Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

a ja na dobranoc mam irytujące pytanie: dlaczego nie można mieć wszystkiego? nie na raz, Broń Boże. albo skromniej: prawie wszystkiego..... :) I don't know.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Bo wtedy nie byłoby do czego dążyć i o czym marzyć?? :) Chociaż akurat w moim przypadku nie groziłoby mi zepsucie, bo chyba nie jestem typem martyrologicznym i wielkiego sensu w cierpieniach, niedostatkach i innych tęsknotach za bardzo nie dostrzegam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo wtedy nie byłoby do czego dążyć i o czym marzyć?? " no! sobie wyobraź jakby było fajnie............ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Zgadzam się, że byłoby super :) i w ogóle, każdemu należy się trochę hedonistycznego podejścia, luksusu, rozpieszczania i pełnego asortymentu zaopatrującego uczuciowo-emocjonalne potrzeby. Niech by tak choć te parę lat! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niech by tak choć te parę lat!" dokładnie pięć, jak mawiał przyjaciel, -- i całkiem by wystarczyło:):) ********************** taka muzyka ratowała mi kiedyś dupsko... :) jakieś, no.. 3 lata temu... :) a ten płaszcz snił mi się po nocach. http://pl.youtube.com/watch?v=bylN_lwOQ3g w zasadzie najbardziej czekałam na finałowe solo gitary... :) dobranoc, koleżanko w Równoległości. N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trzeba okroić spory kawał tekstu żeby zostało tylko to co nas w danej chwili interesuje... \"When you want it the most there\'s no easy way out\" i tyle. reszta potem. ale wyśpiewane musi zostac do końca i w całości.. trochę nie w czas i nie w porę... ale to nic... śpiewaj, Celino...:) http://likantrop1986.wrzuta.pl/audio/l0s6EZzTRs/celine_dion_-_that_the_way_it_is

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu 🌻 Z własnego doświadczenia powiem, że od czasu do czasu trzeba zrobić odwyk (byle nie za długo! ;) :) 👄 ale oderwanie od tego wirtualnego bałaganiku zdecydowanie potrzebne. Aczkolwiek WRACAJ SZYBKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie reformy, Lusiu...? :) bo chyba nie masz na myśli przerzucenie się na nowy rodzaj bielizny...? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, to chyba też byłoby wskazane odkąd postanowiłam przeistoczyć się w cyborga. Żeby już nie zawracać sobie głowy, bo czas, ze zapowiadałam się dobrze chyba dobiegł końca (to z jakiegoś kabaretu jakby co, przy czym dalej jest zdaje się na pocieszenie, że cieszyć się należy że człowiek jednocześnie przestał zapowiadać się źle) ;-) Tak więc drugs and rock'n'roll został, czy jak? :classic_cool: ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sądzę Luska że w kwestii bielizny to masz jeszcze dużo czasu na wypróbowanie wszelkiego rodzaju koronek i jedwabiów... :) jeszcze nie czas na reformy..! :D a tak na serio: nigdy wewnętrznego uczucia potrzeby zmian nie należy lekceważyć. to chyba zawsze ważny sygnał jest, i trzeba na niego odpowiedzieć. jeśłi się tego nie zrobi to po pierwsze się załuje, a po drugie - uczucie wraca po pewnym czasie z podwójną siłą i często zamiast mobilizować - paraliżuje. coś chyba kojarzę że tak właśnie jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia ten cyborg brzmi groźnie. Myślę, że na szczęście Ci to absolutnie nie grozi:) Zmykam chociaż nie mogę oderwać się od głosu wokalisty Comy:) ale jutro szpitalny dzień Koralowych snów i piosenka, która z kołysanką nie ma nic wspólnego 🌻Lusia wracaj szybko:)🌻 http://ziomal-xd.wrzuta.pl/audio/77JJRKUbJP/coma_-_zero_osiem_wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwerbalizowałaś coś, co mi gdzieś się tam kołatało pod czaszką, a właśnie mnie olśniło, że takich słów można było użyć, żeby wyrazić, co to za odczucia. Pięknie dziękuję :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj pewien pan spiewa że mu smutno bo jego kobieta nie chce do niego wrócić, a on się tak strasznie naczekał całymi miesiącami.. i co... i nic.. i w balona go zrobiła.... i ze jemu się wydaje że ona pewnie w ogóle go nie kochała..... :) tylko że, niestety, nic nie ma o tym gdzie ona pojechała... :D http://pl.youtube.com/watch?v=nPEmoNx_KDk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************************************************************** *********************************************************************** Przychodzi taki moment, ze chce sie powiedziec... WELCOME BACK! :):):):):):):):):):):):):):) *********************************************************************** *********************************************************************** co niniekszym czynie z wielka satysfakcja* ------------- * zaznaczajac od razu iz matka natura technologii poskapila mozliwosci uzywania polskich znakow diakrytycznych Jakos to przezyje... chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystko to..... - cytujac klasyka gatunku potocznie nazwanego muzycznym - ..... bo kafe kocham:) Proponuje nowe powiedzenie na wzor milosci do babci czyli jak babcie kocham:) ----------- to bardzo sympatyczne forum jest, no JAK KAFE KOCHAM! :) az trzy razy kiochac w jednym poscie to doprawdy oznaka slabosci czy co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×