Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

ciesze sie, Kitek, ze Ci sie moj pomysl z wachlarzem spodobal :-D Jaki kolor wybralas? Rzeczywiscie sporo zlych wiadomosci sie nazbieralo: zawal wujka, smierc kolezanki, kredyt na bezrobotnym... Trzymajcie sie dziewczyny! Opalanie sie... No wlasnie to jest to. Ja solarki nie lubie (uwazam, ze jest szkodliwa dla skory) a pogoda taka sobie. Niemniej niemal kazda sloneczna chwile po pracy spedzam na sloncu i juz sie ciutke opalilam. A juz z cala pewnoscia ramiona, rece i twarz (=przy rowerze, plywaniu i jezdzie konnej), czyli to, co wystaje spod sukienki. Na tyle badz co badz, ze na dzien dzisiejszy nie jestem \"corka mlynarza.\" I normalnie bym sie z tego cieszyla a tu... mam watpliwosci. Suknie kupowalam jak bylam zimowo biala i wygladalam w niej odswietnie (czulam sie jak dama z zeszlych wiekow a te sie przeciez nie opalaly) i mam watpliwosci, czy opalenizna pasuje do slubnej kreacji. Tak mi sie widzi, ze strzaskana na heban skora w bialej sukni... to jakos nie pasuje. Pewnie nie znajde wsrod Was zrozumienia (sama sie nie rozumiem ;-) ogolnie przeciez uwielbiam opalenizne) - wszak tu same fanki opalenizny sie zebrakly :-p Tak sie jednak chcialam podzielic refleksja, ktora sama mnie zaskakuje ;-) Mam pytanko do rozwalcowanych panien: w walcu angielskim tanczycie tylko krok podstawowy + z obrotem (nie wiem, jak sie to fachowo nazywa po polsku) + obrot solo panny mlodej czy robicie jeszcze takie cudenka jak zmiany krokow, polobroty itp? My sie wlasnie popstrzykalismy wczoraj przy tych cudenkach i doszlismy do wniosku, ze lepiej zatanczyc (w miare) dobrze standard jak skiepscic \"cudenka\". Zostalo wszak malo czasu a kawalek podlogi miedzy kanapa a telewizorem do tego bez lustra nie jest najlepszym miejsce do trenowania tanca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie, To prawda, ze Ina, Joostynka i Betatka w swoich sukniach wygladaja bosko! i te sylwetki, talie os ehh Wasi mezczyzni beda mile zaskoczeni ;) Mongrana, ja tez mam suknie w starym stylu retro, wiec nie przesadzam z opalenizna. Z reszta w ogole uwazam, ze Panna Mloda nie powinna byc przesadnio opalona, bo to nieco postarza i wowczas kontrast przy bialej sukni jest uderzajacy. Takie moje odczucia ;)Moglabys mi przeslac wachlarz, jaki sobie zamowilas? Widzialam kilka na allegro i nie moge sie zdecydowac (zdecydowanie do mojej sukni bedzie pasowala koronka, tylko ktora hihi), chyba ze mozesz pochwalic sie rowniez swoja suknia? Moj e-mail: agaha80@gmail.com Jestem ciekawa jaka fryzurke wybralas? Ja w dalszym ciagu nie wiem, choc mam na oku kilka, wszystkie sa sliczne, to wydaje mi sie, ze finalnie dowiem sie dopiero w salonie na fryzurce probnej hii Dziewczyny, a z goscmi juz tak bywa, ze nigdy nie ma 100% obecnosci, trzeba sie z tym liczyc. Mnie najbardziej boli, jesli ktos mi mowi, ze nie ma kasy, wybierajac to jako glowny powod swojej nieobecnosci (to ja juz nic nie mowie o naszych wydatkach wrrr)-ludzie nie zdaja sobie sprawy, ze my Mlodzi chcemy dzielic te jedyna chwile w zyciu, zapraszajac kazdego z osobna (juz nawet wspomnialam ze nie koperta jest najwazniejsza, ale sam fakt bycia i wspolnego radowania, bo to wszystko sklada sie na cudne wpsomnienia)-przeciez taki dzien zdarza sie tylko raz!!! Ale nasze starania na nic-jak grochem o sciane...szkoda mi slow A co do walca, to my wybralismy walca angielskiego i mamy maly ukladzik z obrotami. Mam nadzieje, ze nam wyjdzie. Niby nic trudnego, ale polaczenie wszystkiego w calosc niestety wymaga czasu i poswiecenia heh ;-) Pozdrawiam i czekam na maile ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, troszku mnie tu nie było i przyznaję że sporo czaso zajęło mi przeczytanie wszystkich waszych wątków:) sorki za nieobecno ść. Tak pisałyście,że odebrałyście już zapowiedzi, może cie miw ytłumaczyć o co chodzi, bo my byliśmy spisaĆ protokół i ksiądz mi nic o zapowiedziach nie powiedział, kasy narazie też żadnej nie daliśmy więc teraz nie wiem czy spowrotem tam nie iść. Suknię będę miała do odebrania 9 sierpnia (22 ślub) wiec tylko się boję ze nie bedzie pasować bo a nóż schudnę albop przytyję, jestem po dicie kopenhaskiej i schudłam 5 kg. ale ja niestety nie należę tak jak wy do osób z talią osy i zeszłam z wagi do 75:( zazdroszcze wam tych figur, mój K. to chyba się az tak mną nie zachwyci i szczeka mu nie opadnie. Nie wiem jaki bukiet zamówić, a w środe mam próbny makijaż i dobrze byłoby już co nie co wiedzieć. no nic pozdrawiam Piekna pogoda dzisiaj w jastrzębiu, naprawde rewelacja a ja zamiast nad wode to do 21 w pracy bede sie meczyc. Buziaki i miłego dzionka zycze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana Ja kupiłma ten wachlarz taki drewniany, taki ma ciemny kolor (do sukni ecru będzie pasował). Co do opalenizny, to przesadna opalenizna źle wygląda, poza tym zależy jaką masz karnację. Niektórym opalenizna wogóle nie pasuje. Masz sporo racji, ze do białej sukni to tak niezbyt fajni wygląda jak ktoś jest strzaskany na heban. Ja akurat mam ciemną karnacje, do tego suknie ecru. Mnie wystarczy to co się opaliłam w Bułgarii, a teraz chodzę raz w tyg. na solarium na 5 min. żeby podtrzymać efekt. Co do tańca to my akurat robimy w walcu różne cudeńka (ale 3 lata nauki i praktyki robi swoje ;). Masz rację, lepiej dobrze zatańczyć krok podstawowy niż źle jakieś figury wymyślne - nasz instruktor często to powtarza. A nie macie możliwości wynająć jakiejś sali na godzinkę, dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Agati, jak sie z Toba zeni, to ma OBOWIAZEK byc zachwycony Toba i Twoja talia!!!!! :-D Inny wariant jest niedopuszczalny :-p Mala-Miss - moja suknia nie jest w stylu retro (choc bardzo mi sie takie suknie podobaja). Na zdjeciu bedzie mozna ja zobaczyc dopiero po slubie, bo choc suknie mam juz w domu od Wielkanocy, to nie mam sie w niej jak sfotografowac :-o Kiedy bylo jak cyknac fotke, aparat zastrajowal. A teraz aparat dziala, ale nie ma komu i jak zrobic zdjecia (tak aby Pan Mlody sie nie dowiedzial, ze ja mam suknie w domu! Ot, to byla sztuka, zeby ja przemycic!!!! ;-) ) Fryzury, makijazu i kwiatow wciaz nie mam wybranych :-o Czas leci jak oszalaly a ja sie bede mogla tym zajac dopiero w przyszlym tygodniu :-o Wahlarza nie zamiawialam w internecie tylko kupilam w sklepie z akcesoriami tanecznymi: czerwony z czarna koronka (taki jak do flamenco). Kieys podawalam linka do strony sklepu ale teraz nie moge go znalezc. Po malu dostaje kota z doborem muzyki :-o Nie moge nijak sciagnac Patricii Kaas (jako podklad muzyczny do kolacji). Trzymajcie mnie, bo zaraz komputer wyleci przez balkon :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Ja mam bukiet z frezji : http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Frezje/slides/0-360712232.html#0 tylko tasiemka bedzie koloru srebrnego z racji iz w gorsecie mam krysztalki tez w kolorze srebrnym. Wyslijcie mi wasze suknie ślubne : wioleta.dolinska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam karnacje srednia, bym powiedziala. Nie opalam sie ani na rozowo ani na murzynke - stopniowo lapie mnie braz aby w fazie maksymalnej osiagnac srednio ciemny odcien. Zreszta widzisz na nk: jestem szatynka o niebieskich oczach - typowy mieszaniec jasnego z ciemniejszym ;-) Suknie mam waniliowa, wiec tez ani biala ani ecru - pomiedzy. No ja chyba po prostu taka "pomiedzy" jestem :-p Sali wynajac - nie bardzo jest kiedy. Do slubu dziela nas juz tylko tygodnie a niedlugo dni a spraw do zalatwiania - huk. Myslalam o tym, zeby sie wybrac na lake za domem tesciow - duzo miejsca, swieze powietrze i nikt nas nie bedzie widzial. No tyle, ze jak to na trawie - nie rowno. Trzebaby w sandalach-traperach z gruba podeszwa :-p Chcielismy wziac moze 1-2 prywatne godziny aby doszlifowac te nasze podrygi ale nie wiem, czy sie czasowo i finansowo wyrobimy. Fotograf nam maci w glowie swoja dziewczyna - saksofonistka i ten pomysl nam sie bardzo podoba ale budzet sie kurczy... zresta my to takie wodne stwory - kajaczki, plywanko. Raczej nie za bardzo utalentowani tanecznie. Jak jakos przezyjemy te kilka plasow na naszym weselu (na szczescie nikt z gosci weselnych nie umie tanczyc profesjonalnie, to pownni byc nami i tak zachwyceni - o ile zbyt duzo nie zawalimy ;-) ), to i tak bedzie dla nas wydarzenie :-D 3 lata treningow - super! Chetnie bym zobaczyla film z Waszego wesela :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alloiw22; ja tez bede miala podobny bukiet z frezji, to moje ulubione, delikatne i skromne ;) wokol bedzie otoczka tiulowa w kolorze ecru, tak jak suknia. Teraz poluje na wachlarzyk, bo mnie zarazilyscie babeczki, a ja uwielbiam wszelkie dodatki do garderoby hii ;-) http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Frezje/slides/2.html#115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm, Wiola, bukiecik sliczny :-D Ja sie wlasnie waham - pomiedzy kula (zawsze chcialam) czy kaskada (fajnie sie ja trzyma). Zebym tylko jak ta oslina - posrod jadla nie padla :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONGRANA To zrób sobie zdjęcie w sukni i zobaczysz, czy Ci się podoba, tak jak teraz, mniej opalona, czy przydałoby się jeszcze troszkę \"przypalić\". Ale wg mnie nie ma co przesadzać i czy będziesz czarniutka jak heban czy bladziutka jak córka młynarza to i tak będziesz piękną panną młodą. A piszesz, że tak strasznie blada nie jesteś, więc myślę, że jest OK! Szkoda, że z tą salą nie ma jak, bo to by dużo ułatwiło. Ale krok podstawowy i obrót to w domu jakoś też się da nauczyć i ćwiczyć. Ja wynajmuję salę \"po znajomości\", 30zł za 2h Co do filmiku, to nie problemu. Film z wesela będzie dopiero tak w październiku/listopadzie, ale być może kilka \"teledysków\" będzie na youtoube, a jak nie, to zawsze możemy się dogadać (poślę Ci płytkę pocztą itd. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
mala miss ja mialalam do wyboru 3 bukiety....po wielu godz szukania na necie....i wlasnie mialam ten co ty,ten co wybralam i taki kolorowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! ja tak n szybko wleciałam bo u mnie od rana hudraulik z łazienką walczy... Betatka suknia śliczna a ty w niej jeszcze sliczniejsza:) Co do wachlarza to ja też będe mieć... jest cału z drewnianych listewek takich ozdobnych... co do bukietu to ja też barodz chciałam frezje ale babka która mi robi bukiet powiedziała że w sierpniu już trudno o frezje i są drogie, a do bukietu ich teoche trzeba:/ no i zdecydowałam się na tulipany.. ale kto wie czy to ostateczna wersja:) Co do tanca to ja też mam walca angielskiego.. Tańczyłam sojego czasu w klubie tańca towarzyskiego pare lat, wiec mam nadzieje że jakiś prosty układ nam ułoże... Kitek ja ja czytam Twoje wypowiedzi to już widze jaki będziesz miec idealny slub i wesele!! Ty to masz to wszystko jakoś już zgrane i posklejane do kupy... a u mnie wszystko w rozsypce, a jak mam coś zadecydować to nigdy nie wiem czego chce... dobra babeczki ide robić obiadek.. miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
kamila.p ! ktoras babka klamie :D mnie powiedziala,zebym sie nie martwila bo frezje w sierpniu beda bez problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kazda z Was bedzie miała wachlarz???? Mi pomysł sie bardzo podoba ale niestety do mojej dość tradycyjnej i prostej sukienki myśle ze nie bedzie pasował, Kiedy przepraszam bardzo ze nie panietam która z Was pisała o tych skrzydłach to tez jest jak dla mnie pomysł bomba. Jakąś godz temu dostaliśmy info od naczelniczki ze mamy robić jeszcze wiecej niż do tej pory (nie wiem jakim cudem mamy to robić, chyba tu spac - a były juz takie przypadki :) ) bo mamy pomóc majatkowca (teraz te szkody masowe -powódz), i w zalezności jak bedzie praca szła bedzie bedą rozważane cofnięcia urlopów niech mi kurwa jeszcze urlop cofna to szlag mnie trafi, a juz na grafiku widze ze urlopu przed weselem dokładnie marne 2 dni nie mam zaznaczonego (mam nadzieje ze to poprostu przeoczyła) bo okolicznościowy biore sobie w poniedziałek i wtorek po ślubie. Gosiu a dostał dziś Twój J. list od presesa o zwolnieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMILA.P Oj! ja też jeszcze wiele rzeczy nie mam, nie ma pomysłu na biżuterię, bo co chwila mi się podoba co innego. Nie mam pomysłu na fryzurę, na pewno będą rozpuszczone i kręcone, ale nie wiem, czy będą tak całkiem rozpuszczone, czy lekko spięte. Nie mogę dojść do porozumienia z dj;em. Wczoraj mieliśmy spotkanie, ja swoje on swoje i bądź tu mądry. W końcu się wnerwiłam i mu powiedziałam, ze jak nie zagra tych piosenek co mu dam i nie będzie tak jak ja chcę to mu nie zapłacę kasy. Proste!!! Teraz wszystkie te ustalenia ze wszystkimi trza wziąć do kupy i wysłać koordynatorom - ale mi się tak nie chce. Już się cały dzień za to zabieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś odebrałam obrączki ;) Dla mnie są BOSKIE.... Cud, miód i maliny :D Jak wariatka bawie się nimi od 2 godzin ;) Taka mała rzecz a tyle frajdy ;) :D A dziś przed pracą byłam na giełdzie kwiatowej i kupiłam śliczne kosze dla rodziców :) Kupiłam także dyplomy dla świadków, balony na przystrojenie klatki u mnie i u W., organze i kwiatki ozdobne ....... znowu trochę do przodu ;) Wczoraj odebrałam zapowiedzi z mojej parafi i z parafi W. teraz trzeba je zanieść do tej parafii w której bierzemy ślub ;) Zapłacić .....potem spowiedź i finito...... Agati22---> jeśli bierzecie ślub u ciebie w kosciele to u twego lubego muszą byc / wisieć zapowiedzi przez 2 niedziele :) jeśli ślub u twego lubego to odwrotnie...... A kartke z zapowiedziami daje ksiadz podczas spisania protokołu...... Mongrana, Kitek, Agnieshka i Mała Miss ---> zazdroszczę tego walca..... Mojego nawet jak namówię to nie ma kiedy ćwiczyć :/ Ja rano pracuje a on teraz ma 2 tygodnie popoludnie :( A do wesela coraz bliżej..... Też uważam że zbyt mocna opalenizna to przesada..... Ale jak zaczynam chodzić na solarium to nigdy nie wiem kiedy skonczyć ;) :P i zdarzyło mi się przesadzić :P ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bedę uskrzydlona :P Kitek--->ja też myslę nad rozpuszczonym włosami ..... :P a moze lekko upiętymi :) Zrobię wielkiego supraisa...... jak po 7 latach prostowania wystapie w swoich kręconych...... :D :D :D 09.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
ja jak zwykle do tyłu....o jakich wachlarzach mowa? tzn wiem..ale pokazcie zdjecie lub cos ..plsss :):) Ksiega gości zakupiona,na allegro...potrzebuje jeszcze malutkich woreczkow na cukierka i chyba mam juz wszystko.... ja tez bym chciala rozpuszczone ale mam drobna twarz i chyba w spietych bedzie mnie lepiej.... nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) trochę się zjarałam na żwirowni,ale nie jest źle,może mi zblednie :P JUTRO odbieram suknię :):):) pewnie codziennie będę przymierzać hehehe :) i zapytam w salonie czy istnieje możliwość pożyczenia od nich parasolki takiej białej ślubnej. Nie opłaca się kupować,a chciałabym mieć podczas sesji. Może się zgodzi. Wachlarze też mi się podobają,ale szkoda mi wydawać kasę,spoko na pewno użyję go tylko raz. zazdroszczę wam walca,my się będziemy bujać w kółeczko i może nam wyjdzie 2 na 1,nic poza tym :D niestety 2 beztalencia taneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka Z tego co wiem, to kurcze u mojego J. to jeszcze ludzi brakuje....U mojego J. może być problem z urlopem...Bo będzie pracował miesiąc a kurcze ta jego kierowniczka wraca z urlopu dopiero tydzień przed naszym ślubem...Śmialiśmy się że pójdzie z zaproszeniem na ślub i będzie musiała mu dać...:) No ja żadnych bajerów nie będę miała....Ani księgi gości, żadnych naklejek na alkohol, zero wachlarzy itd...... Muszę się za dwa tygodnie zdecydować na wystrój sali w jakim kolorze; wybrać kwiaty, kosze dla rodziców itp.... Moja siostra była na tym natryskowym....i tak jak ja nigdy nie bierze solarka tak po tym super wyglądała.... Teraz tak nie za bardzo schodzi bo nie równo... ale efekt był super:) Laseczki, Życze milego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na solarce, powoli zaczynam widzieć efekty ;) Ostatnio słyszałam niechcący rozmowę o opalaniu natryskowym. Efekt jest rzeczywiście super. Trzyma się ok 1,5 tygodnia i faktycznie schodzi nierówno...koszt ok 100 zł. Ja też solarium uważam za szkodliwe...idę tylko i wyłącznie przed ślubem...Skóra strzaskana też mi się nie podoba ! :> My to jeszcze do końca nie wiemy jak to będzie u nas z tym walcem... Ina ja niestety od Ciebie nic nie dostałam :( Wiola i Mała- Miss ładniutke te bukieciki!!! Ja jestem dalej na etapie poszukiwań bukietu...Mi też kobitka powiedziała, że jeżeli chodzi o frezje to nię będzie problemu... My też już mamy obrączki i są naprawdę ładniutkie! :) Asiu my chyba jednak walca nie zatańczymy :P Trochę mnie to przeraża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jeszcze jedno! Podłamaliśmy się trochę z tymi wycieczkami... Myśleliśmy, że coś się znajdzie a tu d.... W Triadzie w tym terminie to już nic nie mają :( Pozostaje nam Grecja bądz Hiszpania w innym biurze...I chyba zdecydujemy się na Hiszpanię (Costa Brava). Justynka doszły mi te podziękowania dla rodziców. Siostra mi mówiła, że wyglądają b. ładnie...Ja ocenię dopiero za 1.5 tyg :P Rety jeszcze 1,5 tyg i nareszcie 3 tyg wolnego!!! W następnym tygodniu chyba \"jajko zniosę\" ;) Miłego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie aktualnie 14 osób na minusie i to z mojej strony, od Piotrka jakoś nikt nie daje odp ani ze nie przyjda ani ze przyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Ale jestem padnięta, nic mi się nie chce... :/ Byłam dzisiaj na solarce, przyszły balony ( bardzo ładne) i podziękowania dla Świadków. Agnieshka daj mi swojego maila.. nie wiem dlaczego nie doszło :/ U mnie jeszcze 2,5 tygodnia do 3 tygodniowego urlopu.. i okropnie mi się już dłuży!!!!!! Agnieshka! Będziecie zadowoleni z Costa Brava,a gdzie dokładnie? Bo ja byłam w Canet De Mar :) Ja się w tym miejscu zakochałam :) Buziaki Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tak jak się spodziewaliśmy to po prostu znajomi za znajomymi odmawiają.... no nic będzie może koło 90 osób...hehehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Aicha wszystkiego najlepszego spóźnione ale szczere Witam nową koleżankę ja też mam 29 sierpnia :-) Co do bolerka to mam chyba takie same więc chyba już szósta jestem. Właśnie licytuję biustonosz do sukni ślubnej. W niedzielę skończyliśmy rozdawać zaproszenia teraz będziemy domawiać bo kilka osób odmówiło nawet nie liczę ile. Teraz mam od jutra 3 dni wolne i muszę znaleźć buty i ten biustonosz oraz trochę rzeczy na allegro zamówić. Ja wachlarza nie zamawiam. Podaję maila liwinskamarta@wp.pl Miłego wieczorku pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Agnieshka - tak jak ja jeszcze 1,5tygi 3 tyg wolnego:D:D Ja nie mam bolerka,babka mi odradzila....a teraz sie zaczynam martwic czy nie powinnam miec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszły nam dziś buty do mojego M, są dobre, M. jest b. zadowolony :) 2 osoby dziś mi powiedziały że na 90% przyjdą, wiec już jest 53 gości:) Jeszcze 6 osób ma dać odpowiedź. Nie przyszły jeszcze balony, łopatka do tortu i pałki świecące. Mam nadzieje, ze paczki przyjdą na dniach. A w przyszłym tyg. powinny przyjść paczki te co zamawiałam wczoraj. AGNIESHKA82 No z tymi wczasami to jest masakra. W tv tylko gadają, że ludzie nie chcą jeździć za granicę, boi kryzys, bo drogo a jak się idzie do biura podroży to kole takie, ze szok i pomału człowiek na wczasy nie pojedzie, tam gdzie chce bo miejsca wykupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina mój mail agnieszka82r@wp.pl :) U nas w grę wchodzi tylko Santa Susana. Na zdjęciach prezentuje się całkiem nieźle :) Myślimy nad tym intensywnie i jak dobrze pójdzie to jutro zaklepiemy wyjazd ;) Bo jak nie to ja już nie wiem czy gdziekolwiek uda nam się pojechać :( Muszę Wam napisać, że w ogóle ceny tych wycieczek wcale nie są niskie. Np Grecja średnio 3000 na tydzień z all... Ta Hiszpania kosztuje 3500. Kitku to fajnie, że udało Wam się zakupić te buty. Ja najlepiej \"załatwiłam\" moje buty ślubne! :( Te niższe do tańca wziełam na ostatnią lekcję tańca bo tak nam kazał instruktor... Mój misiek kilka razy mnie \"nadepnął\" i teraz wygladają fatalnie! Dodam, że są z materiału...jak się nie doczyszczą to chyba się załamię ;) A od przeglądania wiązanek ślubnych w necie to już dostaję oczopląsów ;) Uciekam spać bo ostatnio chodzę zbyt późno i strasznie ciężko mi wstać... Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×