Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Cześć Dziewczyny. :) Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że na tych dwóch guzach się skończy. Lekarze to powycinają, wysuszą i Bóg wie co jeszcze z tym zrobią, byleby pomogło. Dobrze, że nie ma więcej ognisk nowotworowych. :) Marzenie, robię sobie żelowe, bo akryle bardziej niszczą płytkę. Noszę je nieprzerwanie od 1,5 roku i nawet jak zdejmę to mam ładne paznokcie. Nigdy nie pragnęłam tipsów, ale pierwszy raz zrobiłam je z wygody. Wystarczy to pomalować bezbarwnym i z głowy. A jak miałam swoje i sobie jakoś ładnie pomalowałam to zawsze nagle a to chcialo mi się siku, a to wytarłam lakier w pościel i wiecznie miałam te pazury jakieś pokotaszone. :) Ja za założenie płacę 70 zł, a za uzupełnienie 40 zł. Zmieniam na nowe co ok. 4 miesiące. Także nie jest źle. Przy uzupełnianiu cena jest stała, obojętnie co sobie na nich wymyślę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, dziękuję za slowa wsparcia, niestety nie powiem, że jest już dobrze. Wczoraj mąż miał zadzwonić do mnie ale oczywiście zapomniała, zabolało mnie, że ma w du.. mnie zważywszy na mego doła wczoraj bardzo potrzebowałam jego wsparcia. Na domiar tego dzis się obudziłam i co widze za oknem? Zimę śniegu po kostki i breja, ochyda, podbrzusze i janik bolą co raz mocniej ale @ jak nie było tak nie ma. wiem juz ze napewno nie jest to ciąża ale zrobie bete dla wykluczenia pozamacicznej, bo myślę, że w piatek gin i tak kazałby mi ją zrobić. Przepraszam, że jeszcze nie tryskam optymiznem ale postarm sie to jak najszybciej nadrobic i wrócić do siebie. Katerina, @ to miesiączka, a beta HCG- test ciążowy z krwi, pytaj ja też o wszystko pytałam jak zaczełam pisać z dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, to ładnie tanio. U mojej założenie kosztuje teraz ok. 100 -120 zł, uzupełnienie 50-60 zł, ale jak chcesz przy uzupełnianiu zmianę wzoru czy jakiś kolorowy żelik albo ozdoby, to już płacisz 70-80 zł, więc dla mnie to za drogo, wywalać tyle co miesiąc na pazury. Tylko fakt, ona robi bardzo dobrze, nie zapowietrza się nic, nie odpada, bardzo ładnie je kształtuje i zdobi. Przez miesiąc mogę w ziemii kopać tymi pazurami i są ładne. No ale nie chodzę już od dawna do niej, bo mi za drogo, a do innej nie pójdę, bo kilka razy byłam u innych, to za każdym razem mi się zapowietrzały lub odpadały po 2 tygodniach. Więc noszę te swoje natralne, pokotaszone pazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, @ i beta - tak jak 4mala napisała. Ja też się na początku dziwiłam, co to ta @ i czemu akurat taki symbol na okres na forach krąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, nie wiem co z mna sie dieje ale bym chyba zabiła wszystkich i wszystko co sie rusza i nie tak na mnie patrzy. A najbardziej to grabi se mój M. Myślałam tak jak pisałam wcześniej , że ten dom na wsi to spełnienie naszych marzeń a teraz tylko kłucimy sie ztego powodu. Dzwonie, spytac się czy juz wyjeżdżają- choc powinnam miec focha, za wczorajsza olewkę a to on am focha bo sie nie udało zrobic wszystkigo co zaplanował. No ludzie , przeciez to nie tragedia zrobia następnym razem! jak tak ma wyglądac to ja nie wytrzymam, najpierw była nerwowa atmosfera bo obmyślał plan, co i jak robic a teraz po robocie też jest do du.., Oszaleję lub sie rozwidę, to jest jakis koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..no to wszystko jasne :) Dzięki za odpowiedź. Ja się ubieram i jade do pracy. Po drodze wpadnę do apteki po witaminki i zaczynam kuracje i biorę się za robotę od następnego cyklu ;P Życzę wam dziewczyny miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala- zrób, zrób dziś tą betę. Wtedy wszystko będzie wiadomo.No i za 2 dni do lekarza.Dziwna sprawa. Może to jednak ciąża ? Jeszcze parę słów co do elaboratu paznokciowego.Ja jak się sprężę, to mogę zapuścić ładne swoje pazury, tyle że z nimi jest strasznie dużo zachodu, małe zaniedbanie czy brak witamin i już się rozdwajają lub szarzeją.Nawet jak zapuszczę i je pomaluję, to po 1 dniu już lakier ma odpryski. Z kolei bez lakieru wyglądają brzydko, a znowu jak co dzień się je lakieruje, to się wysuszają i niszczą. Słowem, trzeba by było co dzień przy nich dłubać i je odżywiać, a jeszcze do ideału by im było daleko.A z żelami to miałam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie złość się 4mala. Musisz pamiętać, że kobiety inaczej patrzą na świat niż faceci, zwłaszcza jeśli chodzi te nasze sprawy, o których tu piszemy. Ty siedzisz w domku i przeżywasz to całą sobą, nie myslisz o niczym innym a on ma w głowie nie tylko to ale też i sprawy zawodowe.. faceci już tacy są:( Nie rozumieją jak dużego wsparcia potrzebuje w takich chwilach ich partnerka. Tak myślę.. Jak przyjedzie to porozmawiaj z nim, powiedz mu jak ciężko ci jest z tym wszystkim, może zrozumie choć w jakiejś części chociaż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie złość się 4mala. Musisz pamiętać, że kobiety inaczej patrzą na świat niż faceci, zwłaszcza jeśli chodzi te nasze sprawy, o których tu piszemy. Ty siedzisz w domku i przeżywasz to całą sobą, nie myslisz o niczym innym a on ma w głowie nie tylko to ale też i sprawy zawodowe.. faceci już tacy są:( Nie rozumieją jak dużego wsparcia potrzebuje w takich chwilach ich partnerka. Tak myślę.. Jak przyjedzie to porozmawiaj z nim, powiedz mu jak ciężko ci jest z tym wszystkim, może zrozumie choć w jakiejś części chociaż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do paznokci, ja mam swoje grube i odpowiednio długie, nie łamią się nie pękają i nie przebarwiają, jedyna dobra rzecz odziedziczona po rodzicach, aha bym zapomniała i uroda i skromność jeszcze:).... marzenie w tym roku skończę 33, jestem stara dupa, ale chyba nie wyglądam na tyle bo do 30 zdarzało się, że dowód kazali mi pokazywać jak chciałam papierochy kupić:) Katarina co nie wiesz to wal, zaraz Ci któraś wytłumaczy, po tygodniu sama obcykana będziesz:) ja też jak tu trafiłam zielona jak szczypior na wiosnę byłam.... o rany 4mala trzymam kciuki, oj biedna jesteś, może małe kotaszonko z mężem pomoże coś na smutki?? a jak nie to wal tutaj na forum tak długo aż Ci przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 26, ale w tym roku 27. :) Ja też mam swoje paznokcie ładne, grube i mocne, ale tipsy robię se po prostu z wygody. :) Marzenie, no właśnie wiem, że mam tanio. I robię w normalnym salonie paznokciowym. Są bardzo ładnie zrobione, dokładnie i też się nie zapowietrzają. Jestem z nich bardzo zadowolona. Pomimo ciężkiej pracy jaką mam jeszcze żaden mi nie odpadł. Tzn. ostatnio jeden, ale to było wtedy jak prałam dywany i moczyłam w wodzie przeszczepy non stop przez dwa dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie co tydzień frencza trzaskam sama, więc wyglądają, ale jak się zapomnę to jest tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, Klempa, szkoda, że ode mnie tak daleko do tej Twojej manikiurzystki, też bym skorzystała z jej usług. Bo szczerze mówiąc nie chciałoby mi się szukać u mnie żadnych nowych i eksperymentować.Ze 3 razy byłam kiedyś gdzieś indziej, to tak jak pisałam, pazury poodpadały mi po tygodniu - dwóch. Ta moja naprawdę super zawsze robiła i tez miała tanio, ale odkąd założyła profesjonalny salon i bardziej wypasioną działalność, to podwyższyła mocno ceny i przestałam do niej chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, kupiłam sobie MG + B6, niby działa kojąco w sytuacjach stresowych i przemęczeniu, zobaczymy. Na bete nie dotarłam zaczełam plamić, od razu mi lepiej, jak zobaczyłam zwiastuny pomyślałam, że będę żyć. Co do męża, to Katerian ja do tej pory miałam ogromne wsparcie z jego strony, tylko teraz nie wiem co sie dzieję i dopatruje się , że ta wioska, kredyt, problemy z dzidziusiem, .ze on se zaduże wymagania sam przed soba postaił i teraz mamy taka a nie inna sytuację, noramlnie poco mi dziecko jak mam męża? A co do wieku to ja tez troszkę zaniżę statystykę, mam 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4MALA tak cie czytam i współczuję! pewnie z powodu tej zbliżającej się @ miałaś taki kijowy humor. ja jak mam taki humor a mąż lata i ciągle coś załatwia dla kogoś to też sobie wyobrażam że dla innych to on taki uczynny a mnie nie zauważa i mojego doła. niestety w takich sytuacjach musimy sobie same radzić i w tym nasza siła. pamiętaj co cie nie zabije to cię wzmocni. ja żeby się podbudować puszczam sobie Withintemptation bardzo głoś no i jeszcze sobie podśpiewuję, od razu mi lepiej. właśnie teraz sobie słucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jesli chodzi o popierdzielony cykl to mi od początku roku się popierdzieli jak zaczęłam o tym myślec i obserwować, czyli jednak psychika ma duży wpływ na nasze zdrowie. u mnie za oknem coś pada jakby deszcz ze sniegiem a jeszcze 2h temu swieciło piekne słońce. wczoraj juz 3 osoba z która widzę się rzadko powiedziała mi ze chyba jestem chora i sie zastanowiłam i dobrze ze se urlop zrobiłam i na serio mam zamiar nie robić NIC!!! a miałam już w tym tygodniu isc do gina kontrolnie, no ale @ jest to chyba po sie wybiorę i znowu sie cos przekłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gwiazdy !!!!! no juz - wszystkie z dolem psychicznym - prosze mi sie natychmiast \"naprawic\" ...;-)... szkoda czasu na glupoty Dziewczynki !!!! 4mala-zwlaszcza Ty - i nie pisz, ze maz ma Cie w d......, bo na pewno tak nie jest....poprostu zatracil sie na tej wsi w pracy i dlatego nie dzwonil.....ale przeciez robi to dla Was.....no juz......OGŁASZAM WSZEM I WOBEC - KONIEC ZŁEGO HUMOWU...;-) a co statystyki wiekowej - u mnie - 31 wiosen zaliczonych, minie w tym roku 32...... a co do statystyki słodyczowej - 0 zjedzonych cukierkow, ciastek, plackow, tortow...... ale niestety zaliczylam wczoraj loda-rożka....ale juz na prawde nie moglam...... mialam taki niski poziom cukru, ze myslalam, ze bede spac na stojaco........a wiec - chyba - wybaczone, co ?...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w piątek mam wolne, hi, hi. I poświęcam ten dzień na siebie. Idę wyrepetować swoją Mieczysławę i swoją nadżerkę do gina, podetnę i pofarbuję włosy, kupię sobie porządny zestaw do makijażu, porządnie się wydepiluję i doprowadzę do porządku pokotaszone pazury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam 28 lat - no w maju skończę co paznokci to nie mogę mieć za długich bo duzo piszę na kompie i mi przeszkadzają jak mają juz ze 3 mm to obcinam, ślisgaja mi się po klawiaturze i wolniej piszę :P ale ładne i porządnie zrobione tipsy podobają mi się, ale czasami dziewczyny robią sobie takie łopaty no koszmar... ale do slubu miałałam własne zapuszczone i tez zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z centralnej Polski (wawa). Dziewczyny, teraz to taka kijowa pogoda, że szkoda gadać.. Nikt się nie czuje za dobrze i pod względem fizycznym i psychicznym.. :( Trzeba to jakoś przeżyć:) Sesja na solarium, kosmetyczka, fryzjerka i jakiś ciuszek- na poprawę humoru. A na relaks- wieczorem fajny filmik i koniecznie kieliszek winka lub piwko ( dla tych, które mogą pić). Trzeba jakoś funkcjonować.. Ja siędzę w pracy i pewnie długo tu dzisiaj nie zabawię, zawijam się do domku i zrealizuję powyższy plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj byłam u masażysty, cudowny jest profesjonalny masaż - polecam! wczoraj wieczorkiem serial i lampka wina i padłam nawet nie wiem kiedy. a mam korki 2 h wiec penie też trochę będę zmęczona, mówię wam 9 letnia Natalia mnie wykańcza, czy wszystkie dzieci są tak mało pojętne, chyba nie bo moja chcrasnica tez 9 lat z angielskiego bardzo dobrze się uczy... ale myślę o kosmetyczce tzn paznokcie, chociaż skórki bym se zrobiła bo mam takie jakies postrzepione i suche... a fryzjera mam w planach ale przed swietami mam dzisiaj 1 dc i strasznie sie ze mnie lej, oczywiscie jestem na prochach zawsze w 1 dc. u mnie solarium odpada, mam nie miłe doświadczenia, niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez lubiłam pójść w taki dzień do solarium i od razu humor był lepszy ale teraz juz mam zakaz na solarkę do końca życia- miałam usówane znamiona i wyniki nie wyszły najlepsze, onkolog kazał mi zapomniec o solarce raz na zawsze i na słońce tez muszę uważać, a kiedys uwielbiałam leżeć plackiem i sie wytapiać. Mnie też coraz bardziej zaczyna boleć tylko jakoś nie chce lecieć :(, do du.. ten cykl. Ale Libra tak jak kazałaś przestaję juz marudzić w domu czeka juz M i mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia i skończy sie napięcie. Dla poprawy humoru zaczełam poszukiwania hodowli Berneńczyka, jakoś tak po drodze, w piatek jedziemy do Gdańska, bo mam obronę i znalazłam jedna hodowlę tylko nie wiem czy akurat maja szczeniaki w tej chwili, ale wysłałam maila i czekam na odp, może udałoby sie wróić z psem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×