Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość Ju............................
Zakochać się w kafeteriuszu? Szczyt desperacji.:D Wtedy to można naprawdę życie przegrać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty, ja jestem rozwodką :-D ale tymbardziej jestem wybredną choc co nektórzy twierdzą że nie powinnam bo mam juz balast w postaci dzieci ---- poprostu nie tych facetów spotkałam albo mam wredny charakter albo jestem zbyt wymagająca :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co trace wiare w te związki miłość i uczucia jak słysze ciagle o rozwodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola ja szukam dziury w całym rozumowaniu, a nie w szczelności tych czterech kontaktów. Pytanie było, czy odbierasz telefony od niznajomych "przyjaciół"? ----- samica psychopata to nie jest śmieszny temat Na pocieszenie dodam, że ten dzisiejszy temat wyszedł od ciebie i twoich "okołopsychopatycznych" rozterek. Pomocne dla ciebie miało być, nie dodatkowo straszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Polcia, nie odbieraj telefonów z nrów zastrzeżonych! Zawsze złe wieści niosą.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie rodzaje miłosci chyba mam juz za sobą :-D nawet tą największą i jedyną i może dlatego właśnie juz nie chce nikogo, ani na chwile, ani na raz (choc przedtem bywało), ale na zawsze, a moze juz zmęczyly mnie romanse z ktorych nic nie wynika i mam to w d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze przeczytać trochę wstecz, co tam się Samiczce zdarzyło miałam kiedyś głuche telefony, i to przez kilka miesięcy, ale znalazł się sposób na nie :-)więc nie mam większych uprzedzeń jak na razie (odpukuję oraz tfu tfu przez lewe ramię) ;-) a GG już mi się znudziło, chociaż w sumie dobrze, ze mi przypomnieliście to zaraz zajrzę co tam 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa dzieci to dopiero terabajty danych:) Pod warunkiem, że już wiekowo sformatowane i "kodują":) :) ------------- Ju A tak w ogóle - to odbierać? Skype? GG? Czy blokować wszystkie nieznajome przychodzące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam wszystkim poza jedną osobą też sie znudziło (lista kontaktów znacznie dłuzsza niż skype'owa) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, coś do Twojej kolekcji, o kafe mój list do koleżanki z forum ...fragmenty : \" hej X... głowa mnie przestała boleć, mam chwilkę, więc naskrobię studentka odwołała swoje przyjście, więc kolejne dwa dni będę miała przechlapane i praca i korki... ...tak naprawdę mam dość dość chorego świata iluzji, w którym nie można nikogo lubić, ani nikogo nienawidzić, nie można być jakimś, charakterystycznym, mądrym, ale też nie można być nijakim, słabym, głupim; nie można być szczerym, ale nie można też być fałszywym nic nie można! najlepiej być w środku, złotym środku, którego nieliczne tylko osoby potrafią zaznać w swym życiu, z reguły świeżo po psychoterapii, gdyż w rzeczywistości każdy w mniejszym lub większym stopniu jest \"skrzywiony\", a przez to przecież jest sobą, jest indywidualistą tyle w sumie chcę powiedzieć mogę napisać dziś do Ciebie coś, co Ty kiedyś mnie możesz być każdym, nawet panią w sklepie mięsnym nie znam Cię możesz być nawet Y i Z, i każdym .... a ja dałam się wkręcić w coś, mam na myśli net, choć do niedawna dziwiłam się innym, że to właśnie robią tyle wiemy o sobie ile nas doświadczono sorki X za smutne słowa część tego maila wykorzystam i wkleję na topik Szukanie , może ktoś skorzysta z moich przemyśleń? choć chyba jednak nie .... będą żyć dalej, oszukując się, że w każdej chwili można zamnkąć okienko i ...już Retro napisała wczoraj do Komiczne, żeby się nie łudził, gdyż nie ma tutaj na kafe przyjaciół tu się zgodzę w końcu poza Tobą, kiedy zniknęłam z forum ( mam na myśli 2 czy 3 okresy ponad miesięczne, kiedy mnie nie było - przypomn. autora), NIKT nie napisał czasami Y wysłał jakąś fotkę lub standardowe życzenia świąteczne takie życie to nie gorycz X to podsumowanie prawie roku na kafe papa werka \" trzymajcie się! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam o socjopatach i sie mi z psychopatą skojarzyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci są odpowiednio sformatowane przez mame :-D zreszta wogole gubie sie o czym mowicie, gdyby był chor to moze stresciłby mi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata "to podsumowanie prawie roku na kafe" Zabrzmiało jak epitafium... Każdy narkafe'oman się załamie czytając coś takiego, zwłaszcza na starcie. standardowo - będą też nawoływania: _Nie odchodź, zostań z nami! Wszyscy w tym siedzimy!!!" Aby się tylko komuś nie udało, bo co w takim razie z tymi, którzy zostaja, bo jeszcze chcą albo już muszą? Może rzeczywiście komuś się przyda..... ------------------ Powiało oddechem prosektorium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie analizuję aż tak bardzo jak Ata mogę tylko powiedzieć czym kafe nie jest, a nie tym czym jest ... wiec lepiej też nic nie napiszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Ata Na kafe jak w życiu - nie masz z ludźmi w miare regularnego kontaktu, nie dbasz o jego utrzymanie - kontakt się urywa. I to nie znaczy, że ktoś kogoś nie lubi. Szukanie Można blokować, choc ja nie widzę sensu. Można przecież lekceważyć. Dla mnie to w ogóle głupota takie podchody - jakby nie można było tego zrobić na żywo.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, przecież wiadomo, ze tak, tylko chyba musimy poczekać do godz 23? ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata---- to prawda, dlatego net to diabel hahahahhaa jestem straszna ale teak powaznie to we wszystkim trzeba iec umiar, niestety, nałóg jak nałóg mam wrazenie ze tu kazdy kazdego oszukuje nie ma sie przyjacioł przez neta, przyjaciele są jedynie realni, gdy przy tobie śa, gdy mozesz z nimi wyjsc na piwo i posmiac sie czy wypłakac w rekaw, i gdy jest ci naprawde w zyciu ciezko to pomogą, a nie ci ktorzy wirtualnie poklepią po ramieniu i powiedzą nie martw się, trzymaj się.. to co dzieje sie na ekrane twojego monitora to tylko wirtualne zycie i wirtualne idczucia ale nie prawdziwe i z tym trzeba sie liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze zeby net był dodatkiem a nie całym życiem i to jest podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) czekanie to zemsta WszechZegarmistrza... ************************* KAFE-TV poleca: ************************* Debiutant, Polsat, aktualnie w eterze. - dla miłośniczek młodego ciacha - dla miłośników kobiet w rozkwicie pożądania) oraz dla wszytkich, którzy chcieliby wiedzieć wszystko o związkach z dużą różnicą wieku, ale boją się zapytać... a potem zakladają rozpaczliwe topiki, jak się akurat przytrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj strasznie poważnie do tego wszystkiego podchodzicie oki bawimmy się tu wlasnymi uczuciami przecież nie rozmawiamy z robotami- za każdym nickiem kryje się człowiek ale na ławce w parku zdarza nam sie obcej osobie opowiedziec pół życia kiedy czytam \"wszyscy w tym siedzimy\" to przepraszam ale to brzmi - wszyscy siedzimy w tym gównie- a kafe to jedna impreza rozrywkowa- ktoś zatańczy na stole, ktos pokaże majtki, ktos popłacze sie popijaku , ktos wysmarka w czyjs mankiet i oki zamykamy okienko i idziemy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownico.. chetnie te linki jak powiesz które Ci sie podobały.. bo tak w ciemno:D Teraz słucham ERY.. Ocarine dream opera.. suuper. I muzyki z Requiem for a dream. I jeszcze Pawany na śmierć infantki. Sorry za off topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Masz wiele racji, wydaje mi się, że to najbliższe większości podejście. Choć pozbawione tej ciemniejszej strony. A ona istnieje. W różnym natężeniu, ale u każdego. -------------------- kotka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tamna ławcew parku nie opowiadam pol zycia hmmm mam od tego bliższych, ktorzy w tym zyciu uczestniczą i wiedzą co sie dzieje opowiedziec komus na ławce to tak jak na necie, powiedzenie, wiele mało obiektywnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Jeśli ma się z kim pogadać od czasu do czasu, to net jest niepotrzebny. Ale tylko w tym przypadku. Dlatego wolę kafe niż świat realny. Bo jest lepszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×