ja w szpitalu na endokrynologi ginekologicznej byłam już chyba ze 3 albo 4 razy!! w lutym mialam isc znowu ale miejsc nie było, to pewnie w marcu mnie nie ominie ;/ taki to juz nieszczesny los kobiety... :( podaje maila dziewczynki monisia709@wp.pl 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpien.. ale masz super włoski... Kurcze zawsze chcialam mieć loczki a ma proste:( no czasem jak ich nie roszczesze po myciu i zaprawie pianką to się skręcą na jakiś moment:D no ja na szczęscie mieszkam w małym miasteczku:) i u mnie ceny są przystępne.. ginekologa od samego początku mam tego samego.. wielkiego faceta z wielkimi łapami a delikatny jak nikt:D za wizyte ode mnie bierze 50zl bo mam pracuje na kase cohrych to mam rabat:) dentysta też przytępny.. Fryzjerzy u nas troche podskoczyli z ceną ale nie ma tragedii- scięcie z uczesaniem 60zl a fryzura ślubna z próbną 80zl... Ale i tak jak się zbierze te małe sumki \"ślubne\" (fryzjer, kosmetyczka, solarium, pazurki) to sie uzbiera spooora sumka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek280 --> głowa do góry będzie dobrze :) jesteśmy z tobą :* Nie zebym pozazdrościła kolezance 8 sierpień 2009 :) ale ja tez mam burze loków :P uwierzycie? ale ich nie cierpie :( codziennie prostuje dlatego też są zniszczone :( ale koleżance pewnie bardzo ladnie :) Napisałam jeszcze raz do Pana Olszara (jubiler) i oto co mi odpisał :( :( :( Witam Średnia cena pary z cyrkoniami wynosi 2.950,00 PLN Średnia cena pary z brylantami wynosi 3.500,00 PLN ( ok. 0,16 ct SI/H) Robocizna pary z powierzonego złota 580,00 PLN + kamienie Cena diamentów zależna od jakości i łącznej masy kamieni (do ustalenia) Aktualny termin realizacji 27.04.2009 Obrączki są robione na zamówienie i są możliwe spore modyfikacje modelu. Olszar Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki napewno wszystko będzie dobrze.. szybciutko się podkurujecie i będzie git:D Ja jeszcze nigdy nie miałam problemów ginekologicznych.. mój Gin zawsze jak robi mi usg to się zachwyca moimi pęcherzykami, że niby taka płodna jestem:D zawsze wróży mi bliźniaki:) Kurcze teraz niedawno byłam u niego bo kurcze ja już tabletki biore 5,5 roku i się zastanawiałam żeby odłożyć bo potem problemy niby z zajściem mogą być, ale uspokoił mnie że napewno nie będe mieć żadnych problemów, ale dał mi jakieś nowe tabletki "YAZ" ciekawe jakie bedą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze az takie burzy lokow nie mam ale tez mi sie kreca i tez je non stop prostuje...nie chce wiedziec co sie kiedys z nimi stanie :( Moja przyszla tesciowa dzis zaproponowala, ze moze dac nam obraczki i jezeli tylko chcemy mozemy cos z nich wykombinowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poznałam "szczęśliwą siódemkę" :) Ok ja juz uciekam do jutra kobitki ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Aicha_81 Powiem ci ze ja dosc czesto i teraz nadeszly takie czasy ze nie nawidze moich lokow....bo zapuszcam do slubu wloski....a zawsze mozna powiedziec mam mocno wycieniowane bo mise wtedy lepiej ukladaja, a teraz to wygladam jak.... ale wole miec moje brzydkie loki(ktore mi sie nie podobaja) niz przy takiej pogodzie proste bo to juz jest w ogole tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×