Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilianGish

Ślubne panny z dolnośląskiego

Polecane posty

ooo... jak miło:) otóż wybieram się na 2 śluby, właśnie w Sycowie. Wesela (oba) mają być w Bralinie, gdyby ktoś kojarzył gdzie to;) Mogłabyś mi doradzić fryzjera i kosmetyczkę gdzieś w okolicy? Byłabym wdzięczna za jakieś wskazówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) CCC nie ma kolekcji ślubnej, akurat znalazłam tam białe buty które mi się spodobały więc je kupiłam :) Mój ślub już za 25dni :) Dzisiaj jedziemy ustalać wstępnie menu w naszej restauracji, a w środę następna przymiarka sukni i próbna fryzura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nam wszystko będziesz musiała opisać, bo bardzo mnie ciekawi ta Twoja karczma Rzym :) A możesz zdradzić ile chcą od osoby i ile musiałaś wcześniej termin rezerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrettyInScarlet w kwestii fryzjer, kosmetyczka niestety nie pomogę- ja też z tych szukających :( Gawi- do mojego 201 :) czekam kiedy zejdzie poniżej 200 Nas ostatnio prześladują młode pary. W ten weekend wybralismy się kilka razy na spacer, żeby pomimo nauki skorzystać z pogody. W sobotę byliśmy w Parku Szczytnickim, (przy okazji poszliśmy do parku japońskiego- fajny:) ) . Po drodze mineliśmy białą limuzynę ustrojoną kwiatkami, a pod pergolą para robi zdjęcia. Przyszliśmy do domu, siedzimy sobie na balkonie i słychać dzikie trąbienie- jak nic orszak slubny. W niedziele wypad na rynek, ale zachciało nam się iść pieszo- po drodze mijaliśmy 3 pary oraz 2 orszaki. Czyli sezon w pełni :) Czy ja kiedyś nie zwracałam tak na to uwagi, czy mieszkałam rejonach jakoś dziwnych bez-ślubnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin rezerwowaliśmy we wrześniu 2007 i był to ostatni wolny termin na ten rok, z tego co pamiętam to mieli jeszcze wolną końcówkę listopada. Cena myślę taka jak wszędzie czyli do 150zł od osoby, bez ciast, napoi, alkoholu i owoców. Jak dzisiaj będę po tym ustalaniu menu to zdam relację co i jak :P mam nadzieję że wszystko będzie w porządku, w sobotę wieczorem wybraliśmy się do aquaparku i mało myśląc wyszłam z całkiem mokrą głową na dwór, a już zimno było i teraz zdycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj byliśmy ustalić wstępne menu i coraz bardziej czuje ten ślub, to już tak mało czasu zostało :) jestem zachwycona tą Karczmą (zobaczymy jak będzie po imprezie ;) ) miejsce z klimatem i nie takie sztampowe, wszystko w jednym stylu plus ładny teren zielony, mam nadzieję że w połączeniu z menu które wybraliśmy gościom się spodoba :) Jeżeli będziecie zainteresowane to napiszę tutaj co wybraliśmy do jedzonka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście jestem ciekawa, innych szczegółów również :) Biorę ten lokal pod uwagę i wszelkie doświadczenia uważam za bardzo cenne. Po prostu lubię być najpierw dobrze o wszystkim poinformowana, a dopiero potem podejmować decyzje :) Czy ten ich teren zielony nadaje się na ceremonię ślubu? Jeśli mogłabyś zapytać, czy podjęliby się czegoś takiego, to byłabym Ci przeogromnie wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie wiem o jakim stylu ty myślisz, teren zielony przy Karczmie jest taki bardziej grilowo-ogniskowy, więc nie wiem czy by się nadawało, jak będziemy tam następnym razem to zapytam z miejsc z terenem zielonym wpadły mi do głowy następujące miejsca: http://www.restauracja-dabrowa.pl/index1.htm http://www.zamekwojnowice.ig.pl/ www.zamekdobra.pl www.podkasztanami.com http://www.caprice.wroclaw.pl/index.php?IMPREZY http://www.azyl.wroclaw.pl/ http://www.casablanca.net.pl/uroczystosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten w wojnowicach na wodzie jest świetny, fajne miejsce na weekend lub na wycieczkę rowerową bo to niedaleko Wrocławia jest i mają świetny pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cortina
dołączam sie do Was - 30.05.2009 Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam to też tutaj, może komuś się przyda :) Jeżeli chodzi o sklepy to bardzo ładne garnitury są w Diuku na Kołłątaja, jednak dla nas byłby za drogie i my kupiliśmy w Stefanie na Piłsudskiego, bardzo ładne garnitury są tez w New Men koło mostu Warszawskiego, jak szukaliśmy garnituru i dodatków to byliśmy też w Factory, ale nic ciekawego dla nas tam nie znaleźliśmy, a a koszule kupiliśmy w Willsoor, tam pozwolono nam przymierzyć tą koszulę, na całe szczęście bo rozmiar który mój M. nosi na codzień okazał się za duży, w innych sklepach powiedziano nam że koszul mierzyć nie wolno A jeżeli chodzi o menu to będzie: (nie będę pisała wszystkiego aby nie zanudzić) obiad:żurek z chlebie, karkówka w sosie grzybowym, schabowy w cieście, pierś z migdałami, posiłki ciepłe: szynki pieczone w całości z kością, bigos+ biała kiełbasa z grilla, barszcz z krokietem-tradycyjnie :), zimna płyta: mięsa pieczone+pasztet, ryby- nie pamiętam jakie 3 rodzaje, sałatki grecka i jarzynowa, jajka faszerowane, jakieś dodatki typu ogórki małosolne i coś tam jeszcze już nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurek w chlebie jest fajny :) Gawi strasznie Ci dziękuję, ta restauracja Pod Kasztanami jest jeszcze lepsze i biję Garbarnię na głowę :))) Pokazałam ją chłopakowi i też mu się podoba. Teraz tylko czekam na oświadczymy i jedziemy termin rezerwować heheh ;) A to może mi jeszcze dziewczyny powiedzcie jak pogodę piękną zarezerwować 1,5 roku naprzód ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszeeeeeee GdybyByłoTak ja poprosze śnieżną zimę, tak do minus 5. Jest tu jakiś specjalista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas data sie zmieniła z 30.05 na 11.07. Niestety 31.05 jest świeto i dzieci idą do komunii. Cóż z 352 dni zrobiło się 394 :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam tak się złożyło że dzisiaj kupiliśmy drugi garnitur ślubny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukaliśmy garnituru, to mojemu M.najbardziej spodobał się taki grafitowy z połyskiem, był jeden w jego rozmiarze ale M.chciał się zastanowić i zapomnielismy poprosić o odłożenie, no i wiadomo jak wróciliśmy to już go nie było, pani w sklepie nam powiedziała że producent nie ma już tego materiału i tego modelu nie będzie, dzwoniliśmy do producenta się zapytać ja wysłałam im kilka bardzo niemiłych maili no i kupiliśmy inny garnitur A wczoraj poszłam do stefana poszukać letniego garnituru a się okazało że właśnie skończyli przyjmować dostawę i jest nasz pierwszy wybrany garnitur :) więc kupiliśmy odrazu, jak rozmawialiśmy z kierownikiem przy kasie i mój M. zaczął się śmiać że drugi garnitur na ten sam ślub kupujemy to dostaliśmy krawat gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cortina dziwne, ale kto wam mówił że musicie przesunąć datę? wg mnie komunia na drugi dzień w niczym nie przeszkadza, byłam na ślubie dzień przed pierwszą komunią, ksiądz jedynie prosił aby goście nie siadali w przystrojonych ławkach, w tym roku widziałam ślub w boże ciało, więc nie bardzo rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawi- niezłe :) Cortina- ksiądz Wam narzucił zmianę? Czy sami zrezygnowaliście z poprzedniej daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam zostało 18 dni :) zaczęło się już odliczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam 194 (przed chwilą sprawdzałam :) ) gawi jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odliczam czas do wyjazdu wakacyjnego i jak na razie ciągle się ten termin zmienia. To chyba właśnie jest minus ślubu, że jak już masz zaklepany termin to amen i koniec i trzeba. Choćby waliło, paliło i gromy z nieba leciały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co stresu nie ma :) zaczynamy ostatnią fazę przygotowań, czyli kupowanie wszystkiego :) mam nadzieję że zdążymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi, w dzień przed komunią, rodzice stroją kościół, dzieci są spowiadane, organista robi próby i zamieszanie na maksa. Nie chcę ślubu na odwal, szybko szybko bo inni mają robotę. Wolelismy przełożyć. Oby tylko pogoda dopisała, będę patrzeć na ten rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×