Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Cześć Kalpek, wczoraj się nie przywitałam , przepraszam :). Ja tez juz w pracy w trakcie kawusi, puki nie ma szefa to moge troche pogawożyć :). A Ty kochaniutka uszy do góry, wiem, ze przeszłaś bardzo dużo, ale pamietaj "co nas nie zabije to nas wzmocni", przed Toba juz tylko dobre chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Klempa masz rację, że w tv plotą takie bzdety na temat ciąży i macierzyństwa i gdyby były to jeszcze takie kanały jak TV Trwam czy Religia to bym sie nie dziwiła ale na innych? Albo np. chrzanienie, ze teraz wiek na rodzenie dzieci się opóźnia, bo kobiety są egoistkami i robią karierę i takie tam – nóż w kieszeni sie otwiera. Tylko szkoda, że nie biorą pod uwagę, ze dziś każdy właściwie kończy studia, bo CV bez studiów traktowane jest jako ewenement ( a i po studiach o dobrą prace nie łatwo), kredyty na milion lat a z drugiej strony panowie też coraz jakby bardziej niedojrzali (nie mam na myśli oczywiście naszych mężusiów :). Ojej miało być optymistycznie – weekend się zbliża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia urodzinowe dla 4mali- 100 lat i z tego jak najmniej lat w staraniach !!! Życzenia urodzinowe dla faceta Klempy - 100 lat i wydania tych 100 zł, co trzyma od pół roku !!! Co do palenia, mam kumpele, co zaciążyły bez problemu - obydwie paliły przed ciążą latami - ich faceci też. Może tytoń, to wlaśnie dobry sposób na udane starania - może spróbuję, hehe.... Właściwie jak tak policzę,to 80 % moich i męża znajomych, którzy mają dzieci, czy są w ciąży, to któreś z partnerów pali, lub paliło. Ja nie palę, mój mąż też nie, ba, nawet kawy nie pijemy. Może musimy se trochę poużywać, jakiegoś skręta zapalić, to się uda, hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala,ale ja sie nie gniewam:) A mnie znow cos muli i nie wiem czemu,do okresu jeszcze tydzin czasu,a od jakiegos czasu mi nie dobrze,boje sie,ze co cysta sie znow zrobilam cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mała najlepsze życzenia urodzinowe. :) Oby spełniło się wszystko to o czym marzysz i, żebyś zawsze miała tak dobry humor jak teraz. :) A poza tym dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, powodzenia i w ogóle samej słodyczy Klempa szczerze Tobie życzy. :) Marzenie, dziękuję w imieniu Męża. :) Te jego 100 zł niedługo Mu zgnije w tym portfelu. :) Jaki to jest uparty kozioł ten mój Stwór. :) Wczoraj np. stwierdził, że chciałby na urodziny od innych dostać kasę, to mi ją odda. Ja Mu na to, że przecież to będą Jego pieniądze, a poza tym ja mam i ma sobie zostawić, a On, że Jemu są niepotrzebne. :D A jak dostaje prezenty to cieszy się jak dziecko. W ogóle On zawsze przeżywa każdego urodziny, a na swoje cieszy wafla już od tygodnia. :) Kurde, ale tak se myślę, że lepiej, że jest taki wrażliwy i rodzinny (co nie oznacza, że rozlazła dupa jest z Niego), niż jakby miałbyć jakimś niedorobionym macho. :D Np. syn od mojego ojczyma jest średnio dobry dla swej dziewczyny. On pracuje w Anglii, ona siedzi tu. Mają dwoje dzieci, dwie dziewczynki - 3 - letnią i 3 - miesięczną. On nie chce słyszeć o ślubie, choć ona bardzo by chciała, ze wszystkim jest na nie w ogóle. Potrafi jej też przy wszystkich wyjechać z tekstem, że już za długo ją ogląda, że musi ją znosić obok siebie. Jest to szczególnie miłe zważywszy na fakt, że on tu przyjeżdża ok. 3 razy w roku na 2 tygodnie. Może ma w Anglii jakiegoś lachona, kij go tam wie. Wiem jednak, że jakby mi mój Mąż takie teksty sadził to jakbym Go piznęła to nakryłby się nogami, odbił na Wietnam i hamował uszami. a po drodze rzygałby jeszcze obiadem komunijnym. :D Po prostu nie wyobrażam sobie takich haseł. :) Vesteros, no właśnie strasznie pieprzą w tej telewizji. W ogóle TVN ostatnio trochę na psy schodzi. Tak samo jak gadają o modzie i w czasie Świąt mówili o tym, że kobieta przy kolacji wigilijnej musi być pięknie wystrojona i absolutnie nie może być bez butów szpilek, bo to po prostu nie wypada. Jak miałabym kogoś, kto by mi uszykował to całe żarcie i jeszcze je podał to ok. mogę siedzieć i pachnieć. Ale jeśli wszystko jest na mojej głowie to fajnie, że mam jeszcze ganiać w wysokich butach i przeglądać gazety z modą, żeby wiedzieć jak się ubrać. :) Kij z tym, że człowiek wali rybą i inną kapustą, ważne, że rodzina jest zadowolona. :) A co do palenia to my oboje nie palimy, podobnie jak u Marzenie kawy też nie pijemy. I co?? Judo - dziecka jak nie było tak nie ma. Moja Mama za to jara całe życie jak smok. Paliła nawet jak była w ciąży i ma dwie córki. Także reguły nie ma, a ja jak mam słuchać tego dupczenia w tv to wolę przełączyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, czy ty chcesz, żebym umarła ze śmiechu ? Po prostu boki zrywałam przy tekście o poganianiu faceta :)O ja nie mogę...... Skąd Ty bierzesz te wszystkie pomysły na teksty, trafione w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa jestes zajebista babka!!!!!brzuch juz mnie boli od smiechu no:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym ja ganiała w szpilkach po domu w Wigilię, to nie wiem, co by z naszych paneli podłogowych zostało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny. :D Z tego mego gÓpiego łba mi się takie różne pomysły biorą. :D Od zawsze tak mam. :D Kiedyś na j. polskim w technikum nauczyciel kazał nam dopisać dalszą część "Moralności pani Dulskiej". Wszystkie dziewczyny popisały jakieś opowiadania, a ja napisałam w takiej samej formie jak jest książka. Kumpele po kolei zgłaszały się do czytania, a ja swojego nie chciałam przeczytać, bo myślałam, że źle to napisałam. Ich opowiadania były takie poważne, a moje jak zwykle postrzelone. Przeczytała to moja koleżanka z ławki i sama zgłosiła mnie do czytania. Gdy skończyłam czytać klasa z nauczycielem pokładała się ze śmiechu, a ja jako jedyna dostałam 6 z tej pracy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa to ty masz taki charakter jak ja,tylko jeszcze sie za bardzo tak nie ujawnilam tu :) Ja tez se zawsze sama powiem i sama bede sie smiac!!! Dziewczyny a macie konta na NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, usiedziałam se nogi i teraz jak wstałam to poczułam jakaś taką niemoc w kopytach, że zaryłabym koparą o stół. Aż z tego wszystkiego ryby z akwarium pitnęły. :D Kalpku, czasem dobrze jest mieć taki charakter, bo przynajmniej wiele rzeczy można na wesoło załatwić. :D Mam konto na Naszej - Klasie i nawet przez ostatnie parę dni chodziło mi po głowie, żebyśmy się powymieniały. Jednak ja nie chcę się tu ujawniać tak otwarcie, więc ewentualnie na maila można se powysyłać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa mojego maila widzisz u gory:( Klepma to ty masz takie humorki jak ja.. Pewnie ci noga zdretwiala i nie czulas tak jak ja mam zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a co do ryb w akwarium to zawsze jak rano po wstaniu z łóżka przychodzę je karmić to też pitają. W sumie wcale im się nie dziwię. Jakbym z rano ujrzała takiego wściekłego szopena to też bym uciekła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpku, już Ci wysłałam. :) Jak już tu nie wrócisz to znaczy, że nie przeżyłaś szoku wywołanego moim wyglądem. :D Jakby co to ja za wszelkie następstwa zdrowotne związane z oglądaniem mojego profilu nie odpowiadam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wielkie dzieki za zyczonka, strasznie goraco dziś na topiku, chwila nie uwagi a tu tyle czytania. U mnie jest już szef wiec musze pokitrac troche pisanie. Apropos TV, śmieć mi sie chciało jak sie rozgadywli o żimie i mrozach, ludzie przeciez zima jest po to by było zimno, a na podlasi zawsze jest zimno więc -20 to żadna nowina:). Ale tak to jest jak nie maja o czym gadać to piep.. głupoty. A co do palenia to ja z mężulkiem od 3 miesiecy nie palimy- i tyjemy tak więc mnie tez do wiosy moga wziać pod ochrone jako gatunek na wymarciu :). Ale moja mama paliła i ja urodziłam sie zdrowa, koleżanka która jest pielęgniarką paliła przed ciążami a w ciąży jeszcze więcej i ma 2 zdrowych dzieciaków. Tak więc myslę, że palenie napewno nie jest zdrowe ale reguły nie ma. Przeciez są ludzie, którzy nigdy nie palili a umieraja na raka płuc. ja to myślę, że mój gin ma rację, mówić że w każdym cyklu may 20% szans na poczęcie ale natura z nas drwi i dzieją sie rózne nie wytłumaczalne rzeczy. A co do nastawienia, to ja pomimo, ze czasem mam chwile zwatpienia to bezapelacyjnie wierzę, że będę mamą to tylko kwestia czasu i cierpliwości. Niby mówią, że lep[iej jest się rozczarować pozytywnie niz negatywnie, ale ja wierzę, że z pozytywnym myśleniem żyje sie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa kurna co ty chrzanisz!!! Laska z Ciebie jak nie wiem!!! Tylko Ty mnie sie nie pzrestarasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie nie jest laska, ze mnie jest góralska kryka. :D :P Dziękuję bardzo i wzajemnie. Wcale się Ciebie nie przestraszyłaś, bo jesteś piękną kobietą. :) Kurde, buraki mi się już ugotowały i spadam tworzyć obiadek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa ja to dopiero upior jestem!!! Jeszcze mam pryszcza na srodku czoła i moglabym byc ta Indianska kobitka co maja te jakies swoje brylanty na czole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, dobre. :D To zdrap tego pryszcza, być może kryje się pod nim jakaś zdrapkowa wygrana. :D Dobra, naprawdę zmykam, bo już pieprzę bez sensu. (czyli w sumie dzień jak codzień) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na poważnie to nie jesteś żaden upiór, tylko ładna, zgrabna kobieta. No i ja też noszę okulary. Choć powinnam nosić od dziecka to noszę od niedawna i jeszcze nie mam w nich żadnego zdjęcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie też okropnie korci, by Was poznać na nk, ale mam jakąś taka obawę przed ujawnaniem się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa ja to z toba nie moge normalnie,a wczoraj az sie posikałam(powaznie)z tymi włosami Twoimi,ze przezywali cie pradnica,i ten Kopernik,juz mnie brzuch boli od tego smiacia sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie dawaj,a nie przeciez my nie jestesmy jakimis zboczencami:) Klempa ja nosze okulary tylko do kompa i do jazdy samochodem,bo mnie bardzo ślipia szczypia!!!::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam takie pytanie czy przez tabletki anty Microgen 21 jest duże prawdopodobieństwo niepłodności??? przestełam je brać w marcu 2008r do tej pory nie mogę zajśc w ciąże. na forum pisała kobietka że przez nie jest niepłodna a brała je 3 lata ja około 2 lat. teraz boje się że mogę tylko pomarzyć o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale chyba mi wybaczycie, bo jestem nowa na forum – 4mala sto lat, sto lat!!!! Tak mi teraz przyszło do głowy takie stare porzekadło – aby twoje marzenia nie stały się twoim przekleństwem tzn nie mam na myśli konkretnie przekleństwa ale całkiem spore kłopociki. Nie wiem czy widziałyście na którejś stacji był dokument o parze, która starała się długo o dzieci. Kobieta się leczyła – najpierw z tego leczenia wyszły bliźniaczki :), potem chcieli mieć jeszcze jednego bobasa – i co wyszło – sześcioraczki czyli 2+6 = 8. Nie mieli nic a teraz mają całą ósemkę słodkich problemów. Zatem wszystkim forumowiczką życzę no może nie sześcioraczków ale np. bliźniaków – czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, jak to jest z tymi tabletkami. Jak zaczynałam je brać, to zasięgnęłam opinii nie tylko lekarza, który mi je przepisywał i wszędzie mówiono, że nie mają one żadnych negatywnych skutków po przestaniu brania. Po prostu jajeczkowanie wraca normalnie i tyle. Ja akurat brałam Diane 35 przez ok. rok czasu i muszę powiedzieć, że mi wręcz one pomogły, bo bardzo wyregulowały mi cykl. Ja miałam też problemy z cerą, to usunęły mi wszelkie \"syfy\" ze skóry.Ale z tymi tabletkami, co piszesz, to nie mam pojęcia. Też się czasem zastanawiam, czy te tabsy nie zaskutkowały teraz moimi problemami z poczęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jedna kumpela brała tabletki jakieś 8 lat - przeróżne. No i jak zaplanowała dziecko, to w przeciągu roku po odstawieniu tabsów zaszła w ciążę. Teraz jej maluch ma już prawie rok i jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×