Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilianGish

Ślubne panny z dolnośląskiego

Polecane posty

Ładna ta biała sala, my szukaliśmy czegoś w innym stylu właśnie takim jak "nasza"karczma mi podoba się szczególnie ostatnie zdjęcie, gdzie jest udekorowana na zielono-biało ruda a możesz napisać gdzie tą imprezę macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się ubzdurało że we Wrocławiu macie ślub i wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocek byłby fajny, ale wtedy musielibyśmy sporo wybulić za noclegi. w tym moim Kympnie ;) to chociaż część gości się położy u babć, u rodziców, u kuzynki z wielką chałupą- niestety kasiorka przeważyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza znajoma z Kępna, ślub miała w taki małym kościółku na polu, nie wiem jak się nazywa, ale urocze miejsce, pewnie kojarzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cena za osobę, kwiatów "na prowincji " też się różni od tej wielkomiejskiej. Do tego należałoby zapłacić mojemu "kochanemu proboszczowi" za licencje na udzielenie ślubu w innej parafii niż pana/pani młodej. Niestety musimy się liczyć z wydatkami, ale ma to też swoją dobrą stronę- nie zapraszamy pociotków x-woda po kisielu tylko najbliższych, ominie nas część tej całej pompy na której nam srednio zależy- mamy wymówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościół kojarzę, jest naprawdę fajny nazywa się Pólko :) Zastanawialiśmy się nad nim ale 1. kasa dodatkowa 2. slubujemy w grudniu, a w drewniaczku niestety jest zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie zupełną rację jeżeli chodzi o wydatki Nasze wesele to 52osoby dorosłe i 7 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i u nas tez okolo 50sztuk:-)-3 dzieciaczkow,w tym moja corcia:-) a wlasnie,tak sobie mysle i nic szczegolnego mi do glowy nie przychodzi,mianowicie,chcialabym jej dac jakies zadanie,zeby mogla czuc sie wazna,ale nie wiem co.macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nieść obrączki:) może sypać ryżem, pieniążkami:) kurcze nie wiem, wymyslam teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedem,slub za rok,wiec bedzie juz duza panna.tylko nie wiem czy do cywilnego tez sie niesie obraczki? madzianietka,gdzie wy bedziecie miec przyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna sala,ja tam chyba mialam studniowke organizowana:-)przynajmniej goscie nie beda sie po pietach deptac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mówisz o Park Hotelu? bo tam duży parkiet jest ale chujowy właściciel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie,jestem pewna,ze to byl piast,znalazlam jego strone internetowa i ta sala wyglada mi bardzo znajomo. jejku,do czerwca 2009 jeszcze tyle czasu,a ja chce juz!nic zalatwic nie moge,bo w pl mnie nie ma,zostaje net,przez co sie frustruje,bo grajka nie mam,fotografa nie mam i siedze jak ta dupa na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,lece do domciu:Djutro kolejny wspanialy dzien w pracy i nic nierobienie:D tylko na kafe siedzenie:D ale mi sie zrymowalo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My 27.12.2008, na naszym weselu bedzie 60 osób +12 dzieci- wiem, strasznie dużo :) Jestem przedostatnia z tego \"sortu\" wszyscy już pozakladali rodziny, rozmnożyli ;) i tak nam się rozrosła liczba małych gości. To pierwszy topik na którym okazuje się, że mamy najwięcej gości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam duuuużaaaaa rodzinę i gdybym chciała zaprosić wszystkich to by spokojnie przekroczyło setkę. N ma niewielką i szczerze mówiąc mało kogo w niej zna (nie wie jakie są adresy jego bliskich ciotek, a sporo osób go nie widziała od komuni) więc robimy tak, żeby było sprawiedliwie- zakreślamy kółeczko na kuzynostwie i ich dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×