Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

no laski mam już suknię w domu:) wszystko już pasowało,bolerko zwężone,więc ok. popołudniu mnie czeka ubieranie,żeby mama mogła zobaczyć,przyjdzie też siostra :) już się nie mogę doczekać. jestem przed okresem i łeb mi pęka :( jutro idę wybierać bukiet i już kolejny tydzień zleciał. jeszcze 3 i ślub.ale ten czas leci. dogadałam się z panią z salonu odnośnie parasolki,za 30zł mi pożyczy do sesji,dzień przed ślubem mogę ją sobie odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia i garnitur już są w domku (potem wkleję zdjęcia); mój M. kupił sobie spinki do mankietów, więc on już wszystko ma. Weszłam do pierwszego lepszego jubilera, i akurat upatrzyłam sobie fajny komplet i zrobią mi do niego bransoletkę (cały komplet: wisiorek, kolczyki i bransoletka 270zł), odbiór 30.07 (akurat jadę wtedy na paznokcie, to nie będę musiała 2 razy jeździć) dobrze, że już nie muszę szukać biżuterii na allegro. Jeszcze tylko do księdza trzeba kiedyś iść i koniec latania. A potem 29.07 pozwozić wszystko na salę, dopilnować strojenia itd. itp. Więc teoretycznie do 29.07 - odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poza tym to łeb mnei strasznie boli, u nas ostatnio są straszne skoki ciśnienia. A ledwo przyjechaliśmy z zakupów, jeszcze nie rozpakowani, a tu już od mojego M. siostrzeniec przylazł i trza go było zabawiać. A zabawianie 7-latka to ostatnia rzecz o jakiej dziś marzę. Przyjechał z tatusiem, a że tatuś ma kupę roboty, to dzieciak heja do nas, bo my nie mamy nic innego do roboty. I co chwilę: daj mi pic (jak przyjechał z tatusiem to niech mu tatuś zrobi picie, a nie idź do cioci), już wykukał paczki dla dzieci (co je robię na wesele) i po co to, na co to. Wrrrrr.....Nienawidzę takich sytuacji. Teraz się zamknęłam i idę się położyć, bo nie wytrzymam zaraz. A nie mam obowiązku zabawiać nieproszonego gościa. Tam, niech se mały po dworzu bryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku, że na wczasy pojedziemy dopiero koło 11.09, to zarezerwowałam nam pokój nad Jeziorem Bystrzyckim na 15/16/08 (trzeba trochę odpocząć po weselu). Urzekło mnie jacuzzi na świeżym powietrzu z widokiem na jeziorko , wokół 3 zamki do zwiedzenia, (to co lubimy najbardziej), w tym zamek Książ- zawsze go chciałam zwiedzić Oby wszystko się udało, łącznie z pogodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po domowej przymiarce sukni :) dociera do mnie to,że niedługo ślub, wcześniej mi się ciągle wydawało,że jeszcze tyle czasu... KITEK fajnie wam,że tak sobie dużo jeździcie i zwiedzacie. Nam się nigdy nie chce :) no ale w Grecji nadrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! dzisiaj już piątek, weekend, a ja nic nie odpocznę :) Dziś mój wieczór panieński, wszystko szczegółowo zaplanowane, wiem tylko, że dostanę tort ;) Dokładnie wszystko wam opowiem w niedzielę :) Miłego dnia i weekendu dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Ina..szalonego Panieńskiego !!!! Mialam isc na te nieszczesne solarium...i dostalam okres,sila wyzsza..isc nie moge. Kitek-kiedys cos tam mialas mi odp na nk,nie to zebym sie przypominala :D U mnie moj miesiac miodowy stoi pod nie jednym a 3 znakami zapytania....troszke mi sie namieszalo i niewiem czy wogole gdziekolwiek pojade,napewno nigdzie zagranice(musze zdac jak najszybciej paszport i w trybie przyspieszonym wyrobic sobie nowy,we wrzesniu staram sie o rezydenture stala i potrzebuje juz miec wymieniony) no i kasy nie mam...ale przynajmiej zobacze moje mieszkanko juz wyremontowane :):):) a teraz kawusia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALOIW22 Pamiętam, pamiętam. Miałam Ci odpisać jak najszybciej, a tu już prawie meisiąc zleciał. Ale poprawię się, teraz już nie mam tyle bieganiny, więc mogę się zając odpisywaniem na maile. Przepraszam, i mam nadzieję, że się nie gniewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bedzie sie dzialo heh...Ina, szampanskiej zabawy na wieczorku panienskim!!! Ja sie bawie za tydzien w babskim gronie ;-) a za dwa...SLUB wreszcie hihi Pozdrawiam wszystkie szczesciary ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Ja odbieram suknie we wtorek :P Pani dzwoniła że już wszystko poprawiła do czego się przyczepiłam :P No zobaczymy...... :) Ina ---> udanej imprezy :D :P Mój wieczór panieński jest 1 sierpnia czyli wtedy kiedy część z was powie \"TAK\" :) pozdrawiam miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) załatwiłam bukiety,z herbacianych kalii/kantadesek, mój bukiet z 10 kwiatów,delikatna zielona trawka z koralikami i łodygi owinięte białą wstążką. Drugi mniejszy bukiet i jeszcze butonierka. Całość 150zł :) upał straszny u nas,łeb mi pęka,do tego mam okres :( Ina udanej zabawy,ja robię tylko spotkanie przy piwku chyba w przyszłą sobotę lub niedzielę. Max.5 osób. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
A ja chyba nie bede miec panienskiego..moje najlepsze kolezanki sa porozjezdzane po calym kraju lub swiecie....mam to szczescie,ze beda na slubie,nie chce niczego innego...a tak dla przykladu moje koezanki z Warszawy,Danii,Anglii potrafia przyjechac na slub a rodzina ktora mieszka z 20 do 40 km od mojego miasta niestety odmowila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym sobie chetnie z Wami zrobila panienski :-D To bylby MEGA wieczor - z samymi pannami mlodymi :-D A tak na serio - ja chyba nie bede miec, bo sie nie wyrobimy. A chcialabym bardzo, bo jestem juz w tak ogromny stresie przedslubnym, u kresu wytrzalosci. I takie odprezenie w babskim gronie baaaardzo by mi sie przydalo. Zamiast tego na domiar zlego zamiast tu harowac jak nalezy na miejscu nad ostatnimi przedslubnymi przygotowaniami, to moj musi jeszcze w dwudniowa delegacje a ja do Berlina :-o I juz poleca trzy dni z 5, w czasie ktorych daloby sie cos pchnac do przodu :-( Nie daje juz rady :-( Dobrze, ze chociaz Was mam, bo jakbym z tym byla juz zupelnie sama to zwariowalabym niechybnie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już o tym pisałam, też nie będę miec panieńskiego, zresztą ja po cywilnym to już nie panienka. Miał być grill dla znajomych, ale nikt nie ma czasu:( Chyba już pół roku temu miałam oprzędzać, ze 19.07 będzie u nas grill. No trudno, ja tam nad tym aż tak nie ubolewam, tym bardziej, ze nie mamy jeszcze w domku wszystkiego wyremontowanego. Teraz mój M. kładzie kafelki w kuchni, żeby na ślub jako tako wyglądało (goście w domku będą) W przyszłą sb przyjadą do nas znajomi, to można by to podciągnąć pod przedślubną imprezkę. A u mnie nie ma dnia, żeby się nie wnerwiła. Dziś ktoś chciał dla mnie dobrze, a wyszło źle, bo nie lubię jak ktoś coś robi na wyrost, nie proszony i nie lubię 3x jeździć w tą i z powrotem, jakbym nie miała nic innego do roboty. Wczoraj przyszły mi paczka, a że nie było nikogo w domu to zostało awizo. Dziś pojechałam po paczkę, a paczki nie ma, bo już ktoś od nas ją odebrał (tak to jest, jak się mieszka na wsi i ma się znajomych na poczcie)i zamiast przywieźć mi ją do domu, jak już był taki dobry, to nie, sama muszę dzwonić i jeszcze jechać do tego kogoś po paczkę. Bo oczywiście ta osoba nie potrafiła mi napisać sms'a, że wzięła mi paczkę. Przychodzę na pocztę, a tu pani mi mówi, że paczkę odebrał ten i ten.A ja w szoku, o co chodzi. Ręce opadają. Obłęd! Eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!!! Wczoraj spędziłam cały dzień poza domem stąd też moja nieobecność na kafe :> Dzięki dziewczynki, mi też się te bukiety bardzo spodobały! Czekam teraz na maila od Pani, czy będzie można je zrobić... Kitek, Justynka to super, że już macie kiecki w domciu :) Ja swoją odbiorę kilka dni przed ślubem :) Ina udanego wieczorku!! :) Czekamy na relacje!!! :) U mnie coś się dziewczyny wykruszają :/ Te co są na miejscu to będą gorzej z tymi co są w innych miastach... Asiu to będziemy \"razem\" imprezować ;) Ty na wieczorze ja na weselichu ;P Aniu to byłby niezły pomysł jakbyśmy wszystkie urządziły sobie wspólny wieczór panieński!!:P Ale by się działo :D Kitku wcale Ci się nie dziwię z tą paczką...też bym się wkurzyła ;/ Równie dobrze mogła ta paczka sobie spokojnie leżeć na tej poczcie i czekać a nie Ty teraz jeszcze musisz za nią jeździć...zupełnie bez pojęcia Uciekam gotować obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge widziec co was podkusilo zeby miec slub w te upaly?:D przeciez makijaze wam splyną a kiecka bedzie mokra. wspolczuje wam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie...Dzisiaj była taka ulewa Warszawie, że coś okropnego. Dobrze, że nie zaczeło lać jak wychodziłam z pracy . Na ulicach powodzie...Pozalewane budynki, piwnice i stacje metra....A co najlepsze,że tylko lało w kilku dzielnicach. Tu gdzie mieszkamy zupełnie sucho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADYGLUTTER Ja lubię upały, a o mokrą sukienkę i spływający makijaż już niech cię główka nie boli. Jest milion sposobów, aby być świeżym w 40-stopniowe C restauracje to teraz większość ma klimatyzację. A upały nie są takie pewne. Może się tak zdarzyć też, że w sierpniu będzie tak zimno, jak w czerwcu i na początku lipca było, wtedy nie będziemy się martwic, czy nam nie będzie za ciepło, tylko szybko latać będziemy za bolerkiem itd. żebyśmy nie zmarzły. No chyba, że jesteś jasnowidzem i wiesz, że akurat w każdy weekend sierpnia będzie upał nie do wytrzymania. Kilka dni ciepła i już ludziom odbija. 1,5 miesiąca było zimno -źle, teraz raptem parę dni 30 C i też źle. Niektórzy to powinni się zastanowić czego chcą. ty się dziwisz, że bierzemy ślub w lato, a ja się dziwię, jak można brać ślub w zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko :D :D Ale przysadziła ta lady_glutter :D :D :D mam nadzieje że twoja przepowiednia się spełni i będzie upalny cały sierpień ....... :D :D :D My sierpniaczki to uwielbiamy ;) Co nie kobitki? :D Ja kocham ciepło, gorąco i upały .....:D dosłownie i w przenośni :D :D :D Ale mnie kobita rozsmieszyła ....... nie moge :D Joostynka ---> świetny wybór! Moje gratulacje :) jestem pewna że twój bukiet będzie powalający ;) p.s I bardzo fajna cena ..... muszę ponegocjować z moją kwiaciarką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie komentuje tej uwagi o upałach,czekałam,aż zrobi to Kitek-moim zdaniem mistrzyni ciętej riposty :D u mnie na sali jest klima,więc się nie martwię,a w kościele jakoś przeżyję nawet jak będzie 40 stopni:) choć moja wymarzona temperatura to 20-25 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :-) Ina miłego wieczoru panieńskiego, ja raczej nie będe mieć chyba że sama go zorganizuję. Kupiłam dziś buty w KDT ale w necie na stronie tej firmy ich nie ma a nie wiem czy zdjęcie uda mi się pokazać w necie. Są z niewielkim czubkiem zaokrąglonym, palce zasłonięte i pięta a w środku odkryte i mają mały kwiatek i są w miarę wygodne. Przyszedł też do mnie biustonosz. Brakuje mi tylko torebki, podwiązki, majtek, rajstop i coś do włosów i chyba jestem ubrana. Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina ! szampańskiej zabawy!! ;) ja za dwa tygodnie planuje chlanko z panienkami moimi ;) jak to dobrze, że już weekend i mogę otworzyc swoje ulubione carlo rossi :) byliśmy wczoraj u naszego zespołu, wszystko ustalone i dograne na tip top :) już zaczynam odczuwac stresik przedślubny! zawsze mówiłam, że to jeszze duuuużo czasu a tu już 29 dni zostało. czas zasuwa jak szalony.. dziewczynki miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie diabeł nas podkusił!!! :P Dziewczyny i co my teraz zrobimy????? Pozostaje nam już tylko siedzieć i modlić się żeby nie było upałów ;))))) Też uwielabiam lato!!! :D Justynka rzeczywiście cena Twoich kwiatów bardzo jest przystępna :) Jutro jedziemy zamawiać kosze delikatesowe dla rodziców. Już nawet wybralismy produkty :) Kochane zaczynam odliczanie! Do naszego slubu pozostało 15 dni! :P Miłego wieczorku Wam życzę! Ja lecę ogladać jakiś filmik z moim ukochanym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na sierpniowych panstwa mlodych przystalo my tez sie przylaczamy do uwiebiajacych lato i wysokie temperatury :-D A ze mam niepelny etat udalo mi sie dzis nawet przez praca (normalnie po pracy) chycnac na plaze i sie wykapac :-D Ach jak cudownie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Zapomniałam wczoraj dopisać uwielbiam lato i upały a poza tym to jak makijaż jest dobrze zrobiony przez makijażystkę to nie powinien spłynąć. Dobra spadam do pracy jak ja nie lubię pracujących weekendów. Miłego weekendu buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam pogodę na 01.08. i ma być ponoć 28C ; zachmurzone i deszczyk (to jeszcze 2 tygodnie, więc mam nadzieję, że to zachmurzenie i deszczyk się nie sprawdzi). Już odczuwam lekki stresik. Wklejam fotki sukni, opaski i butków. Do tej sukni diadem mi nie nie będzie pasował, ale za to opaska fajnie wyszła i super pasuje do reszty. Mam jeszcze kawałek materiału to dam szwagierce żeby przeszyła i potem zmienię opaskę ze zdobieniami na opaskę bez zdobień. http://img220.imageshack.us/img220/4314/img0002fzb.jpg http://img402.imageshack.us/img402/770/img0003ukn.jpg http://img220.imageshack.us/img220/1307/img0006j.jpg http://img170.imageshack.us/img170/5630/img0008i.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×