Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

pola " mężczyzna zawsze jest usprawiedliwiny, z topików na kafe przeciez wszystkie wiemyy, ze nie należy się wiele po nich spodziewać " Lepiej o temat spodziewania się nie zahaczajmy.:) Dobrze, na prośbę równoległych mieszkańców przesuwamy godzinę rozpusty na 22.00. Wytrzymacie tyle?? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee, nic a nic, ale dzis w koncu początek weekendu :-D u mnie długo nic się nie zmieni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lepiej o temat spodziewania się nie zahaczajmy." OK, nie każdy przecież musi mieć dzieci, bez nich też da się żyć :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noładnie az sie boje co tu bedzie sie sie działo o tej 22 jak juz teraz robi sie coraz bardziej gorąco hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wargach, bo mam lekką infekcję i nie chciałam go narażać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pse Pani a Polaola mowi ze zegarek staje w ustak a Nefka mowi ze cos innego ale nie chce powiedziec cooooo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo kto, wycofuję, myślałam, ze to moze trzeci nick Samiczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to sie teraz zegarek nazywa??O_O Se narobiłam..:O Zasysam film i nic mi sie nie otwiera 😭 Nie wytrzymam do 22... buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba stwierdzę jutro jak mi sie film zassie:P Bo jak maczekać godzinami az mi sieotworzy.. a przeciez ja niecierpliwa jestem:P Kurcze.. potłuklam kawę.. kotka wyje, komary mnie pogryzły.. przesolilam obiad... nic ino sie obwiesic przyjdzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, pijemy dzisiaj szampana? jednak chcesz mnie uwieść i jesteś szpiegiem! bo skąd bys wiedział, że ze mną tak trzeba? (tylko nie waż się mówić, ze wszystkie tak uwodzisz!) :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×