Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

jesuuu retro!!! zrobię co zechcesz- byle nie czarny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Znowu mnie najciekawsze ominęło i znów nie wypada dorzucić swoich trzech groszy... 😭 Ale już teorię spiskową na temat wirtualnej znajomej Szukającego mam. :P Kto myśli podobnie? Zainteresowana tez może się wypowiedzieć w końcu... :P Ale i tak jestem dobrej myśli, jeśli było jakies uczucie, to tak łatwo się go zaqgłuszyć nie da, o nie. :D Sami, jednak dobrze widziałaś... To właśnie o to w tym wszystkim chodzi, że nie jest ważne, jak coś z boku, obiektywnie, powiedzmy, wygląda - liczy się to, jak co dana osoba odbiera, jakie jej się to coś subiektywnie jawi. To tak, jakby facet, który zostawia dziewczynę dla innej próbował jej tłumaczyć, że nie powinno być jej przykro, bo przecież obiektywnie rzecz biorąc nie obiecywał jej, że zawsze będą razem... Nie wszędzie sprawdza się chłodna ocena, nie zawsze zdrowy rozsądek jest w stanie wszystkiemu zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
Hej Ju:) Ten temat uważam za zakonczony. Swoją drogą tutaj doradzamy innym ludziom co mają robić itd...a na moim przykładzie było widać problem powstał z niczego nieby wszyscy wiedzieli ze to zabawa a jednak..zawsze winna jest ta 3 nie facet tylko ta 3. Bo ona flirtuje z innymi to ja tez mogłem....itd no i wirtualna love..głupia dla tych którzy jej nie przeżyli :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, Sami:D:D:D Obwiniać się nie trzeba - wystarczy się wybielać, a wtedy wszyscy wokół stają sie coraz czarniejsi. Względnie. Wirtualna love?:P No pewnie, że jest możliwa. Chociaż nie wiem, czy love, ale zauroczenie na pewno. Zresztą, zwał jak zwał. Ja tam się w Szukającym już dawno odkochałam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
heheh a ja nie kochałam tylko mnie drażnił tym swoim łażeniem za mną i oberwało sie mi:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstąpię wszystkie wirtualne miłości Komicznemu:p On ma pojemniejsze serduszko:) Temat uważam za zamknięty, podobnie jak Nie-Złośliwa. Jeśli obydwie osoby zainteresowane tak myślą, to wszelkie dyskusja na ten temat są biciem piany. Od teraz mam przynajmniej spokój z jakimikolwiek wyrazami sympatii i zainteresowania:) Ulga.. ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/kolezanki/fa35e192121eabf3dabf9f5ea6abdbcbc107ac3b.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje sąd nad Szukaniem.... jesli uznamy go winnym, bedzie musiał wkleić na forum, pod swoim nickiem fote penisa do oceny :P:P (foty juz pewnie ma, bo jako pomaranczka nie raz się tak bawił :P ) Nie pytajcie skąd wiem - po prostu tacy poetyccy chłopcy, lubią czasem brzydkie zabawy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Komiczne, jezeli nie zauwazyles to my sie tu bratamy i kolegujemy :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z ciekawosci.... mógłby mi ktos wyjasnic radosc płynącą z takich tematów jak czesciowo ten i w znamienitej wiekszosci ten o przypalonej kaszy? Tzn - 3/4 to wklejanie linków do muzyki i słów piosenek, ewentualnie pitolenie (choć to domena Kucharza) o codziennych czynnościach z maxymalnym wgłębianiem sie wykonywane szczegóły - mniej wiecej tak "Zaraz siąde na deskę klozetową i przybiorę na niej swoją ulubioną pozę. Chłód deski najpierw zszokuje moj prawy a potem lewy poślad, by po chwili ukoić je rześkim powiewem odświeżacza o zapachy lawendy i mięty. Chwilę zadumy przerwie mi wiszący na ścianie papier toaletowy, kórego delikatna rumiankowa woń, przywoła na myśl rozkosz jaka jego jedwabista gładź, da mojemu siedzeniu... itx itp" ?????? Pytam serio - bo niejaki Kucharz prowadzi takie... monologi z ludźmi i wszyscy wydaja sie zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
KOmik Ty nic nie rozumiesz bo jesteś zwykłym facetem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bratamy i kolegujemy" czyli wykonujecie najbardziej znienawidzone przeze mnie czynności :P Kocham Chaos!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" KOmik Ty nic nie rozumiesz bo jesteś zwykłym facetem" w tym sensie, żę nie jestem skomplikowanym i ciekawym facetem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komik podpałeś mi :P na całej linii ;) Szukanie ja Cię nie osądzę, bo i po co? ;) najważniejsze, żeby strony zainteresowane się dogadały ze sobą ... wrrr jaka ja jestem dziś zła na cały świat! nic i nikt nie ukoi moich nerwów! dlatego spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
Hehe z moich obserwacji wynika ze nieatrakcyjni faceci tylko pisżą o uczuciach i smęcą na kafe a Ci lepsi;) o czymś innym piszą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
czyli kolezenstwo to znienawidzony przez ciebie temat? to juz sie nie dziwimy czemu tutaj tyle czasu siedzisz,skoro kolegow nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne --- 🖐️ ja Ci to wyjaśnię bo czasem gościnnie wpadam do Kucharza. Wiesz, forum zaspokaja rózne ludzkie potrzeby.... Tam piszą ludzie, ktorzy mają potrzebe pogadania w tej poetyce. Sam kucharz to ciekawy, wrażliwy facet i ma grupkę swoich wiernych rozmówczyń. No i .... bardzo dobrze!!! :D Tyle że niewiele z tego wynika dlatego wpadam tam czasem by wnieść trochę witalnosci. A tak wogóle - Kucharz i jego trzódka to całkiem sympatyczni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podpałeś mi na całej linii" ciesz sie, że d o mojego opisu nie dodałem poetyckiego procesu wydalania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Przypominam, ze temat saduy juz nieaktualny :D A jezeli chodzi o Kafe-nasz siwat rownolegly to logoczne ze cos w sobie ma skoro sie tutaj ciagle krecimy. Na potrzeby chwili mozemy to nazwac magic or what? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah dla zdjęcia penisa- bo jakoś bardziej mnie to rajcuje niż idiotyczne gadki niejakiego kuchty- mogę śmiało stwierdzić, że szukanie jest winny a co właśnie dotyczy się tego całego pitolenia- komik - one się tym naprawdę napalają- nie każdą ręcą penisy- niektóre wolą woń lawendy wydobywający się z muszki klozetowej- najważniejsze by dawało to takie same rezultaty;) badź łaskaw zrozumieć- że ludzie są różni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kucharz i jego trzódka to całkiem sympatyczni ludzie" zapewniam Cie, ze jego sympatycznosc konczy sie w chwili, gdy przestajesz sie z nim zgadzac... zreszta nie tylko przy gotowaniu kaszy jest on niezdarny.... pranie przescieradeł tez wychodzi mu nienajlepiej :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam kucharz to ciekawy, wrażliwy facet i ma grupkę swoich wiernych rozmówczyń. :D taaaaaaaaa właśnie on jet dobrym przykładem co można uzyskać przez bajerowanie "na poezję " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne to jest taka radość, że jak sam zauważyłeś one są po prostu inne:D;);) Np dla mnie nie ma znaczenia kto z kim śpi, czy jeździ na lotnisko za niewiernym chłopem czy nie jeździ;)kiedy i dlaczego ma okres;) Tu mogę posłuchać muzyki, na którą często sama nie zwróciłabym uwagi, u Kucharza można pooglądać fotki i poczytać ciekawych, sympatycznych ludzi a nie jakichś frustratów seksualnych i innych specjalizacji, jakich jest pełno na innych topikach.;) Ata ja też na pudłach... Partyzantka już mi bokiem wychodzi Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"badź łaskaw zrozumieć- że ludzie są różni" to ja wiem, ale zastanawiam sie, jakiemu facetowi chce sie takie pizdolety wypisywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Kucharz faktycznie potrafi przestac byc sympatyczny dosc nagle i niespodziewanie, ale to tak zupelnie na marginesie. Wazne, ze potrafi tez przeprosic i przyznac sie do bledu, a te ceche akurat bardzo cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i poczytać ciekawych, sympatycznych ludzi" ale ci ciekawi ludzie piszą tam koszały opały - w tamtym temacie jest tyle życia ile wypowiedziach prezesa PiS i dzieje sie tam równie duzo co w Modzie na Sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×