Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

kurcze.....4mala - minelysmy sie wpisami.......glowa do gory kochana.....idz do lekarza, bedziesz spokojniejsza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala trzymaj się, aż nie wiem co napisać, jedynie: wiem co czujesz i współczuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala, rzeczywiście nie do końca przeczytałam twoją wypowiedź i myślałam, że pytasz o testy owulacyjne.. :) Ale swoją drogą to naprawdę polecam te, których ja używam, są naprawdę dobre. Bardzo mi przykro z powodu braku dwóch kreseczek ale nie martw się, będzie dobrze, głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina - mozesz mi podac dokladna nazwe tych testow owulacyjnych, o ktorych pisalas ? z gory dzieki.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak i jest smutno i czuję sie tak sama tak bardzo brakuje mi w tej chwili mego M. Nie wiem co mnie bardziej dobija to ze ciągle nie mam dziecka czy to ze ciagle mam nadzieję i ciągle przezywam to na nowo. Przezaża mnie to, ze jestem co raz starsza i co raz gożej wszystko wychodzi. nie mam sily by to znosic i nie mam sily by przestać walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to LH TEST firmy Hydrex. Na zdjęciu kobieta z dzieckiem, zielone motywy na pudełku. http://apteka.mediweb.pl/73301,lh-test-owulacyjny-paskowy-5-szt.html Stosowałam różne testy ale ten jest szybki, wygodny i tani :). Kupowałam jeszcze taki różowy ( http://apteka.mediweb.pl/39269,acon-lh-test-owulacyjny-kasetowy-5-szt.html ) i z raz jeszcze jakiś inny, ale już nie pamiętam jaki. Jak się nie mylę to w tym różowym był taki wygodny, plastikowy pojemniczek na mocz i ja go sobie zostawiłam do pomiarów więc myślę, że warto sobie go kupić dla tego pojemniczka (no i dla porównania). Pamiętaj, żeby nie robić go z samego rana na czczo ani po wypiciu płynów (trzeba przed badaniem nie pić nic ze dwie godziny żeby mocz nie był rozcieńczony bo wtedy jest małe stężenie hormonu i test może go nie wykryć). Wynik jest już po jednej minucie. Jeśli nie ma OWU to górna kreska ciemniejsza niż dolna. Jeśli jest OWU to niższa ciemniejsza ZNACZNIE. Ja się na początku trochę przyglądałam wynikom bez OWU ale jak zobaczyłam wynik nr dwa to już za kolejnym razem wogóle nie muszę się przyglądać i czekać odrazu widac kiedy jest a kiedy nie ma. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala, nie załamuj się.. Poczekaj na męża, zrób sobie ciepłej herbatki, przytul się do niego i obejrzyjcie jakiś film. Dzisiaj jest taka beznadziejna pogoda, że każda zła wiadomość dobija podwójnie. Postaraj się o tym już dzisiaj nie myśleć i pomyśl, że może kolejnym razem Ci się wkońcu uda. Trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesety nie mam jak się prztulic bo mąż wraca dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina-dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.....udzielilas odpowiedzi na pytania, ktorych nawet nie zadalam, wiec teraz - juz wszystko wiem,....chyba, tez sie zdecyduje na taki.....w kazdy razie - dzieki...;-) 4mala - musisz byc dzielna Kobitko !!!!!! jutro przyjedzie M i bedzie lepiej, a tymczasem zrob sobie herbatki - moze meliske, jak masz i bedzie lepiej.....uszy do gory.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popłakalam męzowi w sluchaawke i wcale nie jest mi lżej ale to ostania noc i muszę dac radę. Własnie w wiadomosciach mówili o tym że kazdy męzczyzna marzy o żonie ktora zamiast seriali oglada mecze. Ja jestem taka zona i nie widze by moj mąż mial wielką radośc z tego powodu- szczególnie, ze musi oglądać mecze przeze mnie bo sam ich nie ogląda :). Własnie dopijam podwojną melise i mam nadzieję, ze na dzis skonczylam już moje smutki i rozpacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny, 4mala wiem, ze to już czytałaś, ale naprawdę bardzo mi przykro z powodu \"jednej kreski\":-( Dobrze, ze w piatek masz zaklepaną wizytę u lekarza to przynajmniej sie czegoś dowiesz i uspokoisz. Trzymaj się cieplutko Karolina ja tez jestem z kuj-pom:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4Mala-Żabko, nie martw się i niczego sobie nie wmawiaj-jeśli ogólnie czujesz się dobrze, poczekaj do piątku na wizytę, a jesli ból w jajniku jest silny, to umówi się wczesniej. Test ciążowy powinno się jednak wykonywać rano, więc zrób z pierwszeg moczu, bo wtedy stężenie hormonów jest największe. A ja chyba muszę udać się do gina-choć podobnie jak Klepa mam dość lakarzy i leczenia, ale po antybiotyku zrobiły mi się czerwone krostki na wejściu do pochwy, bardzo pieką, ale upławów żadnych nie mam (jeszcze???), więc na grzybka na razie mi to nie wygląda-biorę homeopatyczne przeciw grzybicy, przemywam sodą, na noc wkładam jogurt, który kiedys przepisał mi gin i poczekam do jutra-choć przeczytałam, ze taki stan moze trwać 5 dni i dopiero po tym czasie nalezy iść do lekarza, ale terminy sa długie i nie wiem, na kiedy uda mi się dostać :( nie fajnie, bo się męczę-na razie brzuch nie boli, więc nie poszło sobie dalej-zobaczę jutro, co będzie. Kurcze, tylko gdzie ja tak szybko znajdę gina??? Kazika, bądź dobrej myśli i nie pisz, ze nikogo nie obchodzi, ze w tym cyklu na darmo się trułaś, bo np. mnie obchodzi i rozumiem Twoją wściekłość, bo te wszystkie leki są naprawdę poważne i bardzo szkodliwe i jak pisała Klempa, zanieczyszczają nas na długo. A dziś moja 40-letnia kolezanka urodziła synka-10 lat się leczyła, 3 in vitro nieudane i zaszła w ciążę, gdy pogodziła sie z myślą, ze będzie bezdzietna. Chłopczyk zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu-takie wiadomosci, jak ta Twoja o kolezance - napawaja optymizmem......super wiadomosc...;-) 4mala-dobrze, ze nastroj lepszy u Ciebie sie pojawil... pamietaj jutro tez jest dzien.....;-) agulana, karolina-ja tez jestem z kuj-pom... skoro nas tu takie skupisko - czy to oznacza, ze to jakies szczegolne nieplodne wojewodztwo, czy co ?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kur.... juz miałam napisane moje "zapytanie" i mi wcięło grr:-) Chciałam was podpytać bo troszkę sie zaniepokoiłam moimi pomiarami tem. Jak wam juz pisałam byłam w czw u gin(12.03), pani D stwierdziła, ze jeszcze owulacji nie było. Jajnik już mnie pobolewał, śluz też juz taki "płodnawy", 13,14,15 dalej miałam bół janika i juz bardzo typowy śluz, 14 tem spadła mi do 36,3, 15 podskoczyła do 36,7 a więc pewnie owulka. 16 spadła o jedna kreskę a dzisiaj jeszcze o 4 kreski do 36,2. No i to mnie właśnie niepokoi bo w tej drugiej fazie cyklu z tego co wyczytałam tem powinna byc podwyższona a u mnie to jakoś odwrotnie się dzieje. Moze wiecie coś na ten temat. Dziewczyny musimy w tym kuj-pom troszke podziałać i zwiekszyć wynik nowych istnień ludzkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewoje. :) Kurde, zrobiłam se pazury i teraz w klawisze nie trafiam i piszę jak jakiś krzywy pokemon. :) Jednak lepiej się pisze bez paznokci, ale przynajmniej poprawiłam sobie choć trochę humor. :) Widzę, że Wy wszystkie z góry Polski jesteście. Czyżbym więc tylko ja była Ślązaczką?? :D A ja dziś w końcu powiesiłam se moje zajebiste zazdroski i jestem cała urzeknięta. Otóż wyglądają tak pięknie, że aż z wrażenia pała mięknie. :) Lulu, mam nadzieję, że to cholerstwo szybko Ci przejdzie. Dobrze, że ten jogurt dajesz. Może w porę zatrzymasz grzyba. :) 4mala, naprawdę mi przykro. I nie nakręcaj się tak. To na pewno nie ciąża pozamaciczna. Jestem dobrej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulano, niestety co do temperatury to Ci nie pomogę. Moja wiedza w tym temacie ogranicza się do sprawdzania temperatury jaka jest na dworze, bo muszę wiedzieć jak się ubrać żeby w pracy nie zmarznąć. :D Ach, dziś Tata miał konsultację z lekarzem. Badanie PET nie wykazało nowych ognisk nowotworowych. Jedynie pokazało te dwa guzy o których już wiemy. Także nie jest źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa to super wiadomość, że to badanie nic więcej nie wykazało:-) tata pewnie też od razu ma zupełnie inny humor, wiadomo:-) Najwazniejsze, ze juz wiadomo co jest i teraz leczenie no i musi byc o.k:-) A co do pazurków to ja tez mam (bo sama sobie robie:-) i w sumie juz jestem przyzwyczajona, fakt jak zrobię sobie takie świeżutkie zupełnie krótkie to lepiej sie pisze ale wszystko kwestia wprawy:-) no i jak łapki ładnie wyglądają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulana-niestety ja tez niewtajemniczona co do tempki jestem...nie mierzylam - bo to wymaga samodyscypliny, a z tym u mnie trudno..;-) wiec niestety nie pomoge....... Klempa - super wiadomosci odnosnie Taty....a co do zazdrosek - utalentowana Slazaczka jestes Kobitko....na pewno pieknie wyglada,.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Dziewczyny. Teraz też jestem dobrej myśli jeśli chodzi o Tatę. :) Agulana, co do paznokci to ja lubię mieć ładne i zadbane. Dziś walnęłam sobie w fioletową szachownicę. Ale co tam, na dworze ponuro to choć ja jestem kolorowa. :D Choć tyle mego z tego życia. :) Libra, dziękuję. :D Mnie się one tez podobają i już nawet mam pomysł na nowe. :D Ja to w ogóle firankowo zboczona jestem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zrobiłam czerwono czarne ale za ciemne wyszły, teraz mam chwilowo białe, chwilowo bo zazwyczaj szaleje z kolorami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne. :D Ja też se lubię poszleć z kolorami. A co mi tam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, okrzyki radości, co do Twojego taty!!! Teraz wiesz, że żadne cholerstwo go nie zmoże ! Agulana, Libra, Karolina, JA TEŻ JESTEM Z KUJAWSKO-POMORSKIEGO!!!Jakaś plaga niepłodności widzę w tym województwie ! Może jeszcze do tych samych ginów chodzimy, ale jazda by była !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu, ja też ostatnio co rusz, to mam coś z moją Mieczysławą. Wczoraj znów minęło i dziś też jest ok, ale do tego jeszcze kurczę od wczoraj mnie jakoś muli. Rano byłam słaba i miałam takie jakieś dziwne uczucie w gardle, ni to mdłości, ni to nie wiem co. Wieczorem przed spaniem jakieś okropne wzdęcia mnie wzięły, a potem jakaś rewolucja jelitowa, zrobiło mi się najpierw tak jakoś słabo, niedobrze, ręce mi się spociły, serce waliło, myślałam, że się pawiowaniem skończy, a tu rozwolnienia dostałam. Dziś już jest ok, tylko znów ten dziwny odruch w gardle. Jakieś choróbsko mnie chyba bierze, kurka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, robiłaś sobie paznokcie żelowe lub akrylowe ? Ja też kiedyś chorowałam na ich punkcie. Przez ponad rok, co miesiąc chodziłam do takiej dziewczyny, co mi pazury robiła. Potem jednak ceny za te pazury poszły mocno w górę i szkoda mi było wywalać na to kasę co miesiąc. Tym bardziej, że ja co miesiąc chciałam inny wzór, więc płaciłam prawie jak za nowe pazury za każdym razem. Teraz już mam swoje własne, czasem je zapuszczę, pomaluję i wyglądają ładnie, ale czasem, jak np. dziś, mam krótkie jak cholera i brzydkie jakieś. Do tego z nerwów obżeram skórki co rusz i ogólnie zrobiłam sobie teraz masakrę z dłoni.Nie raz korci mnie, by nie patrzeć na kasę i znów powrócić do tych żelowych cudów, bo naprawdę łądne dłonie wtedy mialam. No to proszę, elaborat dot. manicure dla Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Klempiszcze cieszę się z wyników ojca:) dziewczyny ja też z północy mapy ale z zachodu; głębokiego zachodu i jeszcze głębszej prowincji, na moim podwórku to już mewy zawracają:) marzenie kurka, widzę dziwne zbieżności sytuacji... piszesz, że masz problemy z mieczysławą- ja też, piszesz o wzdęciach i też je mam, i też jestem podziębiona... kurde:) zaginiona siostra???:) aha i witam te co nie witałam:) a jak witałam to też witam:) 4mala i moleczka trzymam kciuki, odpoczywajcie i się relaksujta, może dobrą książkę poczytajcie, albo najlepiej z przyjaciółką do kina, podobno \"jagodowa miłość\" fajna:) lulu dzięki:) i współczuję grzybka... mam nadzieję, że u mnie też się tym nie skończy, bo z koszykiem to do lasu a nie łazienki wolałabym chodzić.... fajnie, że komus w takim wieku jeszcze się udaję, podnosi to na duchu, szczególnie mnie, gdy do 40 mało mi zostało.... dzisiaj 15dc a owulacji ani widu ani słychu, i patrząc na te co nie mają @ to widzę, że to najpierw od owulacji się zaczęło, że gdzieś zginęła... idę dzisiaj znowu na usg, jeśli przynajmniej jeden pęcherzyk odpowiednio urósł to w piątek podchodzę do insemy... ale średnio w to wierzę, bynajmniej wrócił po miesiącach oczekiwań zaginiony śluz marnotrawny:) agulana co do interpretacji tempki, zapisz się próbnie na 28dni i tam Ci fachowcy pomogą, albo przynajmniej dziewczyny, które mierzą po kilka lat, bo ja dopiero trzeci miesiąc mierze, i jeszcze takiego przypadku jak Ty to nie miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika, jakie mało do 40-stki - pisałaś, że masz 32 lata ! To Ty jestes świeżo po 30-stce, a nie blisko 40-stki. Oj Ty jedna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×