Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

"pola A wydawało mi się, że odwyk się uskutecznia od nałogów, a nie radosnej twórczości " hm.... czy to część tej terapii/przewodnictwa duchowego? ;-) oby mi to na dobre wyszło - to zaufanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rzuce palenie to tylko dla kota bojak zaczynam wypuszczac dym to wskakuje na parapet i drapie w okno, zeby otworzyc, biedaczka dusi sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dodanie mi otuchy dziękuję;) a co do malucha- to się zgadza ze ma turbo doładowanie- chętnie odsprzedam - doplacę- na czas awarii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie-inny nick :) liczy sie ilość logowań, można pisać na dwóch i zmieniać hasło, wtedy szybko dojeżdżamy do kilkudziesięciu postów, godzinka na kafeterii i dwa łatwe hasła do nicków. zabawa przez kilka dni i już mamy dwa nicki z dużą ilością postów. jeśli komuś się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gwarancja jest, ale nie podbita" pisz, gdzie mam przyjść po pieczątkę! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można mieć nicków, logowań i postów jak 15-latka pryszczy. Tylko - w jakim celu? Jaki to na wpływ na psychikę i przenikanie się z realem? Czy logowanie/wylogowywanie w tempie światła ma coś wspólnego z szybszym dojściem do orgazmu kafeteryjnego czy może jest radość z pochwalenia się świeżym nickiem z bagażem postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi to logowanie sie w kółko i nabijanie licznika kojarzymi się z zupełnie niezrozumiałym dla mnie zapraszaniem kompletnie obcych osób (takich, z którymi się jeszcze słowa nie zamieniło, ani wirtualnie, ani realnie) do "grona znajomych" na portalach...khem...randkowych. Jak ja tego nie lubię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tańcząca Ja sie nie mam zamiaru zastanawiać, czy ilość logowań odzwierciedla faktyczny staż na kafe czy jest wynikiem zabawy klawiatura. Chodzi o zdanie osób z różnym doświadczeniem kafeteryjnym na temat zmian w postrzeganiu przez nich rzeczywistości na która wpływ ma kafe, i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, piszę na dwa fronty (niestety już to umiem :-O ) więc dopiero teraz pytam - mam kupić pieczątkę, bieliznę i przyjść z tym do Ciebie po odbiór gwarancji? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy kilku nikach trzeba miec dużą podzielnosc uwagi :-D zeby sie nie pomylic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie ja nie miałam zamiaru
nic pisać, chciałam tylko pochwalić tekst:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa, ja mam jeden jedyny nick :-) dwa fronty = dwa teamty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa przy dwóch to nie
jest (chyba) takie trudne, gorzej jak nicków jest kilkanaście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola Jeden nick i dwa fronty? Tu dziubnąć, tam skrobnąć i zostać sobą. Też tak mam. To wynika z mniejszycgh potrzeb podobno ;) A tu niespodzianka w postaci bielizny... Kobiety są nieprzewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Też tak mam. To wynika z mniejszycgh potrzeb podobno " czyli juz na pewno nici z tego seksu, którego wrodzona skromność nie pozwala Ci się domagać - za mały drive (czyli coś w rodzaju pęd) po obu stronach ;-) ;-) chociaż/ no chyba, że/ a może jeszcze nie wszystko stracone.... jeżeli w tym sklepie będą mieli jakąś wyjatkową bieliznę ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola "a może jeszcze nie wszystko stracone.... jeżeli w tym sklepie będą mieli jakąś wyjatkową bieliznę ... " Taka determinacja zaczyna byc coraz bardziej interesująca ;) Może podpowiem: biała bielizna nie jest wskazana... oprócz białych skarpetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×