Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Mariusz 20.02.1973 kiedy ślub,kiedy bede miał odwagę sie oswiadczyc i czy kiedys w przyszłosci wybudujemy nasz upragniony dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laliqueeeeeeeeeeeeeeeee- karty mowia, ze wyjedziesz na miesiac i prawdopodobnie po tygodniu znow wrocisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka smutna ja
A co możesz powiedziec o mnie Imie_deszczu? Jak moze zycie uczuciowa i zakazana miłość? Czy on wogóle mnie kocha? Co dalej?Moja data urodzenia 26.06.1974,a Jego 01.03.1965 rok. Dzieki serdeczne z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
a no to moze tylko wroce na chwile a pozniej juz na stale zostane, uspokoilas mnie:) a czy tego mojego lubego to juz poznam jak wyjade? czy jeszcze wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem bo wiem
iwona 12.07.82 a facet z ktorym jestem obecnie czy to ten jedyny ? i jak ze zdrowkiem czy powinnam na cos uwazac?dziekuje raz jeszcze za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulaa- moja droga, karty mowia, ze ów mezczyzna nie traktuje Cie powaznie...nie widzi potrzeby powiadamiania Cie o wszystkim, co sie dzieje:/ wyjdziesz niedlugo, ale bedzie Ci bardzo ciezko na poczatku:) jestes jednak bardzo ulozona dziewczyna i sobie poradzisz:) praca poczatkowo bedzie malo interesujaca, ale po pewnym czasie duzo sie zmieni w Twoim zyciu:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terefere kuku- Milenko, bedzie to bardzo bolalo, ale poradzisz sobie z tym:) jestes silna kobieta i wiele przeszlas, dlatego za jakis czas los zacznie Ci sprzyjac:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak****
czy moj byly chlopak, ktory zlamal mi serce mysli czasem o mnie? ja ewa25/07/84, on 7/9/78, imie na D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebabebo
hej Sebastian 20/11/1974, czy i kiedy zostane tata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaroniebieska- moja droga... widze, ze schorzenie bardzo utrudnia Ci zycze... nie martw sie jednak, medycyna wciaz idzie naprzod i wszystkie objawy choroby z czasem bedzie mozna zlagodzic:) walcz o siebie i nie pozwol, by choroba Cie zalamala...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
dzieki. juz boli jak jasna cholera 😭😭😭 no nic....ja tam w szczescie nie oplywam ale moze sie to kiedys zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci bardzo i mam nadzieję, że z pracą to się sprawdzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajmonnn- moj drogi, Twoja eks mysli o obie czasem, ale prawdopodobnie jest juz w kims zakochana...karty nie widze raczej w najblizszym czasie szansy na jej powrot...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
a moglabys sprawdzi, czy ten facet kiedykolwiek myslal o mnie pozytywnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, ur.27.08.1980r. Co mnie czeka w związku z Rafałem (ur.20.04.1980),czy się pobierzemy i będziemy mieć dzieci? Co mnie czeka w pracy,czy znajdę w końcu jakąś lepszą pracę?Jeśli tak to kiedy. Bardzo proszę o wróżbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukienka w kwiatki
witam. czy w najbliższym czasie czeka mnie jakas nowa znajomość z mężczyzna? Magda 14.03.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistacjaa - kochana, karty mowia, ze w przeciagu miesiaca stanie sie cos, co zadecyduje o tym, czy bedziesz tam pracowac... tak wiec droga od ich decyzji, do rozpoczecia pracy moze potrwac kilka miesiecy, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piegooska- prawdopodobnie jego rodzice czesto nie akceptuja jego wybranek... postaraj sie im czyms zaimponowac, pomoc w jakiejs pozornie malo waznej sprawie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janko z doliny
Jan 29. 03. 1979 czy ozenie sie z obecna partnerka? czy pojawi sie ktos inny w moim zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioo- powinienes jak najszybciej pomyslec o oswiadczynach...Twoja ukochana zaczyna byc juz zniechecona i marzy o tym, by stalo sie to jak najszybciej:) dom uda Wam sie wybudowac, ale dopiero za 3/4 lata:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
14.09.1985 karty pokażą czy moj mąz będzie starszy odemnie, w jakich okolicznościach się poznamy, gdzie bedzie pracował, czy się wybudujemy, gdzie będziemy mieszkać dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, ur.27.08.1980r. Co mnie czeka w związku z Rafałem (ur.20.04.1980),czy się pobierzemy i będziemy mieć dzieci? Co mnie czeka w pracy,czy znajdę w końcu jakąś lepszą pracę?Jeśli tak to kiedy. Bardzo proszę o wróżbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka smutna ja- moja droga, on Cie kocha, ale jest cos, a raczej ktos, kto nie pozwala Wam na zycie razem... w przeciagu najblizszych miesiecy malo sie zmieni, prawdopodobnie Ciebie juz zacznie meczyc ta sytuacja...zastanow sie, czy naprawde go kochasz...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi jeszcze proszę czy moja córka,która ma juz 11 lat bedzie dobrym człowiekim i jaks ie jej w zyciu ułozy-adrianna 10.05.1997r.i czy ja bede miec jeszcze dzieci. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×