Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

oj tam szukanie musę cię rozczarować ta pozycje preferuje n prawdę bardzo wiele osób:) w tym i ja:P ale pogadać głupoty zawsze można takie dinozaury jak my powinny przynajmniej udawac przed młodzieżą wyzwolonych i na topie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc prostym językiem kocham tylko pena swego jak siebie samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię się wtapiać w szary tłum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtapianie sie w tlum? ike - nie wychodzi Ci:) Jak pomaranczowy wzorek na jasnozielonej tapecie w pokoju kafeteryjnego rozszczepienia swiatla rzucanego tu i owdzie na bezbarwne topiki... Widze Cie!!!! :) A ktory model jest prawidlowy - to rzecz nierozwiazywalna ----- http://w92.wrzuta.pl/audio/9FLd1QkYbdq/m._lubomski_-_underground -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam szukanie nie mówiłam, że mi zawsze wychodzi - tylko , że lubię- nie zawsze i nie wszędzie chociaż na kafe poczyniłam spore postępy nauczyłam się wklejać emoty typu 👄 😭 i używać słowa "pen" a to już coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla amatorek slowa \"p e n\" ********************** NOWY__SLOWNIK__POPRAWNEJ____P E N S Z C Z Y Z N Y ********************** przez Szukanie stworzone wraz z krotkim komentarzem :p PENNA MLODA - mloda amatorka lubiaca sie zabawic swoim wiankiem. Szczegolnie aktywna na wiosne i podczas letnich upalnych nocy. Kiedy daje sie poznac blizej, mozna u niej zauwazyc charakterystyczne zainteresowanie tzw za-pen-pojsciem i w konsekwencji - staniecie na slubnym penbiercu. :p PENSZCZYZNA - szowinistyczna odmiana mezczyzny, lubujaca sie w poszukiwaniu PENIEN MLODYCH, ktore natychmiast po oswoeniu - bezlitosnie konsumuja 9nie bez satysfakcji tych ostatnich, poniewaz Penszczyzni zazwyczaj dysponuja sprawnym tym...no.... \\samochodem, na ktory leca Penny Mlode) :p PEN-IKA - nieuzasadniony strach przed kontaktem z ike :D:D:D Objawia sie czesto przyspieszonym biciem kafeteryjna glowa w mur nieustepliwosci i solennym postaniowieniem, ze nigdy wiecej!! Kiedy Penika bierze gore - spadaja klapki z oczu i z nog. PEN-retro-acja - ................ - po wprowadzeniu gleboko w....google - pokazuje sie w calej okazalosci napis: \"under construction\" PENDRIVE (pot. umcyk) - osobnik plci meskiej, ktorego na drodze do seksu najpierw widac a potem slychac. Kiedy juz nadjedzie - okazuje sie, ze ma do zaoferowania oprocz fury - jedynie zimny, nieprzydatny, wystawiony na widok publiczny, czesto zwisajacy...lokiec. Znak nakazu przydatny dla PENIEN MLODYCH i chetnych - \"Omijac Pendrive\'y\" :p PENICZNE - osobnik, ktorego wyraznie widac, slychac i czuc. Posiada szerokie zdolnosci opiniotworcze na kazdy temat, a takze charyzme i WSPENIALOMYSLNE poczucie humoru. NIc dodac i nic ujac mu nie mozna, bo...nie. :D cdn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D ;D oprócz tego PEN-retro-acja - ................ - po wprowadzeniu gleboko w....google - pokazuje sie w calej okazalosci napis: \"under construction\" to akurat nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do wspolpracy - kto jak kto - ale Retro ma w temacie (a raczej w antytemacie) wiele do powiedzenia... LE PEN - entuzjasta francuskiego robienia dobrze spoleczenstwu. Jako wyraziciel idei socjalistycznych omal nie zostal PENZYDENTEM. W swietle dokonan obecnego Penzydenta Francji wypada tak blado jak Doda (i to z calym swoim majdanem) na tle rozedrganej Moniki Olejnik podczas aktu penetracji zaproszonych do studia PENLITYKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzik z PENtelką, Szukanie... nie mam nic do powiedzenia w tym temacie. nie mam się nawet w nim szans zaPENdzić czyli generalnie chujowo... :P:) ale poczytam, jak masz wenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wiewiórzyca z zębami
kocham tylko pena swego jak siebie samego - co za hipokryzja, chodzi do koscioła, dziec ko komunizuje, a na forum szydzi z przykazań, które sama wyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PENSPEKTYWA - skrzywione nieco :p zwierciadlo rzeczywistosci , przez ktore kobiety zerkaja z ciekawoscia mowiac: " Lustereczko, powiedz, przecie, kto jest najPENkniejszy w swiecie?" W przypadku postawy antyPENtycznej repENzentowanej przez niektore Panie - bez wskazywania palcem :p - w sferze niewykorzystanych okazji pozostaje wspomniany wczesniej POPEND z racji zbyt malego.... doswiadczenia albo zbyt malej ilosci alkoholu we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PENszczyzna kafeteryjna- codziennie, obowiązkowe pobytowanie na forum dla kobiet i wnikliwe wertowanie tematów w poszukiwaniu co lepszych zapisków [najlepiej w godzinach pracy zawodowej, za którą pobiera się PENiadze] PENtriarchat/PENnarchia absolutna - ustrój występujący w relacjach społecznych, gorliwie wypierany ze świadomości przez bardziej romantyczne jednostki, walka z nim jest z góry skazana na PENrażkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekom-PEN- tecja - jak on się zabiera, ale nie za bardzo umie... i w końcu kom-PEN- promitacja... -- eee... definicja chyba zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Boze, ty widzisz i nie grzmisz...(co PENsjonariuszki Rownoleglosci wyprawiaja z gietkim :p jezykiem polskim)..... Grzmisz jednak? Burza idzie.....:) Oto, co wprawna, meska reka potrafi wyczyniac z penem - i to solo! * Niezle gosc wywija... :p ----- http://nadolstg.wrzuta.pl/film/6HSIlj2d5Te/nadol_first_solo_video ----- * Dla milosniczek antyfeministycznych dowcipasow w stylu Pseldo-meskim: - Czym sie rozni dlugopis od kobiety? Wkladem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a , to nieistotne - tak mi sie tematycznie przypomnialo ;) dla czytajacych - PENetracji nie bylo :P troche zartow tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co te dyskusje...? jak powiada pewien dobry znajomy: punkt G mam w D i to jest słuszna filozofia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×