Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiaaaaaaaaaaaaaaaaa

a w ogóle to faceci lubią jak kobieta im liże odbyt????

Polecane posty

jaka ohyda? najwięcej stref erogennych ma grota Nestle, co ohyda? Proponuje spróbować i potem komentować, kobieta niech poprosi mężczyzna by to on zaczął, lepiej czywiście uprzedzić drugą połowkę o takim zamiarze bo to wymaga szczegółnej higieny a są dni kiedy po prostu nie można i tyle. wyrozumiały partner to zrozumie i nie trzeba o tym mówić. Takze zachęcam wszystkich najpierw paluszkiem (nie paluchem) delikatną nauke higieny tego miejsca, paluszke można zaglębić lekko do środka i myć dupcie pieszcząc sobie to miejsce. zapewniam że wiekszość z Was ma jeduynie psychiczne opory przed tego typu dotykiem, sfery są bowiem na ogol nie odkryte przez kazdego kto krytykuje te forme pieszczot. Kto zaś upatruje w tym początkowo gejowskiej zabawy legionistow rzymskich to nie jest w błedzie, owszem ma. Bo jak niby mają sie kochać geje? w ucho? Ale nikt nie mowi że grecka miłóść (analna) ma swoje korzenie na tamtejszych wyspach ipolecam te galąź kultywować i roizpowszechniać nie odbierając gejom przyjemniści tej samej. Kazdy coś dla siebie znajdzie, nawet zagorzaly homofob zrozumie jak spróbuje. Zresztą obiektywnie patrząc chyba czasem jakość wspolżycia dopochwowego ustępuje kakaowemu oczku, przy umiejętnym przygotowaniu bojga partnerow można zrozumieć naprawde wiele. Enjoy PS. Jestem autorem hasła "w dupie mam cipe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg
ja marze żeby moja kobieta włożyła mi choc dwa palce w odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze Kakauko
Najważniejsze jest nie zapomnieć o lewatywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż miło
ja swojej kobiecie daje lizać czy wkładać palce bo wiem że później ja będę mógł dobrać się do jej tyłka co bardzo lubie. Chyba ten powód najbardziej mnie do tego przekonał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfhsfdsdfgh
a jak kobieta liże odbyt facetowi penis mu staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfuuuu świnie!!!
nigdy bym się nie zniżyła do waszego poziomu, psy sobie dupy liżą. jestesci obleśni bleeeeeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingox
osobiście bardzo lubie tego typu pieszczoty ale i moja żona równiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonty
w tym watku prawie sami faceci-bajkopisarze pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie te pieszczoty. uwielbiam być tam lizana i lubie tam lizać faceta. z tymi z którymi to próbowałam to zawsze na początku mieli opory ale potem to już sami się o to prosili ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawski facecik chyba już dostatecznie wytłumaczył kwestię lizania odbytu. To nie jest dla wszystkich. Jak połykanie spermy. Co nie zmienia faktu że to jedno z wrażliwszych miejsc u faceta. A nie jesteśmy nimi tak szczodrze obdarzeni jak kobiety. :) I przede wszystkim nic na siłę, do tego tego trzeba dojrzeć... i to w dwójkę. Homoseksualiści, cóż nie mają innego wyboru. Wszystko się tam kręci wokół odbytu. :D Weź teraz zaproponuj to kobiecie, walizki już spakowane i stoją za drzwiami własnego mieszkania. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololololo
moja żona też mi liże i sie tym podnieca i na pewno nie jestem gejem jak niektórzy sądzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak akurat się podnieca. :O Jest podjarana tym że sprawia ci nieziemską przyjemność. :) Mam nadzieję że tylko do tego się nie ograniczasz i potrafisz sprawić by twoja żona, również została dobrze "zreperowana", tak jak ona lubi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololololololo
Nowy w mieście wybacz ale znam swoją żonę i wiem że się podnieca,:) a Ty co taki zaprawiony w małżeństwie jesteś, że postanowiłeś dobrych rad na forum udzielać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.A jak tak z innej beczki. WESOŁYH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH:) A i mokrego poniedziałku,tylko mi tu kobietki bez głupich skojarzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste i sensowne jaaa
ja dupeczki nie liże bo poprostu z dupeczki j.e.b.i.e;) Wesolych;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tylko jednego. Po co to tłumaczenie, nie jestem gejejem, bo chodzi o odbyt. :O Toż to zwykłe podrażnienie głęboko ukrytych sfer erogennych. Drobna perwersja, bo ile można się rżnąć po bożemu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste i sensowne jaaa
w dupę po Bozemu?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolololololololo nie mam zielonego pojęcia o małżeństwie. Dlatego mogę się mylić. Jednak z łaski swojej zauważ że nie udzielam rad a jedynie wyrażam własną opinię, która mogła nieco ugodzić twoje pożycie małżeńskie. Nitz mi do niego i sokoro tak piszesz, to tak jest. Tylko zgadywałem i nie bierz zaraz tego do siebie. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co pomarańczo, nie wiesz jak napisać w duupę, czy w tej sytuacji imię Boga na daremno nie wzywać z dużej litery. :D Zdecyduj się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololololololo
Nowy w mieście z łaski swojej pozwalam sobie zauważyć,iż to co napisałeś jest poradą:"...Mam nadzieję że tylko do tego się nie ograniczasz i potrafisz sprawić by twoja żona, również została dobrze "zreperowana", tak jak ona lubi..." :):):) Nie biorę tego do siebie i też tylko zagadywałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste i sensowne jaaa
toć wyście są wszyscy poebani prze te Święta.Do kuchnia jajca warzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzisiaj.
miałam kochanka przez rok, który lizał mnie nieskończenie, a pewnego dnia usiadł przede mną , popatrzył takim wzrokiem, ze aż mi się go zal zrobiło, i poprosił bym mu lizała dupkę, bo on o tym marzy... wypiął się, w jednej chwili penis mu stwardniał na amen, a ja , w swojej głowie, zamknęłam "oczy" i umysł wyłączyłam i lizałam go ponad godzinę, jednocześnie waląc mu konia ręką... męczące to było, po wszystkim plecy mnie bolały... ale żebyście widzieli jak eksplodował... a na drugi dzień lizał mnie przez kilka godzin... w podziękowaniu... czasami jak tak sobie przypomnę, to aż mi zal, ze to już tylko pzeszłość... szukam faceta równie świetnego co mój były... ale czy go znajdę? wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ader
uwielbiam czytać te wasze komentarze .:-))) ubawiłem siedo łez.:-)) serio, niektórzy takie teksty tu walą ze można się posikać...:-)))) Piszcie dalej... a co do lizania dupy to uwielbiam... w obie strony...Niektóre laski również..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizany
Mnie kumpel kiedyś po pijaku dupsko lizał. Całkiem to miłe było smyrgolenie. Tak mi się to spodobało, że kazałem mu się w dupsko walić i nawet mu się nadziałem na roga. Dupsko miałem tak rozluźnione przez to lizanie i gorzałkę, że nie czułem nawet jak mi wszedł po same kule Niestety twierdził, że jest pijany i nie ma sił mnie bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 24
Ja uwielbiam być lizana w kakaowe oczko zwłaszcza, że często mnie swędzi tam w środku. Czuję się fantastycznie gdy mój partner zaczyna lizać moją cipkę aby później stopniowo przesuwać się do oczka. Mój chłopak wie co lubię i jak mi dogodzić. Lubie być lizana od środka na boki, głownie na górę w kierunku kręgosłupa. Tam jest taki czuły punkt jak się zaczyna rowek Lubie też być świdrowana językiem i czuć go głęboko środku odbytu i na ściankach zwieraczy. Fajnie jest jak się czuje takie delikatne lizanie i potem kłucie i wiercenie językiem w odbycie. Lubię być tak pieszczona długi czas, najlepiej całymi godzinami. Oczywiście nie chodzi tylko o lizanie kakaowego oczka bo są jeszcze i stopy nogi i paszki i brzuszek. Niestety ostatnio mojemu chłopakowi jakby trochę mniej zależało na tym aby mi sprawiać rozkosz. To pewnie przez owsiki jakie gdzieś złapałam. Podczas lizania gdy palcami rozszerzył mi pupcie to cholerstwo zaczęło wychodzić i on to zobaczył albo poczuł na języku. Ale dużo nie było tego zaledwie kilka jakby krótkich makaronów. Była trochę niezręczna sytuacja, ale co robić? Poszłam do lekarza, zapisał mi tabletki i na razie używam. W każdym razie widać było, że to go trochę zbiło z tropu i od pewnego czasu jakoś się nie bierze do lizania mojej pupci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He he he
Puściłem pawia...a tak lubię lizać dupcie...od dziś koniec lizania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gwalcicielem
uwielbiam dziewczynie lizac odbyti uwielbiam gdy ona mi lize. cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze cudowne ale nie kazdy lubi to robic wiekszosc facetow czy kobiet duzo gadaja a malo robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×