Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tereza

TERAZ ALBO NIGDY - czy tylko ja mam takie odczucia co do tego serialu???

Polecane posty

Gość tereza

Ogladam z nudow i nie wierze sama w swoja glupote :D Sluchajcie, czy tak naprawde wygladaja teraz dziewczyny z Warszawy na poziomie??:D Kiedys mieszkalam w Wawie, teraz jestem na prowincji i doslownie mnie odrzuca jak widze tych ludzi. Wszystko jest plytkie i proste. Najlepsza jest ta postac co gra ja Zmuda - Trz... No przeciez jej problemy sa niezwykle... 'glebokie'. Wiem, ze nie powinno sie oceniac ludzi i kazdy problem dla kazdego ma inny wymiar i ciezar, ale jednak.... to az w oczy kluje. Tak samo byl odcinek z ciuchami, co ta swojej przyjaciolce ciela wszystkie bo... niemodne... A ta bez pracy, bez perspektyw, nic nie ma i najwazniejsze - ciac ciuchy i idz sobie nowe kup:D No ale to ogladam i napedzam im tylko frekwencje :D Magda M. przy tym to film psychologiczny najwyzszej jakosc :) Wiem, ze to serial dla bab, ale baby tez sa wymagajace i to co nam podarowali z tym serialem az wola o pomste do nieba, no moze predzej do TVNu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereza
No to masz szczescie:p, ja mam i na moje nieszczescie tylko jeden kanal - tvn i tvn24:D A najlepsze jest to, ze ten serial ma ponoc pod koniec czerwca sie zakonczyc, a ja wciaz czekam az akcja sie rozwinie :D:D A to jest po prostu reklama - ubran, Wawy i muzyki, ahaaa... no i samochodów:D Serial dla bogatych, tak to rozumiem, a moze mi sie wydaje ze rozumiem :D:p Jednak mam nadzieje, ze bogaci ludzie maja wieksze zmartwienia :O :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nudów wolę iść na spacer :) Seriali nie oglądam, a to dlatego, że one nigdy jeszcze nie były na tyle wciągające, żebym potrafiła poświęcić im swój cenny czas. Poza tym wszelkie ciąguty serialowe są nudne jak flaki z olejem i zawsze odstają od realnego życia. Radzę więc, zmienić zainteresowania [oszczędzisz tym samym na energii ;)], i zająć się czymś sensownym i bardziej efektywnym dla własnego zdrowia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny serial, ktory sobie przypominam że ogladałam to było coś o nazwie"Savannah" :P możlwe, że zrobiłam jakąś literówkę, w każdym razie miałam wtedy ok. 14 lat i bardzo się wciagnęłam. Więcej grzechów nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowe lata 70te 3 planeta od słońca Co ludzie powiedzą Simpsonowie South Park to są seriale, ktore zawsze poprawiają mi humor ;) Na te ...obyczajowe a tym bardziej polskie nie patrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dodam jeszcze jeden
serial, który może poprawić humor na długo i jest polski. Rodzina Zastępcza. Polecam serdecznie, a Rodowicz jako ciocia Ula jest bezbłędna! :D Na chłam typu wymienionego wyżej szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereza
No dziewczyny dziekuje za rady:P, ale jestem uwieziona czasami - ja and tv, tzn. moge np. cos posluchac, pogrzebac w necie, popisac itp. Jednak obecnie siedze w jednym miejscu, ale to nie jest wiezienie :classic_cool: i sobie w ramach relaksu ogladam, ale mysle po co :p Zastanawiam sie jednak czy ktos jeszcze to oglada, czy jestem jedyna na swiecie co oglada to co nie chce 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwek
Ja tez oglądam ten durny serial:P I mam podobne odczucia - wszystko tam jest takie piekne, te wnętrza, ubrania tych dziewczyn...postac grana przez Zmude Trzebiatowska to lalunia, ktora ma lezec i pachniec, wstaje rano juz z makijazem i ulozonymi wlosami, nie pracuje, nie sprzata w domu (a mieszka w zamku) to co ona robi? Spedza czas ze swoimi kolezaneczkami na zakupach "głębokich" rozmowach o facetach i wypadach na drinka. Acha - i czasami maluje jeszcze paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abilgail.
och, "zazdroszcze", czasami tez bym tak chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyć nie umierać ;), też bym tak chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestałam oglądac ten serial po kilku odcinkach. Jest przerażająco nierealistyczny. Wszyscy jeżdzą drogimi samochodami: Land Rover, Alfa Romeo, itd. Pracują w bankach, są światowej klasy programistami (Buzek), nie mając pracy chodzą do bardzo drogich klubów, np. Basia i Marta popijajace drinki w Velvet w Złotych Tarasach. A już najbardziej mnie rozśmieszyło jak Marta kupiła ot, tak sobie komórkę dla Basi, bo jej telefon Andrzej wrzucił do wody na Maderze. No sorry, mój facet by się wkurzył jakbym komóreczki kupowała koleżankom. No chyba, żebym mieszkała w takim pałacu, a moim jednym zajęciem było spotkanie się z przyjaciółeczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_x
też przestałam oglądać po kilku odcinkach, beznadziejny serial. I jeszcze do Magdy M go porównywali, a ja tam żadnego podobienstwa nie zauwazyłam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz to przypadkiem widziałam. Koszmar. Tak obrzydliwy i snobistyczny serial jeszcze nie powstał. Jak się to oglądało,to miało sie wrażenie,że służy tylko do reklam komórek,aparatów i kamer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizka
oni chcą po prostu nakręcić coś na miarę tych seriali amerykańskich albo brazylijskich - tam tez jest przepych (jeszcze większy nawet), tylko , że u nich wygląda to jakoś w miarę naturalnie, a u nas wręcz...groteskowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizka
i jeszcze te nachalne reklamy produktów i marek w niemalże połowie scen serialu . ale cóż, jakos tvn musi sobie zarobic na ten przepych i istny "luksus" w Teraz albo nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereza
Widze, ze nie tylko ja mam takie odczucia:D I tez uwazam, ze porownianie tego serialu do Magdy M - to gruuuba przesada. Magda M choc mnie rozsmieszala, a tutaj wlasciwie jestem ogladam z nudow, ale niedlugo ponoc koniec:D I w ogole głowna postac tego serialu - nie pamietam nawet jak ma na imie:D ta co ja gra Zmuda - Trz.... to jest biedna kopia Brodzik - tzn. mysle ze ja jako aktorke stac na wiecej, ale jednak robi te miny, gestykulacje i ogolnie... mialo byc fajnie, a jest kicha! Jednak taki czlowiek co sobie oglada gdzies tam daleko w Polsce, naprawde moze znienawidziec Warszawiakow za takie zycie:D :D Drogie samochody, droga bizuteria, komorki, komputery, ciuchy... i poza tym pustka! :) Kasia i Tomek... to byl serial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,ja niegdy nie widzialam nawet jednego odcinka,bo skutecznie odrzucilo mnie juz na widok samego trailera.Nie wiem,co za moda teraz nastala,zeby pokazywac w jednak dosc jeszcze biednym kraju,jakim jest Polska,tyle przepychu i snobizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jekateriny
Przepychu nie ma w W-wie?Wyjdz na ulice centrum to zobczasz jakie samochody jezdza,jak ubrane panie i panowie,jakie komorki maja...no chyba,ze jezdzisz tramwajami i gapisz sie w gazete :-0 Ja biedy w W-wie nie widze,a mieszkam tu od teraz lecz od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jekateriny
*mieszkam tu nie od teraz lecz od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz,ale ja mieszkam w UK i zadne bogactwo warszawskie nie jest w stanie zrobic na mnie wrazenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnn
do jakaterina- taraz mieszkać w UK to wstyd, więc nie wyskakuj że tam mieszkasz bo nie ma się czym chwalić. co do serialu- od początku było mówione że ma to być bajka dla dorosłych, serial przy którym można odpocząć. Komóreke Basi kupił Andrzej(po tym jak wrzucił ją do morza), a nie Marta.Marta kazała pociąć Basi tylko jedną konkretną sukienkę (tę w której była gdy chłopak powiedział że rzuca ją dla innej). Ja nie widze tam zbytniego przesytu, normalne wnętrza i ludzie. I jeszcze jedno- czy Wy nie wychodzicie z kolezankami na zakupy, czy do baru??? Jesli nie to współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereza
fhnn - jak chce ogladac bajki to sobie wlacze Disney channel albo cos podobnego. A sukienke to jedna pociela na twoich oczach, przeciez reszte ciuchow wyrzucala, bo sa niemodne. I jak dla Ciebie w tym serialu nie ma przesytu, to nie wiem w jakim ty swiecie zyjesz - chyba bajek, gdzie dziewczynki jak Marta maja wielki problem, bo maz nie pozwala im isc do pracy i jej sie nudzi w domu,a taka niby niezalezna z tego calego serialu. To serial bajka - tylko nawet bogaci ludzie tak nie zyja czesto, zwlaszcza w Polsce. Mozna sobie obejrzec cos lekkiego i inteligentnego i odpoczac, ale przy takim czyms czlowiek zaczyna watpic we wlasna madrosc, ze oglada cos takiego:o Aha, jesli piszesz, ze mieszkac w UK to wstyd - po tym jednym zdaniu od razu mozna wywnioskowac jaki z Ciebie czlowiek, co niby za wstyd? A Jekaterina ma racje - jak podrozujesz i widzisz najwieksze stolice swiata, to Warszawa przy tym to wies, gdzie ludzie lansuja sie z ubiorem, markami, itp. I dlatego ze ten serial sie jedynie na tym opiera - na szpanowaniu, a nie na zyciu. Aha, w Wawie nie ma biedy? Dzieczyno gdzie Ty sie chowasz ze tego nie widzisz:o I Jekaterina miala racje - pokazywac cos takiego w Polsce, gdzie dzieci głodują, wiekszosc ludzi nie stac na wakacje jest czyms smiesznym ale i zenujacym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problem wielki
To nie ogladajcie tego serialu i kropka. Na mnie to nie robi wrazenia - ci ludzie zyja normalnie - na poziomie klasy sredniej. Nie maja wlasnych samolotow przeciez :D Maja jedynie dom, samochody, komorki - czy to jest cos nienormalnego w dzisiejszych czasach? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam
skoro ten serial taki kiepski i plytki to po cholere co niedziele siedac przed tv i sie gapic?? poza tym taka uwaga, ty chyba ogladasz i sama nie bardzo wiesz co i chyba zal ci dupe sciska,ze ty nie mozesz pociac ciucha, wyjsc na zakupy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereza
Przeciez pisalam, ze jestem w takiej sytuacji, ze siedze i ogladam, bo nic innego nie ma! I pisze moje wlasne przemyslenia i niczego nie zazdroszcze, mam swoje zycie - tylko zastanawiam sie czy nie mozna bylo zrobic czegos lepszego i co gorsze, czy ludzie naprawde tak zyja i czy wierza w to co ogladaja!?! Widac ze tak, w takim razie, nic mnie zdziwi juz jesli chodzi o jechanie na ludzi z Warszawy i ich wszechobecny snobizm. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fhnn--->coś ci się chyba pomyliło, bo dobrze pamiętam, ze to Marta dała Basi różową komórkę. Andrzej obiecła na Maderze, że jej odkupi nową, ale nie zrobił tego. \"Tereza\" ma rację, jeśli dla ciebie nie ma w tym serialu przesytu, to widocznie siedzenie cały dzien przed lustrem i strojenie się na wyjście z koleżankami to normalka i praktykujesz takie rzeczy. Ja nie, bo zwyczajnie nie mam na to czasu. Może nie jestem modna, według twojego mniemania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedza i bida
laura kiepski z cebie obserwator/ to andrzej kupil basi komorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja w tym czasie ogladam "Kości" na Polsacie bez porównania lepsze, a jakie zabawne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnn
Laura- widzisz nawet nie potrafisz oglądać ze zrozumieniem, komórke odkupił Andrzej tereza-może sobie obejrzysz coś na DVD np. Sami Swoi-takie wiejskie życie bez przepychu I podkreślam tak żyją normalni ludzie, a Wy nie rozumiecie przesłania filmu. I jak Wam się nie podoba to nie oglądajcie. Piszecie że Wam się nie podoba a nowe odcinki oglądacie i komentujecie że jaki to beznadziejny serial. Chyba sprawia Wam to przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×