Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

a dlaczego nie wierzysz becie?:>>> beta jak jest dodatnia to na 100% jest mowa o ciazy....teraz musisz sprawdzic tylko czy ciaza jest prawidlowo usadow\iona.......ale mysle ze wszystko bedzie ok:)))) wiec sie nie tyraj kobieto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie jedna laska wqrwila....powiedziala ze ma dosc robienia czegos dla dziecka w lonie bo ona nie jest inkubatorm://// laski leza cala ciaze...albo staraja sie latami, dmuchaja chuchaja a tu taki brak szacunku.....ech....z drugiej strony kazdy ma prawo do traktowania ciazy wedlug wlasnego widzimisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_73
4Mala Już jestem na tabsach powinnam dostać @ w tym tygodniu czekam od wczoraj ale cisza:( Kait Podaję namiary: dr Świątecka- Białystok ul. Skłodowskiej nr tel. 85 744 72 40 P.S. Trzeba się umówić telefonicznie. Skuteczna ta Pani dr ponoć. Tak jak Ci pisałam znajomym się udało. Poczta pantoflową się o niej dowiedzieli, że dobry z niej specjalista d.s. niepłodności Czekają na synka. Pozdrawiam. Jak się zdecydujesz to napisz co i jak. Może by Ci się udało jeszcze w tym roku skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_73
4Mala jestem na tabsach czekam od wczoraj na @. ale cisz:( Kait Podaję namiary: dr Świątecka -tel: 85 744 72 40 P.S. Trzeba się umówić telefonicznie. Te namiary to od znajomych, którzy sami się zdecydowali leczyć. To dobry specjalista d.s. niepłodności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkich!!!otóz szukam kobiet z którymi chciałabym sie podzielić moim obawami ze tak powiem juz praktycznie jestem ponad rok po slubia a dokladnie 13 miesacy a o dzidziusia sie staramy juz hoh gdzie bedzie około 2 lat:(((i dalej nic juz straciłam całkowitą nadzieje ze bede mamusia a tak pragne nia być,ponieważ uwielbiam dziedzi mąz ma w poniedzałek teraz badania zobaczymy co mu lekarz powie ma pytanie czy kóraś z was miala problemy z tarczycą lub miala niedoczynnosc tarczcycy i miala problemy z zajśćiem w ciąże to moje gg 12885913 jesli ktras chciałaby pogadac lub ma takie problemy jak z poczeciem dziecka jak ja a to mój email:AdrianAlina8182@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alino, witamy Cię serdecznie :) Dołącz do nas, będzie Ci raźniej. Dziewczyny, no więc byłam wczoraj u gina. Zrobił mi Usg. Pęcherzyk ma się dobrze i mierzy 8mm. Zarodek jest maluteńki i ma zaledwie 0,5mm :) Lekarz kazał mi tylko przyjmować kwas foliowy, nie martwić się, funkcjonować jak dotychczas tylko się nie przeforsowywać. Nastepną wizytę mam za 2 tygodnie bo nalegałam, żeby to było wcześniej niż za miesiąc (wiecie- panika :) ). Podczas tej wisyty zobaczymy ponoć bijące serducho.. Szok.. Potem już pewnie dopiero za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnia, musze powiedziec, że nieslyszałam o tej pani gin. Z grupy specjalistów tych takich znanych to sa wymieniani: Wasilewski, ale on zajmuje sie naprotechnologia Szamotowicz, Domitrz- Ci dwaj maja swoja klinieke Artemide na ul. Włókienniczej, Kuczyński- na klinike Kriobank na ul. Stołecznej. Ale tego twego nazwiska nie słyszalam, może warto spróbować? Monia a co dostałaś na wywolanie, i ile mineło dni od odstawienia tabsów? Alina witam Cie w naszym gronie, co prawda moje wyniki tarczycy są tylko ciut poniżej normy, zekomo zamalo by dawaly efekt braku ciązya ale jak byłam u endokrynologa to mi babka mowiła, że udawalo się dziewczynom z takimi wynikami, ze starch pomysleć, najwazniejsze to niec zdiagnozowany problem. Napisz nam cos jeszcze o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina- Ty wstretny niedowiarku:) pewnie 5 tydzien:d w &mym juz widac echo serduszka :) ja tez tak zladowalam szybko na USG';) Tylko remember...za czeste tez nie wskazane za bardzo:) I co teraz wierzysz?:D:D:D:D Ja biore dodatkowo witaminki dla kobiet w ciazy:)) Hehe ani sie obejzysz a zaraz skonczysz trymestr:D ale fajno:) Alino- ten topik jest cudowny wiec bedzier Ci tu dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tak piszecie to ino wam mozna pozazdrościc tym co s,ą w ciąży i tym co sie udało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alina witam w gronie, mi się ani nie udało ani nie jestem w ciąży:) napisz coś więcej, jakie badania robiłaś, czy mąż zrobił badanie? bo wiesz połowa sukcesu w jego plemnikach:) ja zmarnowałam dużo czasu lecząc się z chorób, których nie miałam, a efekt tkwi u męża, teraz żałuję, że on nie zaczął wcześniej się leczyć, no i że tyle forsy poleciało... Katarina extra bomba, cud normalnie:) coś mi się wydaje, że 60cm w pasie to nie długo Ci się utrzyma:) dziewczyny wczoraj wpadła kumpela do mnie, schudła na proteinowej 15 kg w 3 miesiące, wygląda świetnie:) bez wyrzeczeń trzymając się ściśle zasad, z 80kg ma 65:) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj napisałam ale komp mi sie zaciał i zjadło mi ;( Witam czwartkowo, bo chyba dzis czwartek prawda? Alina, ja jak Trolewna nie mam jeszcze serduszka pod sercem ale "urzeduję" tu od prawie ponad roku i musze sie przyznac, że lepszej terapi bym se nigdzie nie znalazłabym. Poza tym to bardzo szczesliwy i magiczny topik, jak robiłam statystyke jakis czas tenu to było chyba 8 zaciążonych- w tym jedna bliżniacza- no i teraz kolejne 5 to juz 13 mysle, ze do dobry wynik który daje nadzieje, ze każdej z nas sie uda. Angela, kochana zaglądasz tutaj? jak u Cibie, jak Maleństwo? U mnie oczekiwanie na @ bo w dzis minął tydzień jak odstawiłam duphaston wiec pewnie lada dzień bedzie po wszystkim. A propo duphastonu, wiem że nie które miały po mnim skutki uboczne inne wogóle a ja mam jeden bardzo pozytywny, dziewczyny tak pieknie mi cycki urosły i sie ujedrnily :)) a przy moim małym B to naprwde super zmiana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trolewna a więć mój mąż dopiero wybiera sie na badania ale z przykrosćia musze stwierdzic ze ciezko bylo go namówic a po co mi to ja jestem zdrowy,itpjak to facet no ale udało i idzie terz w poniedzałek na szczęście zobaczymy!!no a ja dopiero niestety dowiem sie po nowym roku bo sie zapisałam na wizyte,byłam równiez u endokrynologa-ginekologa ale taka beznadziejna lekarka ze zok ani mi nie dala skierowania ani nic tylko mnie znadała rekami na dodateki stwierdzila ze n iby mam niedoczynnosc i musze brac jodix100 bo mam ja lekko powiekszona ale umówilam sie wkoncu do dobrego endokrynologa noi powie mico dokladnie,bo ja oprócz podejrzen jak wczesnie to nie umiem schudnac co pprawda idzie mi to jakos ale dosc kiepsko i na dodatek jestem czasem fest nerwowa jak wpadne w furie to lepiej nie podchodzic ale sie rozspisaąłm ehh .....ale wiem ze tu moge o wszystkim napisac bo jak ktos ma dziecko to nie zrozumie tej kobiety która pragnie miec a mimo staran niema a moze zajsc w ciążę mająć chora tarczyce bo inne umia a inne nie potrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia-dzieki na namiary.Powiem szczerze ze ten cykl to sobie odpuszcze na wizyty badania itd wydołowałam sie psychicznie i świeta sylwester-musze odpoczac i nabrac sił.jak wczesniej pisałam umówilam sie na tez niby specjalistyczna wizyte z ponoc super pania doktor na styczeń wiec narazie do tego czasu nie robie nic.Najpierw skorzystam z namiarów na lekarzy tutaj mi podanych bo w końcu bliżej ale ten Białystok tez sobie napisałam bo moze sie przydac na pozniejszy termin jesli tu metody zawiodą.Dzieki Monia wiec jeszcze raz za pamięć. Alina-witaj w klubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Tralalala u mnie stwerdził 4 tydzień, 5 dzień we wtorek, tak więc dziisaj by był równo piąty tydzień :) Oczywiście, że jeszcze w to nie wierze. Z dolegliwości to mam trochę problem z uddychaniem, często sikam:), i boli mnie brzuch. Ale to wszystko mi się przeszkadza. Najgorszy jest wydęty (praktycznie od owulki) brzuch. Ni c z nim zrobić nie mogę. Jem normalnie i zdrowiej niż przed tym casłym wydarzeniem a brzucho mam wypukłe. Więc moja droga trolewno moje 67 jest już przeszłością, teraz jest 72 :) Kurcze po tej ciąży to będę musiała stawać na głowie żeby wrócić do formy.. Alino, daj znać jak po wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala po raz kolejny radzi ciotka Katarina w sprawie kasowanych tekstów. Jak piszesz posta co jakiś czas w trakcie pisania naciskaj klawisze Ctrl+A a potem Ctrl+C. W ten sposób zaznaczysz cały tekst i go skopiujesz do pamięci. Jak zatnie cI Się komputer czy internet to zawsze otworzysz znowu okienko do posta naciścniesz Ctrl+V i wszystko co wtedy pisałaś to Ci się wklei. Ja zawsze ale to zawsze tak robię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina - 4tydz 5 dzien to wlasnie koncysz 5 tydzien;) wiec tak to sie liczy podobnie jk z urzodzinami:) Co do brzuchla to bedziesz miala go wzdetego przez jakis czas...ja sie tez martwilam ze mi brzucho szybko wuyjdzie i bede gruba ale spoko to tylko baki;) poza tym pewnie za dwa 3 tyg mozesz dostac lekkich mdlosci i stracic apetyt(aczkolwiek niuekoniecznie;)) i wowczas zlecisz troche z wagi ale sie nie przejmuj bo to normalne. Poza tym w ciazy powinno sie tylko 300kalorii wiecej w diecie znajdowac wiec dopiero drugi trymest moze cie do zarcia przypilic aczkoliwek tez niekoniecznie:D Ja zrzucilam teraz dwa kilogramy;)brzuszek juz wystaje ale jest bardziej ciazowy bo twardy wiec sie nie lam:) po ciazy bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, ja tak robie ale mi sie komp zawiesil i temu tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak se mysle moze i ja spróbuje umowić sie na wizyte do tej gin, co jej adres poadałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak se mysle moze i ja spróbuje umowić sie na wizyte do tej gin, co jej adres poadałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina28 a długo sie starałas o dzidzi???noi moje gratulacje!!!pewnie jestes prześczesliwa no masz konkretne powody bravo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_73
4Mala Spróbuj zadzwonić . Jak pisałaś wcześniej jesteś z Białego więc będziesz miała na miejscu. Oni dowiedzieli sie poczta pantoflową o tej Pani doktor. Przez ponad 2 lata im się nie udała dopiero po leczeniu u niej przyszła nadzieja. Napisz jak zadzwonisz i sie umówisz. Wierzę, że te namiary są prawdziwe co mi podali. Chyba w tak ważnej sprawie nikt by nie blefował? U mnie to jest tak że mam PCO i muszę być jakiś czas na terapii anty,w chwili obecnej więc odstawiłam i czekam na okres od poniedziałku , ale dziś czwartek a tu ani widu ani słychu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 73- ja podobnie jak 4mala tez PCO nas dorwalo:) mnie se udalo... Katarina- ja juz powoli koncze trymest ...wedlug OM wychodzi ze jestem w pierwszym dniu 12tygodnia czyli 11tydzi 1dzien a wedlug USG ostatniego wychodzi ze wlaszlam w 11 tydzien wiec:) tydzien roznicy ale zobacze za dwa tygodnie jak to wyglada na USG:) Czas zapiernicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kapa...zaczęłam krwawić i to tak dziwnie i nawet nie w terminie @...trudno będę musiała wykupić ten clo...a już schowałam receptę na dno torebki...narazie muszę się wyżalić i jakoś żyć dalej...i muszę powiedzieć że dobrego mam męża bez niego chyba już wcale nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny. jestem nowa. 5 rano a ja nie spie.... tak sie boje ze zaraz dostane okeya.... wydaje mi sie ze juz juz i bede krwawic... caly czas sprawdzam, chyba zwariuje. ostatnia miesiaczke mialam 16 listopada, dzis jest 19 grudnia, wczoraj zrobilam test z krwi i wyszedl dodatni. pobieglam do lekarza ale niczego nie widzial i dzis mam zrobic poziom hormonu. jestem tak podjarana, ze prosze 5 rano a ja nie spie.... wogole zawsze bylam spiochem a od jakis 2 - 3 tyg budze sie codziennie o 6 i juz nie spie.... mam energie i np prasuje (jak nienormalna) zblizaja sie swieta, mialam leciec za granice na swieta do przyszlych tesciow... ale jesli dzis potwierdzilaby sie ciaza to lekarz nie zaleca latania samolotem. trudno przebukuje bilet. trudno bede bez ukochanego nas swieta... ale za to z radoscia oczekiwania. dodam, ze mam uz 40 lat i od 20 lat lat staram sie o dziecko. to bylaby pierwsza ciaza, od zajscia do urodzenia jeszcze daleka droga i tym tez sie od rana juz dzis martwie. mialam kiedys nawet nieudane in vitro... jesli to by sie potwierdzilo (co bardzo bym chciala) to... az sie boje cieszyc na razie... wszyscy mowia ze ladnie wygladam, ja tez widze jakas inna pogodna twarz. piersi mi pekna po prostu zaraz.... pozdrawiam wszystkie i trzymajcie kciuku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever- trzymamy kciuki:) nie stresuj sie na zapas...jak wczesna ciaza to nic nie bedzie widac.....bedzie good:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×