Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Gość diidii
hej dziewczyny, można się do Was dopisać? :) mam plan zeby za jakieś 2-3 miesiące zacząć próbować. przez lata nie chciałam mieć dziecka i uważałam że zawsze na to przyjdzie czas, a teraz się wystraszyłam że zaraz będzie za późno :( jak na razie to wiem że czeka mnie morfologia, badania na toxo i cytomeg, tarczyca na wszelki wypadek, i cytologia. No i oczywiście rzucanie palenia. Soczki z warzyw i owoców na dowitaminizowanie sie i kwas foliowy. Macie jeszcze jakieś rady? A podobno, nie śmiejcie się , ale moja koleżanka mi sprzedała metodę jak szybko zajść... Podobno po stosunku trzeba ... zrobić ŚWIECĘ!!! pierwsza jej ciąża zdarzyła sie w ten sposób - bo chciała udowodnić że to nie działa :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diidii No pewnie że można się wpisać tylko lepiej zrób się na czarno żebyśmy wiedziały że to ty na pewno a nie że ktoś się podszywa pod ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diidii witamy! Jesne, że się możesz dołączyć, tutaj dziewczyny wszystkich serdecznie witają i zapraszają :) Wogóle jest fajnie, więc jaknajbardziej dołącz. Tylko zarezerwuj sobie nicka, żeby ktoś za Ciebie nie pisał. Napisz coś o sobie, bo pewnie jak Pau.la wróci, będzie Cię chciała dopisać do tabelki :) Czyli z jakiej części śiata jesteś i ogólnie parę zdań krótko o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) własnie niedawno miałam urodziny i zostałam radosną 33 latką z ręką w nocniku bo to już naprawdę nie ma na co czekać :P jestem z lublina a na dziecko wybrałam sobie najmniej odpowiedni czas:) ale jakbym chciała o tym myśleć jak naprawde będę gotowa to chyba w okolicach 80-tki, a i tego nie jestem pewna :) miło mi zagościć w Waszym klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diidii, jeśli chciało by się wybrać najbardziej odpowiedni czas, na to,żeby mieć dzidziusia, to nigdy by się takiego odpowiedniego czasu nie znalazlo. A bo to to, a bo to tamto i tak bez końca. Taka jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie trochę żałuję że mnie wcześniej nie oświeciło :P ale nie będę płakać nad rozlanym mlekiem tylko zabieram sie ostro za siebie. No i jeszcze nie wiem, ma któraś z Was może w domu kota? Podobno nie wolno wybierać w ciąży kocich kupek. I tu mam problem bo mój małż często wyjeżdża. No kota raczej nie wygnam. Szczerze mówiąc nie wiem co z tym fantem zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowa dziewczyne :) Karolina Ty wszędzie wyglądasz mlodo i ekstra :) Ja mam dzisiaj 12 dzien cyklu, wiec staranka sie juz zaczeły :) Owulacji raczejjeszcze nie bylo, bo temperaturka nie podskoczyla. Mam tylko nadzieje ze w ogole bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam diidii:) milo ze kolejna osoba sie do nas dolacza.....zawsze to jedna osoba wiecej ktora moze wiedziec cos czego jeszcze nie wiemy..a my takze staramy sie pomoc jak tylko mozemy:) karolina dlaczego probujesz znalezc zdjecie ktore cie postarza powinnas sie cieszyc ze wygladasz tak mlodziutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę same nowe koleżanki na topiku. Witamy serdecznie odwiedzajcie nas często. Do Karoliny - wyglądasz ładnie, ja lubię swoje zdjęcia nawet te na których wyszłam fatalnie. Mój mąż wciąż mi powtarza że takie zdjęcia chowa się do albumu aby w wieku 80-u lat móc powiedzieć: widzisz jaka z babci laska była. Już widzę to po zdjęciach z liceum. Kiedyś myślałam że jestem najbrzydsza z całej klasy. Teraz patrząc na to samo zdjęcie stwierdzam że ładnie na nich wyszłam i tyle. Zbieram więc do kolekcji wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy superaście. Świeca, czemu nie.Ja po każdym razie obowiązkowo pousia pod pupę :) Moj ukochany wybierał ta największa.Chyba podziałało. Karolina- świetnie wyglądasz i młodziutko.Teraz po porodzie tez jestes taka szczuplutka?Martwie sie czy uda mi sie po ciązy schudnąć.Mam tyle fajnych ubrań... Powiedzcie jak u Was ze staraniami.Tez są podusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starankowa
tez sie staramy z mężem ! boje sie rozczarowania robiąc test :( boje sie dnia miesiaczki i kolejnego bólu .chce je miec, takie małe kochane dzieciatko.jakie miałyście objawy i po jakim czasie od zapołodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starankowa wszystkie to przechodzimy. Zawsze czeka sie z niecierpliwościa. Zawsze sa rozczarowania: czy to miesiaczka, czy to ciąża. Ale witamy na naszym forum :) I gowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starankowa
niektóre oddają albo morduja dzieci a my ich nie mozemy mieć:(. Ile czasu sie starasz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starankowa, lepiej byc na czarno.Dwa powody. Czerwony to miesiączkowy kolor i dwa nick bedzie tylko Twoj. Objawów w ciązy zero.Jedyny to brak @(tez nie zawsze)Inne mylą sie.Masz wrażenie że @ już jest blisko.A tu bach, ciąża. Najlepiej wykonać test, ale po ok7 dniach po terminie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starankowa
mam regularny okres ,dzis jest data na @ a jej nie ma ..obym nie zapesła,bo jej poprostu nie chcę!7dni to cała wiecznośc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starankowa, to moze chociaz poczekaj jeszcze trzy dni do wykonania testu :) A czujesz jakies objawy na miesiaczke albo na ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starankowa
chyba na okres (poddenerwowanie,bolace piersi,choc nigdy az tak mocno nie bolały przed @,natomiast na ciąże z tydzien temu mdlosci przez 3 dni,nie mogłam palic papierosów itp). Juz nie wiem co mi jest ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej poczekaj z tym testowaniem i zrób po terminie miesiączki jak radzi koleżanka bo jak wyjdzie negatywny dziś a będziesz w ciąży to się rozczarujesz. Dziś jeszcze test może nie pokazać choć różnie z tym bywa. Nie myśl o tym i zrób w następny poniedziałek. Wiem że łatwo powiedzieć ale ja w każdym miesiącu z sobą walczę i unikam aptek. Dziewczyny zróbcie się na czarno żeby nikt się pod Was nie podszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to najpierw chcę przygotować organizm przez lato, a jesienią do dzieła:) i świeca będzie na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starankowa
te mdłosci to mogły byc od jajeczkowania ;( i juz sie załamuję .z miesiaczki na miesiaczkę mam wrażenie ze jestem w ciązy i sie w koncu nam udało,a tu nic i znów @ i czekanie :( w czasie przerwy miedzy @ cZuje ciąże,przyzwyczajam sie do tej mysli a pózniej płacze mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×