Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Gość gość
cześć dziewczyny. Widzę, że sporo dziewczyn bezskutecznie stara się o maluszka. Ja też się długo starałam,bo aż długie 3 lata. Wszystkie badania ok, w normie, a ciąży jak nie było tak nie było. Poszłam w końcu do endokrynologa bo ktoś mi podpowiedział, żeby zbadać tarczycę. I co się okazało? Niedoczynność jaką mam od lat jest tego powodem! Według mojej pani doktor TSH przy planowaniu ciąży nie może przekraczać 2. Zawsze musi być poniżej 2 bo inaczej ciężko zajść w ciążę. Dostałam letrox i luteine pod język i po 3 miesiącach ku mojemu zaskoczeniu udało się. :) Synek ma teraz 3 latka i jest wulkanem energi :). A wy badałyście sobie tarczycę i TSH? JA obecnie staram się o 2 ciążę ale moje TSK wynosi 2,85 i to jest za dużo, muszę to obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani Ja moge tylko powiedziec, ze dieta/odzywianie ktore stosujemy na codzien ma duzy wplyw na plodnosc. Zmagalam sie z nieplodnoscia przez 4 lata az w koncu maluszek zawital na swiecie. dziele sie swoja wiedza na temat odzywiania ulatwiajacego zajscia w ciaze. przeczytaj o tym tutaj dobrzebozdrowo.blogspot.dk/2013/06/cukier-jakosc-komorek-jajowych.html dobrzebozdrowo.blogspot.dk/2013/07/odzywianie-przy-ivf-i-nie-tylko.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hazelle
Witajcie, Staramy się z Mężem o dziecko od ponad 3 lat. Mam niedoczynność tarczycy. Leczą ją od ponad 9 miesięcy. Niestety, ale poziom tarczycy mimo, że mieści się u mnie w granicach 1-2 nie przyczynia się do zajścia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiosaska
Ja dzisiaj dowiedziałam sie o skutecznym środku , dokładnie o żelu Pre seed który jest bardzo pomocny jesli chodzi o nasze starania o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiiiska
Z mojego doświadczenia doskonałe efekty i co wazne 100% skuteczności dala mojemu mężowi suplementacja Fertimen. Polecił nam go nasz lekarz i naprawde bardzo pomógł nam w naszych staraniach. A wiadomo ze najlepiej jest siegać po to co skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zaglądałam do Was z początkiem roku - tak samo z nadzieją jak wy teraz. A w chwili obecnej czekam na naszego maluszka, który może urodzić się lada dzień. Trzymajcie się i nie rezygnujcie bo marzenia się spelniają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delllicja2
Ja uwazam ze zawsze warto jeszcze jest się wzmocnić pod kątem dobrych suplementów. I jesli drodzy Panowie o takie chodzi to zdecydowanie jestem za Manforte. To jest suplement który daje nam wszystko to czego oczekujemy- podnosi libido, dodaje energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Witam Wszystkich, chciałabym do Was dołączyć. Staramy się z mężem o dziecko. Nie są to do tej pory długie starania, bo jedynie 8 miesięcy, ale mąż miał w dzieciństwie chorobę - obustronne wnetrostwo, które zoperowano mu jak miał niecałe 6 lat. Im wiecej o tym czytam tym bardziej informacje o skutkach tej choroby mnie paraliżują. Czy któraś z Par ma doświadczenia z tą chorobą? Moze macie dzieci, moze to nie takie straszne jak przedstawiane jest w sieci? Urolog męża twierdzi, że wszystko powinno być ok, ze operacja została wykonana w odpowiednim czasie. Jednak statystyki są druzgocące. Będę wdzięczna za jakiekolwiek ( mam nadzieję, ze z happyendem ) historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaaaaaaa
Niektórzy mowią ze i nawet udaje sie po 6mc od odstawienia tabletek. Ale to nie jest reguła i u kazdego jest inaczej. Wiec moze jeszcze warto jest sie wesprzeć takim żelem jak Pre seed, który poprawi jakość męskiego nasienia i byc moze własnie pomoze nam szybciej zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olliska23
Co daje jeszcze takie stosowanie suplementów ? Czy pomaga tylko w zyskac wiecej energii naszym mężczyznom czy jednak rzeczywiscie wpływa na jakość męskiego nasienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiennnkowa
A kiedy dziewczyny tak naprawde mozemy juz mowic o tym ze mozemy byc bezplodni ? W którym miesiącu starania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 3 dni temu odebrałam wyniki, hormony tarczycowe ft3, ft4, tsh w normie. a prolaktyna na czczo 56,16 ng/ml, po obciążeniu 312,45 ng/ml. Czy ktoś może pomóc mi to zinterpretować? Lekarza mam dopiero za tydzień, będę cały czas myśleć i się zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullkowska222
No tak, koniecznie tutaj ważne jest to aby wspomnieć o takiej suplementacji swojemu facetowi. I namówic go do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blannneczka
To prawda. Zresztą sama wiem po swoim mężu kiedy ten przyjmował przez długi czas ManForte i uważamy ze to dzieki takiemu suplementowi udało mi sie szybciej zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Kiedyś tu pisałam.Teraz jestem w 31 tyg ciąży:) Zaszłam w ciążę w cyklu niemal spisanym na straty.Do tego zajęłam się czymś innym i udało się:) Powodzenia życzę dziewczyną starającym się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccecccylia
Gdzie kupujesz ten suplement ? Bo jak pytałam w aptece to nie mieli go…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennkowska
Czasami własnie wystarczy troszke wzmocnic organizm, chociazby mężczyzny i na pewno w takiej sytuacji własnie po kilku miesiącach stosowania takie starania sie powiodą. Wiec bardziej poszłabym w tą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welur
Szatanserduszko, moje szczescie jest już z nami własnie kończy 2,5 miesiąca :) urodziłam 8 grudnia 2013 roku zdrową sl;iczną córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nie wiem, czy komus przyda sie to co napisze ale gdyby chociaz jednej osobie to pomoglo, to mysle, ze warto. Sama dobrze wiem jak to jest, kiedy nie mozna zajsc w ciaze. W moim przypadku widok kazdej ciezarnej albo kobiety z dzieckiem sprawial, ze robilam sie smutna i zla. Zla na to, ze jej sie udalo a mi nie. Wrecz nawet wydawalo mi sie, jakby te kobiety specjalnie pokazywaly mi jakie sa dumne i lepsze ode mnie. Staralismy sie o dziecko przez okolo 3 lata. Wszystkie badania byly w normie. Teraz z perspektywy czasu podejrzewam, ze duzy wplyw tak dlugie niepowodzenia mogl miec stres. A konkretnie stres zwiazany z samym zajsciem w ciaze i to nerwowe czekanie. W cyklu, w ktorym wreszcie udalo mi sie zajsc w ciaze, totalnie sobie juz odpuscilam i nie mialam zadnej nadziei. Mielismy ustalony termin w klinice bezplodnosci i bylam pewna, ze juz nam sie na pewno nie uda i ze nie obejdzie sie bez sztucznego zaplodnienia. Wydarzyl sie jednak cud :-) Przeczytalam wiele informacji na temat zaplodnienia jak rowniez wiele wiadomosci kobiet, ktore tez probowaly i ktorym sie w koncu udalo. Zaintygowala mnie supementacja diety i tez z niej skozystalam. Nie mam pewnosci, czy dzieki niej moje dziecko jest teraz na swiecie, ale jak sadze, na pewno to nie zaszkodzilo. Wraz z mezem bralismy przez okolo pol roku: 2 razy dzeiennie: Maca 500 1 raz dzeiennie: kwas foliowy, salfazin, witamina B6 i B12. Polecam sprobowac. Moze akurat z tym komus sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*skorzystalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Ja już straciłam nadzieję tak jak piszą dziewczyny widok ciężarnych mnie dobija.W mojej głowie już tylko jedna myśl aby zakończyć związek i być poprostu sama mam dość głupich pytań ze strony rodziny znajomych czemu nie macie dzieci itd..Mam niedoczynności tarczycy póki co nie biorę żadnych leków czekam na kolejną wizyte i może wkrótce mi je przepiszą do tego tyłozgięcie macicy lekarz nawet nie mógł wykonać histeroskopi stwierdził że nie może skanalizować ale to może i moja wina byłam tak strasznie zesteresowana że nie miałam ochoty się rozluznić przy badania nie potrzebnie czytałam o tym w internecie przed zabiegiem.Partner strasznie słabe żołnierzyki poprostu jestem już tak załamana 7 lat razem nie używamy zabezpieczeń a w sumie od trzech lat na poważnie myślimy o dziecku od roku coś robimy w tym kierunku to znaczy badania ale one tak długo trwają wizyta za wizytą ja jestem kompletnie załamana.Rozdrażnienie stres to już codzienność sex staje się coraz mniej przyjemny do tego większość czasu jestem sama partner ciągle w delegacjach nawet i takich po 4 miesiące zagranicą.Najgorsze jest że jedni lekarze mówią że jest wszystko ze mną ok że mam się nie przejmować bo ludzie z rakiem mają większe problemy a ja jestem jeszcze młoda i mam czas marne pocieszenie jak 30 na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia 33
Mam wrażenie, że pewnym momencie, zwłaszcza po 30 starania o dziecko są dodatkowo utrudnione ze względu na otoczenie. Część koleżanek ma już swoje dzieci i nie wie co to są długie, bezowocne starania, nie do końca pojmuje smutek z powodu braku dziecka. A część, te które nie mają, wcale nie chce ich miec i tu znów brak zrozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olga a czy tez zel stosujesz po konsultacji z lekarzem , cyz po prostu jest na tyle bezpieczny ze spokojnie mozna stosować przed kazdym stosunkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatanserduszko a co u mnie nie zapytasz? Kolezanko droga :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welur GRATULACJE!! Ta córeczka należała Ci się naprawde BARDZO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój partner przyjmuje Manforte i musze powiedziec ze efekty sa konkretne. Wiec w sumie jesli nie wiecie do kupić to moze byc własnie ten suplement.Co ważne w swoim składzie zawiera bardzo dużą dawke l L argininy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wydaje ze własnie jesli naprawde zalezy nam na tym zeby nasi męzowie zyskali wigor i siłe nalezy podawac im odpowiednie wzmacniajace suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×