Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angel84

Aborcja w anglii

Polecane posty

Prezciez to chore, na wyspach usuwa sie plody do 24 tc, to 5 miesiac! Dziecko jest juz w pelni uksztaltowane, slyszy, jak mozna usuwac taki płód??????? Na jednym koncu szpitala lekarze walcza o wczesniaka a na drugi go zabijaja, przeciez to juz mordersrtwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa
taki kraj,wszystko chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż.....
i ty tego nie zmienisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bestialstwo! Moja przyjaciólka właśnie straciła 5-miesięczną ciążę. Kilka kroplówek na raz, nogami do gory leżała przez kilka godzin a wody i tak odeszły :( Jest załamana. Dobrze, że tego nie czyta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w irl
ja mieszkam w irlandi to kraj katolicki i tu wzieli sie na taki sposob (mowila mi to irlandka) ze tutaj bada sie kobiety w ciazy bardzo pozno (i to fakt jak mialma usg dopiero w 27 tyg i ani jednego badania ginekologicznego) zeby bylo za poźno na aborcje nawet jak dziecko jest bardzo chore lub upośledzone a duze sie tu takich rodzi wiec nie badaja wczesniej i mamy nie maja wyboru musza urodzic takei dziecko. Tez to troche chore bo ja bym chyba wybrala aborcje jakbym wiedziala ze moja dzidzia ma nie miec np nozek i uposledzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez to juz dziecko, ja tego nie potrafie pojac!!!! misiaczkowa wlasnie twoja przyjaciolka je stracila a napewno go pragnela, a tam zabijaja bez skrupolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w irl
moja znjoma byla tu juz w 4 m-cu lekarze obmacal brzuch bo nic innego tu nie robia i powiedzial ze wszystko ok usg dopiero w 5 m-cu wiec leciala do polski zrobic badania no i w pl lekarz ja od razu do szpitla własnym autem zabral okazalo sie ze dzidzia od 3 czy 4 tyg jest martwa i zaczyna sie rozklad plodu w niej. A z taka radoscia jechala zeby na usg zobaczyc dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w irl
nie ma co dziewczyny jednak nasza słuzba zdrowia mimo wpadek itp jest o niebo lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elenasss uwierz, że bardzo go pragnęła :( Teraz pisze, że nie wierzy w Boga, że nie widzi sensu życia... Miała jakieś zakażenie. Poradziłam jej, żeby bez względu na "zalecienia" lekarzy zrobiła posiewy z szyjki, pochwy i układu moczowego. Bo te cholerne bakterie mogły przetrwać i następne dziecko też straci. Najgorsze jest to, że lekarz jej powiedział, że badania robi się po 3 poronieniu :o A ciaż była wzorcowa. Zero niedogodności, wyniki super, jedna nic, okropny ból i życie się jej załamało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gdzie tu sprawiedliwosc, na dodatek byla ta sprawa w parlamencie brytyjskim zeby zmiejszyc tc w ktorym usuwaja i dalej utrzymali 24tygodnie, chore gnoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez w polszy
ale przecież w polsce też się badania robi po 3 poronieniu :O tzn wtedy dostanie się skierownaie od lekarza, wcześniej można iść i samemu płacić za wszystko poza tym aborcja a terminacja to dwa rózne terminy - ja też przerywałam ciąże w anglii bo dziecko było chore :( i co? miałam je skazać na cierpienie... w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w stanie zrozumiec, dziecko chore, albo np jest to 8 czy 10tc, ze tak sie stało ok ale 5 miesiecy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze to nie chodzi
o sprawiedliwosc. bo gdyby aborcja bylaby zbronione to czy kobiety by nie ronily? nie. aborcja w tak poznym stadium nie jet normalna ale nie mozan mowic ze to niepsrawiedliwe ze ktos poronil w 5 miesiecu bo niestety dozwolenie aborcji nie ma z tym nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w irl
ale przeciez w polszy ja cie rozumie taz bym nie chciala urodzic chorego dziecka bo to maeczarnia dla niego i dla nas caly czas bym sie bala kto sie nim zajmie jak mnie i meza zabraknie. A tu w irl kobity nie maja wyboru bo musza urodzic i juz bo za pozno sie dowiaduja np ze dziecko jewst chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe tylko ile kobiet decyduje sie na aborcje okolo 24 tc. te co nie chca dziecka, chyba zalatwiaja to szybciej co? po co chodzic w ciazy 20 tyg jak mozna ja usunac w 7 tc czy wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w irl
ale faktycznie 5 miesiac to juz duza dzidzia to sadyzm i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież w polszy
w 8 czy 10 tyg nie bylo by widac tej wady które mialo moje dziekco :( poza tym tam dziecko nie rodzi sie żywe - dostaje wczesniej zastrzyk w serce z potasu 😭 zresztą co ja wam będę tłumaczyć, jak ktoś ma ograniczone horyzonty albo nie przezyl tej tragedii to nigdy nie zrozumie ot i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w irl
Wielka Brytania Ludność: 59,6 mln Współczynnik płodności: 1,7 Liczba zarejestrowanych aborcji rocznie: 197 tys. (2000 r.) Ustawa o przerywaniu ciąży z 1967 roku dopuszcza legalne przerwanie ciąży przez praktykującego lekarza, jeżeli dwóch lekarzy (w wyjątkowych przypadkach jeden) wyda opinię sformułowaną w „dobrej wierze” z uwzględnieniem następujących warunków: kontynuowanie ciąży stanowi większe ryzyko dla życia lub zdrowia fizycznego lub psychicznego ciężarnej kobiety, jej żyjących dzieci lub jej rodziny, niż przerwanie ciąży; istnieje istotne ryzyko, że dziecko narodzi się poważnie upośledzone. Ustawa nie określa czasu trwania ciąży, w którym może być dokonane legalne przerwanie ciąży. Ustawa o ochronie życia dziecka z 1929 roku uznaje, że płód jest zdolny do samodzielnego życia po 28 tygodniach ciąży. Przerwanie ciąży po tym terminie może być uznane za przestępstwo podlegające karze na mocy innych ustaw. W 1990 roku zezwolono na aborcję dzieci niepełnosprawnych aż do momentu urodzenia. Choć ustawa aborcyjna z 1967 roku dopuszcza aborcję „jedynie w pewnych okolicznościach”, a w brytyjskim ustawodawstwie nie istnieje coś takiego jak „prawo kobiety do aborcji”, obecnie nawet 11-letnie dzieci mają zapewniony dostęp do tabletek antykoncepcyjnych i poronnych oraz aborcji, nawet bez zgody i wiedzy rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że te kobiety, które po prostu nie chcą dzieci, usuwają ciąże wcześniej. Aborcja w 20-24 tygodniu, to tragedia dla kobiety, najczęściej spowodowana wadami płodu. Ale utrzymywanie ciąży wiedząc, że dziecko będzie upośledzone to dla mnie skrajny egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w irl
ale przecież w polszy wspolczuje ci to nie twoja wina ze dopiero tak pozno mozna bylo odkryc ze dzidzia chora. Napewno dla ciebie i dla dziecka to bylo najlepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez w polszy
po usg połówkowym - wtedy przecież badają dziecko pod względem wad. po skanie datujacym wiedzialam tylko na kiedy termin, ile dzieci a nie wiedzialam ze ma wade. choć wada którą miało moje dziecko tworzy się do 11 tyg ciąży :( to było wyczekane, wymarzone dziekco, poczęte z miłości. Nigdy nie zrozumiem czemu akurat to my musieliśmy wybierać, nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie chodzi tutaj o klotnie, jak dziecko jest chore, albo ciaza 10tygodniowa ok mozna zrozumiec, to jeszcze czlowiek tylko zarodek, ale zdrowe dzieci usuwac w 5 mies, czy w uk nikt nie ma serca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież w polszy - wpolczuje, napewno przezylas tragedie. ja nie wiem co bym zrobila gdyby mi sie przytrafila taka sytuacja, wydaje mi sie ze postapilabym tak samo jak Ty. skazywanie dziecka na cierpienie i samej siebie to juz za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel84 jak ktos chce usunac ciaze to robi to szybko a nie czeka do 24 tc bo to juz chore jest :o wiesz, ciezko mi uwierzyc ze kobiety tyle czasu zwlekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze to nie chodzi
jestem przeciwna aborcji w tak poznym stadium. nie rozumiem jednego dlaczego kobiety ktore poronily oskarzaja o to kobiet ktore dokonaly aborcji. nie rozumiem po prostu co jedno ma wspolnego z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, ale ja myślę, że odsetek kobiet usuwających zdrowe dzieci w tych tygodniach naprawdę jest znikoma. Mam wrażenie, że kto nie chce dziecka, to usunie wcześniej, żeby inni nie widzieli, żeby się nie męczyć ciążą itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×