Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Gość welur
denerwuje mnie tylko takie stwierdzenie "strata pieniędzy i czasu" bo oprócz tych którym się nie udało jest równiez mnóstwo tych któym się udało nie można sądzić tylko według siebie. Można komuś powiedzieć ze w moim przypadku nie wyszło a nie z góry mówić o porażce i o stracie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatanserduszko o kim mowisz ze zyja pod prasja 30stki:P? Odebralam to bardzo osobiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacytuję "grubo po 30" te parę tygodni po nie upoważnia cię cvb do poczuwania się:P a tak poza tym nie miałam nic złego na myśli pisząc to, a pewno mogłam kogoś obrazić tym stwierdzeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko ;) ja bynajmniej sie nie gniewam. A Ty welur mysle ze robisz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welur
dziękuje kochane :) zobaczymy jeszcze czego się dowimy w sobote ale jak 3 lekarz zaleci iui to napewno sie zdecydujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welur
Kobitki byłam wczoraj z m u zielarza którego poleciła mi ciotka jej znajomej pomógł po 6-ciu latach starań zajść w ciąże (przepisał mieszankę ziół) i o dziwo pan zielarz stwierdził zeto raczej u mnie jest problem a nie u męża , wogóle pierwsze pytanie jaki mi zadał to czy ja teraz czasem w ciąży nie jestem i zrobił mi mętlik w głowie zupełny ;/ stwierdził ze mam złe krążenie i wychłodzony organizm i dał mi jakąs kurację 2-miesięczną. Sama nie wiem co o tym myśleć ale chyba spróbuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudenka1980
oj kobietki :) łapiemy sie wszytskiego co mozliwe, ja dzis miałam drugie E2 i dzis lekarz w godzinach popołudniowych i wszytsko sie dowiem ile mam dojrzałych jajeczek i kiedy pobranie itd....denerwuje sie ale sie ciesze ze tak to wszytsko szybko poszło tylko 3 miesiace i juz :) pomimo tego ze 5 lat staran i nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welur
no to trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudenka1980
nie dziekuje zeby nie zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
Witam,witam:) Welur ziółka na pewno nie zaszkodzą:) Dobrze że jesteś gotowa na iui mam nadzieje że wam się uda za pierwszym podejściem. Rudenka ja również powodzenia życzę. Ja dziś mam troszkę lepszy humor.Nowy cykl nowe nadzieje.jutro robię hormony a w piątek z wynikami do lekarza.Chciałabym żeby jak coś zaproponował mi stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welur
ja nawet nie licze na to że za pierwszym razem się uda :P to musiłaby być chyba cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
Cuda przecież istnieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welur nie sluchaj pomaranczki bo plecie bzdury:O mozesz robic iui i jest to nawet wskazane jesli parametry nasienia dobre i moze nawet za 1 razem sie udac mój mąz ma przeciw ciala ale nasienie jest zle i robimy za pare mc ivf mam nadzieje ze ci sie da za 1 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudenka1980
Paula 82 trzymam kcuki za inf, sama juz sie tak naprawde nie moge doczekac :) i tak marze i mysle ze sie uda za 1 razem, bo ja jestem spoko tylko moj M ma beznadziejne wyniki nasienia i beda mi łowic najlepsze zołnierzyki ale jestem pełna optymizmu, chociaz coraz gorzej sie czuje w trakcie stymulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudenka1980
ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudenka1980a jakie bedzie robic ivf klasyczne? imsi ?czy icsi? rozumiem ze slabe nasienie to icsi? a kiedy podchodzisz i gdzie wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welur
paula 82 a które paramtery mąż ma złe jeśli mogę wiedziec ? bo mój ma te przeciwciała i ruchliwośc marną ;/ ale reszta jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudenka1980
IVF-IMSI-6600 ja to będę to najdroższe jeżeli mowimy o pieniązkach, czyli żołnierzyki będą wyselekcjonowane baaaaaaaardzo dokładnie bo ma tylko 1,84% dobrych panów. Ja w Invimed W-wa, i prawdopodobnie w nastepnym tygodniu juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welur moj maz ma tylko 7ml plemników i bardzo malo w 1 ml zbyt malo ....,do tego ma 79% bez ruchu a u niego to powoduja przeciw ciala leczyl sie bardzo dlugo mialam 1 iui tylko bo dalsze wyniki nie pozwalaja noi konsultowalismy to z 3-trzema lekarzami i zostaje IVF , bo plemniki nie nadaja sie na IUI a jesli twój m ma duzo plemnikow to tylko na plus rudenka1980 tak tak IMSI jest najdrozsze z tego wszystkiego :O my zbieramy piniazki i w wakacje podchodzimy do calej procedury o to ladnie czyli tuz tuz i bedziesz wiedziala czy sie udalo a to tylko przyczyna to slabe nasienie czy jeszcze cos? to bede trzymala kciuki zeby sie udalo musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rudenko moj morfologie ma dobra wszystkie zywe wiec to na plus problem tylko w ilosci i ruchliwosci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welur
paula trzymam za Was kciuki z całych sił. Mój m na szczęscie ma dużo plemniczków tylko leniwe są i nie chcą się ruszać ale lekarze mówią ze do IUI takie wystarczą :) także zyje nadzieją ze IUI wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudenka1980
ilość i ruchliwość zła to nie tak źle powiem wiecej jest dobrze, reszta wszytsko spoko i ja mam badania dobre wiec tylko czekac i czekac, ja wziełam kredyt na ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welur nie dziekuje póki co dopiero zacznie sie walka mimo ze pare lat juz walcze o ten mały cud;)tobie tez zycze powodzenia przy 1IUI i moze ostatniej musis byc dobrej mysli :) rudenka1980 a jedzesz na krótkim protokole czy długim ile cie w sumie razem wyniesnie IVF wiesz juz ?dobrze reagujesz na leki? no my na kredyt nie mozemy sobie pozwolic niestety mamy juz inne zobowiazanie kredytowe zbieramy tak pieniązki a bedziecie mrozic zarodki ? bo ym chcemy jak udalo by sie z jedna dzidzia ,to za dwa lata znow podejsc jak bedziemy wogóle mieli tyle zarodków a ja bede blizniaki to zostaniemy przy tej dwójce tylko ja juz odliczam mieisace nie moge sie doczekac i mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze i ze sie uda.Czyli kiedy najprawdopodobniej mozesz sie spodziewac pozytywnej bety? a i le macie kochana lat z męzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudenka1980
Paula 82 - juz odpowiadam na Twoje pytania. Ja mam 33 a M 34 lata, hormony i badania do dnia dziesiejszego juz wyniosły nas około 3500 zł, a to jeszcze nie koniec, ivf wyjdzie od 7 do 8 tys, plus leki poxniej hormonalne itd , mysle ze w 12 tys sie zamkniemy. Biore teraz gonaf i certodide (czy jakos tak - nie moge tej nazwy zapamietac :) ), po zastrzykach czuje sie rożnie raz dobrze raz źle, jak miałam dawke gonalu 150 mil to strasznie kłucie odczuwałam w jajnikach, teraz mam zmniejszona dawke na 125 mil a 2 dni wczesniej przez dwa dnia miałam 100 mil, generalnie teraz czuje sie dobrze takie ogolne, nie boli brzuch ale pobolewa mnie głowa i czuje sie mega opuchnieta 2 kg w 5 dni przytyłam przez wode zatrzymana w organixmie, bola mnie piersi, nie moge nic na brzuch załozyc bo mam taki tkliwy :) ale zniose wszytsko byle tylko był ten cud :). Mam krótki proces przygotowywania :) i chyba on jest lepszy tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudenka1980 aha bedzie dobrze musi byc dobrze i napewno sie uda bede trzymam kciuki za ciebie my tez te 12 tys potrzebujemy i raczej sie zmiescimy ja tez przetrwalam ta cale procedure byle by sie po latach walki udalo ne zniosłabym kolejnego roku czekac na ten maly cud i ja juz powoli odlczam miesace do IVF i nie moge sie juz doczekac zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudenka1980 a robicie jaka metoda IVF? a jakie badanie tyle was wyniosły ze piszesz 3500 jesli moge wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy dzis mam 32 dc a ze mam wizyte u dentysty i pewnie bez znieczulenia sie nie obedzie to zrobilam test ciazowy zeby wykluczyc ciaze w pierwszej chwili jedna kreska a po kilku minutach druga blada ale ja widac. i tak w ciaze nie wierze bo to by musial byc cud doslownie ale isc do dentysty sie teraz obawiam bo nigdy nic nie wiadomo okokresu nie mam ale powinien sie pojawic lada chwilawczoraj mnie bolal brzuch tak jak zawsze piersi bola przy dotyku i nie wiem czy to z wrażenia ale oblewać mnie poty i przyznam się wam tak jak już pisałam jakiś czas temu wrzuciła na luz w tym cyklu nawet nie prowadziłam obserwacji i co teraz z tym faktem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie takie cuda się zdarzają..... mam nadzieję że te dwie kreski to prawda.. Zadzwoń do dentysty lub twojego ginekologa i spytaj co w takim wypadku możesz, jeżeli to prawda. Ja w ciąży byłam u dentysty znieczulana ale po 25 tygodniu. Jak to jest wcześniej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobieglam do apteki po drugi test zrobiłam i ta sama historia tylko że teraz widać cień kreski. po co ten dentysta dziś byłabym spokojnie i czekała do okresu a tak metlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×