Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Ja też robiłam prawko akurat na lato i w sierpniu miałam egzamin więc wiem o czym mówisz. Tyłek spocony. Teraz to już niektóre mają klimę ale ja się na taki samochód nie załapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula oby nam się udalo;) ja juz zaczynam miec omamy typu sine żyłki na piersiach, zapracia itp..mam przeczucie ze jutro nadejdzie okres.. ehh, wlasnie mialyscie sine zylki na piersiach przed okresem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj komp wariuje, wpisalam haslo i jakas stara wiadomosc się przyplątala;) fajnie wam babeczki, macie lato z prawdziwego zdazenia:) Paula, bylam u lekarza, niezaciekawie, przesuniety dysk, usick na zebra, zapelnie mięsni szyi, od wtorku fizjo, co do ciązy zobaczymy co powie terapeutka, narazie chyba się nie zapowiada, nie wiem czym bym dala rade bez lekow,:( Paulus myslalam ze Tobie się chociaz udało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jeden dzień mnie tu nie było i tyyyyyyle czytania. No nic, wieczorem nadrobię zaległości. Asz i Paula - wyałałam Wam zdjęcia, sprawdźcie czy doszły. No i jeśli komus nie wysłałam przez przypadek a sie upominał - to prosze o przypomnienie się :) Dziś dopiero teraz włąłczyłam komputer, ponieważ sa u mnie dwie córeczki mojego brata od wczoraj no i normalnie nie mam czasu. Cały czas coś chcą robić a ja jestem już normalnie zmęczona :) Dziś po południu byłam u lekarza na kontroli i po raz pierwszy widziałam serduszko mojego maluszka. Jeszcze za bardzo nie było widać, że z tego malenstwa będzie kiedyś niemowlaczek ale była mała, pulsująca kropeczka. Normalnie mu biło serduszko. Co za wrażenie! Strasznie się cieszę, bo jak już się widzi to małe serduszko to jakoś człowiek się tak inaczej czuje. Z resztą wszystkie z Was to czeka, to zobaczycie jakie to niesamowite. A tak pozatym to witam nowe dziewczyny, czy tez gości, którzy do nas wpadli. Pozdrawiam serdecznie i zabieram się za nadrabianie zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi, to świetna wiadomość.Kurcze nie spodziewałam sie że juz mozna zauwazyć bicie serduszka.Pewnie u mnie też juz bije.Szkoda że nie moge iść na usg.Mowią że za często nie można bo to szkodzi dzidzi.Tu sprzet nie jest najnowszej generacji wiec musze poczekać jeszcze miesiąc.Bardzo chciałambym iśc i posłuchać.Pewnie jesteś bardzo przejęta.Jak jeszcze nic nie czuć trudno jest przywyknąc do myśli o ciąży.Bicie serduszka jest chyba najmilszym potwierdzeniem że w nas jest życue. Tak sie rozczuliłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kete - w życiu nie przypuszczałam, że już zobacze jak to serduszko pulsuje. A tu nagle lekarz mówi - o prosze popatrzeć jak ładnie bije serduszko. I faktycznie, było to ładnie widać. Tak szybciutko mu bilo, jakby był bardzo wystraszony :) Ale lekarz powiedział, że takiemu maluchowi serce bije dwa razy szybciej niż dorosłemu człowiekowi. Tak Kate - Twojemu dzidziusiowi tez pewnie już widac jak serduszko bije, bo podobno już od 21. dnia zaczyna delikatnie bić. Śmiesznie to wyglądało. Taka mała fasolka, niepodobna do niczego i taki mału pulsujący punkcik :) Taka byłam zaskoczona, że to już widać. Normalnie szkoda,że nie mam nagranego tego serduszka - pokazalabym mężowi .... no i ja bym na to mogła sobie popatrzeć. A co do częstego USG faktycznie nie jest wskazane zbyt często, no ale ja w sumie dopiero drugi raz bylam, więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez byłam dwa razy wiec musze poczekac do 12 tygodnia.Ale bedę sobie wieczorkie przed zaśnięciem o tym rozmyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak będziesz na USG i to będzie już 12. tydzień to dopiero będzie wrażenie! Pierwszy raz zobaczysz bijące serduszko i maluszek będzie już wiekszy niż mój obecny, którego dziś widziałam! Ale pomyśl sobie, ze to serduszko już na pewno bije. Mój mąż się ze mnie śmieje, że teraz mam dwa serca, tak jak dwie nerki i dwa płuca :) Głupek, sam chciał by widzieć te bijące serduszko :) Ja mam zawsze robione USG dopochwowe, podobno jest znacznie łagodniejsze i mniej szkodliwe niż takie przez brzuszek. No nie wiem. Mam nadzieję, że te dwa USG maluchowi nie zaszkodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam usg robione co drugą wizytę a chodziłam co 3 tygodnie. Tylko było to sprawdzenie czy wszystko jest w porządku. A tak koło 25 tc poszłam na 3D to mi jeździł tym z 30 min i wszystko mam nagrane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja właśnie też byłam dzis na USG bo lekarz kazał przyjść, żeby zobaczyć czy wszystko jest w porządku, bo na pierwszym USG było widać wlaściwie tylko pęcherzyk. No a dziś już pojawił się ładnitki zarodek i jego serduszko, więc jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to byłam spokojna dopiero jak poszłam na to 3D i lekarz mi powiedział że są rączki nóżki wszystkie paluszki nie ma rozszczepu podniebienia serduszko biło książkowo. Wcześniej na zwykłym wykazywało że też jest wszystko w porządku ale ja musiałam to zobaczyć aby się upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kochany mowi że bardziej jestem w ciąży niż jestem :) jak wygrywam w karty to zawsze mowie mu że mam teraz jeszcze jedna głowe do myslenia i co dwie głowy to nie jedna.Nie ma ze mna szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam zazdroszcze tych bijących serduszek. I caly czas przesladuje mnie mysl, ze mnie to moze nigdy nie spotkac :( A zawsze myslalm ze to tak cudownie nosic w sobie zycie, czuc ruchy dziecka :) A moge tego wszystkiego nie doswiadczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel-ika Ja wierzę że ty też tego doświadczysz tylko w twoim przypadku być może będziesz musiała po prostu trochę dłużej na to poczekać. Pewna dziewczyna na innym forum miała podobny przypadek to znacznie jej mąż miał bardzo kiepskie wyniki. Mieli już jedną inseminację ale się nie powiodła sukcesem a po 2 czy 3 miesiącach napisała że ma 2 upragnione kreski. Starała się chyba ponad 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze cuda sie zdarzaja, faszeruje meza tabletkami, pojdzie do urologa i zobaczymy. Ale moj ginekolog powiedzial, ze chyba da mi skierowanie do bardziej specjalistycznej przychodni czy kliniki. Podejrzewam ze on mi juz nie daje szans. Jego zakres w moim kierunku sie skonczyl i tyle. Pewnie myslal ze czeka mnie inseminacja itp. Ale ja nie iwem czy tak chce. Na razie jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno lepiej że będą się tobą opiekować lekarze którzy maja większe możliwości a ty będziesz miała większe szanse. Może nawet nie będziesz potrzebować żadnej inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi i Kate dzięki za zdjęcia.Wyglądacie super dziewczyny, takie będziecie mamusie-laseczki że ho ho. Paula poproszę o zdjęcie, mój mail anna-sztyma@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam spaciulki. Byłam dzisiaj na basenie i jakaś zmęczona jestem. Dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze dzisiaj tak nie za bardzo sie udzielalam na forum ale jakos tak kiepskawo sie czuje. Wszystko mnie boli, a @ rozkreca sie strasznie powoli. Do tego mialam duuuzo pracy. Wyliczylam sobie dzisiaj ze nastepa owulacj to bede miec dopiero na koniec lipca. Siedze sobie teraz i popijam czerwone winko. Moze ono troche mnie rozluzni. Nie wiem czy bede miec dzisiaj sily by wyslac wam zdjecia. ale jak nie dzisiaj to na pewno zrobie to jutro. Wszystkie zdjecia mam na komputerze Miska a nie chce mi sie go w tej chwili odpalac. A Was wwszystkie to sobie zupelnie inaczej wyobrazalam. Najblizej moich wyobrazen byla Milka, Haydi i Karolina. Kate miala miec ciemne brazowe lekko ukladajace sie wlosy:-) Angelika czarne i krotkie. Ash rowniez miala byc brunetką:-) A Ilona ciemna blondynką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś normalnie był taki upał,ze nie dawałam rady, a miałam tyle latania i załatwiania, padam, a wcześnie rano jadę do lekarza. Dziewczyny u mnie zaraz 12 tydzień, a ja miałam dopiero 1 usg, ojej, a wy po 2 , 3 razy. Idę spać,zeby wstać rano na wizytę, pa. Pau.la nie wpisalaś mojego terminu porodu, jak mozesz wpisz 24 styczeń, dziękuję, trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo! ja juz od 3,5 godziny cieżko zarabiam na chleb. Paula myśle że jest mi potrzebna ta joga, dla odstresowania.Kupie sobie kasete dvd w Polsce i bede puszczac w domku.Joga tutaj nie istnieje. MOje smopoczucie dzisiaj jest nie najlepsze ale pocieszam sie mysla ze dziś jade do dużego miasta(3 godziny autkiem) na weekend.Kupie sobie coś ładnego, porobię wszytkie niezbedne badania w przychodni-kiepskiej ale lepszej niż cała reszta. Bede odpoczywac i odpoczywac i spać. Miłego i ciepłego dnia Wam życzę. Buzia mi sie zaokrągliła.Co mam zrobić żeby jakoś to zamaskować?Poradzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie dzisiaj chłodniej, a nad ranem byla burza, bardzo si z tego ciesze :) A wiesz Paula, ze kiedys miałam krotkie włosy :) Wiec byłas blisko, z tymze kolor brazowy, moj naturalny. Babcia zostaje zostaje u mnie tydzien dluzej wiec nie jade dzis do rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Siedze sobie i popijam kawke, sloneczko swieci przez chmurki i w koncu nie pada. Mam duzo pracy ale jakos sie specjalnie nia nie przejmuje, bo dzis piatek:-) Najlepszy dzien w tygodniu! Kate, okraglego buziaczka to chyba nie da sie za bardzo ukryc:-) To jest zawsze pierwszy znak ze jestes w ciazy:-) Mozesz sprobowac uzyc delikatnego rozu zeby podkreslic kosci policzkowe i wyszczuplic twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×