Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

U MNIE PIOTREK TEZ NIE NARZEKA W SUMIE OD WRZESNIA/PAZDZIERNIKA MNIESZKA U MNIE I JEST OK NA POCZATKU TO W MAJU PIERWSZY RAZ ZOSTAŁ NA NOC POZNIEJ CORAZ CZESCIEJ I TAK JUZ JAKOS ZOSTAŁO NA WEEKENDY STARAMY SIE JEZDZIC DO NIEGO ZAWROCIWSZY UWAGE ZE JESTESMY ZE SOBA OD KONCA LUTEGO TO STWIERDZM ZE MOI RODZICE NAPRAWDE SA NA CZASIE ZE NAM TAK POZWOLILI :) ZWŁASZCZA ZE Z MOIM EKS BYŁAM 6 LAT I ANI RAZU MIE SPAŁ U MNIE ANI JA U NIEGO NAWET NIE MAIŁAM ODWAGI SPYTAC CZY BY MOGŁ BO WIEDZIAŁAM JAK MOI RODZICE SA DO NIEGO NASTAWIENI (POPROSTU TYLKO GO TOLEROWALI) I WIEDZIAŁAM ZE SIE BY NA TO NIE ZGODZILI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam w pracy zapieprz, ale tylko jeszcze 4 szkódki i morma dzienna wyrobiona reszta idzie juz do premi ale tak mi sie nie chce jeszcze do 17 szlag mnie trafi a wszystkoe dobre strony internetowe nam zablokowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A ja dziś urwałam sie z pracy o 11:00 a w tej 2-iej wziełam urlop :P Buszowalismy po sklepach z Wojtasem i jego mamcią............... I MAMY NARESZCIE MAMY! TAKI GARNITUR O JAKIM MARZYŁAM I W JAKIM MÓJ W. CUDNIE WYGLĄDA :P :) EUREKO :D Jedni mówią że za wcześnie jedni że za późno .............. ja się cieszę że już jest :) Bo wierzcie mi że nie było łatwo a dużo sklepów juz przeszliśmy od marca..... I są też buty .... I spinki :D .... I jest bielizna :D Także moje kochanie już jest ubrane od stóp do głów Teraz musimy sie wziąść za obrączki ...... Muszę was troche podgonić ................. Bo ja jestem w tyle a czasu coraz mniej :) MIŁEGO DZIONKA KOCHANE 🌼 ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę i myśle.......... :D:D:D Kobitki NIE MA RZECZY NIE MOZLIWYCH :P Zróbmy jakieś spotkanko :P Może nie teraz bo wiadomo............. przygotowania, obrony ........................ ale może po ślubach ..... po wakacjach :P Co wy na to???? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat Mariola !!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 I bukiecik kwiatów od mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zaaa....Tylko gdzie takie spotkanko możemy zrobić żeby dla każdego dogodnie było...??? Ech... Później będziemy musiały założyć nowy topik... np. Sierpniowe mężatki - Kochane żony wspaniałych mężów.. Ja to sie nie mogę doczekać w sumie już.... Aicha a ty w tyle w cale nie jesteś, ja też nie mam obrączek jeszcze i musimy za garniturem zacząć się rozglądać bo mój J. jak na faceta jest dość wybredny... Ale zimno jest.... ale jeszcze 30 min i lecem do domku, później dentysta, zakupki spożywcze i idę na solarkę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry pomysł Gosiu ja też idę dzis na solar :P Co do spotkania do myśle ze Kraków byłby idealny :D:P Ale dla was to mogę nawet do Warszwy i na sam Hel przyjechac :P ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek wszystkiego najlepszego zdrówka szczęścia i wszystkiego o czym tylko marzysz ❤️ Monika nam ksiądz mówił na naukach że na całą Warszawę to w kościele na Starówce ale nie w św. Annie, bo, u mnie w parafii takich dni skupienia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki!!!! KITEK WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!100 LAT!!!! :) :) Betatka GATULACJE!!!!:) Dziewczyny już niedługo będziemy i Wam gratulować :) Asiu ja też jestem za takim spotkankiem :) Kraków czy Wawa jak najbardziej :) Wiecie...już się nie mogę doczekać tego ślubu :) Najgorsze jest to ze im bliżej to coraz bardziej stresuję się tym wszystkim :( No nic pożyjemy -zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za spotkaniem :) po slubie jak juz bedziemy miały zalbumy z fotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) spotkanie!!!! extra!!!!!! :D:D:D słuchajcie zamówiliśmy obrączki!!!!!!!! około 1200 za dwie sztuki, ze złota jubilera, wiec chyba nie drogo :):) ale się cieszę :) zamowiliśmy od razu z grawerką :) Bylismy też u mnie w parafii, i jestem o wszystkim dokładnie poinformowana... wiem wszystko o wszystko się wypytałam... począwszy od kasy a na licencjach dla komerzysty kończąc... wycisnęłam z ksiedza wszystko... ale cierpliwie odpowiadał, ten ksiądz co był dzisiaj mógłby nam ślubu udzielac, co prawda słabo mówi po polsku, bo to nie Polak ale jest cudowny :P Dowiedziałam się ze 15 sierpnia tylko my sobie ślubujemy, wiecej par nie ma... ale nie ma co bo zakrystianka i tak tego dnia będzie odpicowywac kościół bo to święto, ale da sie jej z 200 zł to będzie jeszcze cudniej :):) co jeszcze... licencji dla kamerzysty i fotografa nie ma, a wcześniej nas tym straszyli, tak samo jak z miejscem składania życzeń, podobno trzeba było uzgadniac z proboszczem, ale tego też na szczeście nie będzie! :) za ślub średnio dają 500 zł, wiec tyle właśnie damy, organista około 200, ale my juz wcześniej uzgodnilismy, że dajemy mu 250... szczególnie że to znajomy to nawet nie wypada mu mniej dac :) a gra przepieknie, wiec warto mu dac! :) no, i tak to :D teraz do lipca czekamy na podpisanie protokołu, nawet bez dokończonych nauk w poradni rodzinnej... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę to wszystko nie składnie napisałam ale chciałam wszystko w skrócie wam opisac, a poza tym strasznie podjarana jestem... jak szczerbaty do sucharów :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja sama do siebie pisze? :) słuchajcie a jakie robicie podziękowania dla rodziców? wiem, że poruszałyśmy kiedys ten wątek, ale to jednak mogło ulec zmianie :) kurde sama nie wiem, kwiaty, czy jakieś upominki?! :) patrzyłam na podziękowanie dla rodziców a allegro, ale tam to są takie badziewia że głowa mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika No to fajnie że udało ci się załatwić to co sobie zaplanowałaś... No ja w sumie czytałam gdzieś że np. na podziękowania dla rodziców to ludzie robią kosze ze słodyczami, czy właśnie kosze z kwiatami.... Ja to nie wiem jeszcze jak to u nas będzie, ale na pewno nie zdzierżę piosnki oklepanej \"Cudownych rodziców mam\" no my obrączki będziemy zamawiać w ostatni weekend maja...i wtedy też mamy zamiar iść do księdza i do USC...I trzeba będzie rozdać zaproszenia.....Ciekawa jestem czy się wyrobimy...ech... No i kobietki jestem po kolejnej wizycie u dentysty...Zostało mi jeszcze 3 zęby:):) A na solarce tak mnie zjarało żee szok.... No nic życzę wam miłego wieczorku.... Buziale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mariolu, ja tez zycze stu szczesliwych latek i wielu udanych imprez przez ten czas - ze slubem na czele :-) Uff, zdarzylam z zyczeniami jeszcze przed polnoca :-) Nie bede sie rozpisywac, bo moj misiek juz zmeczony i chce isc spac (a beze mnie nie zasnie :-p )- zaszelilismy dzis \"troche\" i po delegacji sluzbowej (jego, ja dzis mialam wolne) zrobilismy \"maly\" wypad po okolicy: zdreptalismy 17 km na piechote :-o Co do spotkania, to ja chetnie, choc u mnie to pewnie bedzie najtrudniej i najdrozej :-o Najlatwiej by mi bylo dojechac do Warszawy (mam tam siostre cioteczna i moglabym sie u niej zatrzymac) - a 6 godzin w pociagu choc niestety niezbyt tanim, to chociaz bez przesiadek. Do i z Krakowa musialabym jechac dobe :-( Warszawe zreszta znam dobrze - wszak troche tam mieszkalam. Ja myslalam o tym, zeby naszym rodzicom podarowac albumy ze zdjeciami slubnymi (tzn. takie porzadne, oprawione - jakby ksiazka). Tu sa takie dosc modne i wyglada to fajnie ale nie mam pojecia ile to by moglo kosztowac - pewnie tanie nie jest :-o Zobaczymy, czy uda sie cos wykombinowac. Dziekuje wszystkim za rady w sprawie kosciola. Moj jednak bardziej woli ten pruski mur... (ja nie). Zobaczymy na czyim stanie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w piątek :D:D nareszcie ukochany piąteczek!!! :):) dowiadywałam się u naszej pani fotograf czy dałaby radę wywołać na cito zdjęcia dla rodziców na podziękowanie... powiedziała, że nie ma szans :( Ale mam już pomysł, wczoraj myślałam, myslałam i wymysliłam :) Zrobimy dwa duże kosze z różnościami, zamiast kwiatów, jakies czekoladki, dobra kawa, butla dobrego markowego wina i parę innych różnych różności :)... ładnie to wygląda :) a kwiatów i tak będzie od cholery to jeszcze dwa bukiety im wcisnę :P Eeee... Co do piosenki, to bedzie ciężko bo ta \'\'Cudownych rodziców mam\'\' jest taka -jedyna- w swoim rodzaju. Nadaje się idealnie na to, ale faktycznie to stały punkt wesel :/ Ale nie ma takiej drugiej, kurczaczek! :/ Gdzieś wyszukałam \'\'Walc dla rodziców\'\' ale to takie wiejskie :) :) I dość skoczne... Have a nice day ladies!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z samego rana. Ale się wkurzyłam bo chciałam w ostatni weekend maja jechać do dalszej rodzinki z zaproszeniami i im napisałam czy mają coś zaplanowane na ten dzień a tu klapa komunie wtedy mają i nici muszę coś innego wymyśleć na ten dzień. Miłego i pogodnego dzionka pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki z 15 juz tylko 3 miesiace a kolezanki z 1 juz tylko dwa i pól ale ten czas leci my wczoraj bylismy farby wybierac i nie wyr=bralismy ale kupilismy jakies gładzie i narzedzia itd dzis mamy podjechac za farbami moze coś znajdziemy tylko ze dzis jestesmy do 17 a o 19 mamy kurs tańca ale moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miechy właśnie, uuaaa! ale ten czas szybko śmiga :):) pamietam jak w tamtym roku w maju zamawialismy salę... i rozmawialiśmy na temet slubu, że to jeszcze tyyyyle czasu a tu siup i tylko 3 miesiące :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też ciężko myślę nad tym co tym moim kochanym rodzicom ofiarować :) Napewno kwiaty ale nie te które dostanę od gości ..... zgrozo :/ Ten album mongrana to super sprawa ............ ale przecież zdjecia z wesela beda po weselu ...............wiec jak im dasz prezent na weselu? :P Natomiast ja nie wyobrażam sobie innej piosenki niż \"Cudownych rodziców mam\" ..... może oklepane ale co mi tam... :P Wczoraj już sobie załatwiłam zezwolenie u mnie w parafii na ślub w innej parafii :) Krok do przodu :P W sobotę jedziemy do rodziny Wojtaska :) Nie wiem czy się wyrobimy :D Wyjezdzamy o 15 (bo W. pracuje ) i mamy 22 zaproszenia do rozdania ............. praktycznie wszyscy blisko siebie Oświecim, Zator, Klecza, Wadowice :P Ciekawe czy sie wyrobimy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przypomniałam sobie :D:D:D Monika1985 ja ciebie cały czas myliłam z Nelką naszą :P :D Ja ciebie nie mam na NK wiec moze przeslesz namiary mailowo :) aicha_81@o2.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika mi też prześlij justynka888@interia.pl co do podziękowań.... co my nie chcemy robić podziękowań na weselu,z tego względu,że są z nami tylko nasze mamy. Poza tym to jest osobista sprawa młodych i rodziców a nie powinna być to pokazówka dla gości. Dlatego ja chcę zrobić to w ten sposób,że urządzimy kilka dni przed ślubem kolację dla naszych mam i wtedy im podziękujemy i damy jakieś prezenty. a co goście sobie pomyślą,to ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
hejka dziewczynki.... pomimo iz sie nie udzielam to sobie tak czytam was i co zauwazylam :)) ze coraz wiecej osob sie udziela i coraz dluzszeeee te posty sa :) Kitek -tak wracajac do twojego balona...a moze bys go na zakonczenie wesela przy ostatniej pozegnalnej piosence wsadzila? mam 2 pytanka do was panny mile 1-do ktorej godz w waszym miescie sa wesela ? 2-odpowiedzcie mi na pytanko : skad macie obraczki ? i czy rzeczywiscie apart nie jest dobry ? Ja jestem tak zalatana,ze czasu nie mam myslec juz o weselu.... jak nie problem z autem,to zmiana pracy,to moj K. nie mial pracy przez 3 tyg,a to wyjazd do Polski..czyli kupno prezentow,pakowanie itp itd .... Ja mam slub w kosciele dopiero na 19,przed nami ma para na 17 a o 18 jest msza...nie mam pomyslu na dekoracje :( do mojego slubu to nie dosc ze kwiatki nie beda najswierzszej swierzosci to jeszcze podczan nudnego kazania wierni napewno je podziuia czy cos.....zreszta ja nawet nie wiem na czym polegac bedzie moje przystrojenie kosciola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloiw 1.u mnie wesela są tak do 3-4 godziny,my będziemy tez tam mieć,bo nasz zespól gra do 3 z możliwością krótkiego przedłużenia 2.obrączki robiliśmy z własnego złota,koszt 280zł strasznie późno macie ślub... my mamy na 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi się wydaje że ja mam wcześnie ślub bo o 16.00, i u nas wesele trwa do 6 rano... A APART to płacisz za obrączki+ za firmę...Lepiej w zwykłym sklepie jubilerskim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×