Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiaaaaaaaaaaaaaaaaa

a w ogóle to faceci lubią jak kobieta im liże odbyt????

Polecane posty

Gość .....kobieto
obserwatorka znachorka lizac pomiedzy jajkami a odbytem ten wzgorek wtedy jest odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjest
niekoniecznie, ja wole akurat odbyt a nie wzgórek a jak nie chce jej sie lizać to może mnie tez pieścić ręką.. nie ma przymusu lizania dupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka znachorka
no to akurat pod tymi mięśniami znajduje się u faceta prostata, dostać się tam można od środka przez odbyt:) na wyciągnięcie paluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra a najlepiej
to jest lizac caly odbyt-wokolo, prostate i jajka rozumniecie Kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto...
obserwatorka znachorka nie nie kumasz chodzi mi o na zewnatrz masowanie skory pomiedzy jajakmi a odbytem wzgorek jak wzgorek ja nie mam zadnego bo jestem zdrowy zadnych zgrubien nie mam ale paluszka do dupy i masowac to tez jest super :-P i nie ma co miec oporow bo ja wylize dupe odbyt palce wloze wszystko wyssam z cipeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka znachorka
kumam doskonale, ale nie nazywaj prostatą tego co nią nie jest- wątroba to nie śledziona, a prostata to krocze. Wiem że faceci lubią pieszczoty tego miejsca, podobnie jak wiem że lubią pieszczoty samej prostaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie krocze
miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok. moja Kochana
obserwatorka znachorka :-P obiecuje nazywac rzeczy po imieniu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mialo byc
;) ;) ;) Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaaaaaaa
noooo!! ciekawe te wypowiedzi. jak kochany wróci to wypróbuję na nim te pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaaaaaaa
a są faceci co nie lubią pieszczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaaaaaaa
nikt wiecej nic nie powie???? szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski facecik twoja wiedza
medyczna jest żenująca, więc się nie wypowidaj:O A wymaz z odbytu naprawde robi sie pocierając wacikiem o ZEWNĘTRZNĄ część odbytu, a nawet o jego okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się wypowiadał, moja wiedza jest jaka jest- jeśli coś piszę nie tak to popraw proszę. Wymazu nie robi się z umytego odbytu, prosto po kąpieli, chyba że się mylę. Wymazy robi się także z gardła, wewnętrznych ścianek policzków, podniebienia, języka- chyba że się mylę Bakterie są wszędzie, w powietrzu, na ciele, w ślinie, w jedzeniu, w naszym otoczeniu, choćbyśmy nie wiem jak sprzątali i myli. System immunologiczny je zwalcza i dzięki temu nie chorujemy. Opory przed kontrowersyjnymi pieszczotami są natury psychicznej a nie medycznej(przy zachowaniu zasad higieny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako mikrobiologa szczerze
mnie ubawiła ta sepsa od rimmingu :D Prędzej owsiki mozna złapać :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag magik pierwszy
hehehe prędzej piorun z jasnego nieba trafi zbereźników którzy łamią ustalone reguły- seks tylko pod kołderką, po bożemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag magik pierwszy
nigdy nie mów nigdy. każda która chętnie to robi też mówiła że nigdy tego nie zrobi;) ale nic na siłę- nie ma sensu robić niczego na co nie ma się ochoty, co nie sprawia przyjemności obojgu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia19-
uwielbiają, zawsze jak robiłam to jakiemus facetowi to był zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleric
Tak dla tych wszystkich czyścioszek i czyścioszków. Jak spłuczecie wodę w kiblu to macie całą paletę bakterii na całej toalecie, szczoteczce także:D Tak jak ktoś już pisał. Mamy system immunologiczny, który chroni nas przed zarażeniem. Naprawdę nie róbmy już z siebie nie wiadomo jakich dewiantów. Ci co najeżdżają to pewnie niewyżyte katoliczki i katolicy. Ciekawe czy księża jak się "kochają" to przejmują się zarazkami:D Ja uwielbiam jak narzeczona delikatnie dotyka mnie języczkiem :D ODLOT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkowa
a to ciekawe bo jak ja robilam wymaz z odbytu to kazali wlozyc patyczek do dupy :O i to nawet gleboko, niech se sami wsadzaja az w okreznice, :O do lizania dupska- sadze ze wiekszosc nie lubi bo boi sie posadzenia o sklonnosci homo, ale i tak zazdorsze wam takiego seksu, ja nie mam z kim, buuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loooooolitka
Fajnieze. Wasi faceci to kryptopedaly i tyle :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do was.......
jak czytam o tych bakteriach to mi sie chce smiac. kazdy chyba wie w jamie ustnaje jest dwa razy wiecej bakterii niz w dupie! nie powinniscie sie calowac jak tacy wrazliwi jestescie na bakterie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia czy lubią:O. mój nigdy nie wyartykułował takiej potrzeby. i całe szczęście bo jest to jedna z tych rzeczy, których nigdy w życiu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johanson
No ja to uwielbiam, i jak mi to kobieta robila i jak to kobiecie robilem. tyle ze dawno juz tego moja kobieta nie robila, a kiedys jeszcze uprawialismy anal, czasami nawet polykala przy lodziku..... teraz cos jakby umarlo. stala sie troszke pasywna i malo kiedy wychodzi z inicjtywa.... takie chyba zycie a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko spoko ale lizanie- na skórze też masz niesamowicie groźne bakterie które wywołują sepsę.... np. gronkowiec złocisty. Jeśli masz zdrowy organizm to nic Ci nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 25
W mojej ocenie okolice odbytu sa jedna z najczystszych czesci ciala , na niej znajduja sie tylko 4 rodzaje bakterii przykladowo w jamie ustnej az 256 rodzajow . Nie slyszalem jeszcze o powaznym zakazeniu poprzez pieszczenie tej okolicy ciala , wogole nie slyszalem o zadnym jak do tej pory , wiadomo iz trzeba zachowac wlasciwa higiene tak samo jak w przypadku jamy ustnej , troche glupie sa wypowiedzi ludzi ktorzy sugeruja sie tym iz ( cos tam pachnie i z tego powodu mogloby dojsc do jakiegokolwiek zakazenia ) najgrozniejsze bakterie znajduja sie w jamie nosowej czyli gronkowiec zlocisty ktory jest glowna przyczyna zakazenia sepsa .W wiekszosci czynnikiem wszystkim zakazen jest uklad imunologiczny , ten ktory jest zdrowy nie ma problemu , a chory lapie co wiatr przyniesie. A jesli bysmy mieli na powaznie traktowac swiat bakteri to nikt z nas nie moglby sie calowac , poniewaz w jamie ustnej wiekszosci osob sa bakterie grzyby umycie zebow nie powoduje usuniecia bakteri wrecz przeciwnie powodujemy baktereremie jamy ustnej , gdyz szczoteczka zmywamy powierzchowna czesc kamienia lub osadu ktory jest u nas na zebach , po czym uwalniane sa bakterie z glebszych czesci zebow . Odnosnie lizania i pieszczot jestem ZA pod warunkiem ze obie osoby tego chca i to akceptuja jednym to sie podoba drugim nie . Pozdrawiam wszystkich ZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morka123
obrzydliwe, smierzdace dupska facetow lizecie? ochyda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×