Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

sami ciebie nie trzeba bronić ty musisz nauczyć się dystansu pamietasz ile czasu snuła się za mna niejaka robin? i myslisz, że to co ona pisała- ja osobiście przyjęłam za prawde i tylko prawdę i stwierdziłam , że mysli tak cała kafe? myslisz, że jestem np po operacji plastycznej nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brzydal- też przesadzasz nikt tu nie robi z samicy k**wiszona- sa pewnie 2-3 pomarańcze , które chodza jej za d**a i powtarzają wiecznie te same teksty- a ty przedstawiasz to tak jakby kafeteria okrzykneła samicę pierwszą dzi**a uczuciowego" Dobra, odniosę się jeszcze do tego. Ja odniosłem w pewnym momencie zupełnie inne wrażenie. Było to już jakiś czas temu. Nawet retro ciągle jakieś aluzje w tą stronę dawała. Piszę "nawet" bo retro kojarzę raczej z nagonką na facetów, a nie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike nie jesteś?ja myslałam ze miałas operacje:P oj wiem ze trzeba dystansu ale tak sie przejełam ze rozwaliłam miłość a to tylko netowa love przezyłam taką...do tej pory za mną biega koleś i wszystkich przestrzega przede mną :O ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydal:D retro o ile dobrze pamiętam pierwsza kiedys w stosunku do samicy walnęła pewna aluzje, którą cały "pociąg" pamięta- było, minęło i tyle retro nie lubi oblesnego seksualizmu oj nie lubi i każdy o tym wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam operacji- za to zmieniam kolor włosów :P ( żeby noc było mniej widac :P ) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ci to nie pomoże- zaszyj cipke i pokaż na dowód zdjecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociąg, żaloba po spermie, obleśny seksualizm, nabrzmiały penis, aluzje do Złosliwej... cholera, Ike, czy ty znasz całą krucjatę na pamięć??? niektórych rzeczy nawet ja nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtualna.... wirtualnie z przymusu odleglości kontynuowana. Ale całkiem realna w uczuciach. Tylko to nie powinno mieć nic wspólnego z atmosferą kafeterii. Tu jest tylko zabawa i spędzanie czasu, a życie może toczyć się zupełnie gdzie indziej. Nawet przez jakiś czas na odległość. ---------- Koniec tego tematu. Nie ma katów, nie ma ofiar, sędzia poszedł na piwo. ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka gdyby wszyscy byli silni jak konie gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w miłości gdyby każdy miał to samo nikt nikomu nie byłby potrzebny\" różnorodność niesamowita i dobrze;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą retro zobacz jakie to przekorne- ty ! jedyna z całego forum kojarzysz mi się najbardziej z nabrzmiałymi penisami, sperma i obleśnością sexualna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojarzysz mi się najbardziej z nabrzmiałymi penisami, sperma i obleśnością sexualna Ike, ty mi też :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- ale , że ja tak sie kojarzę to calkiem normalne - jak to brzydal powiedział ike mysli tylko o penisach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczyłam na veto Retro i lanie za ten wyuzdany sex :P , a było niedawno o nosie :P [głupie wiem :D] sorry ale Ona łagodna jak ... pluszak dziś ... to ta impreza w Kuchni :P tak podziałała ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo nie tylko Ona :P ..... Zielona obchodzi 18-tkę ;) [nikt nie wie którą :P:P:P] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie stoję na straży moralności, jak zawsze penisy nadal w pogardzie patrzę z boku z marsową miną. Ike znowu szaleje.... ona się nigdy nie zmieni.. powinien jej za karę urosnąć penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Retro jestem kołatką jednak ech i teraz mi żal Szukania,ale z drugiej strony gdybym wzieła te jego teksty na poważnie i sie w Nim zakochała wirtualnie to by do mnie napisał \'\'samica przypatrz sie uważnie Szukanie niczego nie szuka a pisze z Tobą bo masz fajny image\'\':O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- jakie to miłe, że tak dobrze mi życzysz:P i nie za często zaczynasz wymawiać słowo penis ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"retro- jakie to miłe, że tak dobrze mi życzysz\" Długi. Czarny. 25 cm. Do kolan. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×