Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość prosze o wróżbę
przemiła wróżko powróż mi jeszcze, za którym razem zdam prawo jazdy i jaką mam szanse na swoje mieszkanie. 23.04.75 Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttiija
imię_deszczu bardzo prosze o wróżbe- naprawdę mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katttiija- widze niewiele zmian, choc w pracy mozliwe "zwiekszenie wplywow" badz tez podwyzka po wakacjach:) w sprawach prywatnych czeka Cie mile rozczarowanie jesli chodzi o kogos bardzo Ci bliskiego:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
14.09.1985r dorota czy możesz zobaczyć dlasza przyszłość tzn. (będe w związku,potem przerwa kilkumies.) i potem co mnie czeka?kogoś spotkam,drugą połówke, kiedy.kim on będzie, będą dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia aaa
kasia 19 styczeń czy chłopak z którym jestem jest stworzony dla mnie , zy będzie coś na powaznie ? czy będą dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttiija
To znaczy na czym to miłe rozczarowanie mialoby polegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
Imie deszczu powiedz mi jeszcze, czy wyjde za maz? za partnera z ktorym sie zwiaze niedlugo? czy w ogole? czy bede miala dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię muzykę- Twoj przyszly maz bedzie przede wszystkim bardzo cieplym i zyczliwym czlowiekiem... a wyjdziesz za maz za 3/4 lata prawdopodobnie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoooo ja tez
agnieszka 07.07. 1976 Powiedz mi proszę co sie moze zdarzyc w najblizszym nadchodzącym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoooo ja tez
Stoję u progu bardzo waznych decyzji..ale nie mogę zadac tego pytania inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Justyna.15.06.1980 on 07.09.1981. on ma teraz kogos. Czy w końcu zostawi ja i będziemy razem?? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek22- na prawdziwa milosc bedziesz musiala jeszcze troche poczekac... prawdopodobnie na poczatku przyszlego roku spotkasz kogos, kto Cie pokocha z wzajemnoscia i stworzycie razem bardzo trwaly i udany zwiazek:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o wróżbę- uda Ci sie to prawdopodobnie za pierwszym razem:) szanse na mieszkanie sa male, ale w przeciagu najblizszego miesiaca ma sie okazac, czy starczy Ci srodkow...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wróżbę
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelica- moja droga...on nie ma powaznych zamiarow, dlatego powinnas sie zastanowic, czego oczekujesz od zwiazku...jestes nim zafascynowana, ale to za malo by stworzyc udany zwiazek. on nie chce sie wiazac na stale, chodzi mu bardziej o niezobowiazujacy zwiazek... jesli chodzi o sprawy rodzinne- niewiele sie zmieni... postaraj sie wiecej czasu spedzac z rodzina...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał 1987
obiecałem że to było ostatnie pytanko ale ciekawość nie wytrzymuje. ad tej brunetki : czy ja ją widziałem już kiedykolwiek ? blisko mnie mieszka czy może z drugiego końca polski ? poznamy się przez internet czy na żywo podczas rozmowy w 4 oczy ? teraz już jest to ostatnie pytanko jeszcze raz dziekuję kłaniam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
14.09.1985 dorota odnosnie poprzedniej wróżby o zzwiązku ze starszy mężczyną, oile lat będzie starszy, czy znam go z widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia33
to ja tez bardzo poprosze, czy wyjde zamąz, czy w ogole z kimś bede i czy bedziemy mieli dzidzie. 07-03-1968. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patysiaaaa
Witam, czy mi tez możesz powróżyć? Patrycja 09.07.1988 on 19.10.1987 czy on coś do mnie czuje i czy z nim będę? z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tefe- po tej przerwie poznasz jakiegos wysokiego blondyna, z ktorym poczatkowo bedzie ciezko z uwagi na jego wczesniejsze doswiadczenia...ale wszystko sie powinno wyjasnic i stworzysz z nim udany zwiazek:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) A mogłabyś jeszcze zobaczyć coś więcej w kartach co do tego przyszłego mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoooo ja tez- w najblizszym tygodniu nie zdarzy sie nic nazdwyczajnego, ale juz w przyszlym mozliwa dobra wiadomosc z zagranicy badz z bardzo daleka:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoooo ja tez
imie deszczu proszę powróz mi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoooo ja tez
oo dziękuję...z zagranicy powidasz??? No dobrze to pwoiedz teraz czy ja p[owinnam z nim wyjechac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katttiija- karty nic nie mowia na czym mialoby plegac... ale bedzie cos dla Ciebie bardzo milego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laliqueeeeeeeeeeeeeeeee- wyjdziesz za maz na pewno...ale jeszcze nie teraz. dzieci beda i to dwojka, a moze nawet trojka:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igaquana- raczej marne szanse na to, ze ja zostawi...chyba ze w przeciagu kilku lat zmieni sie jego stosunek do niej...cos ciagle go przy niej trzyma... Ciebie traktuje raczej jak odskocznie, bardzo go ciekawisz po prostu...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×