Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

najwazniejsze zeby zdac sobie sprawę z uzależnienia :-) to uż połowa sukcesu ja narazie uwazam ze w tejgrupie nie jestem --- albo wydaje mi sie heheh:-D wiec jestem najgorszym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowa uwaga: Pomiaru należy dokonywać po uprzednim upewnieniu się, że w zasięgu ręki nie ma żadnych ostrych narzędzi. Co by się w afekcie nie uszkodzić... :) No i zrozumienie zamysłu jest równie ważne, bo raczej niemiło dostawać pogróżki ;) Żeby było lżej - każdy jest na którymś z etapów - a to jazda w jednym kierunku. *************************************************** Nie smućcie się bracia i siostry w Kafeteryjnym Duchu Uzależnienia! Coście tu jednemu z najmniejszych pomarańczowych nicków uczynili - sobieście uczynili! Na wieki wieków KAFE! *************************************************** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowa uwaga: Pomiaru należy dokonywać po uprzednim upewnieniu się, że w zasięgu ręki nie ma żadnych ostrych narzędzi. Co by się w afekcie nie uszkodzić... Szukanie Ta uwaga jest słuszna;)bo gdybyś nie był wirtualny to bym zrobiła Ci kuku. Po tych wszystkich testach co mam zrobić?Bo Pan mądry zapomniał napisać rad jak wyjść od uzaleznienia.. Masz syndrom jednego nicka ?Tak sie jakoś uczepiłeś tego. Tak dobrze myslisz...denerwujesz mnie,bo zamiast sie bawic na kafe to analizujesz pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica "gdybyś nie był wirtualny to bym zrobiła Ci kuku" Za co? Za prawdę, której nie dostrzega żaden początkujacy alkoholik? Leczmy się! :) Też cię wspieram i kocham :) ------ "Po tych wszystkich testach co mam zrobić? Bo Pan mądry zapomniał napisać rad jak wyjść od uzaleznienia. A tego to już nie wiem... Jestem tylko jednym z wielu nicków z problemem. Jak się dowiem - pierwszej dam ci znać, ok? :) ------ "Masz syndrom jednego nicka ? Tak sie jakoś uczepiłeś tego." Zawsze tylko jeden. Jednym też się można nieźle nawalić i to codziennie :) ------ "Tak dobrze myslisz...denerwujesz mnie, bo zamiast sie bawic na kafe to analizujesz pierdoły." Ależ ja się doskonale bawię! Nawet podczas analizowania pierdołów, jak to ładnie określiłaś... Pobaw się też, zamiast narzekać na współuzależnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.......
No, niech będzie. Dam dobry przykład, doceńcie.:P Trudno się w coś wpisać. Może coś pomiedzy 3, 4 i 5. Z 3.: spadek formy fizycznej, pisanie "równoległe" na kilku topikach plus chęć bycia lubianą troszkę. Z 4.: wzrost zaniedbań w realu, szukanie sposobu uwolnienia się od Kafeterii... na Kafeterii - już się żegnałam parokrotnie:P Z 5.:wahanie: powstrzymać się od wchodzenia na Kafe czy tylko ograniczyć czasowo, poczucie bezradności, niechęć do niektórych nicków. A reszta - nieujęta.:D Czyli nie jestem uzależniona.:P:P Symptomy kilku chorób równocześnie nie pozwalają choroby sklasyfikować, ergo - jest się zdrowym. Prawda, lekarzu? A jak jest z Wami? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 promili, mam już z górki :classic_cool: pozostaje wynalezienie leku jak ominać etap 10 :-O Szukanie, wiesz, że liczę na Ciebie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
ja chyba przy 6 jestem:P nie myslalam ze ten top tak dlugo wytrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
nie jest tak źle.. wkońcu kafe to fajne bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś w okolicach 6 jest jeszcze rozpaczliwa próba uwolnienia się. Mocne deklaracje na kafe \"żegnajcie....kończę pisać... to nie mój świat..\" itp. zakończone ponownym wejściem z podkulonym ogonem. Co bardziej wstydliwi zmieniają na tę okoliczność nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...............
Nie dajcie sobie wmówić uzależnienia!!! Przecież jestesmy tu, bo chcemy.:) Tylko i wyłącznie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pewnie nie...w ogóle jestem strasznie podatna na nalogi, dobrze, że mój metabolizm alkoholu nie lubi ;) samica, jaką masz ciekawą stopkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba pkt 7:D:D:D Chociaż Pudzian mnie nie obchodzi:P Rany.. ile jeszcze mnie czeka::D PS Uzywam tylko jednego czarnego nika i jednego czerwonego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...............
Nie ma to jak kobiece stopki.;) Szczególnie w szpileczkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
sami a co to sie staneło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
sami no wiem, myslalm tylko o szczególikach jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
że mi zdradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... proszę Państwa...! Jak tak można? Nikt nie jest uzależniony od Kafe! Nikt też nie jest na niej dobrowolnie od pewnego momentu. To nie nałóg. To podwójne szczęście... ------------------- To po prostu DRUGIE ZYCIE! ------------------- Cieszmy się i radujmy... Mamy o jedno życie więcej niż ubodzy , którzy kafeterii nie znają! btw. alkoholik też widzi dwa razy więcej...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
schzofrenia jakaś na kafe sie szerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt to mieć bogate życie wewnętrzne. :) Zanim nie wynaleziono Kafe - człowiek miał tylko do dyspozycji tasiemca. ------ kyyrene Żabka w betonie zasługuje na nominację na hymn Kafe uczuciowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
pytanie czy kafe to ten ważniejszy świat czy ten drugorzedny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja się przyznam
oficjalnie że jestem uzależniona:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
ja byłam kiedyś uzależniona, teraz to tu jestem bo to lubie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
wcale że nie podobno w naszej realnej rzeczywistości są 4 światy równoległe.. niemniej znamy tylko jeden i to on jest najważniejszy tylko dlatego ze nie znamy innych.. wiec który jest ważniejszy:? równoległość nei staawia równosci pomiedzy swiatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×