Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Dzień dobry :) Szukanie, przytoczyłem swój post, który napisałem na topiku Retro pn. Idiota czy ideał. To była emocjonalna reakcja na to, co napisała Retro o nas dwóch (?), jako facetach. Zaśmieciłem Ci topik, sorry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka się wczoraj zameldowała na topiku, za to jej net odmeldował się dość skutecznie:O Zostałam wyrzucona ze świata równoległego:O I może dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Free Range.../ gallery/flash movies/ THE MEATRIX" :-) tak jest u każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzień i piękne chmury... Groźne pomruki emocjonalnej burzy. I nieśmiałe słońce z zapytaniem: - Dlaczego faceci nie mają jasno określonych trudnych dni? Np. co 28? Byłoby znacznie łatwiej machnąć na nich reką podczas rzuconego z rezygnacją: \"dobra, wiem, wiem, masz trudne dni...To minie. Przejdzie ci\" A tak - jest tylko ogólne stwierdzenie, w którym nie ma miejsca na okresowość: - Bo ty zawsze... bo ty nigdy...jesteś taki sam jak wszyscy. Ech, faceci...\" --------------- Kucharz Dzięki za wyjaśnienie. Dodam tylko, że tak jak retro ma świadomość, że zna i przewiduje większość zachowań facetów, rozróżniajac ich poszczególne typy na podstawie obserwacji i doświadczeń - tak samo myślę, że choć w części rozumiem retro na tej samej podstawie. I ryzykując burzę z piorunami walacą w świat równoległy (za porównanie) - ten typ kobiet, który reprezentuje retro jest jak wymierający gatunek - pod ochroną. Nie próbować zdeptać, tylko pomóc rozkwitnąć. Bez rozstrząsania dlaczego. I pomimo kolców i parzydełek - kwiat wynagrodzi wszystkie trudności. [retro - ale protekcjonalnie zabrzmialo i to w trzeciej osobie...;) - dasz wiarę, że mam kilkugodzinny \"okres\" ? ] -------------- kotka ze względu na różnice w czasie - przebywania w świecie równoległym ;) - trochę się rozmijamy, co ze względu na kocio-nefrytową sympatię tworzy pewien brak. Co przy pewnej dozie elastyczności można łatwo zniwelować. Tylko strawię mięso. Akurat za ten czas ci znowu zacznie działać net;) -------------- Czarownica Nieznośna lekkość bytu też swoje waży. Przy najbliższej możliwej okazji będzie i coś na lato ;) I wcale nie musi być o toplesach ;) -------------- Czy ktoś zna środki higieniczne na okres u faceta? Oprócz setki oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
rezygnuje z tego waszego swiata rownoleglego. skutecznie mnie do tego naklaniacie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzajacy, a Ty tutaj w ogóle byłeś? bo żeby zrezygnować to trzeba najpierw zaistnieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
zalezy co sie rozumie przez zastniec:O bywac nie rowna sie bywaniu zreszta juz nie wazne.to byly slowa pisane pod wplywem emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co się stało? mnie możesz powiedzieć, bo niewiele osób chce teraz ze mną rozmawiać, więc korzystaj z chwili ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale skoro nas oskarżasz, ze Cię nakłaniamy to podaj jakieś dowody chyba tylko wtedy jest fai, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
a co to ja sie mam bronic? nie czuje se winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
zreszta juz mi przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa.
no to uśmiechnij się wkurzający osobniku, na zgodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
👄 dla ktosia/ktosi to wszystko co mam do powiedzenia. ubogo i infantylnie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) my Cie nakłaniamy = nasza wina 2) my nie rozumiemy, w czym ta nasza wina, więc pytamy 3) Ty uważasz, ze masz się bronić ktoś coś z tego rozumie, czy tylko ja taka niekumata? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
nie rob listy, ten co ma wedziec, wie, koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa.
czasem lepiej sercem spojrzeć polaola, nie rozumem :) wkurzający osobniku... nie osądzaj się tak surowo... ktoś/ktosia na pewno zrozumiałby/a Twoje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam to przed chwilą na topiku u samicy, ale tutaj tez pasuje, więc kopiuję "dla rozładowania parnej atmosfery przed burzą przypominam, że kto się czubi ten się lubi poza tym kobiety wiele rzeczy mówią z przekory - uwielbiamy, żeby on się domyślał, że mamy na myśli coś zupełnie innego niestety jest pewna trudność blokująca tę ogólną sielankę w krainie szczęśliwości damsko-męskiej mówimy innymi językami APEL DO KOBIET: uczcie się języków obcych (płci) a dlatego do kobiet, ze udowodnionym faktem jest, iż to właśnie one mają znacznie większe predyspozycje do nauki języków dodatkowo proponuję w miarę możliwości pomagajmy sobie w komunikacji symboliką, mową ciała, ładnym gestem lub innymi wg własnych inwencji i w zależności od indywidualnej pomysłowości" oczywiście wśród mężczyzn zdarzają sie wyjątki, które wbrew twierdzeniom naukowców również nieźle sobie radzą z nauką języków obcych pewnie m.in. tacy, co do których nie można mieć 100% pewności w kwestii ich płciowości ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wyżej miało być więcej buziek, zapomniałam, ze one się nie wklejają... a więc dodaję kilka :-) :-) :-):-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, widziałeś jaką masz dzielną członkinię klubu kafe-równoległej? :classic_cool: na tamtym topiku masz ode mnie link do tematu sporu z komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny, co to jest sekser? :-D streść no opis działania i instrukcję użycia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×