Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Moon nie idz z nim!!!! chyba położe się przez wyjściem twojego domu i bede cie za nogi trzymać, tylko żebyś tam nie szła!!! :) dupek!!!! Justynka suknia...... idealna!! :) ja bede mieć podobną, tylko więcej koronki :) ma się ten gust, nie?! ;) Jak wrócę do domu to mam nadzieję, że znajde troche czasu i przesłucham te kawałki, a przesłucham napewno bo ciekawa jestem niemieckich szlagierów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, myślę że nie będziesz musiała, bo tez widzę, że nic po mnie na tej imprezie. Aicha, oby Twoja siostra miała więcej szczęścia! Joostynka, bardzo podoba mi się takie odcięcie pod biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOOSTYNKA Śliczna sukienka MONGRANA Jak znajdę kiedyś chwilkę to przesłucham piosenki. Dobrze, że już dziś piątek, bo jakoś ten tydzień był do bani. Odmówiło nam 6 osób, przesunęli mi wizytę u dentysty, nie kupiłam biżuterii, nie kupiliśmy alkoholu (bo jednego i drugiego nie było); przesunięto o tydzień odbiór mojej sukni, nie przyszła ani jedna paczka z 4 zamówionych, i jeszcze nie mogłam się wyżyć, bo odwołali aerobik. Jeszcze mnie niektórzy tak wkurzają, że SZOK. Jak się nie odpisze od razu na maila to za chwilę mail ze \"zjebką\", tak jakbym nic innego nie robiła, tylko siedziała w necie całymi dniami. Normalnie, ludzie niektórzy to powinni dać se na wstrzymanie i palnąć se w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joostynka super suknia:)) podobna do mojej tylko ja sobie zazyczylam wyciecie w dekolcie w trojkacik i czekam na przymiarke az zadzwonia jak im to wyszlo :)) suuper wygladasz:)) u mnie nic sie dalej nie rusza dlatego malo co pisze, niewiem za co sie wziasc ogolnie sie obijam i niemam wizji na nic. brak wizji na sukienke na poprawiny, fryzure i bukiet slubny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochane za opinie :) nieskromnie powiem,że mi się też podoba:P na zdjęciu nie ma mojej ozdoby na włosy z woalką,ale też jest ładna :) Mongrana na mnie nie możesz liczyć z tymi piosenkami,bo ja mam uraz psychiczny do niemieckiego po liceum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka, pięknie w tej sukni wyglądasz :) Ja Wam swoje zdjęcia z przymiarki przesłałam na maila( tych dziewczyn, których maila posiadam ;) )U mnie drugi dzień imprezy, zaraz zmykam na koncerty. W niedzielę będę nadrabiała zaległości na forum, bo się rozpisałyście ;) Pozdrawiam Was kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście miało być Joostynka ;) Dziękuję, a właśnie miałam pisać, ze mamy identyczne bolerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie dopisuje na meila:)) angela.n@interia.pl piszcie do mnie dziewczyny bo ja to Was nawet na Nk niemam a od poczatku na forumie gadamy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jaaa agaha80@gmail.com PS. pisalam wczesniej do kilku z Was (inuska84, kamila.p, agusia2882 ), dostalyscie maila? Czemu nie piszecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz Ina obejrzalam, suknia ładniutka, a Twoja figura.... suuuper:)) tylko moge pozazdroscic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inuska, poprostu REWELACJA!!! WOW! Wygladasz cudownie! A jaka fryzurke zaplanowalas, bo ja w dalszym ciagu nie wiem co bedzie najbardziej pasowalo hmm nigdzie nie moge znalezc fryzurki retro na stary styl, do koronkowej rybki sukni? Macie jakis pomysl dziewczeta? Kto chce sie powymieniac zdjeciami niech pisze na mojego maila; agaha80@gmail.com (bo nie wiem jak zalaczyc zdjecie na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam zdjecia Joostynki i Iny: Dziewczyny, wygladacie wystrzalowo!!!!! bez dwoch zdan!!!! :-D eliana, przeslalam Ci na maila moje namiary na nk. Dajcie znac dziewczyny, jesli jeszcze ktorejs z Was nie mam :-) Justynko, a moze niemieckie piosenki zniweluja troche Twoje zle licealne doswiadczenia z niemieckim? ;-) Nie namawiam. Ale jesli zechcesz, to wiesz, gdzie znajdziesz linki :-D U nas koszty slubu mnoza sie zlowieszczo - wlasnie dostalismy zawiadomienie, ze za akty slubne musimy uiscic dodatkowe oplaty i one sa wyzsze od przewidywanych przez nas :-( :-( :-( Nie dziwie sie, ze macie problemy z szukaniem sukienki na poprawiny: ja sie uganiam juz drumiesiac i nadal mi nic nie wpadlo w oko :-o Za to znalazlam za darmo w sieci (na youtube) kroki do tanga i teraz susze R. glowe, ze ja chce sie uczyc :-p Zawsze mialam slabosc do zmyslowego tanga :-) Taniec nie jest latwy ale chyba opanujemy trzy podstawowe (a bardzo efektowne) elementy: krok \"kolyszacy sie\" (nie znam poprawnej nazwy po polsku), parade i Valentina :-D Trzymajcie kciuki, bo tak mi sie to tango marzy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ina to ja też chce zobaczyć twoją sukieneczke!! kamila.p@wp.pl joostyna.... sliczna sukienka!! bolerko mam identyko wiec jestesmy juz 3:D przymierzałam podobą ale jkoś za bardzo eksponowała mi biust i nie czułam sie.. ale ty wyglądasz cudnie... kochane napisze póxniej bo mam dzis remont i normalnie juz sie rozdwajam zeby wszystko ogarnąć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje namiary: iska82@o2.pl Na mail dam namiary na naszą klasę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam was czasem
Justynka super suknia i super w niej wygladasz. mam pytanie po co ty sie kobito odchudzasz???????????????????????????????????? wygladasz rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina, wyglądasz bomba:) sukienka w moim typie:) będę miała podobną tylko nie biała:) Eliana, dziękuję za namiary:) posłałąm zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka mam pytanko, bo widze na tym jednym zdjeciu biale sandalki , bedziesz je miala na slubie? Moja mama mnie porzekonuje abym kupila sobie sandalki zamiast typowych slubnych butow. Dodam ze slub tez mam 8.08.09:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka ---> slicznie wyglądasz w sukni :) ja tez mam takie bolerko :D To już nas 4 :P Ina ----> ja chyba nie mam twojego maila więc jesli mozna jeszcze prosić o zdjątka to chetnie pooglądam ciebie :) aicha_81@o2.pl Mongrana ---> ja tez mialam w liceum niemiecki, tak jak Joostynka :) Ba..... byłam w klasie o rozszerzonym niemieckim :) Ale maturę i tak pisałam z angola :) No musze przyznac że niezłe te piosekni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! :) Ja dosłownie na sekundkę :) Justynka rewelacja!!! :D Bolerko mam identiko ;) Ina ja też chcę zobaczyć Twoją suknię. Mój mail agnieszka82r@wp.pl Ja jutro raniutko uderzam do salonu!!! Ale jak patrze na sukienki bez ramiączek to stwierdzam, że byłam głupia że się na nie zdecydowałam :P Odezwę się jutro już po wszystkim! Spokojnej nocki! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jutro tzn. dzisiaj później troszkę :P prześle Wam zdjęcia :) Dziękuję za miłe słowa :) Dagaa moja suknia tez nie jest biała, to wina oświetlenia ;) moja suknia jest ecru :) Oki teraz się kłade, bo dopiero wróciliśmy z koncertów, padam na ryjex. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×