Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

nie kazika jedynie trochę mnie zmobilizowałaś :) ja jestem z tych ludzi którzy nie potrafią się gniewać :) i cieszę się że cały dzień tu zwami piszę bo chyba bym oszalała w tej robocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff:d dobrze ze nkt tu sie na nic nie gniewa:D ej ej jeszcze troche i stad spadam:d musze sobei zroganizowac zycie...jestem na etapie szukania szkolen i chyba sie zapisze na cisco!!!!a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się Madzix, że poruszyłam Ci tyłek:) jakkolwiek to brzmi heh:) Daisy dlaczego pod psem spędzasz dzień? to wyjdź:) to coś na rozluźnionko Chłopak odprowadza swoją dziewczynę do domu po imprezie. Kiedy dochodzą do klatki, facet czuje się na wygranej pozycji, podpiera się dłonią o ścianę i mówi do dziewczyny: - Kochanie, a gdybyś mi tak zrobiła laseczkę... - Tutaj?! Jesteś nienormalny. - Noooo, tak szybciutko, nic się nie stanie... - Nie! A jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci, albo jakiś sąsiad i mnie rozpozna... - Ale to tylko "laska", nic więcej... kobieto... - Nie, a jak ktoś będzie wychodził... - No dawaj nie bądź taka... - Powiedziałam Ci że nie i koniec! - No weź, tu się schylisz i nikt Cię nie zobaczy, głupia. - Nie! W tym momencie pojawia się siostra dziewczyny w koszuli nocnej, rozczochrana i mówi: - Tata mówi że już wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tą laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobię. A jak nie, to tata mówi, że zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie rękę z tego domofonu bo jest kurwa 3 rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, ale sie topik na nowo rozhulal :))) Tralala, witaj! przykro mi ze i Ciebie/Was moze problem z plodnoscia dotyczyc. Jednak z tego co piszesz, staracie sie dopiero kilka miesiecy, jestes jeszcze mloda laska, wiec moze nie ma co na razie sie przejmowac. oczywiscie, rozumiem Twoje rozczarawanie i to co przechodzisz, bo ja sama juz po 4 miesiach mialam niezle schizy, a teraz juz przelecial 10 i nie jest lepiej. no i moze Twoj problem wcale nie jest pco, z tego co piszesz, to wynika, ze zaburzenia zaczely Ci sie dopiero teraz, moze to jakas nietypowa burza hormonalna, ktora ueregulujesz i bedzie ok? no ale coz, jezeli chcesz z nami pogadac, o milo :) kait, jezeli ufasz ginowi to zacznij brac Clo i obserwuj swoj organizm, jak cos bedzie nie tak albo bedziesz zle sie czuc, to skonsultuj z lekarzem albo od razu odstaw. tyle ze ja nie znam Clo za bardzo i nie wiem czy tak sobie mozna je brac a potem odstawiac do woli ... Katrina, no kurde, ja jestem po lekturze forum ze stron jak Lulu nie wierzyla ze jest w ciazy, i tez tak miala, ze rano obudzil ja bol brzucha i wymioty. ale nie nakrecam Cie, bo juz ponakrecalam troche Daisy i teraz mi glupio strasznie ... Ale jak juz ktoras napisala, czekamy wszystkie na druga fale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś wolno hula:( ps ja rechoczę jak mnie coś ubawi tak, jak robol na budowie: hłe hłe ehehehe hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się śmieję przeokrutnie głośno i długo:) i płaczę też głośno:) i jak się wzruszę w kinie to jest masakra bo chlipie na całą salę:) tak już mam, robię wieś na całego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie bylo, wiec sie przypominam w tabelce.... STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...06.10 Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............8......................04. 11......... MadzixNeo.......28...........38......................26. 10.......Katowice corina.............29...........?...................... 30.10........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?............... .19.10.......k/Katowic Nugatek..........32...........7mies.............?. ............k/Bełchatowa Lucy.............31..........9 z przerwami ......13.09.........Kraków tralalala....27......krotko za krotko ok 5mcy..jak Bozia d..Bydgoszcz BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......18tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........9tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........10tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......10tc.......31.03.....W-wa/okol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam tylko ostatnie 2 czy 3 strony, ale jedno mi sie nasunelo.... zawsze siebie uwazalam za harpagana, z niewyparzona geba, co to zawsze cos ma do powiedzenia w kazdym temacie (czy go prosza czy nie). ale przy was to ja jestem cicha i pokorna:D niezle jestescie naprawde...:) i wole z Wami nie zadzierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za wpisy pod oim adresem z tym clo.Oczyiwiscie ze mam je brac przez 2 cykle tylko od 2-6 dnia cyklu 2 razy po 1 tabletce.Ale oczywiscie monitoringu nie bede miała bo mam przyjsc dopiero w grudniu jak mój m tez powtorzy badania.Mam nadzieje ze nie bede miała skutków ubocznych wiec zaryzykuje w koncu te 2 cykle to chyba nie az tak duzo zobaczymy. Fajnie ze tralalala sie tu pojawiłas bo przynajmniej widze sie tu wszystko obudziło bardziej do zycia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewoje moje. :D Tralala Ciebie też witam, bo jeszcze się nie przywitałyśmy. :) Fajna babka widzę jest z Ciebie. I masz dobre teksty. :) Kait, co do Clo to wiem, że negatywna opinia o nim nie jest tylko moja, ale wielu, wielu użyszkodniczek tego badziewia. Jednak jak chcesz to to bierz, najwyżej jak tylko poczujesz, że coś jest nie tak to odstaw. :) A teraz tabelka, bo widzę, że jakaś stara tu jest totalnie. :) STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...06.10 Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............8......................04. 11......... MadzixNeo.......28...........38......................26. 10.......Katowice corina.............29...........?...................... 30.10........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?............... .19.10.......k/Katowic Nugatek..........32...........7mies.............?. ............k/Bełchatowa Lucy.............31..........9 z przerwami ......13.09.........Kraków tralalala....27......krotko za krotko ok 5mcy..jak Bozia d..Bydgoszcz BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......18tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........9tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........17tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......17tc.......31.03.....W-wa/okol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam witam Was:) Klempa kłaniam się:) Dziekuję serdecznie za miłe powitanie:) nio wiem wiem, że ja tak nie szlaeje pare lat jak Wy...ale tak sobei was poczytałam to aż mi się miło zrobiło i stwierdziłam, że sie dołącze bo kto jak kto ale Wy zrozumiecie moje schizy, bo tak serio to ja z nikim nie moge pogadac o moich obawach:) A co do PCO to moze sie pojawic ni z tego ni z owego głupie gooowno... i teraz czekam na odpowiedni moemnt zeby dokonczyc te walone badania i isc do gina zobaczyc jak tam mojej jajniki wygladaja:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennyyy czy wam tez sie tak nei chce jak mnie?? jeszcze mi podniosl cisnienie jeden dupek co mi chamstwo zarzucil! matko co za ludzie tutaj w internecie mieszkaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babole:) mój nastrój spod psa wszedł pod białego niedźwiedzia, żesz ja p.... tą zimę... taralal rilaks, oddychaj, policz do dziesięciu, przywal komuś w razie czego-od razu będzie lepiej. Kaziko: ja jak płaczę to M mi każe w poduszkę. bo się boi, że sąsiedzi policję wezwą;) Corino zadzieraj zadzieraj:) będzie wesoło. a jak Twoje nastroje tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole, u mnie biało i mokro, tylko pies sie cieszy ze śniegu- to jego pierwszy w zyciu :) kait zaintrygowałaś mnie jak to masz przyjmowac Clo i nie bedziesz miała monitoringu? To skąd będziecie wiedzieli, ze działa i ze nie doprowadza do torbieli? Może ja jestem głupia ale dla mnie to nie logiczne ;/, nie maniej życze ci powodzenia i żebys zaskoczyła po pierwszy miesiacu , trzyma kcikasy, pamietaj, ze ktos musi zacząc kolejna fale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zluzowalam:d generalnie powiedzialam mu ze jest chamem i ma sie odstosunkowac ode mnie :d lepiej :d A dla naszych pan nauczajacych kwatki w ramach TEGO DNIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laski Witam Tralala bo chyba jeszcze nie miałam okazji. Lucy ja mam termin @ w sumie dopiero na czwartek/piątek. Nie podniecam się żadnymi nadziejami bo tak jak mówiłam chyba byłoby to wiatropylnie jeśli chodzi o ten cykl :) a wiemy, że to imposiblee. Dziewczyny chciałam zwrócić uwagę na piękną, słoneczną pogodę dziś od rana. Wspaniale jest. Szybko się jedzie do pracy, żadnych korków, wszyscy uśmiechnięci- poprostu sielanka. Byłam już na spotkaniu ( mało owocnym), teraz siedzę w pracy ale jestem jak to powiedzieć , żeby nie wkurwiona,..? Jestem blada jak trup i od tygodnia nakładam sobie na gębę kilo fluidu ( a tego nie lubię) bo ogólnie nie mam czasu iść nawet na 10 minut na solarium ciągle. Mam wielki, bolący pryszcz na środku mojego dorodnego ryjka a moje włosy nadają się do programu "Nie do wiary". Tragedia z masakrą i dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak @ dziś przylezie bo juz łażę wściekła ;//// Idę na kofi i coś wszamać bo bez śniadanka wyskoczyłam w tą śnieżycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas zima pelna geba! ja tam sie ciesze, bo sniezek lubie. szkoda ze teraz to on szybko stopnieje ale jakbym se wykrakala, wczoraj wracajac od lekarza, pomyslalam, ze szkoda ze juz taka szaro-bura esien przylazla i ze wolabym juz zeby od razu spadl snieg. no i mam teraz :))) Katrina, ok, juz nie podkrecam wiec nastrojow. ale wiesz, zadna z nas nie bylaby soba jakbysmy nie pisaly co chwila o nadziei na druga fale :D Kazika, a wczoraj to chodzilo mi o to, ze priv cos sie zwiesil i nie chodzil albo chodzil jak chcial ;-) ale juz jest ok Corina, hmmm, ja tez czasem mam wrazenie ze z wiekiem spokornialam, moje baanie rogi troche sie scieraja. ale akurat mnie to pasuje bo raczej rogata natura mi w zyciu przeszkadzala niz ulatwiala no i nie mozemy wszystkie byc takie same nie? ;-) dobra, zabieram sie za jakas robote bo juz mam mega zaleglosci przez to moje chorowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusy ja tez marzę o naratch juz dwa lata nie wyjeżdżałam na narty i obawiam się , żwe w tym roku jeszcze tez nie pojedziemy, bo sie finansowo nie wyrobimy i futro jeszcze za głupie na takie woyage ale za rok to juz bez dwóch zdań i będę jeżdziła do zajeżdżenia siebie lub nart ;) katarina to ja sie dołączam do tych pryszczatch , nigdy nie maiłam trądziku , cera jak pupcia u niemowlaka a z wiekiem proszę, satelita na pół brody jak nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala, no u Was to chyba macie kawal drogi do jakiejs gorki? wiesz ja mam o tyle dobrze ze zeby wypasc na narty to mam godizne jazdy samochodem, nie musze planowac wielkiej wyprawy. ale powiem ci, ze znajomi sie strasznie posypali jezeli chodzi o narty, dawniej mnostwo jezdzilo, a z wiekiem coraz rzadziej a praktycznie to w ogole nie ma kogo wyciagnac. Moj K tez nie jezdzi wiec ja tylko z bratem, bratowa i ojcem sie woze. A co do pryszczy, to ja zauwazylam ze mniej wiecej w polowie cyklu wychodzi mi jakis alien. tyle ze ja nigdy nie mialam szczegolnych problemow z cera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja nartki!!! moj maz jest instruktorem wiec ja musze umiec na nartach jezdzic:D:D:D no ale w tym roku nie pojedziemy na 100% nigdzie bo raz nie mam urlopu dwa za miesiac mi beda dlubac w kolanie i nie moge nim za bardzo manewrowac. Ale tak luty marzec jakas narciarska wycieczka to jak najbardziwej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narty tak tak, 3 razy tak:) Lucy mój jeździ ale kopnięty w zadek czyli niechętnie, to się kiedyś możemy umówić, oni na grzańcu na dole, my na stoku z toprowcami;) Ja się cieszę, że śnieg w tym sensie, że mam usprawiedliwienie dla smuta i nicnierobienia, bo tak ciemno jest...;) Katarina, kubek i o ścianę pms wtedy lżejszy:) Ja rozpoczęłam program Nie Marznij Zimą Utyj 10kg i żrę jak afrykański uchodźca, chyba sobie dziś zupę ugotuję normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy co by się nie działo mnie bys nie przejadła :P Kubkiem nie chce rzucać bo u nas w biurze deficyt kubków ale chętnie rzuciłabym niektórymi o ścianę baranami. Właśnie byłam na posiedzeniu i spotkałam @ tak więc teraz siedzę i czekam aż się rozbuja tak, że nie będę mogła chodzić. Chyba zabiorę dupsko w troki i się zawinę do domu bo tu jeszcze kogoś uszkodzę a agresja we mnie przybiera na sile. Co do nart to mój grubas nie da się namówić bo nie dałby chyba rady..:( Jeśłi chodzi o mnie to uwielbiam strasznie ale nie jeżdżę od lat miliona.. :( Co zrobić sama nie pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×