Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

terefere kuku- moja droga, wszystko bedzie w porzadku z tarczyca, ale musisz ja stale kontrolowac... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
o rany:) tak mnie z nim swatano...a mozesz mi powiedziec kiedy sie z nim spotkam? i ogolnie jak to bedzie? bo on daleko mieszka, co prawda jest mozliwosc ale nie wiem czy szybko...jak to sie moze zaczac? i kiedy widzisz moj slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjkluytrere-
szkoda ze nie wiesz kto to a co w miloci mnie czeka annna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuditowskie spiewy
marta 13.11.1985 r:) czy usłysze cos o sobie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sssmutna- kochana, tutaj akurat wrozby Ci nic nie pomoga:) studia powinnas wybierac zgodnie z wlasnymi zainteresowaniami, bo pamietaj, ze w zawodzie bedziesz prawdopodobnie pracowala przez dlugi czas, a co to za przyjemnosc robic cos, czego sie nie znosi? rowniez powinnas zrobic maly "przeglad rynku"... teraz najbardziej poszukiwani sa ludzie wyksztalceni w kierunkach technicznych, tak wiec jesli masz talent do rosynku- polecam architekture, jesli interesuje Cie biologia- polecam biotechnologie lub medycyne ( bardzo poszukiwane ostatnio sa osoby ktore ukonczyly kosmetologie, studia dla higienistek stomatologicznych itp.), jesli interesujesz sie naukami humanistycznymi- tutaj mozesz miec wiekszy problem, bo humanisci zazwyczaj latwo nie maja:/ za to polecam jezyki, zwlaszcza te mniej oblegane- norweski, czy tez nawet japonski...specjalistow od tych jezykow jest u nas niewielu, dlatego nie powinnas miec problemow ze znalezieniem pracy:) zycze przemyslanych decyzji:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Bardzo proszę o wróżbę jeśli będzie to możliwe. Anna 08.11.1978r Krzysztof 03.09.1967r Pytanie: Czy uda nam się otworzyć swoją działalność np.usługi naprawcze komputerowe i elektroniczne ??? To jest masze wspólne marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam....- kochana, jego problemy z przeszloscia moga sie ciagnac jeszcze jakis czas...prawdopodobnie chodzi tutaj o rozwod lub jakies niejasne sytuacje zwiazane z zyciem zawodowym...jednak w przeciagu 2 lat wszystko powinno sie zakonczyc korzystnie dla Was...bedziecie razem bardzo szczesliwi:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18.03.1981 joanna w jakim zawodzie powinnam podjac prace zawodowa? ( obecnie nie pracuje w swoim zawodzie i zastanawiam sie czy dobrze robie?) czy lepiej zostac w obecnej pracy czy nadal szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja****
A ja po fizyce jaką mogę sobie znaleźć pracę? Dodam, że jestem niestety b. nieśmiała więc nie do każdej pracy się nadaję. Co mówią karty na ten temat kochana Wróżko? 24 lipca 84, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssmutna
dziekuje:* jestes po prostu kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laliqueeeeeeeeeeeeeeeee- widze, ze prawdopodobnie albo on albo Ty znajdziecie sie niedlugo w swojej okolicy... karty nie mowia jak sie spotkacie, slub prawdopodobnie za 2 lata:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnioslas mnie troche na duchu....trudna jest ta sytuacja i zawila,2 lata niby dlugo a zarazem krotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna78- moja droga, uda Wam sie, ale na poczatku musicie rozwiazac swoje sprawy finansowe, bo bedziecie potrzebowali sporo srodkow... stanie sie to pod koniec tego roku lub na poczatku nowego:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ola 05.05.1985 Moge sie dowiedziec co mnie spotka w najblizszym czasie wakacyjny m okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę w pracy po godzinach
imie deszczu dziękuję ci bardzo bardzo mocno:D szczerze mówiac jak to wszystko wiem, moze nie tyle wiem co sie domyslam i spodziewam;) chciałam sie tylko utwierdzic;) te oświadczyny chyba szybciej troszkę;) za kilka dni mam urodziny i wiem ze on cos kombinuje;) a w sierpniu uderzy nam roczek razem i to tez jest możliwosć:) bardzo Ci dizękuję za poswięcony mi czas:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuditowskie spiewy
chcialabym dowiedziec co czeka mnie w przyszlosci jesli chodzi o sprawy uczuciowe, bo to mnie jakos trapi. nie wiem czy podazam dobra droga..... wiec jeszcze raz ladie prosze o wrozbe, 13.11.1985 Marta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amel- wahasz sie, poniewaz teraz w gruncie rzeczy nie masz zlej pracy...jednak oczekujesz czegos wiecej...otoz, powinnas przede wszystkim przemyslec to, czego Ci w tej chwili bardziej potrzeba...czy stabilizacji finansowej, czy tez nowych wyzwan i pracy, ktora Cie naprawde interesuje... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę powiedz mi, skąd te trudności mojego mężczyzny z zaangażowaniem się w nasz związek. czy to moja wina? i czy on mnie kocha? są to bardzo ważne dla mnie pytania, bo tyle wątpliwości.czy będzie on moim mężem? czy będziemy szczęśliwi? z takim niepokojem czekam na odpowiedż.z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja****- moja droga, rzeczywiscie po fizyce bedzie Ci ciezko na jakas dobra prace... radzilabym zaczac jakis drugi kierunek...moze zwiazany z biologia? biofizyka jest ostatnio bardzo dobra alternatywa dla innych kierunkow technicznych... wtedy moglabys pracowac w laboratorim... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy odnajde swoja droge w zyci
821212 anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja****
dzieki kochana wrozko, pomysle jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa- w wakacje poznasz mnostwo ludzi...wyjedziesz prawdopodobnie nad jakas wode i tam spotkasz kogos, z kim spedzisz bardzo romantyczne wieczory:) jednak nie bedzie to trwala znajomosc...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuditowskie spiewy- moja droga, karty mowia, ze dobrze wybralas i pozostaje tylko cierpliwie dazyc do celu:) wszystko sie powinno ulozyc po Twojej mysli...widze duzo szczescie w milosci juz w przeciagu kilku miesiecy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka9888- kochana, nie widze w tym Twojej winy...on po prostu ma jakies zle wspomnienia z przeszlosci i boi sie popelnic ten sam blad... jesli bedziesz cierpliwa, wszystko sie ulozy po Twojej mysli:) malzenstwo- tak, ale dopiero za 3 lata:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As_mloda
Asia 07.05.1991 prosze o pomoc bo jestem z chlopakeim po 2 latach zwoazku na trudnym estapie i zadne z Nas nie wie czy lepsze bedzie rozstanie czyjednak damyt rade razem... wiem ze estm mloda jednak pom\imo tego strasznie CIe prosze o pomoc.... i czy on mnie kiedys zdradził? badz czy ma kogos z boku? luz przyszlosci, bo jest miedzy Nami teraz wiele wlansie takich problemów a on kiedys ehh prosze pomoz mi choc troszke ile mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy odnajde swoja droge w zyci- kochana, rzeczywiscie widac, ze jestes mocno zagubiona...ale wszystko powinno sie wyjasnic z ciagu najblizszego miesiaca:) prawdopodobnie wszystko sie dobrze skonczy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×