Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

no wlasnie wachlarz mam krwisto czerwono-czarny. Sale mamy niebieska z zoltymi zdobieniami. Suknia waniliowa. Dodatki - srebrne. Obraczka zlota. Makijaz - jeszcze nie wiem. Ja zas, jak wiecie - niebieskooka szatynka. 2 z 3 sprzedawczyn odradzaly mi bordo, ze \"za mocne\" na moj typ urody, 2 z 3 odradzaly rozowy, ze ja tez nie z tych rozowych... Moja mama widzi ciemny roz ale tego ja nie lubie. Lososiowego ani herbacianego do slubu NIE CHCE. 2 kwiaciarki polecaly mi takie czerwone kulki (ponoc owoc dziurawca ale jakos nie widzialam, zeby dziurawiec tak owocowal) ale to nie do tego ksztaltu bukietu, uwazam. Zolty mi sie jakos wydaje zbyt codzienny, choc komponuje sie ladnie i pasowalaby potem stojac na sali w wazonie. Poza tym nie wiem, czy wziac taka lagodnie wijaca sie lodyzke z malymi listkami - jakby fikus, dajaca sie efektowniej ukladac. Czy bardziej sztywna i mnie podatna na ukladanie ale za to... jasmin (mam straszna slabosc do jasminu). Oj, glupia juz jestem od tego wszystkiego :-p Ide juz spac, bo jutro dzien zapowiada sie intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana, ja bym wybrała te bordowe do ożywienia :) Mi się właśnie najbardziej podobają bukiety w kształcie jak zwał tak zwał np wodospadu :P Dzisiaj śmigam odebrać moje zapowiedzi i raz jeszcze po raz mam nadzieję ostatni do kwiaciarni: przybranie kościoła wybrane, samochodu też tylko zdjęcie bukietu muszę dostarczyć :) Wczoraj przyszły podziękowania dla rodziców- cudo! W weekend postaramy się skompletować kosze dla rodziców :) Dzisiaj czekam na paczkę z kieliszkami :) Miłego dnia Kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam tabelke, ufff :) ciężko było, dopiero chyba gdzieś na 50 stronie ;) ale żeśmy się rozwinęły przez ostatnie tygodnie :P no to wklejam 🌻 agnieshka82....................Agnieszka.................... ....01.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta............................ 01.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. ............01.08.209 joostynka1985..............Justyna...................... ........08.08.2009 8 sierpnia 2009...............Gosia................................08.0 8.2009 dagaa...........................Dagmara................. ..........08.08.2009 Aicha_81......................Asia...................... ............09.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ............15.08.2009 Monika1985...................Monika..................... .........15.08.2009 Betatka........................Beata.................... ...........15.08.2009 nelka26 .......................Monika ..............................15.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... ...........22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ..........29.08.2009 Eliana..........................Angela.................. .............29.08.2009 Elfik...........................Adriana................. ..............29.08.2009 czarna koala.................Kasia................................. 29.08.2009 lunek...........................Aśka.................... .............30.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Moniczka nieźle się postarałaś :) teraz wszystkie nowe dziewczynki wpisywać się :) miłego dnia życzę,mnie dziś czeka poszukiwanie sukni z siostrą :) buziaczki dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, faktycznie maja zielony odcien :-D dzieki za Wasze opinie. 2:0 dla bordo. Jeszcze ktos? :-) A mnie wciaz nie ma w tabelce :-o Ja zas jestem pomiedzy tymi z 1.8 i tymi z 8.8. Aktualizuje: agnieshka82....................Agnieszka........................01.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta............................ 01.08.2009 Kitek280.......................Mariola...............................01.08.209 mongrana......................Ania.....................................08.2009 joostynka1985..............Justyna..............................08.08.2009 8 sierpnia 2009...............Gosia...............................08.0 8.2009 dagaa...........................Dagmara...........................08.08.2009 Aicha_81......................Asia..................................09.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ............15.08.2009 Monika1985...................Monika............................15.08.2009 Betatka........................Beata...............................15.08.2009 nelka26 .......................Monika ..............................15.08.2009 Cranberry.....................Ania.................................22.08.2009 Marcia21......................Marta...............................29.08.2009 Eliana..........................Angela...............................29.08.2009 Elfik...........................Adriana..............................29.08.2009 czarna koala.................Kasia................................ 29.08.2009 lunek...........................Aśka.................................30.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, spisałam się na medal :) ale to jak się kiedyś spotkamy :P Ania, wpisz dzień ślubu :):) i odradzam żółte kwiaty w bukiecie, są takie ''codzienne''., różowe nie kojarzą mi się dobrze a bordo to taki ''odświętny'' kolor no i świtnie gra z kremowymi różami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto i dekoracje do kościoła domówione:) Trwała zrobiona - nawet mi się podoba, najważniejsze że nie spaliła i nie zniszczyła mi włosów:) Wczoraj jeszcze poskładałam pudełka - ubranka. W środku są 2 cukierki. Wklejam fotki (trochę jest niewyraźna, ale już pudełka są schowane w piwnicy, bo są już z cukierkami i teraz czekają w chłodnym). http://img148.imageshack.us/i/img0010g.jpg/ http://img505.imageshack.us/i/img0014ncm.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitku fajny pomysł z tymi sukieneczkami i garniakami :) będziesz to dawać wszystkim gościom? uciekam na zakupy buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka1985 Tak, wszyscy goście dostaną taki prezencik - będzie stał na stole, przy talerzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Eh ostatnio brakuje mi na wszystko czasu...Poza tym muszę wszystko notować bo już się w tym wszystkim zaczynam powoli gubić... Mało tego ludzie mnie na każdym kroku denerwują...Facet z allegro już mi 3 tyg wysyła nalepki na ciasto...z kobitą od kwiatów nie mogę się dogadać...nagle się okazuje, że fryzjerka do której byłam zapisana wieki temu prawdopodobnie będzie w ten dzień w innej miejscowości i ja niby tam mam jechać, żeby łaskawie mogła zrobić mi fryzurę...itd itd...ręce opadają... Opryszczka jakby się zmniejszyła...jestem dobrej myśli...Po 3 dniach pasków przeszłam na spirytus ;) Zakupiłam sobie utrwalacze makijażu itp. W sobotę prawdopodobnie szykuje mi się wieczór panieński :) ale nikt mi nie chce nic powiedzieć ;) Aniu ja też uważam, że bordo będzie Ci pasował :) U mnie w grę wchodzi liliowy, ciemny róż i biały :) Wcześniej miały być fioletowo- różowe, ale podobno ludziom fiolet kojarzy się z żałobą :( eh Kitek super te prezenciki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki nareszcie mam dwa dni wolne od pracy. Aga współczuję opryszczki ja nie miałam i nie wiem czym najlepiej leczyć ale spirytus chyba najlepszy będzie. Ina ja Cię nie mam na nk postaram się na maila przesłać linka. A co do kwiatów to ładne te wiązanki ja myślę na jakimiś jasnymi ale nie wiem jakie pewnie róże i jeszcze jakieś. Co do pogody to do końca sierpnia m być ładnie bo ja ostatnia w kolejce nam zostało miesiąc i tydzień. Z tym krokiem do marszu to fajny pomysł ale już widzę reakcję mojego napewno się nie zgodzi. Kitek też patrzyłam te ubranka ale chyba zrobię woreczki i my tylko dzieciom damy cukierki a dorośli dostaną po kawałku ciasta. Monika naprawdę się spisałaś na medal :-) Kitek pierwszy raz robiłaś trwałą? Ja robiłam rok temu i miałam ją przez 3 dni i nadal bym chciała zrobić ale się boję że znowu kasę wydam a nic nie wyjdzie może po ślubie spróbuję. Paczki na bramki też fajne :-) Ja chyba też dziś do księdza pójdę odebrać zapowiedzi. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś robiłam trwałą, 8 lat temu. Bałam się teraz iść, nawet miałam jechać do tego fryzjera, co mi wtedy robił, ale trochę mi się nie chciało jechać 100km. Kogo napotkała to się pytałam, czy zna jakiegoś dobrego fryzjera, no kilka osób mi wskazało tego samego i do niego poszłam. Ale i tak się bałam. Bo albo trwała trzyma się 3 dni, albo włosy są spalone i zamiast pięknego skrętu jest sianko na głowie. Moje loki jeszcze się trzymają, ale jeszcze nie myłam włosów, zobaczymy jakie będą po umyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Monisia ---> brawa brawa brawa dla ciebie :) :D Zdolna ta nasza dziewczynka ......Superrrrrrrrrrr 👄 :) Mongrana ---> jak opisujesz ubiór, makijaż itp... to moja wyobraznia działa i widzę oczyma wyobrazni ten bordo :) Bedzie pasował :) Bordo OK Kitek ---> Też oglądałam te paczuszki dla gosci na allegro (te suknie i garniaki) w ostateczności zamówiłam inne :P jak będe miała chwilke to wam wkleje zdjęcia :) A paczuszki na bramę bardzoooooo ładne :) Za te lentylki to chyba przyjadę i zrobię ci brame :D :P Pozdrawiam dziewczynki ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! miałam Wam napisać, ze prognoza ze stronki "twojapogoda" na wczoraj i dziś się nie sprawdziła. Miał być deszcz i zachmurzone, a u mnie jest słoneczko i ani jednej chmureczki. Mam nadzieje, ze ta 01.08 też się nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja też chcę lentilki!!!! chętnie bym po nie pojechała na Słowację :P co do pogody... wczoraj zmienili i wg nich 7 czyli dzień przed moim ślubem ma być 34.... chyba bym umarła... ale dobrze,że najczęściej to się nie sprawdza. znalazłam jeszcze jedną stronkę z pogodą i tam mi się bardziej podoba,bo ma być chłodno :) http://www.pogody.pl/go.live.php/PL-H58/prognoza-dlugoterminowa.html ja się strasznie boję,że będzie wielki upał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że lentilky robią furorę:) Ja już wolę upał, niż deszcz. I ta prognoza, z tej drugiej stronki, co podała Joostynka mi się b. podoba. W moich stronach 29C, nie ma zachmurzenia, nie ma deszczyku. Oby ta prognoza się sprawdziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tą trwałą robiłam w biegu niby u dobrej fryzjerki ale nawet mi nie powiedziała że włosy można myć po 5 dniach dowiedziałam się od koleżanki i umyłam po 4 ale i tak już prawie loków nie miałam . Podobno na mniej podatnych włosach do układania może za pierwszym razem nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą pogodą to tak na prawdę będzie wiadomo co i jak na kilka dni przed... bo teraz na jednym portalu podają,że będzie 34 a na innym,że 19 :D ja się już strasznie stresuję :( nie wiem jak dotrwam do 8:( dziś mi się znów śnił ślub... że idę już do kościoła,jest 13:50 (ślub mamy na 14) a ja w suknię mam się przebierać w kościele... i w ogóle jacyś dziwni ludzie tam byli i nie było to w naszym kościele... chyba zwiększę dawkę melisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialam bardzo intensywny dzien, wrocilam tak padnieta ze nawet Wam napisac nie mialam sily. Kupilam sukienke na poprawiny (wreszcie!) i kieliszki :-D Poza tym zrobilam 3 prania, porzadki w mieszkaniu (dzis cd) i 1000 innych spraw. Mariola - superasne te pudeleczka :-D Przyznam, ze jak o nich pisalas, to raczej krecilam w myslach nosem ale jak je zobaczylam - dla mnie bomba :-D Az by sie chcialo wprosic na Wasz slub, zeby dostac jedno na pamiatke ;-) Przy tym Waszym calym opisie bram uswiadomilam sobie jedna rzecz: ja nie wiem co to jest brama :-o Nigdy w zyciu nie widzialam. Sasiedzi po prostu robia samochodami / swoimi cialami blokade na drodze i nie puszcza bez wykupnego czy tam rzeczywiscie sa poustawiane jakies luki z galazek, przez ktore trzeba przejachac a za ktorymi czaja sie sasiedzi???? Nie smiejscie sie ze mnie, ze nie wiem ale u nas na prawde nikt tego nie praktykowal... Dzieki dziewczynki za rade. Chyba mnie przekonalyscie do tego bordo :-) Choc widzialam wczoraj na ALexie takie ladne czerowne roze z lekko zieklonymi brzerzkami i tez byly sliczne (staly obok kremowych i swietnie pasowaly :-p).Pomysle. No dobra, w kazdym razie roz i zolty zgodnie odpadaja :-D Przypomnialam sobie jeszcze, ze siostrzenica Rene, ktora ma przed nami sypac kwiatki bedzie w bialej sukience z czerwonymi dodatkami, wiec jeszcze jedno \"za\" dla bordo :-D Justyna - a czemu Wy sie zdecydowaliscie na slub w pierwszej polowie sierpnia - najgoretszym czasie w roku, jesli nie lubisz upalow? Mozna bylo chocby dwa tygodnie pozniej i juz bylaby mniejsza szansa na upaly. Ja tez bym nie chciala 34°C na slubie ale z dwojga zlego dla nas lepsze to niz 20°C i deszcz. Chyba juz kiedys pisalam: znajomi meteorolodzy uswiadomili mi, ze prognoza dlugoterminowa to wrozenie z fusow, na poziomie horoskopu w tanim czasopisemku dla gospodyn domowych - mozna poczytac sobie rozrywkowo, jak kto lubi, ale nie ma on zadnych podstaw naukowych, zadnego statystycznego prawdopodobienstwa i wierzyc w to byloby rowne wierze w te ze wlasnie horoskopy. A wiec dziewczyny: nie przejmowac sie tym co tam pisza!!! :-D Moj mnie wkurzyl wczoraj jak 100 choler. Cala noc spalam przez niego niespokojnie. Jak wiecie, kupilam wczoraj kieliszki. Rada wracam do domu i slysze - \"a czemu tylko tyle? a gdzie dla kierowcy, fotografa, muzyka?\" No mna zatrzeslo! Po moim trupie bede wznosci NAJWAZNIEJSZY TOAST SZAMPANEM na WLASNYM SLUBIE z obsluga!!!!! Obcymi ludzmi, ktorych nigdy wiecej w zyciu nie spotkam i ktorzy dra z nas bezczelnie kase bez skrupulow. Zwl. ten zafajdany kierowca - arogancki, zarozumialy cham (ale jest wlascicielem wymarzonego przez nas autka, wiec nie mamy wyboru i musimy go miec). Fotograf ma ten moment fotografowac a nie pic! Pic moze sobie w luzniejszych chwilach - bedzie ich pod dostatkiem! Zreszta... muzyk jest bardzo mily - uroczy starczy pan, ewangielicki koscielny. Niemniej jednak to jest OBCY czlowiek! Tak, my przyjmiemy od niego zyczenia, podziekujemy, damy koperte z kasa. I dowidzenia! W najpodnioslejszym momencie po ceremonii slubnej (pomijam koszty szampana, nie wina musujacego), ktory dzielimy tylko z najblizsza rodzina nie ma miejsca na obsluge! Toz oni sa w PRACY!!!!! Dla nas to podniosly moment, uroczystosc, dla nich - zarobek. Im to ZWISA, chca odfajkowac swoje, wziac kase i jak najpredzej pojechac do domu. I co, ja mam tak piekny moment dzielic z ludzmi, ktorzy maja mnie w D i czekaja tylko kiedy siegne do portfela????????? To moze jeszcze kelnerki zaprosic? Wlascicieli lokalu? A moze przechodniow - bo wtedy tez tam sie ktos bedzie krecil! A juz idac tym tropem to kelnerki powinny jeszcze dostac kawalek tortu weselnego - wszak go bede serwowac! No ludzie!!!!! Skad on ma takie debilne pomysly? Do teraz mna trzesie jak tylko o tym pomysle!!!!!!!!!!!!!!! A upiera sie przy nim, ze koty darlimy wczoraj ostro :-( Jeszcze swojego zdania nie przeforsowalam, wiec dzis, jak wroci z pracy, czeka nas wojny cd :-( :-( :-( Predzej bylabym sklonna zrezygnowac ze slubu niz pojsc na najmniejsze ustepstwo w tej kwestii: ZADEN obcy, nikt ze slono oplacanej obslugi nie bedzie obecny przy tym najwazniejszym toascie i BASTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się uparłam na tą datę i już,to są moje urodziny i strasznie chciałam wtedy mieć ślub. Rok temu nie zastanawiałam się nad pogoda :) ale jakoś to będzie,trzeba będzie przeżyć zarówno upał,jak i 19stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny!!!! ajajaj!!!!! no to masz fajna date :-D No i masz tez dwudzistokilkuletnie doswiadczenie z pogoda osmego sierpnia - powinnas moc wyliczyc sobie statystyczne prawdopodobienstwo :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka To mnei się śniło, ze jeszcze rano w dzień ślubu jechałam do sklepu kupić jakieś pierdołki. Już drugi raz mis ie to śniło. Mongrana Brama - to u nas ogólnie zastawiają autko z MP (przeważnie jakimś długim kijem) i nie puszczą, jak czegoś nie dostaną. W niektórych rejonach to jeszcze się przebierają itd. itp. U nas obsługa nie dostanie wogóle alkoholu- oni są w pracy a nie na imprezie. Jak ja idę do pracy to też nie piję. Kupę kasy płacę za ich usługi, więc mam prawo tego wymagać. Jakbym chciała miec podpity zespół itd. itp to wzięłabym byle kogo z pod budki z piwem i efekt byłby ten sam, a jeszcze zagraliby za flaszkę, a nie za kilka tysięcy. Ewentualnie damy obsłudze flaszkę na odchodne, ale to ewentualnie, bo my obsługi będziemy miec 7 osób, więc tego by się nazbierało. A oni dostanę kasę i jeszcze im prezenciki dawać. Mongrana, jeszcze tego by brakowało, żebyście obsługę częstowali szampanem. Kupcie im wino musujące z aldika i dajcie po imprezie na odchodne. Przy toaście muzyk ma grac, fotograf fotografować, a reszta obsługi ma robić to co do nich należy. Idąc tym tropem, to może jeszcze zaproście obsługę to tańców, wspólnych zabaw itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. zebyscie mnie zrozumialy dziewczyny - my robimy baaaaardzo kameralny slub i kazdy obcy to wlasnie - obcy. Przeszkadza. Za to poprawiny chcialabym wyprawic na ranczo na ktorym od lat jezdze konno, gdzie znam prawie wszystkich - od chlopa wynoszacego gnoj poczawszy, poprzez wszystkich kelnerow, tancerki a na wlascicielu skonczywszy. I tam bym sobie bardzo zyczyla, zeby cala obsluga sie przysiadla do nas, kiedy bedziemy pokazywac prezentacje ze zdjeciami i zeby bylo fajnie i na luzie. Nie o kase chodzi w moim uporze ale o to, ze nasza obsluga na slubie i weselu to sa dla mnie obce osoby. W malym gronie odczuwa sie to dotkliwie, moim zdaniem. Nie bylabym taka zawzieta, gdybysmy mieli weselicho na 100 osob. Ale nas jest doslownie kilka sztuk! Obslugi byloby tyle, co polowa gosci!!!!! No jak by to wygladalo? A czesc z tejze obslugi dobitnie pokazuje na kazdym kroku, ze chodzi im tylko o kase. O ile jeszcze sama prowadzaca ceremonie (mamy kobitke :-D ) i muzyk to przesympatyczni ludzie, czuje sie od nich zyczliwosc, to np. ten kierowca to zwykly burak. Niech sobie pociaga z naszych trunkow jak bedzie spragniony, nie bedziemy mu przeciez bronic ale NIE w czasie TEGO WYJATKOWEGO TOASTU. Mam nadzieje, ze mnie rozumiecie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, Mariola, ze stukalysmy w tym samym czasie posta :-) Ciesze sie, ze mnie rozumiesz :-D Moj byl wczoraj taki zaperzony przy swoich "racjach", ze juz sobie zaczelam myslec, ze jakas jedza jestem, ze nie chce z tymi ludzmi swietowac (ale i tak ustapic nie zamierzalam :-p :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Kitek, widze ze na prawde wlozylas duzo pracy w dopracowanie detali :-D Fajnie :-D Ja wstawie swoje fotki drobiazdzkow jak znajde kabel od aparatu :-o Wlasnie telefonowalismy z moim R. Krotkie spiecie (dokladnie 8 minut ;-) ) ale przeforsowalam swoje!!!!! Obsluga nie bedzie brac udzialu w naszym toascie! Co prawda nie uznal moich racji (??? :-( ) ale \"dla swietego spokoju i mojego dobrego samopoczucia\" ustapil \"skoro to dla mnie takie wazne\". Sukces polowiczny ale dobre i tyle :-p Tyle haruje nad przygotowaniem tego wesela, wlozylam w to tyle serca i nie dam sobie go zepsuc jakims zleceniobiorcom, ktorzy wpadna na sekundke i odpracuja swoje kilka euro - oni do rodziny NIE naleza, nie nalezeli i nalezec nie beda! Victory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×