Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bootylicious

2 MIESIĄCE 8KG! KTO ZE MNĄ? D

Polecane posty

Bootylicious a w jakim panstwie jestes au pairka ? Ten kawalek chleba juz za mna - na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam kiedys au pair w Niemczech a pozniej w Iralndii. Wlasnie w Irlandii poznalam mojego chlopaka no i tak zostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już drugi rok jestem u tej samej rodzinki i od września będę u nowej! Super sprawa być au-pair, mam nadzieję, że do końca studiów będę au-pair.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj w Anglii, ale chce wrocic do Polski po studiach! Ale studia zaczynam dopiero po collegu, żałuję, że nie zrobiłam międzynarodowej matury :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze sie orientuje to nie potrzeba miedzynarodowej matury aby isc na studia w Irlandii. Trzeba miec po prostu odpowiednik ich matury i zdany certyfikat jezykowy. Byc moze w Anglii wyglada to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj w Anglii najpierw muszę zrobić HEFCs z trzech przedmiotów, żeby iść na studia. Czyli kolejny rok w plecy, ale co tam, młoda jestem hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiekłam dzis chleb z przepisu Juanity ( z połowy porcji bo na 1 blaszke) jest pyszny!!! Cała rodzinka sie zajada mniam mniam ;-) Z czystym sumieniem polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh nabrałam ochoty na ten chlebek! w przyszłym tyg go upichcę ;DD mam wyrzuty sumienia co do obiadu, więc na kolację przygotowałam sobie utartą marchewkę z jabłkiem, posypałam odrobiną cukru i wstawiłam do lodółwki, żeby się rozpuścił.. uhh ten cukier! ale bez mi nie smakuje :/ a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzien jak na razie dobrze. Boje sie wieczoru.. Na sniadanie zjadalm platki kukurydziane z odtluszczonym mlekiem, na drugie sniadanie jablko, na lunc 3 male ktomki ciemnego chleba z jajkiem i pomidorem i troszke majonezu ( uwielbiam majonez) a o 4 zjadlam grejfruita. Mam nadzieje,ze cos mi siostra smacznego zrobi na obiadek :) Kropka- w takim razie ja na pewno upieke ten chleb w sobote. Dlugo Ci zajelo zarobienie ciasta i pieczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam sałatke i kromke chlebka. Dziś przyjeżdza mój chłopak wiec zaopatrzyłam sie w jogurt żeby mi ślinka nie leciała jak bede mu szykować kolacje wieczorkiem ;-) Czuje sie taka najedzona... teraz chwilka odpoczynku i może troche ruchu by sie przydało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dolaczam! jestem jeszcze na drugim topicu .. moze wy tez tam dolaczycie? 7kg w dól:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem szybko sie robiło tylko chwilke czekałam az drożdze wyrosły. piekłam niecałą godzine bo mój piekarnik jest troche mocniejszy niz inne ;-) z dodatków dałam słonecznik. moja rada: trzeba obsypać blaszke mąką ale tak porządnie (w przepisie są wykorzystane do tego otręby ale osobiście wole mąkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jadłam płatki na śniadanie obiad - zupa pomidorowa z ryżem kolacja - sałatka i chlebek + kilka truskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Nelke :D oh ale się objadłam... przejdę się na spacer dziś jeszcze i pokręcę hula hoop obowiązkowo! ;) i ta nieszczęsna herbata przede mną aaaaa! ale czego się nie robi dla wspaniałej sylwetki, co dziewczyny?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh! noi nie pójdę na spacer bo dziś finał ligii mistrzów!!:( pogimnastykuje się przed tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nelke :) Witamy na naszym topiku :) Kropka skad masz truskawki ? W Irlandii sa one bardzo drogie a poza tym nie sa smaczne. Najbardziej lubie polskie truskawki prosto z pola :) I uwielbiam takie jeszcze nie do konca czerwone. Ja dzis naprawde musze zaczac cwiczyc. Bede miala skore jak stara baba jak schudne tyle kilo bez cwiczen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawki mam ze sklepu 9 zł za kg ;-) już są całkiem smaczne i przynajmniej są normalnej wielkości a nie takie wielkie jak pomidory. Nawet nie mam ochoty na spacer, pogode mamy straszną, leje i jest tak przygnębiająco. Coś nie udała sie wiosna w tym roku w Polsce a wy dziewczyny jaką macie wiosne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od poniedziałku pogoda super :D 13stopni i słoneczko :D Na mecz nie mam nic i mam nadzieję że nic się nie nawinie do tego czasu!!!:) mam nadzieję, że przez większość meczu będę zajęta ćwiczeniami, ale to całe 3 godziny więc niemożliwe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popisałam się ;p pokręciłam hula hoopem przez 25minut i porozciągałam się, tyle na dziś. Zawsze coś ;D Jutro koniecznie dłuuuugi spacer!:) do jutra dziewuszki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mi się po nocach śni, że łamię zasady mojej diety! Koniec świata normalnie. Wstaje i się śmieję sama z siebie ;)) Ale póki co jest okej w rzeczywistości:) Już się nie mogę doczekać poniedziałku rano- robię drugie ważenie i zaczynam 1000 kcal. Póki co wszystkie koleżanki w pracy mi kibicują i podziwiają za jedzenie szynki z jogurtem naturalnym :D A efekty są- spodnie mi się obluzowały i zniknął męczący brzuchol ;> Dziewczyny, to może dziwne, ale ja mimo swojej wagi nigdy nie miałam żadnych rozstępów, ani cellulitu- myślicie, że po odchudzaniu mogę miec pomarańczową skórkę? Co robić żeby temu zapobiec? ;) Cmok! P>S> Dziś romantyczny weekend z ukochanym rozpoczynam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta. Ja wczoraj zjadalm po powrocie do domu troche chipsow i lodow, ale nie zjadlam prawie zadnej kolacji. Pocwiczylam 40 minut na stepperze, 5 minut z hula hopem a pozniej kilka serii cwiczen z hantlami. Postaram sie,zeby takie cwiczenia staly sie regula w moim nowym zdrowym lifestylu :) Dzis zjadlam 3 kromki chrupkiego pieczywa z przetworzonych zoltym serem ligh i z papryka zolta. Teraz sobie zrobilam czerwona herbatke i mam zamiar wypic minimum dwie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D U mnie ok jak narazie :D Na sniadanko owsianka z rodzynkami jak zwykle (staram sie powoli zmniejszac ilosc rodzynek aby w koncu ktoregos pieknego dnia odstawic je zupelnie). Jestem teraz w szkole wiec kolejny posilek dopiero za jakies 2 godzinki eh, ale trzymam sie ok! ;D buziaki dla was, milego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Wczoraj po kolacji zjadłam jeszcze mały jogurt truskawkowy z otrębami. Dziś na śniadanko wyjąkowo nie było płatków tylko kanapka z sałatą szynką i pomidorem + herbata fit Właśnie wróciłam z procesji z okazji dzisiejszego święta w kościele i zjadłam lodowego twixa a zaraz obiadek ;-( Porzeczka miło mi że jesteś z Polski jak ja hihihi Ewelinko te czipsy możemy ci wybaczyć bo dużo ćwiczyłaś ;-) Życzę miłego dnia. Odezwe sie wieczorkiem bo dzień spedzam w towarzystwie chłopaka :-) buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×