Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Wniosek: Jak facet jest sukinsynem - kobieta powinna mu powiedziec: spadaj, sama wychowam dziecko albo poszukam sobie ineego. OK. Ale zawsze powinna powiedziec: sluchaj, bedziemy miec dziecko, bo jako biologiczny ojciec masz prawo o tym wiedziec. Albo kupic sperme w supermarkecie. Byle nie byla przeterminowana. Kto ma ochote na dyskusje, mail w stopce. Wystarczy tego tematu. **************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym się zgodzę. :) (oczywiście że wystarczy tego tematu) :P Świat nie jest idealny, bo ludzie nie są idealni. Zawsze ktoś kogoś krzywdzi - często nawet nieświadomie lub mając zgoła przeciwne intencje. Ale co ja chciałam napisać...? :D Cieszę się bardzo, że wróciłeś. 🌻🌻🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest tak pieknie, ze az nierealnie :classic_cool: Nie ma drugiego takiego miejsca.... z taka iloscia ludzi - jak piszesz - nieidealnych:p ***************************************************** I najwazniejsze... Dla kazdego znajdzie sie miejsce. Przestrzeni jest dosc. Wielki kociol z tysiacem emocji. Wrzucane nieszczescia i radosci, zale przy wtorze glosnego smiechu, ale i refleksja na pzremian z rozmowami o wszystkim, co wydaje sie wazne i potrzebne. Rozmowy dla spedzenia czasu. Wszystko. Dla kazdego. --------------------------- Dookoła płacz i cišgłe narzekania Przestrzeń roi się od barw, ciemnoœć w oczach wcišż ta sama Dosyć rozpaczy, dosyć przekleństw Podnieœcie wyżej głowy, podnieœcie w górę ręce ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/przestrzen/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab.html ----- Kiedy pytajš mnie o cel, kiedy pytajš mnie o drogę Skšd i dokšd, kiedy i gdzie, z kim, przeciw komu i w którš stronę Jedno jest pewne - życie nie jest snem, lecz żywym ciałem Jedno jest pewne - litoœć, współczucie to za mało Lecz... czego wiecej trzeba...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie... Pojedynczo i parami stadem i na wyrywki trafnie i w sposob wybitnie chybiony ... w doborze naturalnym albo calkiem celowym Co sie bedziemy przejmowac szczegolami. :) Ot, taka na przyklad para Para do kompletu: ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/podla+i+ladny+biust/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html ----- i ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/lajdak/77de68daecd823babbb58edb1c8e14d7106e83bb.html ----- Pasuja do siebie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie nieraz zastanawiam... dlaczego ludzie robia sobie nawzajem tyle przykrosci? A porzucic w cholere, zostac sam/sama i cieszac sie wolnoscia ktorej nic nie zakloca stanac przed lustrem, usmiechnac sie szeroko i zaspiewac hymn narcyzow :) Czy moze byc cos piekniejszego niz swiadomosc wlasnej doskonalosci? Zrobcie to czasem. dla siebie i wlasnego samopoczucia niektorym pomaga a, tam! kazdemu pomaga, chocby doraznie! Kto nas doceni, jesli nie zrobimy tego sami dla siebie? ....no, co sie patrzycie? dlaczego ja? :classic_cool: spiewac! sami dla siebie Uwaga, podaje ton: ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/pudelsi/ac3478d69a3c81fa62e60f5c3696165a4e5e6ac4.html ----- Nigdy z soba sie nie kloce, nigdy siebie nie porzuce Całe noce, całe dnie, ja po prostu kocham sie Kazda dziewczyna ma swego chłopaka, a ja tylko siebie I najlepiej sie mam, sam ze soba na sam Swoje włosy uczesze, jeszcze raz sie pociesze Całusa sobie dam! Nie rozdzieli mnie nic Tylko z soba chce byc, bo ja tylko siebie mam Wszyscy udaja, ze kogos szukaja, znajduja tylko łzy Jakis czas się kochaja, potem sie porzucaja Nie umieja sami byc Oczywiscie tylko na kafe :p Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietierynarnyj słowar
stanac przed lustrem, usmiechnac sie szeroko i zaspiewac hymn narcyzow Czy moze byc cos piekniejszego niz swiadomosc wlasnej doskonalosci? Zrobcie to czasem. dla siebie i wlasnego samopoczucia ************************************************************************************ mam nieodparte wrażenie że wielu do tego służy kafeteria-vide Autor Topiku Kto ma ochote na dyskusje, mail w stopce. Wystarczy tego tematu. ************************************************************************************ A to dobre, jedyne i niepodważalne słowa Szanownego Autora Topiku niech pozostaną tu nieskalane :) ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** Swoją drogą to biedni Ci faceci, zaraz po zapłodnieniu jedna z drugą niewdzięcznica (!) chowa te swoje potomstwo przed Czcigodnym Dawcą Spermy do szafy ( a nie, sorry tam miejsce dla trupów) przemyka się podziemiami względnie wybywa na Wyspy Zielonego Przylądka, w każdym to razie pary z gęby nie puści że Czcigodne Geny zostały powielone i weź tu człowieku żyj z tą tragiczną nieświadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Znowu pusto...:) Mam nadzieję, że u Was dzisiaj również optymistycznie świeciło słońce:) Piękny wiosenny czas już nadchodzi:) pomimo małego czarnego wydziertusa w moim przypadku, który już czuje marzec:) Ponieważ uwielbiam utalentowanych ludzi, którzy mają odwagę wykorzystać swój talent czy to się komuś podoba czy nie - wrzucam koleją piosenkę Comy:) http://mada2408.wrzuta.pl/audio/xCiqYXd1JW/03._wola_istnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************************************** Po ulicach hula wiatr prawie wiosenny *********************************************** Nie wywialo marzen, one sa - w nas! Zadne slowa nie sa w stanie wypowiedziane przez innych zaprzeczone przez nas samych nie, to niemozliwe! :) Sa i juz! Nie oddam! No no.... a tu takie pustki:) Cisza i spokoj.... i o to chodzi przeciez w ten niedzielny wieczor.... ------------------------------------------- Do drzwi do okien pchaja sie mysli Stare papiery, a kosz na smieci pełny Z boku z góry z tyłu i za mna stare papiery i pchaja sie mysli złe od nowa zaczac,od nowa zaczac Cały bałagan w sobie mam!!! Nie jestem z wam!!! Jestem sam!!! Cały bałagan w sobie mam!!! ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/pustki/fe5dbbcea5ce7e2988b8c69bcfdfde8904aabc1f.html ----- Ale to sie zmienia w czasie, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyjemnie, juz 11ty..... Jeszcze tylko dwa dni i :) Widzieliscie te miliony serduszek i innych dowodow milosci? Taaaaaka kasa.....:) Jedni wydaja inni podliczja zyski. I uczuciowa karuzela sie kreci az do wymiotow. ------------------------------------------------- On a Valentine\'s Day, on a Valentine\'s Day (I used to be my own protection, but not now) On a Valentine\'s Day, on a Valentine\'s Day (Cause my mind has lost direction, somehow) ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/st+valentine/7b52009b64fd0a2a49e6d8a939753077792b0554.html ---- Nie ma co narzekac, ze powod do okazywania jest. Zastanowienia wymaga jedynie forma i \"normatyw spoleczny\". Zachod zobowiazuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....cos tam blyska i czerwieni sie z dala.... jakby ciezarowka od coca-coli? Zobaczmy. Jest coraz blizej. Nie jedna! Za nia druga, trzecia... jakby caly konwoj! Juz widze wyraznie! To pociag towarowy!!!!! Walentynkowe prezenty z Chin jada do magazynu centralnego, skad potem trafia do sklepow! Pociag do zakochanych serc:P Handlowo - walentynkowa....lokomotywa :) --------------------------------------------------------------------------- Stoi przy porcie lokomotywa. Statek z Chin wlasnie na rede wplywa. Prezenty skrywa. Stoi i stoi. Czeka na towar. Dary dla pary przewiezc gotowa. Patrz - ile kiczu! Uff! - juz oclono. Znow - jest czerwono, A Unia ponoc... Brzuchy wagonow wioza prezenty. Z Chin je zamowil Swiety Walenty. Asortymentu zazdrosci wrozka: W jednym sloniki, w drugim serduszka, A w trzecim, w stosach slodkie pralinki, zeby nie chudly polskie dziewczynki:p W czwartym ozdoby - broszki, kolczyki Wyciagac kase polskie chlopczyki:) W piatym bielizna; fikusna taka sa stringi z traba na siusiaka:D. W szóstym kajdanki - miekkie, rozowe, pejcze, gorsety lateksowe. W siódmym kubeczki niesamowite, takie z ogromnym meskim... uchwytem:) W ósmym bukiety w kolorze pasu, nie wreczysz damie - powod do dasu. W dziewiatym - do kina same bilety, Ciemnosc seansu lubia kobiety. W dziesiatym - stolik rezerwowany, klub czternastego bedzie zapchany. A tych wagonow jest ze czterdziesci, Pelne tandety, szmiry bez tresci. Lecz chocby przyszło tysiac Walentych, A kazdy dalby swoje prezenty, I kazdy nie wiem co zrobil w niebie, to nie zamieni prezentu w siebie. --------------------------------------------------------------------------- A raczej we wlasna obecnosc:) ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/lokomotywa/da4b9237bacccdf19c0760cab7aec4a8359010b0.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, myslec, Panowie! Co chcecie zastapic prezentami? :P Zagescila sie meska atmosfera od wielkich "przygotowan"... Obowiazkowe Specjalne Uczczenie Dnia Sw. Prezentowego. Szykowane sa niespodzianki i planowane specjalne atrakcje. I kalendarz przychylny, bo w tym roku wypada w sobote! Zyc nie umierac! Zbierac sily, noc bedzie dluuuuga:) ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/specjalny+prezent/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz... A macie pomysl na.... inne dni? -------------------------------------------- Co w miedzyczasie? np. od niedzieli 15-go lutego do 7 marca? Czy meskie zycie musi sie toczyc utartym schematem? Swieto sie skonczylo - czas wrocic do sprawdzonych metod:) Niektorzy streszczaja to w paru slowach: - Kobieto, daj spokoj! co sie czepiasz? Milo bylo w Walentynki? Bylo. Milo bedzie na 8 marca? Bedzie. Daj ty mi, k****a, swiety spokoj! Zbyt drastyczne, bo nie wszyscy faceci to chamy? To moze tak, "na intelektualiste-pracoholika": - Kochanie....na Walentynki zapraszam Cie na romantyczna kolacje. Spedzmy z soba niezapomniany wieczor. Czy zechcesz byc gosciem naszej milosci? Ten dzien bedzie tylko nasz, tylko dla nas... Bo wiesz - od poniedzialku znowu nie bede mial dla ciebie czasu... -------------------------------------- Czego wciaz mi brak? Co tak cenne jest? ze ta nienazwana mysl Rysa jest na szkle... Czego wciaz mi brak? Przeciez wszystko mam... ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/rysa+na+szkle/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html ----- A jeden wieczor to zawesze da sie jakos wykroic:) Prawda, Lusia? Dranie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając kafe mam wrażenie, że 14 luty to święto narodowe najważniejsze jakies koszmarnie celebrowane mam wrażenie, że mniej się pisało o bożym narodzeniu? nie lubię tego święta nie cierpię tego święta i to nawet nie ze względu na wszechobecna chęć zarobku- bo musiałabym znienawidzić i boże narodzenie czy wielkanoc może to głupie ale dla mnie to święto oszustów- wyznawanie sobie wielkiej miłosci nie zauważając jak wiele osób jest niekochanych samotnych nieszczęśliwych a miłość to przecież nie tylko napompowane serduszka miłość powinna i czynić nas lepszymi? powinna pozwolić siać szczęście i zbierać plony nie obchodzę święta egoistycznej pseudomiłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Nieeeeeeee!!! - krzyknie przytomnie wiekszosc (?) Naszych Drogich Pan - moj facet tak nie powie i nie zrobi! A jednoczesnie zapali sie w glowie czerwone swiatelko..... No, tak... Walentynki sa tylko raz w roku. Wlasnie... A jaka jest ta codziennosc? Jak rozni sie od 14 lutego? Szczerze jak na spowiedzi:) ---------------------------------------- jestem tu obok ty o tym co piękne opowiem Ci może zwykły dzień to nie koniec świata bo najważniejsze że jesteśmy razem mamy nasze sny przecież zwykły dzień dobrze się układa i w jego całym tym chaosie jestem ja i ty ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/zwykly+dzien/bd307a3ec329e10a2cff8fb87480823da114f8f4.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Errr.... znaczy piszesz, że jesteście dranie, a ja jawię się jako ta, która coś o tym wie? No cóż, nie będę więc zaprzeczać, tym bardzie, że może akurat poprawi mi to trochę nastrój. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) na moja kasę niech Chińczycy nie liczą ... :classic_cool: a wieczór ...rzeczywiście jakoś się wykroi ;) prawdziwy dylemat życiowy przynosi pytanie : "być albo nie być ? " ....... :P a nie "dać albo nie dać ?"....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Chyba przesadzilibysmy w wysuwaniu wnioskow, gdybysmy zaczeli obarczac wina za brak wlasnego szczescia we dwoje tych, ktorzy je przezywaja. Wtedy swieto milosci moze jawic sie jako organizowane specjalnie tylko po to, aby zakochani swoim ostentacyjnym podkreslaniem szczescia mogli pognebic tych samotnych lub nieszczesliwie zakochanych. To fakt.... odczucie moze byc takie, nawet czesto jest. Ale to przeciez nie wina zakochanych ze sie ciesza z wlasnego szczescia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska Poprawa humoru jest zawsze wskazana:) Mozemy nawet zorganizowac walentynkowy dzien wiosny: Topienie serduszek:D I niech dranie ida na dno razem ze swoimi rysami na krysztalowym charakterze:) Lepiej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to przeciez nie wina zakochanych ze sie ciesza z wlasnego szczescia? nie- ale to święto niewiele ma z tym wspólnego kiedyś byłam poniżana bita nieszczęśliwa niekochana i oglądałam miliardy serduszek odczytywałam wszystkie cholerne smsy z reklamami walentynkowymi cieszę się miłością jestem kochana ale nie muszę z tym obnosić sie przed oczami tych dla których 14 lutego jest jednym z najgorszych dni w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozko "Poniewaz mnie mało ruszaja rózowo-czerwone klimaty" Tak jak wszystkich:) No, powszechna deklaracja ze be ze nie tak ze zenada totalna. I ja sie z tym zasadniczo zgadzam. Ba! Nawet bardzo, bardzo sie zgadzam! Tylko im blizej soboty........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi te obchody zupełnie nie przeszkadzają. Skoro jest okazja zorganizować sobie przyjemnie czas to chyba nic w tym złego. Równie dobra jak dzień urodzin, czy imienin. Szukanie, czy Ty aby nie wchodzisz tutaj nie tylko między wierszami w obszary "na bakier" z męską solidarnością? :D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike "nie musze z tym obnosic sie przed oczami tych dla których 14 lutego jest jednym z najgorszych dni w roku" Rozumiem, popieram i .....nie widze sensu stosowac w praktyce. Wlasciwie w jakim celu? Czy majac dobry samochod lepiej jezdzic autobusem, aby nie zrobic przykrosci tym, ktorych nie stac na auto? Uwazam ze to swieto jest tak samo potrzebne jak i bezsensowne. Potrzebne - bo pozwala sie zastanowic... dlaczego, za co, pomimo czego kochamy i jestesmy kochani. Refleksja nad uczuciem pomaga traktowac siebie z odpowiednim nastawieniem. Poriownac, ocenic i....cieszyc sie soba nadal:) Bezsensowne - dlatego, ze TEN JEDEN DZIEN NIE ZASTAPI wszystkich pozostalych. a o tym sie czesto zapomina. Szczegolnie Panowie Dlatego...Lusiu: miedzy wierszami jest apel do Panow. A wlasciwie co bedziemyy ukrywac intencje i zapedy feministyczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie:) przyszłam zostawić tu myśl szanuję twoja opinię ale moje zdanie na ten temat nie podlega dyskusji:) przynajmniej dla mnie:) i proszę cię nie porównuj biletu autobusowego z brakiem miłości to straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego żenada Szukanie?:) Jeśli dla kogoś jest to ważne to ok - mi nic do tego:) ja tam wolę codzienny spacer albo naprawiony kran, a nie - łaskę i jednego dnia fajerwerki;) a sobota jak sobota - sprzątanie i "romantyczny" wieczór ze znajomymi;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×