Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nowa1989

przedłużanie włosów - jaka metoda i gdzie w łodzi?

Polecane posty

Witam ! Prawdopodobnie trafiłaś tutaj, ponieważ pragniesz mieć piękne, długie, gęste, lśniące, silne i zdrowe włosy, z którymi nie chcesz męczyć się każdego ranka. Na pewno nurtuje Cię wiele pytań, na które w internecie, wśród wielu niedoświadczonych osób, trudno znaleźć rzetelne odpowiedzi. Kiedyś miałam ten sam problem. Przedłużałam włosy wieloma sposobami, używając ich różnych rodzajów, zarówno w salonach fryzjerskich, jak i korzystając z usług świadczonych w domu. Spotkałam wiele osób (również w renomowanych salonach ! ) nie znających podstawowych zasad tej profesji, ale również wielu doświadczonych stylistów. Droga, którą przeszłam, wszystkie eksperymenty wykonywane na mojej głowie, a także ostatnie 2 lata przedłużania i zagęszczania włosów moich klientek pozwalają mi dziś mówić o sobie jako o profesjonalistce. Cena, którą podaje jest obniżona ze względu na fakt, iż przeprowadziłam się właśnie z Warszawy do Łodzi (gdzie nie posiadam żadnych klientek). Jaką metodę stosuję ? Istnieje wiele metod przedłużania włosów. Nie będę jednak ich opisywać, ponieważ informacje o nich można znaleźć na wielu stronach internetowych (jeśli jednak będziesz potrzebowała szczegółowych informacji na jakikolwiek temat, zadzwoń, odpowiem na wszystkie Twoje pytania). Ja przedłużam i zagęszczam włosy metodą MICRORINGS HAIR EXTENSION. Polega ona na łączeniu pasm Twoich włosów z pasmami do przedłużenia za pomocą specjalnych obrączek z sylikonem w środku. Stosuje tylko tą metodę, ponieważ uważam, że jest jedyną, która nie niszczy Twoich włosów i gwarantuje im piękny wygląd (również po 5 latach stosowania tego zabiegu, a nie jedynie za pierwszym razem). Oczywiście przy nieumiejętnym założeniu może osłabić cebulkę włosa, ale u mnie Ci to nie grozi. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na metodę MICRO-RINGÓW i oddasz w profesjonalne ręce nikt nie zauważy, że włosy są doczepiane. Jakie włosy stosuje? Używam tylko włosów naturalnych NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI! Istnieją ich 3 rodzaje: indyjskie, europejskie i słowiańskie. Nie zakładam włosów indyjskich (ze względu na ich słabą jakość), ale mogę zrobić to na Twoją prośbę. Najczęściej proponuje klientkom włosy europejskie REMY z formułą TANGLE FREE-nieplątania, Gade AAA + czyli najwyższej jakości, VIRGIN, preparowane tak, aby nie została uszkodzona ich naturalna dziewicza struktura. Ich łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, co zapewnia długotrwałość noszenia i odróżnia je od innych dostępnych włosów. Przy odpowiedniej pielęgnacji będziesz mogła cieszyć się nimi nawet przez ponad rok. Włoski są mięciutkie, przyjemne w dotyku, lśniące, wyglądające w 100 % naturalnie i zdrowo, podatne na wszystkie zabiegi fryzjerskie, takie jak farbowanie, kręcenie, prostowanie, etc. Każda z Was jest moją chodząca reklamą dlatego też NIE LICZĘ ilości założonych pasemek (zakładam tyle byś wyglądała idealnie), na głowę przeznaczam min 100 g masy włosowej, podczas gdy inne osoby oferują Ci założenie 100 pasemek o wadze 0,5 g w określonej cenie w wyniku czego na Twoją głowę przeznaczone zostaje jedynie 50g włosów, a to nie da Ci gwarancji pięknego wyglądu. Wnioski wyciągnij sama. Włosy można nosic 3 miesiące, a po tym czasie należy je podciągnąć. Usługę wykonuję u siebie w domu, bądź u klientki. Do końca stycznia obowiązują ceny promocyjne. W dodatku, jeżeli skorzystasz z moich usług jeszcze w tym miesiącu już zawsze będziesz objęta niższą, specjalną ceną. Ceny ustalam indywidualnie w zależności od rodzaju użytych włosów, a także od preferowanej przez Ciebie długości. Przykładowo przedłużenie i zagęszczenie włosami europejskimi o długości 50 cm wyniesie Was jedyne 450 zł, podciągnięcie 150zł. W lutym, przedłużenie i zagęszczenie włosami europejskimi o długości 50 cm wyniesie Was 600 zł, a podciągnięcie 250 zł. Jeżeli ktoś oferuje Ci usługę przedłużenia i zagęszczenia włosów podając cenę niższą niż 600 zł nie licz na dobry efekt ! Przede wszystkim musisz zdać sobie sprawę, że nieprofesjonalne założenie włosów może okazać się tragiczne w skutkach. Co więcej, pamiętaj, że włosy najwyższej jakości kosztują ! W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 669212660, wyjaśnię wszelkie wątpliwości oraz podam wszystkie informacje na temat pielęgnacji przedłużanych włosów etc. ps jeżeli po wykonanej usłudze uznacie, że jesteście niezadowolone zdejmę włosy i pobiorę opłatę w wysokości 100 zł za zmarnowany czas i materiały (ew.dojazd, przygotowanie, założenie i zdjęcie pasm) choć taka sytuacja jeszcze mi się nie przytrafiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jeżeli chciałybyście skorzystac z moich usług (post powyżej), proszę o kontakt pod numerem 607127780 (ten w poście powyżej jest NIEAKTUALNY) bądź drogą mailową laady_m@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihacz
a musisz ściagać opis od www.LUGI.pl ? Nie stac cie na napisanie czegoś od siebie i inaczej niz ona? Żenujące jest takie podbieranie.... mam nadzieję że nikt sie nie pomyli i nie trafi do Ciebie zamiast do pani Ani, której jestem wierną kloentka i z pewnością ja powiadomię po tym że ktoś próbuje się za nią podszywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihacz
A swoją droga polecam p.Anię. Jedyna osoba która jest kompetentna w tej dziedzinie. Przedłużam wlosy od kilku lat ,ale tylko u pani Ani moje włosy zaczęły rosnąć. Zmieniła mi metodę, nie jest łapczywa na pieniadze szanuje moje finanse co wczesniej nie miało miejsca). Sporo moich znajomych tez u niej korzysta z usług i zdanie mamy takie samo.... rewelacyjna fryzjerka, która o doczepianiu wie wszytko. Tak więc polecamy. Telefon do LUGI jak by ktoś chciał 510558886. W Łodzi to jedyna sensowna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że nie wiem kto to lugi :) mój nick to laady_m, nie mam zamiaru się za nikogo podszywać, bo nie uważam aby ktoś był lepszy ode mnie :) sposób w jaki konkurencja robi sobie reklamę - żenujący, szkoda słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCESZ SIĘ POCZUĆ KOBIECO I SEXY? CHCESZ WSZYSTKICH ZASKOCZYĆ? Nie da się ukryć, że zdrowe i piękne włosy są podstawą atrakcyjnego i estetycznego wyglądu. Niestety nie każda z nas została obdarowana włosami doskonałymi, które rosną w zawrotnym tempie i bez uszczerbku wytrzymują rozmaite zabiegi, którym je poddajemy. Jednak nawet naturę można poprawić. Cienkie i rzadkie włosy już nie są wyrokiem. Już dziś Twoje marzenia mogą się spełnić, a jest to prostsze niż Ci się wydaje! Oczaruj wszystkich fantastyczną fryzurą! Proponowane metody Microrings Hair Extenssion (obrączki, metoda na zimno) Polega ona na doczepianiu pasemek do Twoich naturalnych włosów przez niewielkie i po zamocowaniu niewidoczne aluminiowe obrączki dopasowane kolorem do koloru włosów. Główną zaletą metody jest to, że Twoje włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa. Kolejnym atutem jest to, że metoda MICRO RINGS pozwala na zapewnienie długotrwałego efektu przedłużenia, ponieważ gdy pojawia się odrost doczepione pasemka wraz z obrączkami można podciągnąć i nosić przez kolejne miesiące! Obrączki mogą być od wewnętrznej strony gwintowane, lub pokryte warstwą silikonu (obie możliwości mają na celu poprawienie wytrzymałości łączenia. Obrączki silikonowe zapewniają stosunkowo lepsze łączenie w porównaniu do obrączek gwintowanych). Easy Hair Extenssion ( miedziane tulejki, metoda na zimno) Do mocowania pasemek do Twoich włosów stosowane są miedziane tulejki (nieznacznie dłuższe od obrączek) dobrane kolorem do koloru włosów. Tulejki po zamocowaniu pozostają płaskie i niewidoczne. Metoda pozwala uniknąć stosowania temperatury i środków chemicznychbezpośrednio na powierzchni Twoich włosów. Sposób mocowania niemal całkowicie wyklucza możliwość zsunięcia się pasemka. W przypadku tej metody również możliwe jest podciągnięcie pasemek, gdy pojawi się zbyt duży odrost. Metoda keratynowa lub klejowa (na ciepło) Pasemka są mocowane do Twoich włosów za pomocą zgrzewów wykonanych klejem keratynowym lub żywicznym. Pozwala na doczepienie dużej ilości włosów, ponieważ nie ma w jej przypadku żadnych czynników ograniczających jak np. w metodzie MicroRings , gdzie rozmiar obrączki determinuje grubość doczepianego pasemka. Po upływie kilku miesięcy, gdy pojawi się odrost włosy należy zdjąć. Nie zawsze udaje się odzyskać odpowiednią ich ilość, by założyć je ponownie wyżej. Włosy poddane są bezpośredniemu działaniu temperatury i środków chemicznych (zgrzewarka, lub pistolet klejowy rozpuszczają spoiwo klej keratynowy lub żywiczny, które jest nanoszone na nasze i doczepiane włosy, dzięki czemu uzyskujemy łączenie). Powszechnie używane przy tej metodzie kleje tzw. keratynowe lub żywiczne mogą, (ale nie muszą) zawierać dodatkowe substancje odżywcze, ale proszę pamiętać, że jest to sztucznie uzyskana substancja chemiczna, która dopiero w wysokiej temperaturze jest plastyczna i tak aplikowana na nasze włosy! METODA AFRYKAŃSKA * metoda prawie nieinwazyjna. Polega ona na przyszyciu taśmy włosów do splecionych włosów w kilku miejscach na głowie. Metoda prawie niewidoczna. Włosy wyglądają bardzo naturalne. Po ok. 2-3 miesiącach, należy podciągnąć taśmę. Rodzaje włosów Naturalne włosy wykorzystywane do przedłużania i zagęszczania dzielimy na 3 gatunki: WŁOSY SŁOWIAŃSKIE - najwyższej dostępnej na rynku jakości włosy. Trudne do pozyskania. Miękkie i delikatne, podatne na układanie i zabiegi stylizacyjne. Charakteryzują Się wysoką wytrzymałością, długo pozostają w doskonałej kondycji. Można je poddawać zabiegom koloryzacji, trwałej (oczywiście z umiarem). WŁOSY EUROPEJSKIE - wysokiej jakości włosy, miękkie i miłe w dotyku. Podatne na układanie i zabiegi stylizacyjne. Mają krótszą niż słowiańskie wytrzymałość, jednak przy odpowiedniej pielęgnacji długo pozostają w dobrej kondycji. Nie zaleca się farbowania lub innych zabiegów chemicznych. Możliwe tonowanie koloru (delikatne szampony koloryzujące, itp.) WŁOSY AZJATYCKIE - stosunkowo sztywne i twarde włosy, dość trudno poddające się zabiegom stylizacyjnym. Wymagają intensywnej pielęgnacji. Mają żywotność krótszą niż włosy słowiańskie i europejskie. Nie należy stosować żadnych zabiegów chemicznych. WŁOSY SYNTETYCZNE - uzyskane w chemicznym procesie z tworzyw sztucznych. Mają krótką żywotność, nie powinny być poddawane żadnym zabiegom chemicznym lub stylizacyjnym (również używanie suszarki jest niewskazane), ponieważ mogą ulec zniszczeniu W swojej pracy UŻYWAM WYŁACZNIE WŁOSÓW NATURALNYCH. Nie korzystam z włosów syntetycznych, ponieważ są nieporównywalnie niższej jakości i z doświadczenia wiem, że nie spełniają one oczekiwań klientek jak i moich. Pielęgnacja włosów Pomimo, że przedłużone włosy po pewnym czasie noszenia zdają się być jak własne, to jednak nie są żywymi włosami i nie odżywiają się samodzielnie. Aby zapewnić im długotrwałą żywotność, odpowiednią kondycję i piękny efekt należy poświecić im więcej uwagi niż zwykłym włosom i stosować się do pewnych zaleceń*. *Dotyczy szczególnie włosów niesłowiańskich. Przydatne wskazówki: Zawsze śpij w luźnym kucyku przy karku, unikniesz plątania włosów i nadwyrężania łączeń podczas snu. Przed umyciem zawsze rozczesz włosy, najlepiej grzebieniem o rzadkich, grubych zębach Myj włosy zgodnie z kierunkiem ich długości, nie plącz ich, nie "pierz", to nie pomoże, a może poplątać włosy i utrudnić ich późniejsze rozczesanie Myj włosy w pozycji siedzącej lub stojącej, unikaj mycia włosów z głową spuszczona do dołu W trakcie mycia odżywkę nakładaj parę centymetrów od nasady włosów, pomijając łączenia, w przeciwnym razie może to spowodować ześlizgiwanie się i osłabianie łączeń. Używaj odżywek bez spłukiwania również nie nakładając ich bezpośrednio przy łączeniach Odżywkę możesz spłukać chłodniejszą wodą, włosy wtedy będą gładsze i bardziej lśniące Po umyciu rozczesuj włosy delikatnie, nie szarp, zwłaszcza przy samej głowie. Jeżeli będziesz myła włosy zgodnie z ich kierunkiem i delikatnie nie powinnaś mieć problemu z ich rozczesaniem Do stylizacji wysoką temperaturą (suszarka, prostownica) używaj specjalnie do tego przeznaczonych kosmetyków. Zapewnią one włosom, zarówno Twoim własnym, jak i doczepionym odpowiednią ochronę ( prostownica osiąga temperaturę nawet180C Kosmetykiem niemal obowiązkowym jest jedwab do włosów. Jedna kropla nałożona na wilgotne włosy sprawi, że włosy będą bardziej błyszczące, miękkie i gładkie Stosuj się do nich, a włosy z pewnością Ci się odwdzięczą i będą olśniewać wszystkich wokół przez długie miesiące:) CENNIK: Konsultacja BEZPŁATNA Przedłużanie i zagęszczanie włosami indyjskimi 600-800 zł Przedłużanie i zagęszczanie włosami europejskimi 800-1000 zł Przedłużanie i zagęszczanie włosami słowiańskimi dziewiczymi 1000-2500 zł TEL. 510-062-061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem chetna na włosy indyjsk
indyjskie jesli : podpiszesz ze mną umowe gwaratntujacą mi jakosc włosa.Jesli włosy okarza sie badziewiem oczekuję rekomompensaty x 3 wartosc włosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.LUGI.pl
laady_m nie wiesz kim jestem? Oj brzydko Pani Madziu....ja swoje klientki Panietam doskonale, a Pani Pani Madziu ma na nazwisko Rudecka i wraz ze swoja siostrą byłyście moimi klientkami............ aż postanowiła Pani sama przedłużać włosy? :) Dlatego zastanawia mnie tylko OGROMNE długoletnie doświadczenie jakie Pani podobno posiada.... ... a tylko 2 zdjęcia najprawdopodobniej również ściągniete od kogoś, tak jak i opis z moich ogłoszeń i aukcji. a zerżnięcie mojego opisu i lekkie jego przerobienie jest zwyczajnie chamskie i żenujące.... to tyle co mam do powiedzenie na temat pani laady_m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.LUGI.pl
jestem chetna na włosy indyjsk ...zapraszam...spokojnie odpowiadam za swoją prace i materialy na jakich pracuję. Gwarancję jestem w stanie podpisać od ręki. Jaki kolor wlosów? bo to zalezy od ich zywotności.... Zadzwoń a wszytko wyjasnię 510 55 88 86 Anna Ciesielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod nickiem lady m kryją się wypowiedzi moje jak i mojej koleżanki, tworzymy team, obie zajmujemy się przedłużaniem i zagęszczaniem włosów, obie uważamy się za profesjonalistki w tej dziedzinie. Ona wcześniej o Pani nie słyszała, ja owszem byłam Pani klientką - w moich ogłoszeniach jest wyraźnie napisane, że zanim zajęłam się profesjonalnym przedłużaniem włosów doświadczenie zyskiwałam poprzez przedłużanie ich różnymi metodami, w różnych miejscach (myślę,że jak każda z nas). Aktualnie mam na swoim koncie wiele klientek, a szeroką galerię moich prac będzie można już niedługo obejrzeć na mojej stronie internetowej, która właśnie powstaje. Posiadam certyfikat ze szkolenia z kilkunastu metod renomowanej firmy beauty for you (Pani chyba certyfikatu nie posiada :) ? ) do wglądu dla każdej klientki, ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Według mnie nie liczy się czas od jakiego zajmuję się powyższą profesją a jej jakość i ilość zadowolonych klientek, które mam na swoim koncie. W przeciwieństwie do Pani nie będę Pani na forum oczerniać. Powiem tylko, że nie mam zamiaru się z Panią utożsamiać. Te same słowa, które znajdują się na Pani stronie internetowej, którą właśnie przejrzałam można znaleźć na wielu innych stronach. Ja w przeciwieństwie do Pani nie pracuję na włosach indyjskich, mam inne podejście do pielęgnacji, preferowaną przeze mnie metodą nie są mikroringi, mam zupełnie inne zdanie na temat metody keratynowej i nie zgadzam się z ani jednym słowem jakie Pani na jej temat piszę. Cennik moich usług również jest zupełnie inny. Myślę jednak, że pisanie takich rzeczy na forum jest zwyczajnie niesmaczne. Niech zdecydują klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panny o nicku
francuzka86 najwyraźniej nigdy nie pracowałaś na dobrych włosach syntetycznych SKORO wypisujesz takie bzdury! Włosy syntetyczne dome sa to jedyne na swiecie wlosy z keratyną ,bardzo dobrej jakosci. Miej na uwadze ze nie kazdy moze nosic wlosy naturalne ktore sa bardzo ciezkie.A skoro o tym nie wiesz to taki z ciebie fryzjer jak ze słonia baletnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.LUGI.pl
Pani Madziu, inne metody to noszenie peruki z włosów syntetycznych? Bo zanim Pani do mnie trafiła to było jedyne co Pani znała. Tak jak i Pani siostra ( pewnie druga częśc TEAM'u) Dlatego przez rok była pani moją klientką... zachwyconą przedłużniem wlosów. Pani Madziu jest Pani oszustką ! Kłamie Pani na forum publicznym, a ja z takimi osobami staram się walczyć. Bo nic złego nie ma w konkurencji..o ile jest ona zdrowa. Ale w okłamywaniu klientek że pracuje Pani w tym zawodzie od lat, jest zwyczajnie ZŁE i NIE FAIR. Chce się Pani uczyć to niech się pani uczy, niech przedłuża, ale ni pisze o sobie jak o profesjonalistce bo do tego długa droga. I sama się Pani o tym przekona. Każda początkująca chce siebie uważać za profesjonalistkę i tak się przedstawia, robi klientce krzywdę a potem te które to robią naprawdę dobrze i profesjonalnie cierpią. Bo klientka się zraża do przedłużania i opowiada że przedłużanie włosów jest szkodliwe. Zasłanianie się teamem czy kolezanką jest raczej niesmaczne. Co do certyfikatów, myli się Pan.Jak w większości wypowiedzi. Wypytywała mnie Pani o wszytko , uczyłam postaw, wyjaśniałam i zastanawiam się czemu nie spytała się Pani mnie o szkolenie. Bo może łatwiej kupić certyfikat niż przejść szkolenie? No niestety ...nie u mnie. Certyfikatu nie dostanie osoba która nie nadaje się to tej pracy...nawet jeśli zapłaci. Co do włosów z firmy Beauty For You..słowiańskich :)...radze zamówić ponosić...i bedzie wszytko jasne. Ze słowiańskimi nie mają nic wspólnego bo sa to wlosy ...indyjskie o strukturze słowaińskiej! Jako profesjonalistka powinna Pani to wiedzieć. Bo za 300- 400 zł nie kupi Pani dobrych jakościowo wlosów !!!! ( wyjasniam:( zakup wlosów+ obróbka+ pakowanie+transport do polski+dystrybucja...czyli za ile włosy były skupowane? Jaką mają klasę włosa? tego pewnie Pani nie wie ? Bo kupuje Pani od kogoś kto mówi, że sa słowiańskie a Pani w to święcie wierzy :) tak jak większość tych co kupują na allegro. A potem rozczarowanie...że siano i kołtun. I zapomniała pani że ja sama sprowadzam swoje włosy od 2 lat , zawsze te same. Sama Pani jest przykładem jak się nosiły, i ile wytrzymały. Na allegro Pani ich nie znajdzie. Tylko dwie dziewczyny w Polsce je mają, ja i moja kolezanka ... zapraszam wiec do mnie na zakupy :) ale za 300 zł ich pani nie kupi :) Ciężko wierzyć na słowo wiec lepiej sprawdzić, prawda? Ja przez lata pracy w tym zawodzie znam prawie każdą firmę i wiem czym handlują. Pani musi sie tego nauczyć, również tego żeby nie wierzyć na slowo a nauczyc się rozpoznawać włos po dotyku, chrzęście, zapachu, tym czym sa pokryte żeby podnieść ich walory.... a dopiero potem się wypowiadać jako autorytet. I ma Pani całkowitą rację..to klient decyduje. Tylko niech go nikt nie okłamuje, nie wprowadza w błąd, by zarobić za wszelką cenę. Niech ma prawdziwe dane do podejmowania słusznych decyzji. Mimo wszytko życzę Pani Madziu powodzenia, ale również rozsądku. Bo na kłamstwie daleko Pani nie zajdzie. Miała Pani szcześćie trafiająć do mnie i była pani mega zadowolona.Więć niech mnie pani nie oczernia bo tego by wymagała zwykła przyzwoitość. Choćby względem tego że robiłam Pani włosy nawet na kredyt ( chyba nawet nie do końca rozliczony? ), takie podziękowanie z Pani strony jest mało przyzwoite. niech Pani klientki mogą za jakiś czas mówić to samo o Pani. Tego pani życzę z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię klientką, że zajmuję się profesjonalnym przedłużaniem i zagęszczaniem włosów od lat (akurat koleżanka zajmuję się tym dłużej, ale już dziś miałyśmy PRAWIE tyle samo klientek), mówię, że mam ogromne doświadczenie, a to co innego. Zdobyłam je początkowo eksperymentując, poznając wszystko sama od podszewki, następnie szkoląc się czego Pani brakuje! Nie zna Pani żadnych innowacyjnych metod, nie ma nowoczesnego sprzętu. I proszę nie twierdzić, że zna Pani więcej firm, bo nie wie Pani od ilu ja kupowałam włosy, znam większość, jeśli nie wszystkie firmy zajmujące się sprzedażą włosów naturalnych, a by zamawiać je z allegro nigdy nawet nie pomyślałam. Najśmieszniejsze jest to, że pisze Pani skąd i za ile skupuje włosy, a nie ma Pani o tym zielonego pojęcia, ale proszę robić tak dalej :) Jeśli mówi Pani o jakości swoich usług - mojej siostrze wszystkie włosy założone przez Panią odpadły po kilku dniach (o czym Panią poinformowałam) - dlatego tylko raz skorzystała z Pani usługi. A skąd pomysł, że ja korzystałam tylko z Pani usług ? Przecież się Pani nie zwierzałam. A spotkałyśmy się 3 razy, z czego raz na podciągnięcie. A włosy.. heh spokojnie można takie kupić za 300 zł, dobrze Pani o tym wie. Chyba ma Pani ostatnio mało klientek ? :) i dlatego tak potrzebne te wszystkie reklamy ? ukryte pod różnymi nickami wypowiedzi ? Jestem teraz w 8 miesiącu ciąży dlatego bez względu na Pani prowokacje nie będę się już wypowiadać. Wystarczy spojrzeć na Pani negatywne komentarze na allegro, prześledzić stare wypowiedzi na forach, by zobaczyć w jaki sposób próbuje Pani zwalczać konkurencje i każdego kto stoi Pani na drodze (apropo skoro Pani jest taką profesjonalistką i ma tyle klientek to podziwiam, że ma Pani jeszcze tyle czasu by siedzieć na forach - no ale lepiej zająć się zwalczaniem Pani zdaniem nieuczciwej konkurencji bo dopiero wtedy będzie można zająć się pracą i pasją. Proszę jeszcze przeprowadzić szturm na wszystkie salony fryzjerskie na terenie województwa łódzkiego). Reasumując, uważam, że prawdziwą profesjonalistką jest osoba, która kocha to co robi, a nie tylko z tego żyje i chce to zrobić jak najtańszym kosztem. Osoba, która ukończyła odpowiednie kursy (proszę nie sugerować mi wykupienia certyfikatu, takie oskarżenia są karalne - może Pani miała taką propozycję ) i wie wszystko na temat przedłużania, nie tylko z internetu, czy z własnych obserwacji, ale także od ludzi, którzy zajmują się tym kilkanaście lat i wciąż poszukują innowacyjnych metod. Osoba, która na swoim koncie ma masę zadowolonych klientek. Przede wszystkim osoba uczciwa. Btw. oczywiście, że nie liczy się sam certyfikat, bo na profesjonalnie wykonaną usługę składa się wiele aspektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.lugi.pl
Pani Madziu , jest Pani żenująca i lekko śmieszna I tak jak pokazałąm kłastwo jest w każdym Pani zdaniu , na swój i na mój temat. Ciążą sie Pani zaslaniała tłumacząc dlaczego nie może mi Pani oddać pieniedzy. Skoro ma Pani tyle klientek niech mi Pani wyjaśni ,czemu od grudnia 2010, kiedy to była pani moja super zadowoloną klientką, nie oddała mi Pani pieniedzy? Mam nadzieję że teraz siostra już nie musi nosić przez rok moich pasemek powciskanych w gumkę recepturkę i wplecionych do włosów, ani syntetycznej peruki, bo Pani jako profesjonalistka już ją obsługuje. Strony jakoś się Pani jeszcze nie dorobiła..ale pal sześć stronę. Ma Pani AŻ 2 zdjęcia? Czy jeszcze pani nie posciagała Pani innych z zagranicznych serwerów i stron. Przy tylu klientkach, nic do pokazania? I ponoć przeprowadziła się Pani z Warszawy? Czy Konstatnynów Łodzki jest obok Warszawy? A co do Pani Teamu...albo Pani jest słaba i podpiera się kolezanką ( o ile istnieje), albo koleżanka jest tak samo słaba że pozwala sobie na dzielenie się reputacją z Panią. NIkt kto ciężko pracuje na swoja reputację nie pozwoli posługiwać się swoim nazwiskiem czy nikiem, :) bo każdy chce wyrobić sobie swoje nazwisko , zwłaszcza jesli robi swoja pracę dobrze :) A Pani, Pani Madziu, nie jest w stanie nawet sama wymysleć ogłoszeń i musiała je Pani chamsko ze mnie zerżnąć! Pozmienianych kilka zdań, kilka dodanych. Bo nawet na takie poświecenie względem przyszłych klientek nie była pani zdolna? O czym to ma świadczyć? Szkoda słów na polemikę z Panią, wnioski kazdy niech wyciagnie sam. Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. To tyle i żegnam. Krzywdę mozna łatwo zrobić , gorzej pózniej to naprawić. A z takimi ofiarami pseudo profesjonalistek, jak laady_m, mam nadzwyczaj często do czynienia....dlatego stram się z tym walczyć. A zwłaszcza z plagiatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że to forum nie posiada admina, bo Pani wypowiedzi zostałyby już dawno skasowane. Gdy nie zajmowałam się przedłużaniem włosów, a dopiero się uczyłam, namówiła mnie Pani, bym zrobiła u Pani włosy na raty, 50 zł dopłaty za każdy tydzień. Jak Pani może tak kłamać mówiąc, że nie oddałam pieniędzy ? Oddałam podwojoną wartość zabiegu ! I sama Pani powiedziała, że 2 tygodni możemy nie liczyć. Śmieszne. A wyciąganie tego, że na początku miałam problemy z ciążą.. ? Szkoda słów.. Ale to chyba oczywiste, że leżąc w szpitalu nie miałam głowy do robienia przelewów..cały czas jednak byłyśmy w kontakcie telefonicznym ! Jeśli chodzi o Warszawę, to mówiłam Pani, że mieszkałam w Kaniach pod Wa-wą, proszę sobie przypomnieć. Mam naprawdę dużo pracy, a fakt, iż jestem w 9 miesiącu troszkę mnie spowalnia. Stworzenie strony to praca, na którą trzeba mieć czas. Do części ogłoszeń nie mogłam dodać więcej zdjęć, ale proszę dalej śledzić każdy mój krok, a zobaczy Pani piękne prace, których galeria będzie na stronie. Na stronie internetowej w zakładce "O nas" również, będzie Pani mogła przeczytać o każdej z nas z osobna. Nie jesteśmy jedną osobą, nie mamy jednego nazwiska, a w tym, że wspólnie pisałyśmy tekst na forum nie ma nic dziwnego, skoro jesteśmy teamem. Wspólnie wyrabiamy sobie reputację, znamy się na przedłużaniu dokładnie tak samo, mamy takie samo doświadczenie, przeszłyśmy te same kursy, jesteśmy w tym tak samo dobre. I to Pani kłamie na każdym kroku, na temat certyfikatów, jakości włosów etc. Za 400 zł nie można kupić dobrych jakościowo włosów, a Pani tylko na takich pracuje ? W ogłoszeniach sprzed 2 lat cena jaką Pani podaje za wykonanie usługi = 500 zł. Potem było 700 zł. A teraz 900 zł? Może to rosnące ceny paliwa wpływają tak na koszt materiałów? Po prostu wciska Pani klientką kit i bierze sobie za to niezłą kasę mówiąc, że cena jest i tak niska i pokrywa głównie materiały. Co do ogłoszeń już mówiłam. Nie wyznaje tej samej co Pani filozofii, niektóre rzeczy może są podobne, bo w końcu o tym samym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.Lugi.pl
Nie rozliczyła Pani 200 zł. Umowę Pani podpisywała wiec zastrzeżeń nie było. Co do ceny włosów...Proszę zoabzcyc u mnie w sklepie ile kosztują włosy dobrej jakości... Skoro kupuje Pani włosy za mniej niż 400 zł to ....na ile rżnie Pani klientki biorąc 800? i za co mają tyle płacić... Sama się pani pogrąża, wiec może lepiej przestać.\ Co do cen... wszytko wzrasta na przestrzeni 4- 5 lat. Ceny włosów także :) ...to ekonomia. A transport też ma na to wplyw a na niego ceny paliw, podatek, cło.... Kiedyś było 500 , potem 700 a teraz 900. Tylko czemu pani jako nowicjuszka bierze tyle co profesjonalista który w tym zawodzie siedzi od lat? Wydaje mi się że to raczej Pani powinna płacić ludziom że może się Pani na nich uczyć, lub co najmniej robić to nieodpłatnie na koleżankach ( jak ja kiedyś ;) ) Radzę mysleć co sie pisze... bo w nerwach można sobie zrobić krzywdę i to chyba Pani sobie właśnie zrobiła Nie mam czasu na dyskusje...klientki same wnioski wyciagają. I skoro one same donoszą mi że ktoś się pode mnie podszywa mając taki sam opis..lekko tylko zmieniony to coś jest na rzeczy, wiec radzę go zmienić ..bo może przez to więcej ich do mnie napływa . Kończę ta dyskusję bo ani nic ona nie przynosi ani do niczego nie prowadzi. Jak to mówią: z idiotą nie ma co dyskutować bo sprowadzi nas do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. I aby tego uniknąć z Pani strony życzę powodzenia, rozsądku i wielu zadowolonych klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovikzu - do obu pan powyzej
Dziewczyny tak was czytam i szkoda ze tak na forum sie oskarżacie. Dorosli ludzie powinni sie spotkac na kawe, każda ze stron wyjasnic swoj poglad _ bez przerywania i napadow szalu- potem druga a pozniej po koleji wszystko wyjasniac. I zamiast stac sie wrogami stac sie partnermi. Takie spotkanie wymaga BARDZO duzo cierpliwosci, tolerancji i cheeci porozumienia. Wiem ze zwlaszcza zle emocje cięzko jest powstrzymywac, ale mozna. - Tego uczymy sie jako dorosli jesli mamy juz swoje dzieci :) Jestem zwykla "przyszla " klientka. chcialam rowniez przedluzyc wlosy, i do tego co jakis czas mieszkam w Lodzi. przyznam ze po takiej dyskusji nie wybrałabym żadnej z Was. Najwyzej poszlabym na spotkanie z jedna pozniej z drguga i zobaczyla co z tego wyniknie. Mam Wasze namiary, pewnie sie odezwe. Niestety wiem ze wiele osob taka publiczna dyskusja zniechęci. Zawsze lepiej z wroga zrobić przyjaciela niz odwrotnie. Towymaga pracy ale zwłaszcza chęci obu ston. Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego obu Paniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovikzu - do obu pan powyzej
PS. zreszta jak widzicie tylko wy zostałyście na forum. Klientki, przyszłe klientki sie już nie wpisuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym do lady M
też nie poszła dlatego że w wielu jej ogłoszeniach są kradzione zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wasze włosy to zwykły
chłam ktory kupujecie w hurtowniach po 1,22zł i wciskacie dziewczynom kit. Lepiej sobie kupić włosy na włąsną rekę i zaplacić po te 1,50 od pasemka przynajmniej wiemy co nosimy. Dobre włosy są w sklepie raccona ich zajaty beda 2x lepsze od tego chałmu ktory oferujecie. a jak ktos chce wydać wiecej w sklepie so cap sa włoski po 7 zł za pasmo 1 gram a nie te wasze pasemka po 0,5. zenada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little111
ja uwazam ze wszystkie panie przedluzajace wlosy nas naciagaja obniecujac wlsoy nie wiadomo jakiej jakosci, a tak naprawde pochodza one pewnie z allegro albo innych podejrzanych miejsc, wiekszosc z nich ma tez kradzione zdjecia. sama po tym co wyczytalam na roznych forach zastanawiam sie do kogo mam sie zglosic aby miec ladna fryzure, wiem jedno, do lugi napewno sie nie wybiore. zreszta same poczytajcie jej wpisy na forach (rowniez na kafeterii) na ktorych widac ze publiczne klotnie to jej specjalnosc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta cala lady M
też nie lepsza w ogłoszeniach ma foty które widziałam u innych chałupniczek są siebie warte nawzajem jedna drugą okrada obrzucają się wzajemnie błotem.. Żałosne a włosy najlepiej kupić samemu wtedy wiadomo co nosimy i ile gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCESZ SIĘ POCZUĆ KOBIECO I SEXY? CHCESZ WSZYSTKICH ZASKOCZYĆ? Nie da się ukryć, że zdrowe i piękne włosy są podstawą atrakcyjnego i estetycznego wyglądu. Niestety nie każda z nas została obdarowana włosami doskonałymi, które rosną w zawrotnym tempie i bez uszczerbku wytrzymują rozmaite zabiegi, którym je poddajemy. Jednak nawet naturę można poprawić. Cienkie i rzadkie włosy już nie są wyrokiem. Już dziś Twoje marzenia mogą się spełnić, a jest to prostsze niż Ci się wydaje! Oczaruj wszystkichfantastyczną fryzurą! Proponowane metody: 1. Microrings Hair Extension- Polega ona na doczepianiu pasemek do Twoich naturalnych włosów przez niewielkie i po zamocowaniu niewidoczne aluminioweobrączki dopasowane kolorem do koloru włosów. Główną zaletą metody jest to, że Twoje włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa. Kolejnym atutem jest to, że metoda MICRO RINGS pozwala na zapewnienie długotrwałego efektu przedłużenia, ponieważ gdy pojawia się odrost doczepione pasemka wraz z obrączkami można podciągnąć i nosić przez kolejne miesiące! Obrączki mogą być od wewnętrznej strony gwintowane, lub pokryte warstwą silikonu (obie możliwości mają na celu poprawienie wytrzymałości łączenia. Obrączki silikonowe zapewniają stosunkowo lepsze łączenie w porównaniu do obrączek gwintowanych). 2. Easy Hair Extenssion( miedziane tulejki, metoda na zimno) 3. Do mocowania pasemek do Twoich włosów stosowane są miedziane tulejki (nieznacznie dłuższe od obrączek) dobrane kolorem do koloru włosów. Tulejki po zamocowaniu pozostają płaskie i niewidoczne. Metoda pozwala uniknąć stosowania temperatury i środków chemicznychbezpośrednio na powierzchni Twoich włosów. Sposób mocowania niemal całkowicie wyklucza możliwość zsunięcia się pasemka. W przypadku tej metody również możliwe jest podciągnięcie pasemek, gdy pojawi się zbyt duży odrost. 4. Metoda keratynowa lub klej(na ciepło) 5. Pasemka są mocowane do Twoich włosów za pomocą zgrzewów wykonanych klejem keratynowym lub żywicznym. Pozwala na doczepienie dużej ilości włosów, ponieważ nie ma w jej przypadku żadnych czynników ograniczających jak np. w metodzie MicroRings , gdzie rozmiar obrączki determinuje grubość doczepianego pasemka. Po upływie kilku miesięcy, gdy pojawi się odrost włosy należy zdjąć. Nie zawsze udaje się odzyskać odpowiednią ich ilość, by założyć je ponownie wyżej. Włosy poddane są bezpośredniemu działaniu temperatury i środków chemicznych (zgrzewarka, lub pistolet klejowy rozpuszczają spoiwo klej keratynowy lub żywiczny, które jest nanoszone na nasze i doczepiane włosy, dzięki czemu uzyskujemy łączenie). Powszechnie używane przy tej metodzie kleje tzw. keratynowe lub żywiczne mogą, (ale nie muszą) zawierać dodatkowe substancje odżywcze, ale proszę pamiętać, że jest to sztucznie uzyskana substancja chemiczna, która dopiero w wysokiej temperaturze jest plastyczna i tak aplikowana na nasze włosy! 6. TAPE ON / OF- METODA "KANAPKOWA"-polega ona na wklejaniu włosów klientki między transparentne taśmy, na których znajdują się włosy. Złącze używane w tej metodzie posiada atesty medyczne i jest antyalergiczne, przyjazne dla skóry. Taśmy przyklejane są równomiernie na włosach co nie obciąża i nie niszczy ich struktury. Dużą zaletą tej metody jest to, że łączenia są niewyczuwalne i niemal niewidoczne, a czas wykonywania jest bardzo krótki. Tasiemki zakończone są taśmą klejącą, dzięki której włosy klientki są obklejone z dwóch stron. 7. Rodzaje włosów Naturalne włosy wykorzystywane do przedłużania i zagęszczania dzielimy na 3 gatunki: WŁOSY SŁOWIAŃSKIE - najwyższej dostępnej na rynku jakości włosy. Trudne do pozyskania. Miękkie i delikatne, podatne na układanie i zabiegi stylizacyjne. Charakteryzują Się wysoką wytrzymałością, długo pozostają w doskonałej kondycji. Można je poddawać zabiegom koloryzacji, trwałej (oczywiście z umiarem). WŁOSY EUROPEJSKIE - wysokiej jakości włosy, miękkie i miłe w dotyku. Podatne na układanie i zabiegi stylizacyjne. Mają krótszą niż słowiańskie wytrzymałość, jednak przy odpowiedniej pielęgnacji długo pozostają w dobrej kondycji. Nie zaleca się farbowania lub innych zabiegów chemicznych. Możliwe tonowanie koloru (delikatne szampony koloryzujące, itp.) WŁOSY AZJATYCKIE - stosunkowo sztywne i twarde włosy, dość trudno poddające się zabiegom stylizacyjnym. Wymagają intensywnej pielęgnacji. Mają żywotność krótszą niż włosy słowiańskie i europejskie. Nie należy stosować żadnych zabiegów chemicznych. WŁOSY SYNTETYCZNE - uzyskane w chemicznym procesie z tworzyw sztucznych. Mają krótką żywotność, nie powinny być poddawane żadnym zabiegom chemicznym lub stylizacyjnym (również używanie suszarki jest niewskazane), ponieważ mogą ulec zniszczeniu W swojej pracy UŻYWAM WYŁACZNIE WŁOSÓW NATURALNYCH. Nie korzystam z włosów syntetycznych, ponieważ są nieporównywalnie niższej jakości i z doświadczenia wiem, że nie spełniają one oczekiwań klientek jak i moich. Pielęgnacja włosów Pomimo, że przedłużone włosy po pewnym czasie noszenia zdają się być jak własne, to jednak nie są żywymi włosami i nie odżywiają się samodzielnie. Aby zapewnić im długotrwałą żywotność, odpowiednią kondycję i piękny efekt należy poświecić im więcej uwagi niż zwykłym włosom i stosować się do pewnych zaleceń*. *Dotyczy szczególnie włosów niesłowiańskich. Przydatne wskazówki: * Zawsze śpij w luźnym kucyku przy karku, unikniesz plątania włosów i nadwyrężania łączeń podczas snu. * Przed umyciem zawsze rozczesz włosy, najlepiej grzebieniem o rzadkich, grubych zębach * Myj włosy zgodnie z kierunkiem ich długości, nie plącz ich, nie "pierz", to nie pomoże, a może poplątać włosy i utrudnić ich późniejsze rozczesanie * Myj włosy w pozycji siedzącej lub stojącej, unikaj mycia włosów z głową spuszczona do dołu * W trakcie mycia odżywkę nakładaj parę centymetrów od nasady włosów, pomijając łączenia, w przeciwnym razie może to spowodować ześlizgiwanie się i osłabianie łączeń. Używaj odżywek bez spłukiwania również nie nakładając ich bezpośrednio przy łączeniach * Odżywkę możesz spłukać chłodniejszą wodą, włosy wtedy będą gładsze i bardziej lśniące * Po umyciu rozczesuj włosy delikatnie, nie szarp, zwłaszcza przy samej głowie. Jeżeli będziesz myła włosy zgodnie z ich kierunkiem i delikatnie nie powinnaś mieć problemu z ich rozczesaniem * Do stylizacji wysoką temperaturą (suszarka, prostownica) używaj specjalnie do tego przeznaczonych kosmetyków. Zapewnią one włosom, zarówno Twoim własnym, jak i doczepionym odpowiednią ochronę ( prostownica osiąga temperaturę nawet180C * Kosmetykiem niemal obowiązkowym jest jedwab do włosów. Jedna kropla nałożona na wilgotne włosy sprawi, że włosy będą bardziej błyszczące, miękkie i gładkie Stosuj się do nich, a włosy z pewnością Ci się odwdzięczą i będą olśniewać wszystkich wokół przez długie miesiące:) TEL. 510-062-061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się uzupełnienia włosów. Zapraszam wszystkie Panie, które zainteresowane są takim sposobem . Nowe technologie zapewniają bardzo naturalny wygląd, włosy nosi się 24/dobę, można je wysoko upinać, kręcić, czesać w każdą stronę. W razie pytań lub chęci obejrzenia naszych zdjęć i materiałów proszę pisać na adres: sylvie2@onet.eu secrethair4u@onet.eu NR TEL. 663-052-323 http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7474 864 POZDRAWIAM ----------------------------------- SECRET HAIR 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLLHAIR
mail to aopala@poczta.fm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIPhair
Witam serdecznie wszystkie Panie zainteresowane przedłużaniem oraz zagęszczaniem włosów!!! Zapraszam do odwiedzenia strony: www.przedluzaniewlosow.lowicz.pl Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące przedłużania oraz zagęszczania włosów dzwońcie już dziś: 794 693 182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moti31
Przedłuzyłam włosy w salonie Świat Kobiet przy Tymienieckiego, polecam :) włosy trzymają się idealnie i wyglądaja świeżo i jak moje :) podaje stronke z ich wizytówki www.swiatkobiet.net.pl i ceny też przytępne pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffggggggggggg
a ja wam powiem, przedluzanie to od razu glaca. wlosy po takim czyms odrastaja i stare pasemka trzeba odczepic,czy widzialyscie kiedys wlosy po odczepienie???zgroza!!!iNadaja sie tylko do obciecia zadna aktorka tego nie robi,prosty przyklad wictoria backham,pozbyla sie wlosow po takiej procedurze. a jej pasemka na pewno nie kosztowaly 1000zl tylko kilkanascie tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akashaaa18
Ja polecam metodę Cre Cap! www.cre-cap.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×