Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Witam Was dziewczyny! Angel-ika, no ja również za niedługo będę miała 1-wszą rocznicę ślubu a dokładnie 1-go września. Na początku małżeństwa nie myśleliśmy o dziecku, chcieliśmy najpierw nacieszyć się sobą. Potrzebowałam trochę czasu, żeby przywyknąć do roli żony. Ale potem zaczęło w naszym związku czegoś brakować więc postanowiliśmy zrobić krok na przód. Staranka zaczęliśny dokładnie trzy miesiące temu. Można powiedzieć, że 1-wszy m-c starań był taki sobie. Nie liczyłam kiedy przypadają mi dni płodne a tym samym kiedy będę miała jajeczkowanie. Kochaliśmy się tak często jak tylko przyszła nam ochota. A od dwóch m-cy staramy się na poważnie. Robie sobie krzyżyki w kalendarzu kiedy mniej więcej powinnam mieć owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mamy z Miskiem 5 rocznice slubu (cywilnego). Nic szczegolnego nie planujemy. Moze jakis fajny objadek wieczorem i jakies winko. Dostalam sliczny pierscionek:-) A teraz jade do sklepu na zakupy. Milego dnia dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.la wszystkiego naj naj naj z okazji Waszej 5-ej rocznicy ślubu 🌼. Masz rację, czym bardziej się człowiek stara to tym bardziej nie wychodzi. Ja podobnie jak Ty, też na wszystko zwracałam uwagę, tzn. nie jadłam tabletek przeciwbólowych, nie dźwigałam ciężkich rzeczy i nie piłam alkoholu (nawet karmi, które zawiera tylko 0,5 % alk.) Jest to śmieszne ale bałam sie, że to wszystko może zaszkodzić dzidzi. Teraz wiem, że nie jest wcale tak łatwo zajść w ciążę. Zawsze myślałam, że wystarczy sie przytulać w te dni i dzidzia gotowa. Przekonałam się na własnej skórze, że łatwo nie jest. Oczywiście są takie babki, które od razu zajdą w ciążę... Strasznie im zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Faktycznie, wczoraj było w miarę spokojnie na forum. Ja też nie wchodziłam, ale nie dlatego, że oglądałam Spopt , bo ogólnie nie oglądam telewizji, a raczej oglądam, ale strasznie rzadko, tylko byłam odwieźć moje małe bratanice do domku :) PAULA - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJII ROCZNICY! No, piata rocznica to już taka konkretna :) My z mężem będziemy mieli we wtorek ( 08. lipca )rocznice ślubu, ale drugą dopiero :) Jak te dwa lata szybko przeleciały.... A ogólnie to parą jesteśmy 5 lat. Tylko, że my dosyć szybko wzięliśmy ślub, bo ja miałam 20 lat, a mój mężulek 24, więc dzidziusia od razu po ślubie nie planowaliśmy, bo chcieliśmy się nacieszyć sobą. No a teraz mam 22 lata, więc dzidziuś już by się mógl pojawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS DZIEWCZYNKI :-) Coś dzisiaj spokojnie na forum, ale co tu się dziwić przeciez jest weekend, pewnie większość z Was odpoczywa i wygrzewa się na słoneczku!!! Niestety ja muszę pracować :-( Ale nie ma to jak odpoczynek na świerzym powietrzu, ja chyba jutro zabiorę swojego Miśka nad jeziorko, na jakiś kajaczek :-) Jeszcze w tym roku nie byłam nad jeziorem, wstyd, ale niestety nigdy niemamy czasu. Jak jest jakiś dzień wolnego to zaraz śmigamy do domku załatwiać sprawy ze ślubem!!! Nie mam w tym roku wakacji. Urlop też bierzemy na ślub, później jednak wyjerzdźamy w góry więc może zregeneruję siły :-) Paula GRATULACJĘ Z OKAZJI ROCZNICY!!!🌼 Odpoczywajcie sobie dziewczynki BUŹKA 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołwik
Paulinko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🌻🌻🌻🌻🌻 Widzę Laseczki ze macie dość spory staż, ja z moim M możemy pochwalić sie dopiero 3 miesięcznym stażem cywilnym, a razem jesteśmy od lat 9. Decyzje o bobasku podjęliśmy w zeszłym roku ale coś nie za bardzo chce nam wyjść. Witam wszystkie nowe dziewszyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wam wszystkim za zyczenia. Jestescie kochane {kwiat] [kwiat} Zlowiku tak sie ciesze ze do nas ciagle zagladasz:-) Jak tylko sie pojawisz to moje serducho sie cieszy:-) Ja ze swoim Miskiem jestem 8.5 roku. Pobralismy sie na studiach bo chcielismy dostac pokoj w akademiku:-) To byl tylko taki szybki slub cywilny. Wszystko zalatwilismy w miesiac. Slub bralismy na starowce w Warszawie, potem byl obiadek w restauracji, a potem wielka impreza dlla znajomych ze studiow. Slub koscielny wzielismy w sierpniu 2006 roku. Bylo weselicho i zabawa do bialego rana:-) Super wspomnienia. A teraz to mamy dwie rocznice:-) ale zawsze obchodzimy to pierwsza. Choc jestesmy ze soba tak dlugo nigdy wczesniej nie staralismy sie o dziecko... a nawet myslelismy ze czas na dziecko nie byl za bardzo odpowiedni. Studia, pierwsza praca, wyjazd za granice, praca na kontrakcie. Dopiero w tym roku jakos wszystko sie poukladalo i przyszedl czas na wielka decyzje. Chcemy miec dziecko! Ale niestety latka leca - stuknelo mi 28. No i nie jest tak prosto jak myslalam. Ale ja jestem wielka i niepoprawna optymistka i wiem ze mi sie uda. Wierze w to z calego serca. Zreszta nie tylko mi - Wam tez:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późną porą. Ja dzisiaj pojechałam do rodzinki w odwiedziny. Trochę pogadaliśmy i wróciliśmy. Kewinek oczywiście był grzeczniutki a teraz sobie smacznie śpi. Zaraz dostanie ostatnie jedzonka na dobranoc i ja też pójdę spać. Pau.la Gratulacje 5 rocznicy. Coraz bliżej jest 10 :-P Mam nadzieje że mój też mi tam coś kupi na pierwszą rocznice a potem druga trzecia i tak każdego roku :-P joannaa25 To będziemy sobie razem obchodzić rocznice ślubu. Bo ja też będę miała pierwszy roczek 1 września. Oczywiście to był cywilny. A teraz czekam na kościelny który zbliża się wielkimi krokami. A tak nawiasem mówiąc to dzisiaj miałam imieninki w tym samym miesiącu jeszcze urodzinki i stuknie 22 :-) A najlepsze jest to że urodziny obchodzę z mamą. Tak jakoś się złożyło że mamy w ten sam dzień. Miałam się urodzić 5 dni wcześniej ale poczekałam żeby zrobić mamie niespodzianke. A tak to nic ciekawego się nie dzieje. ogólnie rzec biorąc nudy. To narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.la wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy Ślubu. Karolina wszystkiego najlepszego z okazji imienin i zbliżających się urodzin. Dziewczyny mówię Wam do widzenia, a raczej do usłyszenia za tydzień, jak wrócę z wakacji.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasia1980
hejka, czekam na nieszczesny @. odczuwam nadchodzacy kataklizm, tzn puchne jak balon, jem i jem a do tego ta burza hormonow....placze z byle powodu- byle szczegol mnie drażni...a potem ocieran łzy i śmieje sie myslac że chyba jest oki- poukladana praca, kochany mąż i wreszcie szansa na dzidziusia :))) kazdy mowi ze powinnam go miec :) ponoc mam w sobie tyle opiekunczosci :)))) porzucam znowu piwko i wódeczke. postanawiam przerzucic sie w tym miesiacu na winko- usypia mnie ale jest o wiele zdrowsze i tyle nie tuczy :) papieroski nadal obecne w moim zyciu- ale zaczynam dojrzewac do mysli- ze bez nich moze byc jeszcze lepiej :)))) Paula- najlepsze zyczona rocznicowe :)))) buziaki for all ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel-ika wczoraj tak szybciutko naszrajbałam ze nie zwróciłam uwagi na to że poszło wszystko na czerwono, dopiero dzisiaj zauważyłam mój błąd; dziewczynki staram się czytać wszystko na bieżąco, muszę przyznac ze czasami jesteście bardzo twórcze dzisiaj jest śliczna pogoda więc zapewne jesteście na dworku bo w domciu niestety nie da się wytrzymać pozdrowiona dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zółwiku fajnie wiedziec, ze czytasz nasze forum i sie odzywasz:) No ja niestety siedze w domu, ale za tydzien o tej porze bede na grilu u rodziców :) Pozdrawiam i zycze udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogue :) wrociłam sobie ze stolicy i odczywam.Laptopy to super sprawa.Leże sobie na wyrku i moge napisać do Was. Paula, moje szczere gratulacje!kolejnych 50-ciu lat!To miłe że sobie razem tak wytrwaliście.Ja z moim szczęściem we wrześniu bedzie trzy.Zyczę sobie kolejnych tak udanych 5 (tak sadze) jak Twoje. Paula, piszesz ze jestes na kontrakcie.Napisz czym sie zajmujesz.Myslałam ze uczysz w szkole. Smerfetko, udanych wakacji nad morzem.Bardzo chciałabym pojechac juz do kraju i moczyc stopy w baltyku.... Haydi, tak myslalam ze bedziesz przejeta.Ja postanowilam rozmawiac ze swoja dzidzia. Kupilam sobie kremy na rozstepy i celulit.Trzeba dmuchac na zimne.Nie wiedzilam ze to takie drogie!!! Kupilam tez biustonosze ciazowe.Jak ubralam to poczulam ze moje piersi maja ogromne miejsce parkingowe.Jak wspaniale jest nosic taki biustonosz.Kosztowal tylko 40zl a doskonaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie: jak długo czeka sie w Polsce na slub cywilny? Macie jakis dobry pomysł na taki slub?Nie chce aby byl tylko formalnością. Co można ubrac bedącw ciąży na taki slub? Mamy to w planach ale nie wiemy jak sie za to zabrać.Jestesmy w Polsce tylko miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate29 Na ślub cywilny czeka się miesiąc. I oczywiście można iść z brzuszkiem. Ja byłam w 5 miesiącu a po mnie dziewczyna też brała ślub i chyba już była na finiszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc to nie tak żle.Jest szansa.Nie wiem czy on jest konieczny i troche sie boje że sie po ślube popsuje.Juz raz bylam w takim długim związku i nie wyszło. Nie czuje jakiejs presji.Mam 29lat i dawno rodzina zdala sobie sprawe ze jestm dorosla. Kocham bardzo moje szczęście i moze lepeij dla dziecka sie pobrać:) Moje drogie bylam w hotelu razem z reprezentacja Rosi i Kuby w siatkówke reczna.Oj ale to chłopaki.Jak jechałam z nimi (tylko 4) winda to tak sie speszylam ze zapomniałam na ktorym pietrze mieszkam.Zamiast 4 wysiadlam na 2 i poszlam do swojego pokoju.Pukam a tam rusek mi otwiera zamiast mojego szczęścia.Kompletnie nie wiedzialam ktory to moj numer i na ktorym pietrze mieszkam.Poszlam na 3 i pukam, na 4 sie udalo:) Naprawde widok wysportowanych, dobrze ubranych,wyskokich sportowców robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Kate, Ja bylam na kontrakcie przez 3 lata. Dlatego nie staralam sie wczesniej o dzidzie. Balam sie ze nie dadza mi umowy na stale jezeli zajde w ciaze. W listpadzie podpisali ze mna omowe na czas stale. Prace mam dobra wiec, choc czasem troszke tesknie to nie zaluje wyboru. Poza tym robie to co kocham. Irlandia jest spoko, Misiek tez ma dobra stala prace, no i w sumie nie mamy na co narzekac. Ja tez chcialam by moj slub cywilny byl fajowy. Poniewaz mieszkalam w Warszawie postanowilismy go zorganizowac w Urzedzie Stanu Cywilnego na starowce. Byla super pogoda. Kupilam blekitna sukienke pod palacem kultury za 230zl!! Sama zrobilam sobie bukiecik i sama sie uczesalam. Tylko makijaz zrobila mi kosmetyczka. Sam cywilny byl szybki..Jakies 10 min. Warto wydac 50zl na muzyke bo bez tego to normalnie zero atmosfery. Dlatego zdecydowalismy sie zaplacic dodatkowo za szampana dla gosci. 9zl od osoby. Kosztowalo sporo ale bylo warto:-) Potem byly zdjecia na starowce. Potem obiadek na 20 osob w bardzo fajnej malutkiej restauracyjce. Ja w tym czasie pracowalam w Ogrodzie Botanicznym. Pojechalismy tam zrobic zdjecia, a potem za pozwoleniem dyrektora ogrodu zorganizowalismy wielkie ognisko i grila. Bylo ok 40 znajomych, grilowane przysmaki, salatki, duuuuzo alkoholu i zabawa do bialego rana. Oh jak milo powspominac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam slonka! Weszlam sie z Wami przywitac,pozdrawiam i przesylam buziaczki,dla kazdej 🌻👄 Nie odzywalam sie,bo nie mialam o czym pisac,ale Was czytalam. Pauly78== Tez wiem ze in-vitro we Wloszech jest refundowane,ale jak to wyglada i co trzeba zrobic za wyniki,to nie wiem.Ja jestem tu na stale zameldowana.Na pisze Ci to co wyczytalam z gazety. Wlochy- Panstwo refunduje metode in vitro.Prawo zezwala jednak na zaplodnienie i transfer jedynie trzech komorek jajowych,poniewaz zamrazanie jest tam zakazane.Dzieki temu Wlosi unikneli kontrowersji zwiazanych z nadprogramowa liczba zarodkow,ale jednoczesnie skutecznosc in vitro spadla w tym kraju do 15 procent. Ale sprubowac zawsze mozna,moze akurat sie uda i bedzie za darmo a nie tak jak w polsce.Jak bedziesz to sie odezwij.Co tam u Ciebie? Pozdrawiam 👄 Dobranoc. Milka2306== Slicznie wygladasz.Wlasnie ogladalam Twoja fotke.Pozdrawiam 👄 Asz== Ladna z Ciebie blondi.Pozdrawiam👄 Ilona24== Sliczna z Was para,ladnie razem wygladacie i pasujecie do siebie.Pozdrawiam👄 Nika777== Ja tez poprosze zdjecie.madziorek10@interia.pl Pozdrawiam👄 Kate29== Dziekuje za zdjecia.Nie denerwuj sie,duzo odpoczywaj.Pozdrawiam👄 Angel-ika== Doszla moja fotka do Ciebie na maila? Pozdrawiam👄 Uciekam juz,bo jestem padnieta.Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko Wszystkiego Naj Naj Najlepszego z okazji Twoich imienin 👄🌻 Syneczka masz slicznego,dla nie go 👄 Pozdrawiam,dobranoc 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , Karolinka duzo uśmiechu Ci życzę z okazji Twoich imienin. Dzis zapowiaa sie piekny dzień, zyczę Wam duzo uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI 🌼 xxmadziaraxx fajna laseczka z ciebie, a jaka opalona. Krajobraz rewelacyjny, co ja bym dała aby kiedyś zobaczyć takie palmy i plażę!!! Paulo poproszę zdjęcie na maila malwinkaben@wp.pl U nas dziewczynki dziś pochmurno i chyba będzie padać. Ja mam teraz trzy dni na 14 do pracy i strasznie mi się nie chce!!!! Teraz czekam na @ mam dostać 13.07- zobaczymy ! Wczoraj wieczorem strasznie mnie mdliło i boli mnie brzuszek, jak narazie to na @ nie wygląda, ale czekamy....!!! Nie nakręcam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie:) Paula wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy !!!:) ja swoja obchodzilam (pierwsza) 2 czerwca,takze powoli leci drugi roczek:) Paula prosze o fotke ilona84x@wp.pl Zółwiku fajnie ze sie odezwalas,brakowalo tu ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tylko na chwilke zeby sie przywitac. Mam dzisiaj duuuuuzo pracy. Zdjecia postaram sie wam powysylac dzisiaj wieczorem. Jak nie zapomne:-) Milka trzymamy za ciebie kciuki. Nie nakrecaj sie zbytnio. Postaraj sie o tym zapomniec. Wiem ze trudno:-) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate 29 ślub cywilny można przyśpieszyć jak sie jest w ciąży, wystarczy mieć papier od gina z potwierdzeniem. Fajnie jest sobie na ślubie włączyć inną muzyczkę niż marsz weselny, no chyba że ktoś bardzo to lubi :P U nas puściliśmy to co się nam podobało i przynajmniej nie musiałam słuchać rzępolenia :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×