Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Starankowa moze po prostu mniej o tym mysl a bedzie dobrze :) A długo sie juz staracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starankowa
22 lata, Paulina miło mi Kobitki was poznawac :). dobrze ze nie jestem sama,choc wolałabym zeby wam sie udalo i zeby nie było STARANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starankowa
nie dlugo . Od 3miesiecy dopiero . Myslałam,że to łatwiejsze będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myslałam, ze bedzie łatwo a tu juz rok mija a ja nawet nie jestem w ciąży. Ale nie mozna sie poddawac. Starankowa spokojnie, trzy miesiace to jeszcze mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starankowa, zazwyczaj jak się na coś bardzo ciśnie, to wychodzi odwrotnie. Może przez jakiś czas przestań w ogóle myśleć o dziecku tylko kochajcie się z mężem dla przyjemności. Może jesteś za bardzo spięta i dlatego nie wychodzi? bądź spokojna i cierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że niedługo. teraz koluje mi sie w glowie,jest mi nie dobrze.pewnie to zło sie zbliza;(( Dajecie sobie rade .Rok czasu sie starać to naprwdę duzo czasu i jeszcze sie nie poddajesz .gratulacje.trzymam mocno za Ciebie kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteśmy spięci.Nie kochamy sie tylko z mężem dla dziecka tylko jeszcze pokazujemy sobie uczucia !a przy okazji dziecko,na sile nic nie robimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki starankowa, ja za Ciebie tez trzymam kciuki. U mnie jeszcze ostatnio wyszly zle wyniki nasienia u meza i troche sie zalamalam, ale mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej i musze sie jakos trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam witaj na naszym topiku. Trzy miesiące to bardzo krótko ja nic nie biorę od roku i ciąży jak nie ma tak nie ma ale nie załamuję rąk, staram się nie myśleć. Duża w tym zasługa wszystkich dziewczyn z topiku bo tu wzajemnie się wspieramy i jest nam lepiej nawet jeśli @ przychodzi. Mamy też przyszłe mamusie Kate29 też troszkę się starała a teraz Jej się udało. Więc uśmiechnij się świat jest piękny mamy lato, słoneczko i wkrótce się uda. Mężowi nie płacz w kołnierz bo może stracić cierpliwość i PAMIęTAJ IM BARDZIEJ SIę STRASZ TYM BARDZIEJ NIE WYCHODZI. WYLUZUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pijcie winko i przytulajcie się a bocian przyleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy stylistyczne ale szybko pisałam. Słuchaj dziewczyn będzie dobrze. A teraz zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diidii, brawo! to jest pozytywne myślenie! Jesteście piękne, sline zdrowe i wspaniałe,Ponad wszystko lubicie przytulanie dla przytulania a nie dla poczęcia. Trzeba sie odstresować i wszystko bedzie dobrze.Na wszystko jest czas i miejsce.Ja chciałam dzidzie juz 2 lata temu.Nie zaszłam po jednym razie.Załamałam sie i przestałam.Teraz jestem tu gdzie jestem.I DOBRZE.Po prawie roku starań wkońcu sie udało,Wam tez sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona może i dobrze że młodo wyglądam ale niektórzy to może stwierdzą że to nie moje :-P starankowa ja nie miałam żadnych objaw ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kate :) Starankowa: Bralam tabletki na stymulacje owulacji. W pierwszym cyklu usg wykazało ze jest pecherzyj a juz rano go nie bylo, czyli bylo jajeczkowanie. Potem mialam strasznie obolałe i wrażliwe piersi. Czułam ze jestem w ciąży. Niestety po ok 6-7 dniach obudzilamsie rano bez zadnego bolu piersi. Myśle ze po prostu jajeczko nie zagniezdziło sie w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, witam kolejną nową koleżankę! Starankowa, ja też mam 22 lata to znaczy we wreześniu dopiero będe miała :) I też trzy cykle próbowaliśmy w czwartym cyklu odpuściliśmy sobie i zaszłam :) Objawów nie miałam i nie mam żadnych. W pierwszych dwóch tygodniach jedynie czułam, że boli mnie podbrzusze, czułam tak jak przed okresem ale to trwało dwa tygodnie, a potem się uspokoiło i do teraz nie mam żadnych objawów ... # cykle to nie jest dużo, dasz radę na pewno. Z resztą na każdą przyjdzie pora. Za nowe dwie koleżanki również będe trzymać kciuki. A ja byłam właśnie na rozmowie w sprawie praktyki zawodowej. Od przyszłego poniedziałku będe robić praktykę w Domu Pomocy Społecznej Osobom Niepelnosprawnym. Dziewczyny, nawet nie potraficie sobie wyobrazić jacy tamtejsi podopieczni sa sympatyczni. Taka miła atmosfera tam panuje, że normalnie aż się chce tam pracować :) Zobaczymy jak to będzie, póki co to tylko praktyka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie np. na @ nigdy nie bolały piersi wiec bylam pewna ze jestem w ciazy, bo nigdy jeszcze tak sie nie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie stanie cud i tym co nie cą zabiorą "ciąze" a dadza ja nam ,my bedziemy szczęśliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starankowa zauważyłam że tydzień czasu spóźnia mi się @ i po południu zrobiłam test i 2 kreski były. Potem doszły mdłości tak od 8 do 13 tygodnia. pamiętam że też bardzo byłam śpiąca ale i w pracy po prostu zasypiałam rano i to było chyba tak na tym przełomie jak mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starankowa mysle ze po prostu bedziesz czuła jak bedziesz w ciazy :) Każda moze czuc sie inaczej :) A niektore objawy mozna miec te same. Ale uwazam ze to po prostu sie czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nigdy przed czy w trakcie okresu nie bolały mnie tak piersi,a teraz nawet dotknąć nie mogę . dwa tygodnie temu miałam mdłosci przez 3-4 dni ,nie mogłam palić papierosów i ból z lewej strony brzucha ,który trwał tez krótko i przeważnie z rana :( .chyba nawet sznasy na ciąze nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starankowa moze nie mysl na razie za duzo o tym wszystkim bo od tego można zwariowac :) Po prostu czekaj... a wszystko sie wyjasni. Wiem, ze czekanie jest trudne ale takie jest zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi, zobaczysz jak miło bedziesz wspominac woje praktyki. Sama jestem z tereapeuta wiec moge Ci powiedzieć-Bedzie rewelacyjnie!Lepiej nie mogłas trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do domku.U mniejuz 17. Internet bedzie w środe!koszmar. jutro sobie poczytam co u Was slychać.Jutro rano ide tez do lekarza.Rosyjski lekarz i przychodnia.Oj bedzie sie dzailo ;-) Na sete bedzie cos zabawnego. zabrac" kapcie i ręcznik pod pupę. zmykam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate29, wiem, że miło będę wspominać. Właśnie bardzo chciałam tam mieć praktykę. W tym Domu Pomocy Społecznej mieszka 60 osób z upośledzeniem umysłowym, ale to jest nie normalne jacy oni sa sympatyczni. Zaraz chcą we wszystkim pomóc, zaraz mi znaleźli tego kogo szukalam, odprowadzili, pomachali na drogę, no cudowni! Ja jestem stworzona do takiej pracy i mogłabym z nimi siedzieć godzinami, a szkoda, że dopiero od poniedziałku zaczynam ... ale moim marzeniem jest po studiach pracować w takim ośrodku na stale. Bardziej sympatycznych ludzi w życiu nie widziałam, dlatego cieszę się strasznie, że będę miala przyjemnośc z nimi trochę pobyć. Obym tylko nie miała jakichś potwornych objawów ciąży i żebym się tylko dobrze czuła tak jak teraz to myślę, że fajnie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×