Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cwikla kopytko

Horoskop erotyczny dla każdego.

Polecane posty

Gość ok zobaczmy
ja 23.06.84 on 25.12.78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuditowskie spiewy
13.11.1985. ciekawe co usłycze na moj temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zostałam pominięta
21.12.89 strzelec ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 14.11.1963
Gosia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveilina124685
Ja prosiłabym o horoskop - moja data 19.12 (strzelec) , a jego 03.11 (skorpion). Jaki on jest w łóżku? Co by go najbardziej zadowoliło? Ewentualnie jak go można zaskoczyć? No i oczywiście proszę o horoskop erotyczny dla mnie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveilina951753
To ja to wyżej napisałam. I jeszcze proszę - co go najbardziej kręci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz super oczy kopytko
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co zadowala skorpiony
kiedy robisz to ci kaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry-jak robisz co ci kaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wazna
Czesc CwiklaKopytko:-) Nie chce sie naprzykrzac ale zadam Ci jeszcze jedno pytanko, oki? Mam pytanie ale dotyczace mojej menadzerki i jej kochanka, jest to dla niej bardzo wazne pytanie...czy zamieszkaja wreszcie razem? Ona ma na imie June , data urodzenia: 9.06.1953 On ma na imie Owen , data urodzenia: 26.04.1945 Dziekuje za poswiecony czas :-) Pozdrawiam cieplo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morfeusz ty tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki morfeusz? Ja dziś cały dzieńw rozjazdach byłem, więc narosło mi tu trochę zaległości... ale najpierw kawka... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wazna
Schowaj ta dupe glupia dziwko, spadaj do agencji moze tam sie toba zinteresuja ale w sumie nie sadze, przykro mi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha - dziewcze to rozmowne, inteligentne, oczytane, możliwe zainteresowanie jakims sportem lub turystyką. Księżyc w Lwie, to wewnętrzna pewnośćsiebie, może być pragnienie popularności, dokonania czegoś wspaniałego, niezwykłego. Niewykluczone ze osiągnie sukces, możliwe zainteresowania polityką, aktorstwem. Dzieciństwo mogłas mieć troche inne niż rówieśnicy, trudniejsze relacje z ojcem lub matką (stawiam na ojca), szybkie usamodzielnienie się. W ostatnim czasie cos uległo lub nadal podlaega procesowi nieodwracalnych zmian w twoim życiu. ( być moze jak sugerujesz slub- do stwierdzeia tego bez twojej pomocy przydała by się godzina i miejsce ur.) ale moze byc to w jakiś sposób utrata dotychczasowego życia, moze być choroba lub śmierc kogoś z najbliższej rodziny. Innym przejsciowym aspektem jest zmiana decyzji, sposobu działania, moze nie aż tak bardzo, może być to zmiana wartości wewnętrznych ,jakas nowa filozofia życiowa, odkrycie ze można inaczej... szukasz a moze już masz...mężczyzny podobnego do ciebie, o wspólnych zainteresowaniach, to jest dla ciebie wazne, wspólnych podnietach intelektualnych, równie rozmownego ak ty , natomiast niekoniecznie w typie macho, raczej z odrobiną romantyzmu. Lubisz być obsypywana kwiatami, dostawac prezenty, traktowana jak królewna. Ubiór moze być sportowo-elegancki, cos ala safari, wygodny, czasem jakaś błyskotka. Masz sklonnosci do niezdecydowania uczuciowego, jestes podatna na wdawanie się we flirciki, ale w duchu starasz się byc lojalna wobec partnera więc w razie czego prostujesz się, bo w twoim serduszku jest duzo miejsca ale to jedno specjalne dla niego. Lubisz pieniążki, możesz w życiu dużo osiągnąć i zyć w luksusie - jako efekt wlasnej pracy, szczególnie wkładu intelektualnego. W seksie równiez musi być księżniczką, najlepszym miejscem na igraszki jest piękna sypialnia z wielkim łożem obsypanym platkami róż ;) albo.. dzika plaża :D Miłostki mogły ci pzreszkadzać czasami w nauce... czasami trzeba było wracać do starych niezalatwionych spraw i ludzi. Efekt deja-vu. jestes sympatyczna, lubiana , popularna w swoich kręgach i definitywnie stworzona do małżeństwa. Zastanawiam się jednak czy jeśli rzeczywiście slub ma być w tym roku, to nie jest ci trochę z tego powodu ciężko? No wiesz te wewnętrzne rozterki :D W ciągu najbliższych tygodni nerwowość, nadpobudliwość, możliwa agresja, próby komenderowania wszystkim dookoła. A moze po prostu to te cięzkie kobiece dni co? :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musialem dodawac tego co już sama o sobie powiedziałas- wrodzony sceptycyzm, realistka, wolisz poslużyć się własnym rozumem, wydedukowac coś zamiast beznamiętnie kupować wszystkie kity które pociskają ci ludzie, dlatego od razu jak wszedłem na kafe to mnie rozgryzlac i wiedziałas że jestem... ;) i myśle że wiesz , albo się domyślasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic dziwnego
przypomne jeszcze raz o sobie: 07.11.1974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankaja - widzę ze ciekawie u Ciebie ostatnio. Jesteś osobą bardziej kierujaca się w zyciu wewnętrznymi przekonaniami, intuicją, współczuciem i swoja własną filozofiązyciową. Jesteś osobą cierpliwa i pracowitą, możliwe że lubisz kontakt z natura pracę w ogrodzie lub ze zwierzętami, a także opieke nad ludźmi. Bardzo możliwe zainteresowania medycyną, psychologią, zielarstwem, ale takze dobry nos do finansów, gospodarowania srodkami. Masz duże predyspozycje do tego aby zagłębić się w takniki astrologii, poniewaz masz dobra intuicję + zdolność analizy oraz nagłe przebylyski byc może geniuszu ... które niewykorzystane mogą po prostu ujawniać się jako nagłe zmiany nastroju, jak na huśtawce od euforii do placzu. Zapisuj wszystko o czym myślisz, a twój umysł jest w stanie splodzić cos naprawde głebokiego i wartościowego. Czasami mozesz ulegac słabościom, niebezpiecznym pokusom, naiwnie dac się na coś nabrać, ryzykować. Jeśli urodzona po godz 13-14.00 to jesteś bardziej optymistycznym duchem niż mi się zdaje. Możliwe problemy w szkole, przez bujanie w obłokach, albo odkladanie na później. Przez ostatnie lata mogło byc ci ciężko, mogłas byc narażona na fale przykrych doświadczeń, a nawet urazów czy wypadków. Nadal jeszcze przez jakiś okres bedzie dosyć stresujący okres, ale raczej trzeba się po wszystkim pozbierać, nie rozmyślać już tyle, gniew i smutki wyładowac na papierze i buźka do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanah_s ja: 9 02 1982r. on: 14 04 1977r. Ty jesteś...osoba o bogatej wyobraźni, pełna niekonwencjonalnych pomysłów, jednak uczucia mozesz okazywac nieco w wymuszony sposób, powiedzmy książkowy, czasami nieadekwatny- zazwyczaj chowa je w sobie i udaje chłodną, czasem moze jednak z czyms wyskoczyc, co niekonaiecznie przyniesie pożądane efekty. Możliwe zdolności do konstuowania czegoś, wyczucie proporcji, moze być rysowanie architektury, albo możesz po prostu lubić oglądać ciekawe zabytki domy, wieżowce itp. :) Moge wystepowac wewnetrzne lęki, niepewność, nerwowość, a także dolegliwości układu pokarmowego na sytuacje stresowe. W uczuciach trochę chłodna i analityczna, rozważa wszelkie za i przeciw, obserwuje bacznie swojego potencjalnego kandydata, zastanawia się czy nie wpadło mu cos do oka czy on naprawde do niej mrugnął, ocenia stopień entuzjazmu, rodzaj usmiechu... ;) drugiej osoby. W seksie może byc różnie, tempetament niezbyt wygórowany, raczej wiecej w tym co robi jest ciekawości i samego zainteresowania erotyką jakby sztuką niż namiętności. Raczej istota monogamiczna. Wystarczy jej jeden facet, ale za to musi być odpowiedni, może byc hehe no właśnie duzo starszy, doświadczony. Ubiór również raczej prosty w swej prostocie :) może być stylizowany na pozorny chaos, jednak bardzo schludny i doprasowany, a nawet pedantyczny. Zanim przejde do analizy związku, napisze jeszcze tylko o Aspekcie Neptuna do planetoidy Juno, która mówi dużo o małżeństwie. Otóż masz predyspozycje do tego aby zawrzeć związek małżeński w tajemniczych okolicznościach, lub z tajemniczym osobnikiem nieco oderwanym od rzeczywistosci. Wszystko to moze byc toczone mgła, dziwnymi okolicznościami, albo ogólna niechęcią do małżeństwa. (Zobaczymy) Z twoim partnerem: Mimo że wasze dusze zdają się być tzw przyciągającymi się przeciwieństwami, ( podkreślam że dusze, psychika, nie charakter którym emanujecie na zewnątrz, ale to co raczej jest ukryte i to co bardziej wrażliwe) Ty jesteś trochę nieufna w środku i ostrożna, on zaś jest bardzo oddany ufny, i trochę na swoim punkcie przewrażliwiony, moze się obrażać, ale uwaga takie typy mają skłonnośćdo symulowania, wzbudzania litości, manipulacji uczuciowej. On jest szybko i gwałtownie kochliwy. oboje możecie za dużo od siebie wymagać, męczyc się , przeżywać wewnętrzne rozterki. Istnieje pewne ryzyko przemiany związku w toksyczny, ale przy odpowiednich wiatrach niekoniecznie- żeby nie było że strasze ;) ) Donrymi stronami związku jest żywiołowośc, wspólna inspiracja. Taka drobra uwaga, on może mówić coś, albo sposób w jaki mówi, co uświadami ci twoją piętę achillesową, coś związanego ze znakiem byka, posiadaniem, finansami, gospodarowaniem, a także poczuciem estetyki i harmonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopytko, ale o tych skorpionach to sie nie rozpisales:P mozna cos dokladniej:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek27 10.październik.1981 To ci gość... wesoła depresja, tak to można nazwać... to człowiek zagadka, pełen wewnętrznych sprzeczności, moze być duży i ciężki ;), albo chudy i dluuugi. Razcej jednak ta zasada sprzecznosci tyczy się jego charakteru - mozna by go przekroic na pół, jedna część biała druga czarna. Raczej lubi uciechy i leniuchowanie ;) Zabawę. Może rozśmieszyć do łez, jak równiez samemu tryskac optymizmem i jednoczesnie miec doła, do którego raczej się nie przyzna byle komu. Ma przy tym dosyc twórczy umysł, może być wiele talentów nawet. Jesteś moze panczurem? Jest dumny ze swoich osiągnięć, działa czasami z rozmachem, może być hojny. Przejdżmy jednak do jego duszy i przezyć z dzieciństwa- otóż to znowu taka wrażliwa duszyczka, zanurzona w snach, odrobinę łatwowierny, mogą być skłonności do używek zczególnie alkoholu, roztargnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala Lady- jak zauwazyłas nie robie horoskopów na podstawie samego znaku zodiaku ( w skorpionie znajduje się słońce), pozostałe planety zazwyczaj przebywają w różnych znakach i oddziałują na siebie wzajemnie. Wprowadzam te dane do programu który rysuje mi kółeczko z wykresem i planetami oraz ich wzajemnymi aspektami. Następnie interpretuję to po swojemu. Dokładniejszy opis, a nawet zaskakujące szczególy moga wyjść przy podaniu takze daty i miejsca urodzenia, wtedy wykres wzbogacony jet o podział na tzw Domy horoskopu, które wskazują na dziedziny życia w których te nasze planety najbardziej będa działać. Oczywiście istnieją opisy samych znaków zodiaku, ale są one takie nieszczególne, można je poczytac na onecie, interii wszedzie ;) ale to naprawde tylko kilka ogólnych cech, które czasem moga być nieadekwatne do rzeczywistości. Większość ludzi uważa że coś w tym jest ale nie do konca... ;) Bo kaźdy skorpion inny. I dlatego napisałem że sa fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×