Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilianGish

Ślubne panny z dolnośląskiego

Polecane posty

Gość paula987
hahahaha, jeżeli w USC to może się spotkamy. GRATULUJE ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadaaleenaa
ja jestem z wrocławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_ya
Madzianietka ja też ślubuję 6.06.2009 :) Tylko w Zgorzelcu, a Ty? Pozdrawiam imienniczkę i mężatkę z tego samego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielawa,niedaleko od walbrzycha:D hej,wiem,ze do slubu jeszcze rok,ale ja juz zaczynam wszystko planowac,czy ja przesadzam? a jak tobie ida planowania broneczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chciałam powiedzieć że tydzień temu wróciłam z wycieczki po Dolnym Śląsku którą zafundowaliśmy sobie jako przystawkę do podróży poślubnej:) Zakochałam się we Wrocławiu, poza tym macie tam tyle zabytków, że na pewno tam wrócę:) Pozdrawiam wszystkie Dolnoślązaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka nie przesadzasz!!!! u mnie w mieście - (choćteraz żałujemy ze nie robimy nad morzem tu gdzie na stałe mieszkamy bo byłby większy wybór) - w Wałbrzychu są dwa miejsca które zapewnią miejsca hotelowe dla prawie 100 osób - u mnie większosć przyjezdni są więc hotel musi być!!!W związku z tym umowę podpisywaliśmy juz w marcu :) na salę i zespół oraz niedwno z fotografem a kamerzysta jest już też zaklepany - w sumie 2 wstępnie i w czerwcu jak pojedziemy to podpiszemy i z nim. Niestety jak się chce coś lub kogoś konkretnego i datę konkretną to lepiej 2 miesiące wcześniej niż 3 dni z apóźno takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
Hej, a ja jestem z Wrocławia :) Ślub mam 5,07,2008 :) Laura fajnie, że ci się u nas podobało :) A co najbardziej? - we Wrocławiu oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocku 5 lat studiowałam dziennie i też pokochałam to miasto i bardzo się z nim zżyłam ale cóż los mnie rzucił gdzie indziej - nie narzekam tu przyjamniej jest morze :D ale wrocek piękny, piękny i cudowne wspomnienia będe miała na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi ---> najbardziej to mi się podobały chyba te wszystkie stare mosty, i ogród botaniczny bo kocham kwiaty wszelakie:) I ogólny, turystyczno-luzacki klimat, nie tak nadęty jak w Krakowie;) A i Galerię Dominikańską odwiedziłam, bo bez tego wycieczka byłaby nieudana:-D Znikam, chyba że ktoś temacik o Podkarpaciu założy, to wpadnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,tez pamietam,czasy studiow(zaocznych):Dciezkie weekendy byly.Raz zaparkowalam samochod przed impreza,a pozniej nie moglam go znalezc,zapomnialam gdzie go zostawilam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mayi
Ma_ya ----> skąd jestes?? zaczernij nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm właściwie to ja wielkopolanka, ale taka przygraniczna -do Poznania mam 2 razy dalej, byłam w nim 2 razy w ciągu mego długiego życia :) Studiuję we Wrocku, narzeczony dolnoślązak, (mamy zamiar osiedlić się w jego mieście- kiedyś :) ) Moge się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękować :D Miejscówka wygodna i z widokiem ;) Laura ja mam 15 min do Ogrodu :) I........wybieramy się tam już 2 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawdopodobnie w przyszłym roku na wiosnę zostanę żonką;) my będziemy slubowac w mojej rodzinej miejscowosci pod wrockiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka - a w Świdnicy to macie taki wieeeelki stary kościół w rynku i włoską knajpę gdzie jadłam najlepszą lasanię na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
No wiadomo że Wrocław górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
Wrocław i okolice powinno być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×