Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiaczek prosiaczek

duża nadwaga! ---- razem damy radę! od teraz PO CO CZEKAć

Polecane posty

Czyżbym została sama na placu boju? No cóż,ja też wyjeżdżam,zamelduję się w poniedziałek,obym choć utrzymała wagę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pojechały a mnie zostawiły:).Ale ktoś naszego temaciku musi przypilnować:). U mnie nawet nie nie zanosi zebym gdziej pojechala na dluzej.Zazdroszcze Wam.Ale póki co pochwalę się_>dzis ogłosili wyniki i dostałam się na studia.NA drugi kierunek;).Zobaczymy jak to bedzie:). A u mnie niesamowity dzis upał! Obiadek sie gotuje, kalafiorek,ziemniaczki i kefirek.Uwielbiam.Pycha! To tyle drogie panie:).Do odezwania sie przez którąś z Was :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeja! :D no, ja wróciłam od babci właśnie, a jak to u babci bywa, kilogramów przybywaa!! :D ale dziś popołudniu ważyłam się i na wadze było 81,7 więc rano pewnie z 81,5 także pół kg zniknęło w trakcie mego pobytu, jeee :D gratuluję kiki że się dostałaś, a co zamierzasz studiować? :> i co studiowałaś dotychczas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam Was! właśnie weszłam do domu! byłam nad morzem :) troche sie opaliłam :) ale i przytyłam, było 107 a jest 108,9 i myślę, że to niekoniecznie przez okres ale przez nietrzymanie diety. od jutra znów walczę.... :) a dziś niestety leczę oparzenia słoneczne :( spiekłam nogi, że hej! brakowało mi tego pisania do Was i przede wszystkim czytania Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja już też jestem,ale się nie opalałam tylko grilowałam i piłam drinki.Wczoraj już się pilnowałam i jest trochę mniej.Gosiu bierzesz dalej Meridię? Zastanawiam się nad jakimś wspomagaczem.Chcę rzucić palenie i nie nadrobić tych straconych kilogramów.Już nie raz rzucałam,ale załamywałam się jak tyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Teraz skończyłam 3 rok administracji.Zostały jeszcze 2:(. I dostałam się na drugi kierunek pedagogikę, specjalność: wychowanie przedszkolne i opieka nad dzieckiem. Ten pierwszy robie zaocznie wiec jakos uda mi sie to pogodzić. A dlatego sie zdecydowalam skladac na 2 kierunek, bo ten pierwszy to pomyłka:|.Ale teraz nie zrezygnuje.Za duzo sie juz meczylam.I zwyczajnie szkoda kasy. A dzieci kocham:) i czuje dziewczyny ze to jest właśnie to!Nie moge sie doczekac pazdziernika:). A poki co trzeba dokonac formalnosci i wpisu na studia i w tym celu ide jutro do fotografa zrobic zdjecia:).I musze sie Was poradzic:).Chce zrobic sobie zdjecia czarno-biale.Jaką górę proponujecie(tzn bluzke): ciemny fiolet czy jasny zółty.Bo mam dylemat....nie wiem co bedzie lepiej wygladalo w czarno-bialych kolorach.Dodam ze jestem calkiem ładnie opalona(nie chwaląc się) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu,a jakie masz włosy? jak jasne to w ciemnej bluzce,a jak ciemne to w jasnej.Oczywiście to moja wizja-zrób jak chcesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! To mnie Gosiu zasmuciłaś,myślałam o braniu Meridii,ale jak takie cyrki się dzieją to dam sobie spokój.W dodatku nic nie schudłaś i przytyłaś.Jedyne co Ci teraz zostało to ruch i ćwiczenia. Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po meridii nie przytyłam, przytyłam po wakacjach i przez okres, a już powoli spada samo. tym razem bez meridii pobawię się. byłam u lekarki i powiedziała, że powinnam brać meridię ale 5, a nie 15. ale razem ustaliłyśmy że odchudzanie rozkładamy na rok czasu, bez meridii, ale za to z herbatą czerwoną i ograniczeniami. nie zakazami ale ograniczeniami, czyli wracam do punktu wyjścia, dam sobie radę i tak. dziś idę robić w ogródku :D kobitki! jestem ładnie opalona :) po pobycie nad morzem :) cieszę się bo już miałam dołka że lato a ja bialuteńka jak córka młynarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,ja jeszcze palę,ale już od poniedziałku spróbuję rzucić.Zaczęłam łykać Tabex.Po nim fajki nie smakują.Na bank trochę przytyję,tym bardziej,że u mnie już też pod górkę,bo druga połowa cyklu.Muszę jeszcze zacząć łykać chrom,aby nie rzucić się na słodycze.Zawsze załamywałam się po ok.tygodniu jak waga wzrosła o 4-5kg,zaczynałam palić i znów się odchudzać-błędne koło!Muszę z tym skończyć,bo palę coraz więcej i czuję się jak czarna owca,bo w mojej rodzinie nikt nie pali,w pracy już też tylko pojedyńcze osoby itp,itd. A Ty Gosiu dużo palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak sobie czytam wasz topic no i nieżle sie wpieracie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagaaga jak ty to zrobilas że w dwa miesiace zrzucilas 15kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się do czegoś przyznać....dziś popalałam cały dzień :D ale niestety dziś i tylko dziś, bo niedobrze mi po papierosach jest :( może to i lepiej dla zdrowia, trzeba się zawziąć a nie szukać wspomagaczy jak to ja robiłam...tu meridia tam jakieś głupie diety kilku dniowe.... jedno co mi się udaje od kilku dni znów to niejedzenie chleba białego..... no i wrócę do swoich nastawień...tych które kiedyś dawno z dietetykiem uzgodniłam... 1. ograniczyc wszystko co złe 2. ruch 3. bez słodyczy 4.warzywa=owoce 5. kremy wyszczuplające 6. 5 posilków dziennie ale małych ...i zacznę tak solidnie od jutra bo kurde samej siebie mi szkoda......głupia jestem, że dałam się nabrać na meridię, do dziś czuję skutki, :( ale niebawem dojdę do siebie.... i zgubię te sadlicho! no! to sobie pogadałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpniczka
Dieta dietą ,ale trzeba pamiętać ,aby energię mieć do życia. Głodzić się można ale z głową. Najlepiej korzystać z jakiejś rzetelnej tabeli kalorii. Tutaj spotkałam tabelę, która jak zauważyłam jest uzupełniana czasem o nowe produkty. http://www.elif.pl/a-1519.html Jakie jest dzienne zapotrzebowanie na kalorie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!Gosiaku! Co Ty wyprawiasz?To ja chcę rzucić w cholerę to świństwo,a Ty popalasz?To jest straszny nałóg.Na samą myśl,że od poniedziałku postanowiłam nie palić,palę coraz więcej choć z Tabexem mi nie smakują.Nie wiem czy dam radę,ale będę próbować. Miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×