Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

Gość Najnowsza zołza
A i żeby nie było :) Wszyściutko przeczytałam i zapoznałam sie z każdą zołzą :) Trzymam mocniuchno za Was wszystkie kciuki moje malutkie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyKasiek
heyka!!! moje relacje ze spacerku. wiec moj przyszedl, zjadl, podziekowal za biadek i laptopik, ja sie wystroilam, wzielam kocyk (niewidzialnie), ksiazke i z domu. po godziknce napisal sms-a: ! juz nie przesadzaj, wracaj", ja odczekalam z 20min. i odpisalan: "nie rozumiem?? z czym przesadzam?? i cisza. teraz wrocilam to kurna mecz sie zaczal i znowu nie istnieje. mam ochote podejsc wanac go w pysk i wykrzyczec jaki jest zalosny, takze dziewuchy nic ciekawego ale postep jest ze juz 2gi dzien jestem "zolza". mam nadzieje ze u WAS jest uzo lepiej i tego tez wam zycze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mne tez nic w sumie nowego. Facet tylko napisal:"ok, nie odzywasz sie to nie", ja po jakims czasie napisalam" a co mam sie odzywac" i cisza... tak mnie korci zeby napisac co robi i daczego nie odpisal na tego esa ale nieeeee..... jak byc konsekwentna to do konca... Ciekawe jak sie ta sprawa potoczy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
A mój nie dzwoni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny chyba cos zapeszylsmy...:O znowu cos nie idzie nam... co za cholerny z nich gatunek!! mam ochote ich wszystkich powystrzelac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
To ta jak ja. Nie pisałam cały dzień do tego niedobrego Miśka, a tu jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie :( Ale to mnie nie złamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, znowu napiszę coś, po czym się oburzycie.. ale.. to jest benzadziejna dziecinada z tym czekaniam aż napisze :o napisze czy nie napisze :o a co się stanie jak nie napisze...? świat się zawali? co z Was za \"zołzy\" jeśli nawet takiej głupoty jak brak smsa nie umiecie przeżyć? niby takie jesteście \"niezależne\", takie twarde, a owinięte wokół małych paluszków facetów.. nie pisze, to nie pisze. nie ma co przeżywać. właśnie to przeżywanie jest żenadą. organizujemy sobie czas tak, żeby nie tylko nie odpisywać, ale żeby w ogóle o tym nie myśleć! bo to myślenie destrukcyjne :P Strong woman - ja ze swoim też 2 lata i 8 miesięcy.. myślę, że najgorsze co jest, zarówno między mną a moim jak Tobą i Twoim, obok szeroko pojmowanej miłości, to cholerne przyzwyczajenie i lęk przed samotnością mimo wszystko.. mojego dziś nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Mojemu robię mały odwyk z mojej obecności :D Juro jednak tez zorganizowałam sobie dzień bez niego :) hi hi Co najlepsze w dzień mi si e nie tęskni, gorzej wieczorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka uw
mógłby mi ktoś to wysłać?:P panda_88@o2.pl pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Samanta, wiesz, w sumie to masz rację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Studentko wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, dlatego piszę. wymieniamy się doświadczeniami, radzimy sobie etc tak? no to ja radzę naprawdę, a nie tylko na pokaz dla facetów, ŻYĆ :) a mój jednak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Masz rację, nie dzwoni, nie pisze --> jego strata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta masz racje... Ale wole tutaj sobie glosno o tym myslec niz zamartwac sie sama siedzac na kanapie... Jezeli chodzi o zwiazek to wydaje mi sie ze teraz to jes ajgorszy okres... albo przetrwamy albo nie... bo wdziera sie jakas dziwna rutyna i to jest denerwujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos w ciagu dnia bylo dobrze, mialam co robic... gorzej jest wieczorem...A dla mnie to troche niespotykane i nie przyzwyczailam sie do tego z nie odzywamy sie do siebie dluzszy czas, dlatego tak mam:) ( jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
tak, ta cholerna rutyna :( zaczynam czytać rozdział 9 "jak wskrzesić iskrę na nowo" Może wpadnę na jakiś orzeźwiający pomysł hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Najgorszy wieczór :( Jak małe dziecko bez mamy :P :) . trudno tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
teraz zajmuję sie zołzą :) a potem zobaczymy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Strong women zacznij czytac rozdział 9 (jesli tego jeszcze nie robiłaś) powiem tyle ze bardzo ciekawie sie zaczyna :D:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
dawaj jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Nawet nie chce mi się czytac tych pierdół, ale Twopje widziałąm :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Ty lepirj poczytaj zołze Babo masz gotowy przeois na mądrego chłopa czytaj i to juz!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Kobiety! Nie uwierzycie! Dostałam smsa DOBRANOC KOCHANIE rozumiecie, tylko tyle, nawet go nie obchodzi co robiłam i czemu nie odpisywałam prędko sie z nim nie zobaczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×