Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

beti witaj powiem ci ze iui to male szanse nawet zdrowym sie nie udaje trzeba tez miec duzo szczescia iui to tylko nawet nie 15%szans czasem tych prob trzeba miec nawet 5 jedna iui to za malo m ma tylko 6ml plemnikow teraz byl na 3-y miwsiecznej kuracji witaminowej jesli wyniki sie poprawia prubujwmy kolejnych iui wiec glowa do gory tez mam znajoma ktora jest zdrowa jej facet to samo a mieli juz ze 3 proby iui i nic welur niech m prubuje witamin nasienie raz jest lepsze raz jest gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jesli wyniki sie poprawia to chcemy po nowym roku prubowac kolejnych iui moj m idzie teraz w czwartek na badanie nasienia a ja lecze sie w Angelius Provita w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja wlaśnie wiem że inseminacja ma małą skuteczność, dlatego myślę poważnie o in vitro. W sumie kasowo wyjdzie podobnie 6 inseminacji lub jedno in vitro różnica niewielka. Nie łamię sie ale to przykre że nam się nie udaje. Najchętniej to bym się upiła ale co mi to da tylko kac i żale alkoholowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nie ma latwo czekam juz tyle lat grunt to sie nie zalamywac i walczyc dalej bo nic innego nie zostalo ja bede wiedziec na przyszly tydzien czy mamy szanse na kolejne iui a jak bede to bede prubowac przynajmnij jeszcze te 3 proby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie mialas wogole badania?HSG?przeciw ciala?badanie na wrogi sluz?bo to bardzo wazne czasem mozna a wyliminowac ja ma wrogi sluz ktory zabija plemniki a maz bral jakies witsminy?moj bierze i rzeczywiscie poprawa nastapila ma tego wiecej wczesniej tak nie bylo zobaczymy jak to sie przelozy na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że każdej dziewczynie tutaj nie jest łatwo nic tylko próbować tyle nam zostaje. Mnie jedna rzecz dobija na maksa to czekanie po IUI 14 dni i dopiero beta masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tak robioną drożnośc jajowodów, tutaj wszystko ok. Miałam badania bakteriologiczne z pochwy tutaj też ok. Potem wszystkie hormony i tu jedynie prolaktyna troche podwyższona. Jeszcze przeciwciala na toxoplazme, rózyczke, cytomegalie, chlamydie też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż bierze żeńszeń i centrum, ale u niego jest tak ma mnóstwo plemników ponad 80mln tylko słabe ruch A 3% niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti31xxx slyszalam ze na ruchliwosc pomaga wit C oraz kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welur
ja tez chodze do dr Czerwińskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welur
beti, u mnie stany lękowe są spowodowane wypadkiem który moi rodzice mieli miesiąc temu i utratą taty. Dlatego póki co starania odłożyłam na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Cię przepraszam Welur nie dziwie się, że na razie dałaś sobie spokój. Trzymaj się dzielnie. I co myślisz o dr. Czerwińskiej. Dzięki za pomysl z wit.C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welur ja bardzo czesto o Tobie mysle. Szkoda ze nie moge Ci w zaden sposob pomoc. Ale pamietaj ze myslami jestem caly czas przy Tobie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie może co poprawiały te rybki z puszki co kiedyś pisał ten facet?? Jakoś tak pisał, że lepiej przyswajał selen naturalny z rybek niż z tabletek i jemu pomogło na poprawę wyników nasienia ale co dokładnie to nie pamiętam. Welur, cvb wygląda na to, że jesteśmy wredny klan... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welur
cvb i beti dziękuje. Cały czas trzymam za Was kciuki, moje marzenie o posiadaniu dziecka póki co gdzieś uleciało jedyne o czym teraz marze to cofnięcie czasu. Szatanserduszko ten selen w rybkach poprawiał ruchliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha szatanserduszko dobrze ze jest to forum bo przynajmniej po tyh 30 latach mozna sie dowiedziec prawdy o sobie :P. Ja nawet nie reaguje na gangrene. Niech sobie pisze co chce. Wiadomo ze kazdy przypadek jest inny i nie jestesmy w stanie doradzic kazdemu. No ale... sa madrzejsi to niech sie wypowiadaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to dalej bawie sie w lekomana: godz. 6-8 - 1 tabletka encorton godz. 7 - 2 tabletki luteina dopochwowo godz. 7 - 1 tabletka luteina pod jezyk godz. 12-14 - 1/2 tabletki encorton godz. 15 - 1 tabletka luteina pod jezyk godz. 19 - 2 tabletki luteina dopochwowo godz. 21 - 1/2 tabletki bromergon godz. 23 - 1 tabletka luteiny pod jezyk Ufff jeszcze tylko do 26.11 potem beta i kolejne starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... o jakiej niepłodności ja pisze, mam już dziecko a właściwie dwoje.... rany, to nie ten topik!!! miałam pisać na " zmieniać pieluchy i nie oszaleć" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie bardzo duzo leków ale czego się nie robi dla dzidziusia wszystko nawet zostaje się lekomanem :) ja biore clo i luteine dopochwowo 3 razy dziennie. Teraz czekam na miesiączke bolą mnie piersi tak jak nigdy pewnie przez hormony. Brzuch tez także niech przychodzi jak najszybciej bo trzeba dalej walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti31xxx a w ktorym DC jestes? Bo dziwne to Twoje polaczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze dziwne ze dostalas clo na koniec cyklu. Przeciez jest po to zeby rosly pecherzyki wiec powinno sie co stosowac na poczatku cyklu. Chyba ze Ty go bierzesz w innym celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Ciebie szatanserduszko to jestes tutaj psychologiem takze siedz i nie marudz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na razie nic czekam na miesiaczke i od nowa się zacznie a co tam clo potem usg druga IUI i znowu 14 dni czekania na cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze :) teraz to sie zgodze z tabletkami. A powiedz mi ile koszuje mniej wiecej IUI? Bo mnie pewnie tez to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podziw ale to dopiero początek drogi. Już mówie sama inseminacja u nas kosztuje 750zł + usg 80zł + zastrzyk 110zł także tanio nie jest ale co zrobić nie ma wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ovitrelle placisz 110 pln? Ja znalazlam apteke w ktorej kosztuje 64,00 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×