Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

no właśnie na ile daisy uciekła??? tutaj gadki szmatki i nagle pyk, nie zdążyłam się przyzwyczaić że jej nie będzie, że tak powiem brak kurtury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu, Daisy wyjechala na urlop :)- szczesciara, jak my uz wszystkie zdazylysmy o tym zapomniec i zaczac na nowo marzyc o wolnym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika to za trudne pytanie, nie pamietam ale wydaje mi się, ze na prv pisała o ty. Ja dziś juz walczę z rozrywajacym podbrzuszem i tak obolałymi piersiami, że załozenie stanika było ogromnym wyczynem :(, niestety myęślę, że @ dostanę jak juz odstawię luteine czyli najwczesniej po 25.09, nie muszę mówić od jak dawnaaa na nią czekam... :( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Jak to miło być ze swoim w zgodzie, odrazu się lżej robi ze wszystkim:) Jakoś i ten poniedziałek nie zaczął się najgorzej :) Ja wczoraj byłam na grzybach, dotleniłam się jak nie wiem co. Jak wróciłam to nawet nie dotrwałam do połowy filmu i zasnęłam chyba już po siódmej i spałam nieprzytomna niemal do ósmej rano dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina super, że jest juz radosny nastrój i energia u Ciebie. Moje złe fluidy tez zostaiłam za soba i mam nadziej, że juz nie wróca, choc do energii i wigoru to mi bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadałam te pytanie na priv ale nikt nie słyszał:) więc powtarzam... jak się pisze "nie otwierane"??? razem czy osobno??? bo mi word pokazuje tak i tak... chyba, że napiszę na stałe zamknięte, ale to zbyt długie.... a znowuż "zamknięte" odpada bo oznacza, że można otworzyć.... a chodzi mi o okno, którego nigdy się nie otwiera, bo muszę zestawienie do fabryki zrobić... i jak zwykle rebus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Katarina one są na stałe nieotwierane, coś jak niepalący:) tak sobie to rozkminiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika, tak się przejęłam teoimi oknami:), że napisałam do koleżanki, która skończyła polonistykę..:) Zobaczymy co odpowie bo ja nie wiem ale cały czas obstawiam za rozdzielnością..:) Ale mamy zagwostkę...hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina bo to nie jest jakieś tam hopsiup:) dzięki wielkie za zainteresowanie:) ależ mnie dzisiaj kręci ogólnie na chorobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika, mam odpowiedź od koleżanki, która ukończyła polonistykę na UW na temat Twojego okna:) i napisała, że pisze się osobno: "nie otwierane". I tak mi to wytłumaczyła: " Przymiotnik pochodzący od czasownika oznaczającego czynność stałą. Czasownik odpowiada na pyt. co robisz? Otwierasz okno. Przymiotnik odpowiada na pyt. jaka,jaki, jakie czyli otwierane."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iltom
Panie które mają problem z zajściem w ciążę od ponad roku np. z powodu zaburzeń owulacji - jeśli chcecie wziąć udział w bezpłatnych badaniach naukowych prowadzonych przez UM w Poznaniu to piszcie do mnie. Wyjaśnię na czym będą polegać i jakie korzyści Wam przyniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie , ledwo na oczy widzę i od tygodnia meczy minie chroniczny ból głowy a o potrzebie snu juz nie wspomnę...Ale jest dobra wiadomość @!!!po 87dniach- co prawda jeszcze sie nie rozkręciła ale już wiem , że tym razem bedzie :). Nie pamietam kiedy tak mnie to cieszyło. Poza tym jak sie teraz wykreci do konca tyg to spokojnie we wtorek pójde na wizyte do tego nowego gina :) Dziewczyny ściskam serdecznie w I dzień jesieni- u mnie słonecznie i wręcz goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIULKA25
Witam was serdecznie :) Tak sobie czytam te wasze forum i postanowiłam też napisać o sobie . Moje starania jak narazie bez efektu trwają już ponad rok czasu , z miesiąca na miesiąc jest mi coraz ciężej . Z moim narzeczonym jestem już 8 lat i do szczęścia brakuje nam tylko dzieciątka :(( Chodzę na wizyty do ginekologa i niby jest wszystko w pożądku ,teraz 2 cykl biorę tabletki clo na owulację w tamtym cyklu nam się nie udało chociaż było wszystko ok bo miałam monitoring robiony .Za pare dni kolejne starania przedemną ale już się boje rozczarowania :( Jak dobrze że jest takie forum gdzie można się wyplakać ... Pozdrawiam wszystkie starające się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anulka, witamy Cię serdecznie. Słuchaj leczenie kobiety Clostilbegitem nie ma sensu jeśli nie wiadomo co jest przyczyną niepłodności pary. Pierwsze co powinno sie zrobić w każdym przypadku to zbadanie nasienia faceta. Bardzo często i coraz częściej odpowiedzialność za brak dzieci ponosi zła jakość plemników spowodowana złym odżywianiem, niezdrowym trybem życia itd. Dopiero jeśli wyniki męża okazałyby się dobre to dopiero wtedy musisz zabrać się za siebie. Zrobić badania hormonalne, usg narządów rodnych i ew. zbadać drożność jajowodów. Nie katuj się Clo bo to nic Ci nie da jeśli wina nie lezy po Twojej stronie. Możesz co najwyżej sobie tym zaszkodzić. Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal jak w dym, my już trochę wiemy na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIULKA25
iltom jestem z okolicy zielonej góry a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIULKA25
Katarina 28 zapomniałam napisać że mój facet miał robione już badanie nasienia i wyniki są dobre więc ginekolog powiedział że przyczyna musi być u mnie :( Badanie usg mam robione często i niby wszystko jest ok tylko nie miałam robionych jeszcze badań hormonalnych , a clo mi przepisał bo od 3 miesięcy mialam problem z @ bo wogle jej nie miałam a prędzej mi się to nie zdarzało. Sama się zastanawiam czy czasami nie wybrać się do innego lekarza ??? Teraz w piątek mam kolejną wizyte i monitoring i napewno usłysze że wszystko ok i prosze się starać , tylko że ja już nie wiem czy zemną jest coś nie tak czy poprostu jest nam ciężko trafić w ten dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...14.09........Szczecin Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............6(nowa seria)......14.09.........Wrocław MadzixNeo.......28...........36......................01 .09.......Katowice corina.............29...........?...................... 03.09........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?.................... .19.10.......k/Katowic Nu-gatek..........32...........7mies..................?. ............k/Bełchatowa Lucy...............31...........9 z przerwami ......13.09.........Kraków BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......14tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........9tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........10tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......10tc.......31.03.....W-wa/okol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy stare"staraczki"czasami jeszcze tu zaglądaja ale uaktualniam siebie w tabelce.Jak widac @ przylazła i kolejny miesiac z rozczarowaniem.Teraz przyjełam to nawet lepiej bo jakos nie nastawiałam sie na "cud".Jak pamietacie moj m zrobił badania w tym miesiącu i nie wyszły dobre tak wiec czułam ze sie nie uda.Zamierzam w przyszłym tygoniu zmienic lekarza wziąść te wyniki i czekac na nowe pewne wieści od niego.Pozdrawiam przyszłe mamuski i wszystkie staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądaja melduja sie i bardzo się ciesza, ze nadal sa tu duszyczki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, a sprawdzałaś drożność jajowodów?? Może tu jest pies pogrzebany i plemniki nie mogą się spotkać z jajem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait zaglądają:) przynajmniej ja zaglądam i Katarina:) i wypraszam sobie określenie "STARE" :) Anulka witam i dołączaj do nas:) jeśli będziesz miała robiony monitoring to wyjdzie czy u Ciebie wszystko w porządku, a co do Clo nie brałabym go pod uwagę jako cudownego środka po którym się zachodzi, są to tabletki po których masz pewną produkcję pęcherzyków potrzebnych do prawidłowej owulacji... ale to, że je bierzesz to nie znaczy, że po nich zajdziesz.... przepraszam jeśli Cię załamałam ale tak to wygląda... Twój facet ma dobre wyniki, miałaś monitoring, który wyszedł prawidłowo więc pewnie rychło zajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem zagladaja kait, zagladaja :) kait przykro mi ze @ przyszla ... mnie tez juz wrzesniowa zlapala .. moze pazdziernikowa pojdzie lepiej ;-) tabulka juz chyba malo aktulana, bo ta nowa jest na private uzupelniania Aniulka - witaj i powodzenia. wyplakuj sie, wykrzycz, a potem moze i podzielisz sie z nami jakas radosna nowina ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIULKA25
KATARINA28 właśnie tego badania drożności jajowodów nie miałam robionych i jak wspominalam badań na hormony też nie , jutro idę do ginekologa na badanie usg po clo bo to mój 13 dc to mu wspomne o tych badaniach bo sam się chyba nie domyśli . Czuję się taka bezradna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×