Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

brzuch mnie boli - ze smiechu :P chyba zapodam sobie pen i cyliny hihihihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ministerstwo Finansów poinformowało, że do Laski (?) złożono projekt nowego podatku. Trwają jednocześnie prace nad przygotowaniem procedury wymiaru podstawy podatku i szkolenia poborczyń podatkowych, którą to funkcję w większości pełnić będą funkcjonariuszki specjalnie do tego celu powołanej Agencji Towarzyszącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście straszni wszędzie peny widzicie ja przed kawą o tak wczesnej porze znam tylko PENicz-młody członek...z rodziny arystokratycznej ale że i retro penami się bawi:D brawo retro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEN-IKA - nieuzasadniony strach przed kontaktem z ike o ty! to ja objaśnię najważniejsze słowo PEN- osobnik szukający dziury....czasem w całym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D PENranna uciecha w zainfekowanym PENtematycznie świecie równoległym dobrze robi PENstynentce i utwierdza ją w przekonaniu, że nie PENless life jest prawie tak samo dobre, jak PENful, a kto wie, czy nie lepsze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaPENdy defloracyjne........skro tak twierdzisz...:D swoją drogą nie PENdejrzewałam cię o to :) już wiem, czemu nie bałamucisz mężatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu PEN z rana jak śmietana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji - od jakiegoś czasu, kiedy to zostalam co do swojego PENoglądu uświadomiona przez Retro, uznałam, ze czas najwyższy uważać, że PENpulacja kafeteryjna to dewianci oraz inni dziwacy (z małymi wyjątkami), a skoro tak, to i ze mną coś nie halo. Ergo, nie mam co siebie winić za przegrane życie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(z małymi wyjątkami) bardzo to miłe lusia- że zauważyłaś , że mnie to nie dotyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, żeby cie to mogło nie dotyczyć, najpierw musiałabyś się zaliczać do PENpulacji, a przecież transseksualistką nie jesteś i to się nigdy nie stanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzenie, ze nikt nic nie wie jest sluszne tylko z pen-wnego powodu... - bo lubimy czeskie filmy, w ktorych wiadomo ponad wszelka watpliwosc, ze sens rozpoczynajacy sie w scenie inicjujacej bedzie mial dalszy ciag az do szczytowania w koncowych napisach. Reszta to gra wyobrazni widzow. Tak samo jest w Rownoleglosci, Luska Havrankova :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, polityk PENlikot chętnie by Cie przyjął w swoje szeregi, Szukanie. Za ten post przeciw homofobii np. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle jest wtedy, kiedy kobieta zadaje pytanie czy bylo dobrze... Bo jak facet pyta, to znaczy, ze jest idiota:p I niech mi ktos w koncu wytlumaczy, bo w czarnej rozpaczy swej nawet w google nie trafie... co to jest do ciezkiej cholery ten peniuar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, to ja cofam pytanie, które ze zrozumiałych względów (zastrzegłam, że niewiele wiem) zostaje mi wybaczone. ;) Nie wiem też, kto to był Havranek i dlaczego ja Havrankova, ale wole nie pytać. :) Za to z tym peniuarem chyba ktoś wiedział, co robi, wybierając taką nazwę dla tej części garderoby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peniuar szukanie to utrudnienie penowi drogi do tak zwanej dziury peniuar= PENszkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, prrrrrrrr szalone:D Za Kopalinskim (bo to fachowiec od jezyka wielki byl....): Peniuar - lekka narzuta kobieca używana przy czesaniu; (z fr. peignoir \'jw.\' od peigner \'czesać, gładzić\' z łac. pectinare \'czesać\' od pecten dpn. pectinis \'grzebień\'.) Czyli co - wynikaloby z tego, ze peniuar uzywany jest najczejsciej u fryzjera podczas czesania .... tylko nie bardzo wiadomo, dlaczego sie go na glowe nie zaklada?? :D ----- http://www.stringi.com.pl/index.php?page=bielizna&grupa=damska&filtr=peniuary ----- A cena peniuarow jest proporcjonalna do wartosci wlozonej w niego pracy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział, że czesać można tylko głowę ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak... Mozna przeczesywac pustynie w poszukiwaniu mokrego ziarnka wody... Mozna probowac znienacka* czesac bobra (chociaz grozi to z liscia w twarz..) * fenomen nienacka jest do dzisiaj niewytlumaczalny (nie mylic z Nienackim) A nam, w miare bezpiecznie, pozostaje czesac kota ----- http://kotbury.blox.pl/2008/01/czesanie-Kota.html ----- Miauuuuu! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×