Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilianGish

Ślubne panny z dolnośląskiego

Polecane posty

lalka świetny jest ten hotel dębowy :) Bardzo lubie takie miejsca U nas miało być ok 75osób i dużo dzieci ok15 ale część gości zrezygnowała trudno nikogo nie zmusimy aby przyszedł już gdzieś pisałam że ta nasza data to chyba jakaś pechowa bo co nie chce załatwić to wszyscy będą na urlopie, cukiernia z której chciałam tort na urlopie, kwiaciarnia na urlopie, ksiądz którego chciałam na urlopie, i na końcu część gości też na urlopie, masakra jakaś ale co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dołączam do ekipy, Oława wita wszystkie koleżanki - te już znane i te jeszcze nieznane ;-))). Data - niestety dopiero 17.10.2009. Ale kocham, więc czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wrotka, my bardzo chcieliśmy mieć wesele w Winne Górze, to koło Oławy jest, ale niestety w zeszłym roku nie mieli już wolnych terminów na 2008 a na 2009 też już mieli sporo rezerwacji Zleci ci szybko czas do ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą Karczmę Rzym oglądałam pod kątem swojego i myślę, że to fajne miejsce. Ja na razie tak sobie trochę na wyrost się rozglądam, bo to lubię, ale jestem jeszcze przez zaręczynami ;) Jednak wesele będę miała najprawdopodobniej we Wrocławiu, bo właściwie cała moja rodzina stąd, a chłopaka z Trzebnicy i okolic, więc też blisko. Nie będę się musiała przejmować noclegiem. Też szacuję ok 80 osób. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz fajnie bo u mnie ślub w Wałbrzychu a ludzi z miejsca garsteczka, większość to znad morza, z lubuskiego, ze wschodu Polski i jeszcze kilkoro z zagranicy :( dla wszystkich (prawie 100 osób) musiałam zapewnić nocleg co mnie znacznie ograniczyło w poszukiwaniach miejsca na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już męzatka
sorki już jestem mężatką ale mam pytanko do Broneczki25 Ja też jestem z Wałbrzycha a gdzie robisz weselisko jeśli mozna spytać????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już męzatka
do laleczki ja płaciłam - inaczej nie wypada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście a jak inaczej? Zapraszam gości na swoje wesele z tak daleka i niech sobie sami radza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już męzatka
o przepraszam to miało byc do lalki25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam,rok temu bylam na weselu u przyjaciolki,gdzie goscie sami placili za nocleg,jak kogos nie bylo stac to nie przyjezdzal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już męzatka
Broneczka ja robiłam w Afrodycie ale to było dwa lata temu też na 100 osób - byłam zadowolona -jestem z Podzamcza a ty???? Słyszałam że w Marii też jest wypas. A na której sali robicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak dam ci znać jak tam było, jak już będziemy po :) Ja na szczęście nie mam gości przyjezdnych, ale gdyby tacy byli to też bym płaciła z ich nocleg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze bedzie fajnie bo slyszalam opinie ze Maria to "mc donald weselny" ale wyboru nie mialam... co do sali to robimy w tym palacyku co jeszcze jest w budowie i wykonczeniu teraz a klimatem bedzie idnetycznie jak na sali balowej/bialej - podobno nawet ladniej ma byc - sie okaze :) Ja mieszkałam na Podgórzu do konca Liceum - potem Wrocek a teraz Gdynia hehe ale znam duuuuzo ludzi z Podzamcza bo moj facet z ktorm 6 lat bylam mieszkal na Senatorskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już męzatka
A mam pytanko ile teraz kosztuje w Marii od osoby???Jestem ciekawa czy dużo podrożało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już męzatka
Broneczka:Jak ja robiłam wesele to też chcieliśmy w Marii ale nie było wolnego terminu:( a Hotel wynajmowaliśmy w szczawnie ale to nie był ten drogi- nie pamietam teraz nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ma byc 220zł od osoby z noclegiem już ale nie wiadomo czy w 2009 nie podskocza troche ceny... zobaczymy my termin dlatego rezerwowoalismy na rok i 3 miesiace przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już męzatka
oooooooo kurde drogo:( A pamietasz może cenę bez hotelu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już męzatka
a ja rok przed planowałam i już nie było terminu w Marii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena jest zalezna od menu jakie wyboerzesz i skomponujesz moze sie miescic miedzy 120-150zł i dop tego 80 zl /os za nocleg a w jakim wieku jestes moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już męzatka
a to wiesz dużo nie podrożało bo dwa lata temu było chyba tak samo. Pamietam że od 120zł . Ale to bez poprawin nie???? No mi stuknęło już 27 wiosenek:) a Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez poprawin - poprawiny 4000 chyba kosztuja ale ja nie wiem czy bedziemy robic - na decyzje jeszcze jest czas. Mi stuknelo 25 w marcu :) czas leci jak oszalaly, juz zapomnialam jak to bylo mieszkac w Wałbrzychu, czasy LO... właśnie co kończyłaś jakieś LO? czy cuś? :D zaraz sie okaze ześmy razem wódkę piły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka ryba jesteś? mi w marcu też 25 stuknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już męzatka
ja kończyłam ZSB na rusinowie- teraz juz tam nie ma:( a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja II LO na al.Wyzwolenia konczyłam :) ale szkole na Rusinowie dobrze pamietam mialam kilkoro znajomych stamtad\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi - --- moja kumpela ma urodziny w ten dzien co Ty i bierze slub 21.06.2008r teraz jakos :) rybki sa cool heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×